Eladó maxtor hddk

Started by zsozso, 2003-09-05, 16:18:26

Previous topic - Next topic

zsozso

Eladóak a serverben található 80as maxtorok!
Szeretném lecserélni mind1iket 120asra, de ennek az a feltétele, hogy elõbb eladom a régit :).
Mind1ik 5400 as és mind1ik kifogástalan állapotban van. (a serverben mentek csak.)
Amennyiben támogatni szeretnél itt a megfelelõ alkalom :)
Death is the only redemption

gyroscope

#1
hogy gondolod? licitaljunk? :D kikialtasi ar?
(eredeti usteam vinyok, matricaval...)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

TurboK

A HDDk a rajtalévõ cuccokkal együtt jönnek vagy formatálva?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ekuseru

no! ez egy "csábitóan" jó kérdés :D
日本 - 中國 - 한국

zsozso

Hát ha tudjátok használni az ufs-t akkor semmi akadálya :D
Death is the only redemption

Jacky

Engem érdekelne, de mennyiért?

Pharaoh

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát ha tudjátok használni az ufs-t akkor semmi akadálya :D

Ufs? Az meg mi fán terem?

zsozso

QuoteOriginally posted by Jacky
Engem érdekelne, de mennyiért?
Hat olyan 15 körüli összegre gondoltam, de ha vki támogatni akar az adhat többet is.
Death is the only redemption

Venom

Hmm... úgyis gondolkoztam új vinyón... 15ért megveszem az egyiket zsozso. Kérdés... kell formatálnom majd, ha megveszem? T'od, hüje vindózos láma nem szeret ijesmivel foglalkozni. :)

Venom

u.i. jah igen, meg nem t'om mi azaz ufs, de nem zavarna, ha kapnák egy vinyót tele animével. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Hmm... úgyis gondolkoztam új vinyón... 15ért megveszem az egyiket zsozso. Kérdés... kell formatálnom majd, ha megveszem? T'od, hüje vindózos láma nem szeret ijesmivel foglalkozni. :)

Venom

u.i. jah igen, meg nem t'om mi azaz ufs, de nem zavarna, ha kapnák egy vinyót tele animével. :)

Az az igazság, hogy az ufst nemfogod tudni használni windozer alatt :)
Majd csinalok ra neked ntfst azt kész.
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by Venom
Hmm... úgyis gondolkoztam új vinyón... 15ért megveszem az egyiket zsozso. Kérdés... kell formatálnom majd, ha megveszem? T'od, hüje vindózos láma nem szeret ijesmivel foglalkozni. :)

Venom

u.i. jah igen, meg nem t'om mi azaz ufs, de nem zavarna, ha kapnák egy vinyót tele animével. :)

ufs az egy file rendszer, oylan mint a fat,fat32,ntfs,ext3 etc (hmm, itt csak mint hasonlat az "olyan" ;)))

Win***sal igen keves az eselyed, hogy letudod szedni rola az animeket, de ha van kozeledbe egy linux/bsd, semmi problemad nem adodhat ;)
Kukorica Rox ^^

McDouglas

hehe, tisztara mint ircen.... ne lopjad a gondolataimat zso :P
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
hehe, tisztara mint ircen.... ne lopjad a gondolataimat zso :P

Nana erõs túlzásokba ne essünk "gondolataidat" :D
Death is the only redemption

Venom

Oké, így már értem. :) Jah, akkor majd részleteket hogyan beszéljük meg zso?

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Oké, így már értem. :) Jah, akkor majd részleteket hogyan beszéljük meg zso?

Venom
Hat mondjuk írsz nekem levelet :)
Viszont elõbb meg kell vegyem azt a vinyot amit beakarok rakni ahelyett amit eladok.
Death is the only redemption

Venom

QuoteOriginally posted by zsozso
Hat mondjuk írsz nekem levelet :)
Viszont elõbb meg kell vegyem azt a vinyot amit beakarok rakni ahelyett amit eladok.

Szóval, én előbb odaadom neked a pénzt, megveszed új vinyót, aztán te áttolod új vinyóra a régi cuccokat, megformázod a régi vinyót (vagy mi) és utána megkapom? Nekem az is műxik, csak ne két hónapig tartson. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Szóval, én előbb odaadom neked a pénzt, megveszed új vinyót, aztán te áttolod új vinyóra a régi cuccokat, megformázod a régi vinyót (vagy mi) és utána megkapom? Nekem az is műxik, csak ne két hónapig tartson. :)

Venom
Nalam ilyen dolog max 1-2 napos müvelet.
És még ennek a sebessége se rajtam múlik, hanem a bolton ahonnan veszem a hdd-t.
Death is the only redemption

zsozso

Sõt megoldom a dolgot én.
Szülinapra kaptam annyit szóval megveszem a vinyot aztan vmelyik nap kicserelem.
Death is the only redemption

Venom

QuoteOriginally posted by zsozso
Sõt megoldom a dolgot én.
Szülinapra kaptam annyit szóval megveszem a vinyot aztan vmelyik nap kicserelem.

Zsír, amint minden megvan, szójjá, és megoldjuk a bartert (pénz vinyóért :) )

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Zsír, amint minden megvan, szójjá, és megoldjuk a bartert (pénz vinyóért :) )

Venom
A vinyo kivan  veve marcsak elkell vmikor vinni ;)
Death is the only redemption

zsozso

Meg a Venom en kivul van 2 db az 5+1 bõl szóval ha kell vkinek akkor szóljon ;)
Death is the only redemption

Venom

Zsozso, mongyuk... pénteken délután 4kor a Battyhány Téren? (Piros Metro) Bár a Piros vonalon nekem bárhol jó. :) Meg ha mongyuk tolsz mobilszámot privát üziben, akkor még meg is talállak. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Zsozso, mongyuk... pénteken délután 4kor a Battyhány Téren? (Piros Metro) Bár a Piros vonalon nekem bárhol jó. :) Meg ha mongyuk tolsz mobilszámot privát üziben, akkor még meg is talállak. :)

Venom

Írtam mailt.
Death is the only redemption

Baldy

Sziasztok!

Nekem elszállt a 80 maxtor vinyóm, pontosabban annak elektronikája. Már van ugyan pótlás rá, de keresek egy hasonló maxtort, hátha azzal meg tudok menteni pár adatot. Ezért érdekelne, hogy pontosan milyen maxtor vinyókról van szó. Ha hasonló, akkor szivesen megvenném a vinyót.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

zsozso

QuoteOriginally posted by Baldy
Sziasztok!

Nekem elszállt a 80 maxtor vinyóm, pontosabban annak elektronikája. Már van ugyan pótlás rá, de keresek egy hasonló maxtort, hátha azzal meg tudok menteni pár adatot. Ezért érdekelne, hogy pontosan milyen maxtor vinyókról van szó. Ha hasonló, akkor szivesen megvenném a vinyót.

Szia az a helyzet, hogy mar minden 80 as vinyot eladtam.
Death is the only redemption