Main Menu

Ranma 1/2 anime

Started by Sky, 2003-09-23, 10:50:07

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by Kellögem
Hali!
Yu-Gi-Oh! az RTL Klubbon !!!- nem ide tartozik, de gondoltam szólok.
Ja és nem tudjátok mi történt az Aoi Animével, animaVILÁGgal és MANGAzinnal ?- nem tudok belépni, nektek megy ?
Ja, és véletlenül kreálltam egy új Ranma 1/2 topicot, mert elírtam a subjectot, elnézést mindenkitől (remélem, most jó helyre írok ):oops:
De --> http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=261

CHRONOS

Baldy

Kösz az oktatást latinból. Legalább ezt is megtanultam :
Ebből is látszik, hogy érdemes ide feljárni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kellögem
Hali!
Yu-Gi-Oh! az RTL Klubbon !!!- nem ide tartozik, de gondoltam szólok.
Ja és nem tudjátok mi történt az Aoi Animével, animaVILÁGgal és MANGAzinnal ?- nem tudok belépni, nektek megy ?
Ja, és véletlenül kreálltam egy új Ranma 1/2 topicot, mert elírtam a subjectot, elnézést mindenkitől (remélem, most jó helyre írok ):oops:

Próbáld el figyelmesen végigolvasni a Mi történt at animeHQ-van  fórumot, rendben? Köszi

És most sem jó helyre írsz... :ejj: ;) :p

Zelgadis

O.O ??? M m m MIcsodaa?? Hol láttál te olyat?
Az Rtl klubbon ? ANIME ??? hihhetetlen? mikor hol? lol?

Baldy

Az időpont engem is érdekelne!
Amugy még egy részét sem láttam a Yu-Gi-Oh-nak, szóval én kiváncsian várom, vajon milyen lehet...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

roderick

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hívjuk fel a pápát!

-Halló, Vatikán.
-Jónapot, a pápát keresem.
-Milyen ügyben?
-Ki kéne segítenie néhány magyar animést, akik mingyárt összevesznek hogy hogy van latinul az "Atyafiúszentléleknevében".
-Ó, már megint? Adom, de már nagyon unja az ilyen hívásokat.
-Miért, már hívták korábban is?
-USteam fórum?
-Honnan tudja?
-Ne is kérdezze. Adom a pápát...

Tök mindegy, már ?t is megkentem, hogy nekem adjon igazat!
Esélyetek sincs....;)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Baldy

Hát nem is tudom!

Azért nekem tartozik az öreg egy-két sziveséggel, ugyhogy meglátjuk, kinek ad majd igazat :)
Bár én még változatot nem irtam, csak hallás után tippeltem a szöveg :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kellögem

A jövő héten kezdik, ha minden igaz ,szombat-vasárnap megy majd a Pokémon után. A Telehold legalábbis ezt írja. Ja és azt hallottam, hogy Rumiko a Yu-Gi-Oh! készítőjének a felesége ( csak úgy érdekesség képpen)

Spectre

QuoteOriginally posted by Kellögem
A jövő héten kezdik, ha minden igaz ,szombat-vasárnap megy majd a Pokémon után. A Telehold legalábbis ezt írja. Ja és azt hallottam, hogy Rumiko a Yu-Gi-Oh! készítőjének a felesége ( csak úgy érdekesség képpen)

http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=9&i_ch=5&i_c_ch=0%2C&i_c_type=0%2C&i_ch_nr=3

tessék lecsekkolni  a kölyökklub részt. (remélem normális szinkronja lesz)
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Baldy

Remélem ez azt jelenti, hogy 9-től lesz, mert nincs kedvem egy szétbulizott fejjel hajnali 6-kor kelni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Nem tudom lejátszani a 6x09 és 6x12 file-okat.:(

Zelmor

QuoteOriginally posted by Xaga
Nem tudom lejátszani a 6x09 és 6x12 file-okat.:(

Így jártál. Ezzel mi mit csináljunk?
Írd ki egy CD-re, szórj rá rózsaszirmokat meg grafithegyeket, járd el a Duronos-AMD-s Kernel táncot, és próbáld meg újra...

