Okostelefonok és más mobil kütyük

Started by Flaser, 2011-03-18, 23:45:20

Previous topic - Next topic

Raggie

Most vettem egy Galaxy S2-est.

Eddig eléggé tetszik. Van valakinek még itt a fórumon? Tanácsok? Főzött ROM-okra esetleg ajánlatok?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2014-01-09, 13:03:57
Most vettem egy Galaxy S2-est.
Honnan vetted, mennyiért? Húgomnak is egy ilyenre fáj a foga, elégedetlen a mostani S advance-ével

Raggie

#302
Hardverapró és 40k, használt. Bőrtok, slim műanyagtok és minden gyári tartozék. Még gyári sértetlen képernyő fóliával.

Ehhez a telefonhoz lehet olyan nagyobb teljesítményű aksit kapni, amihez nem kell lecserélni a hátsó fedőlapot(befér a gyári helyére, tehát ugyanakkora méretű)??
Nagyon szép ez az óriási kijelző de én sokat buzizom a telefonom és szívja le az akksit rendesen...


EDIT: rendeltem hozzá egy ilyet. Még ha szar is legalább olcsó! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Galaxy S2 tulajok adjatok tanácsot! :D
Milyen főzött ROM-ot érdemes a legjobban feltenni a telefonra?
prioritás:
-nem kell csomó extra funkció, csak hogy ami van az menjen NAGYON simán, gördülékenyen
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Puru²

Felraktam az Amazon App Store-t , tegnap volt ingyé  Star Command  :jee:


SaiyaGin

Új mobilt akarok venni, és a Lumia 635-öt néztem ki magamnak (Tulajdonságokban és árban is nekem megfelelőnek tűnik.) Volt-e valamelyikőtöknek rossz tapasztalata vele, ami alapján semmiképpen nem ajánlaná?

Damnatus

#307
Nekem 630 van, nem ajánlom. Inkább a 730/735-öt vedd meg, megéri a különbözetet, minden jobb és használhatóbb!
+ 512 MB RAM (kell)
+ picivel jobb kamera + vaku + előlapi kamera
+ jobb felbontás, AMOLED kijelző
+ nagyobb akkumulátor

- Tapasztalat
Pl. böngésző gyakran összeomlik, mert elfogy a RAM.

De ha érdekel, eladom az enyémet! :D

SaiyaGin

Quote from: Damnatus on 2015-02-24, 09:30:08
Nekem 630 van, nem ajánlom. Inkább a 730/735-öt vedd meg, megéri a különbözetet, minden jobb és használhatóbb!

Utánanéztem, 2x annyiba kerül, mint a 635, annyit azért nem ér meg. :haha:

Damnatus

Oké, a döntés a Tiéd, Te tudod, mire fogod használni! ;)

Selmo

Halp! A 7 éves telóm kezdi beadni a kulcsot és kéne vmi új. Sok mindenre nem használnám, csak alap dolgok, meg skype. Mivel eddig mindig Sonyk szolgáltak, gyorsan ki is néztem egy Xperia E1-et. Haver szerint inkább Leagoo Lead 3S, behozza kintről, de erről meg még életemben nem hallottam. Úgy 25k-nál többet nem akarok rászánni egyelőre.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Selmo on 2015-03-24, 21:38:55
Leagoo Lead 3S

Még én sem halottam róla, de az MA-n van róla review, hátha segít.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Csak 512Mb ram van benne, az tapasztalatom szerint nem sok mindenre elég. Kezdő telefonnak elmegy, de túl sok mindenre nem lehet használni a telefonáláson kívül.
Ami jelenleg elég jó ár-érték arányú: http://mobilarena.hu/teszt/op3n_dott_telefon_a_legkisebb_is_szamit/bevezeto_tartozekok.html?stext=op3n
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Mi ebben a meglepő, Tucat kínai telefon szitázva. A Commodore név alatt megjelent számítógépnek se volt semmi köze a régi géphez.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Használ-e még manapság valaki mp4 lejátszót?
Az enyém akkuja egyre rosszabbul bírja, és szeretnék venni valami hasonlót (hasonló méret, hasonló kijelző), lehetőleg nem túl drágán (max. 15k), viszont az ismert márkák árait sokallom, zsákbamacskát meg nem akarok venni. Nézegettem több típust (TREVI MPV 1780SB, SENCOR SFP 5870, Concorde 630), de nem tudok dönteni, több egymásnak ellentmondó kritikát olvastam. (Sokkal kényelmesebbnek találom ezeket a kis, könnyű kütyüket, mint a mobilon való zenehallgatást, úgyhogy inkább megmaradnék náluk.)

Cobra

Sencort csak normál rádió méretben ismerem, de ott nagyon gagyi. Gondolom más audioeszközként se lehet sokkal jobb. Concorde kb ugyanaz, csak más felirattal.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

SanDisk Sansa Clip+ van nekem, nagyon jó, de sajna már nem gyártják.
[reserved]

SaiyaGin