Main Menu

Fairy Tail

Started by Karez, 2009-10-12, 17:34:14

Previous topic - Next topic

danika230

#150
Az első az a Grand Magic Tournament után játszódik. A fogadás nyertese behajtja a nyereményt a vesztesen :D
A másik kettőt nem tudom időrendbe beazonosítani, csak annyit tudok, hogy a harmadik egy karácsonyi special lesz.

Edit: a második meg a Natsu vs Mavis lesz (ami szintén manga special volt)

Cloud

Fairy Tail 274.

Na megtörténtek a dolgok, gondolom még egy két részt elcsesznek az alapításra meg a búcsúra, aztán jöhet a normál folytatás. :) Btw, nem rossz ez a Zero.

danika230

Quote from: Cloud on 2016-03-05, 22:45:18
Fairy Tail 274.

Na megtörténtek a dolgok, gondolom még egy két részt elcsesznek az alapításra meg a búcsúra, aztán jöhet a normál folytatás. :) Btw, nem rossz ez a Zero.
A 100. résszel befejezik a zero-t, az olyan szép szám :D

Cloud

Quote from: danika230 on 2016-03-08, 20:50:48
Quote from: Cloud on 2016-03-05, 22:45:18
Fairy Tail 274.

Na megtörténtek a dolgok, gondolom még egy két részt elcsesznek az alapításra meg a búcsúra, aztán jöhet a normál folytatás. :) Btw, nem rossz ez a Zero.
A 100. résszel befejezik a zero-t, az olyan szép szám :D

Akkor már csak egy rész? :D Van róla infó, hogy jön a folytatás egyből, vagy pihire megy a sorozat? Utóbbit kéltem mondjuk. :D

danika230

Quote from: Cloud on 2016-03-09, 22:09:31
Quote from: danika230 on 2016-03-08, 20:50:48
Quote from: Cloud on 2016-03-05, 22:45:18
Fairy Tail 274.

Na megtörténtek a dolgok, gondolom még egy két részt elcsesznek az alapításra meg a búcsúra, aztán jöhet a normál folytatás. :) Btw, nem rossz ez a Zero.
A 100. résszel befejezik a zero-t, az olyan szép szám :D

Akkor már csak egy rész? :D Van róla infó, hogy jön a folytatás egyből, vagy pihire megy a sorozat? Utóbbit kéltem mondjuk. :D
Sztem folytatják egyből.
Pedig kellene neki az a pihenő. Meg egy teljes staff váltás se ártana.

Cloud

Na vége lett a Zerónak. És igen jön a folytatás, előzetesből az jön le, hogy [spoiler]Lucy köré fog épülni a rész, meg ha tippelnem kellene Jellal jelenik majd meg. Ugye nem filler részek jönnek, és a manga is így folytatódik? :D[/spoiler]

Amúgy sajnálom, hogy Mavis [spoiler]haláláról nem tudtunk meg többet, meg arról, hogy került be a kristályba.[/spoiler]

danika230

Quote from: Cloud on 2016-03-14, 18:31:53
Na vége lett a Zerónak. És igen jön a folytatás, előzetesből az jön le, hogy [spoiler]Lucy köré fog épülni a rész, meg ha tippelnem kellene Jellal jelenik majd meg. Ugye nem filler részek jönnek, és a manga is így folytatódik? :D[/spoiler]
Ne aggódj, nem filler rész jön, ez a managstory. :D

Quote from: Cloud on 2016-03-14, 18:31:53
Amúgy sajnálom, hogy Mavis [spoiler]haláláról nem tudtunk meg többet, meg arról, hogy került be a kristályba.[/spoiler]
Emiatt se aggódj, erről is még lesz szó a későbbiekben. :D

Cloud

Sejtettem, csak gondoltam, hogy ha már Mavis side story megy, akkor erről is megtudunk valamit. :D

danika230

#158
Fairy Tail TV Anime Has New Project in the Works
Mégis vége lesz jövő héten ennek az évadnak. Kíváncsi vagyok mikor fogják folytatni.

Edit:
101
Így a részt nézve nem igazán értem, miért nem a Zero után fejezik be ezt az évadot. Miért kellett elkezdeni a kövi arc-t?  :confused:

Cloud

Quote from: danika230 on 2016-03-19, 16:19:56
Fairy Tail TV Anime Has New Project in the Works
Mégis vége lesz jövő héten ennek az évadnak. Kíváncsi vagyok mikor fogják folytatni.