Xaga

Megcsináltam de nem ment.
Töbször letöltöttem min3 file-t de a probléma megmaradt. A Windows Media player nem játsza le. A media player classic lejátsza de egy idő után ujrakezdi vmi broken frame error miatt. Nincs vkinek 5lete hogy lehetne ezt a hibát kijavítani?

Zodd

QuoteOriginally posted by Xaga
Megcsináltam de nem ment.
Töbször letöltöttem min3 file-t de a probléma megmaradt. A Windows Media player nem játsza le. A media player classic lejátsza de egy idő után ujrakezdi vmi broken frame error miatt. Nincs vkinek 5lete hogy lehetne ezt a hibát kijavítani?
Próbáld ki a mplayer-cgywin-t hátha az segít. Leglábbis az szokott.
:bsd:

Zelmor

QuoteOriginally posted by Xaga
Megcsináltam de nem ment.
Töbször letöltöttem min3 file-t de a probléma megmaradt. A Windows Media player nem játsza le. A media player classic lejátsza de egy idő után ujrakezdi vmi broken frame error miatt. Nincs vkinek 5lete hogy lehetne ezt a hibát kijavítani?

Nézd meg divFix-el, az majd megjavitja. Ha meg jó a file, nézd meg VLC-vel, az mindent lejátszik (jó, a hibás file-t nem...)

Xaga

THX. divfix rendbehoza már le tudom játszani:hopp:
Viszont van még 1 gondom az emlitett 2 file-al. Föltünt vkinek hogy nem teljesek, hiányzik mind2nél a vége.

Kellögem

Nektek működik az USTEAM-os Ranma Movie 1 ?-mer nekem folyton akadozik a kép és a hang, pedig már annyi Codecet összehordtam, hogy Dunát lehet vele rekeszteni Ha igen, milyen lejátszót használtok ?:comp:

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Kellögem
Nektek működik az USTEAM-os Ranma Movie 1 ?-mer nekem folyton akadozik a kép és a hang, pedig már annyi Codecet összehordtam, hogy Dunát lehet vele rekeszteni Ha igen, milyen lejátszót használtok ?:comp:

Nekem teljesen jó volt.
Egyébként az mplayer windows-os verzióját használom. :)
Esetleg próbáld meg feltelepíteni az ffdshow nevezetű szűrőt.
Az akadozó kép általában a rossz szűrő miatt szokott lenni, vagy mert gyenge a gép.
:)

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kellögem
...pedig már annyi Codecet összehordtam, hogy Dunát lehet vele rekeszteni...

Talán pont ez a baj. Nem kell harmickilenc kodek, max 3 pack, és annyi. És ismételten csak azt tudom mondani, hogy próbáld ki VLC playert , és ha továbbra is bajos, szólj pmben és kigyógyítlak a bajból.

Zelmor

Kellögem

Gauss_chan: nekem is mplayer van, és az ffdshow is megvan, csak azt nem tudom, hogy az hogy működik - ha jól emléxem, mikor feletelepítettem semmi sem történt, és a filterek közt sem volt a lejátszóban- azt mire kell használni ?
Zelmor: ha nem működnek ( vegy gyakran még rontanak is a helyzeten) le szoktam őket szedni. A vlc playerel is próbálkoztam már , de a kép szét van rajta b**szódva (igaz, a hang legalább nem akadozik)- amit furcsállok az az hogy az OAV-k és a movie 2 rendesen működik ( igaz, azokat az ANIMEHQ-ról szedtem)

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kellögem
Gauss_chan: nekem is mplayer van, és az ffdshow is megvan, csak azt nem tudom, hogy az hogy működik - ha jól emléxem, mikor feletelepítettem semmi sem történt, és a filterek közt sem volt a lejátszóban- azt mire kell használni ?
Zelmor: ha nem működnek ( vegy gyakran még rontanak is a helyzeten) le szoktam őket szedni. A vlc playerel is próbálkoztam már , de a kép szét van rajta b**szódva (igaz, a hang legalább nem akadozik)- amit furcsállok az az hogy az OAV-k és a movie 2 rendesen működik ( igaz, azokat az ANIMEHQ-ról szedtem)

Ott kezdődik, hogy ha nem műkszik valami, újrateszem a win***t, és nem ****ozok azzal, hogy aztán rájöjjek mi mit ****ott el.
Milyen géped is van?

Edit: Hehe, ma megdöntöttem az egy postra jutó kicsillagozott szavaim számát... ^^"

kisvirag

Vplayer + microdvd 1.0 párositás rulz :))
ezeken még nem volt olyan, ami nem ment volna (ha nem ment, codechiba volt)

oo... nagyon meg kéne már nézni ranma movie 2-t....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Vplayer + microdvd 1.0 párositás rulz :))
ezeken még nem volt olyan, ami nem ment volna (ha nem ment, codechiba volt)

oo... nagyon meg kéne már nézni ranma movie 2-t....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Gauss_chan

#173
QuoteOriginally posted by Kellögem
Gauss_chan: nekem is mplayer van, és az ffdshow is megvan, csak azt nem tudom, hogy az hogy működik - ha jól emléxem, mikor feletelepítettem semmi sem történt, és a filterek közt sem volt a lejátszóban- azt mire kell használni ?

Amikor az ffdshow-t telepíted, akkor alapból rákérdez, hogy melyik codekekkel szeretnéd együtt használni. Tehát ha pl Windows Media Player-t használsz akkor magától betöltődik nem kell vele csinálnod semmit. Persze van nagyon sok beállítása de általában az alapértelmezéssel tökéletesen megy minden.
A windowsos startmenüben is kéne lennie egy ffdshow programcsoportnak. Ott is be lehet állítani, hogy melyik codekkel akarod hogy együttműködjön.

Ami pedig az mplayert illeti, csak nemrég kezdtem el vele foglalkozni, de eddig még mindent lejátszott.

Edit: Esetleg leírhatnád, hogy milyen géped van. Lehet, hogy túl gyenge, bár ha minden mást rendesen lejátszik akkor inkább szoftveres a gond.

Baldy

Én WMP9-t használok az animehq-ról letöltött codec csomaggal, és kivétel nélkül mindent lejátszik. Azt tudom ajánlani. 5 perc szenvedés, egy örök életre szóló élményért :) Legalábbis remélem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kellögem

Baldy: és annak a codec csomagnak megtudnád mondani a nevét ?- már az animehq jelen pillanatban szünetel...

.Attila

QuoteOriginally posted by Kellögem
Baldy: és annak a codec csomagnak megtudnád mondani a nevét ?- már az animehq jelen pillanatban szünetel...

Ugyan nem Baldy vagyok, de megmondom, bár az aoianime-ről leszedhető: Panuru's CodecPack , vagy amit tartalmaz, az is elég sokmindenre: KLight codec pack

Kellögem

Trivi: Kösz!-az meg is van!
De nekem a WMP9 nem indít el OGM fájlokat , márpedig a legtöbb Ranma olyan:(

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kellögem
Trivi: Kösz!-az meg is van!
De nekem a WMP9 nem indít el OGM fájlokat , márpedig a legtöbb Ranma olyan:(

Tedd föl ezt, és láss csodát. És ha VLCvel nem megy a dolog, az amiatt is lehet, mert nem elég jó a vas anim próbálkozol. Milyen géped van?

Baldy

Jaja... Egy vén pöfékelővel nem fog OGM futni.
De ha leirnád, eddig mivel és hogyan próbálkoztál, hogy OGM-t sikeresen elindits, akkor talán tudnék segiteni.
De gyorsabban meg tudod csinálni, ha ezt az oldalt használod segítségül:
http://ld-anime.faireal.net/guide/ogm-hu
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.