Edit:
101
Így a részt nézve nem igazán értem, miért nem a Zero után fejezik be ezt az évadot. Miért kellett elkezdeni a kövi arc-t?  :confused:

Nem igazán értem, hiszen indult egy új arc. A rész amúgy átlagos volt,  Lucy nagy mellein túl végre láttunk egy régi ismerőst. ( és nem jött be a tippem. :D)

danika230

Quote from: Cloud on 2016-03-20, 16:25:54
végre láttunk egy régi ismerőst.
Kit? A "cool" csávót vagy Natsura gondoltál?  :lul:

Cloud

Quote from: danika230 on 2016-03-20, 23:39:06
Quote from: Cloud on 2016-03-20, 16:25:54
végre láttunk egy régi ismerőst.
Kit? A "cool" csávót vagy Natsura gondoltál?  :lul:

Utóbbira. :D MIkor is láttuk utoljára? :D Kicsit furcsa lett azzal a bozonttal.

danika230

Quote from: Cloud on 2016-03-21, 10:21:35
Quote from: danika230 on 2016-03-20, 23:39:06
Quote from: Cloud on 2016-03-20, 16:25:54
végre láttunk egy régi ismerőst.
Kit? A "cool" csávót vagy Natsura gondoltál?  :lul:

Utóbbira. :D MIkor is láttuk utoljára? :D Kicsit furcsa lett azzal a bozonttal.
"cool haverunkat" még régebben láttuk :D
Ez a haj, sztem baromi jól néz ki,
[spoiler]csak sajna nem marad meg :([/spoiler]

danika230

102 (S2 END)
Ez a rész tetszett, visszahozta az első rész emlékeit bennem. :jee:

és akkor magáról a 2.évadról:

Minden tekintetben visszaesés az első évadhoz képest.
Ami a legjobban zavart az a rajzolás minősége, ami nagyot romlott az első évadhoz képest. Voltak néha olyan torz fejek, hogy alig lehetett felismerni a szereplőt. + a színek szinte teljesen eltűntek.
A másik gondom a történetvezetés. És itt jön elő az a probléma, hogy szerintem túl korán kezdték el az S2-t, így nem volt elég mangafejezet és jött a felesleges időhúzás. Egy rész kb 1 v 2 fejezetet dolgozott fel, ami ahhoz vezetett hogy kb 10perc volt a mangastory a többi fillerezés. Ami még nem is lenne gond, ha értelmes dolgokkal töltik ki nem ilyen hülyeségekkel.
Majd jött egy teljes filler arc amit inkább felejtsünk el.  :falba:
Ami megmaradt a régi sorozatból az a zene azt szerencsére nem tudták elrontani.

Szóval összességében én nagyot csalódtam a folytatásban, ezek után nem tudom mit várjak a folytatástól.
Én azért még reménykedem hogy összeszedi magát a sorozat, de innen nehéz lesz.
6/10

Megmurdel

Én kapásból megnéztem a leges legelső részt miután befejeztem a 102-t. :D

Quote from: danika230 on 2016-03-26, 17:43:36
102 (S2 END)
Ez a rész tetszett, visszahozta az első rész emlékeit bennem. :jee:

és akkor magáról a 2.évadról:

Minden tekintetben visszaesés az első évadhoz képest.
Ami a legjobban zavart az a rajzolás minősége, ami nagyot romlott az első évadhoz képest. Voltak néha olyan torz fejek, hogy alig lehetett felismerni a szereplőt. + a színek szinte teljesen eltűntek.
A másik gondom a történetvezetés. És itt jön elő az a probléma, hogy szerintem túl korán kezdték el az S2-t, így nem volt elég mangafejezet és jött a felesleges időhúzás. Egy rész kb 1 v 2 fejezetet dolgozott fel, ami ahhoz vezetett hogy kb 10perc volt a mangastory a többi fillerezés. Ami még nem is lenne gond, ha értelmes dolgokkal töltik ki nem ilyen hülyeségekkel.
Majd jött egy teljes filler arc amit inkább felejtsünk el.  :falba:
Ami megmaradt a régi sorozatból az a zene azt szerencsére nem tudták elrontani.

Szóval összességében én nagyot csalódtam a folytatásban, ezek után nem tudom mit várjak a folytatástól.
Én azért még reménykedem hogy összeszedi magát a sorozat, de innen nehéz lesz.
6/10
+1  :tezsvir:
bár én megadtam rá a 7/10-et. Igaz, nem biztos, hogy megérdemelné, de körbenéztem mire adtam 6 pontot és azoknál még így is sokkal jobb volt.

gerey

Akkor úgy érzem nem vesztettem, hogy a filler arc előtt dobtam a francba?!   :comp: