Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Selmo

Bsplayer nem jó semmire. Használj Media Player Classicot, Mplayert vagy VLC-t.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Selmo on 2006-08-02, 15:10:54
Bsplayer nem jó semmire. Használj Media Player Classicot, Mplayert vagy VLC-t.
Nekem meg 1 video kivételével visz mindet, úgyhogy valamire azért jó. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: Sankeshi on 2006-08-02, 15:07:35
sziasztok, felraktam a bsplayert és az a baj, hogy semmit nem nyit meg és azt írja ki, hogy floating point division by zero tud valaki segíteni?
Ez is tuti codec gond! Tölts le egy codecpack-ot vagy tényleg használj MplayerC-t vagy mplayert. A BSplayer nekem sem viszi mindíg a videókat, nemtom olyan labilis vagy valami... én nem szeretem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Selmo on 2006-08-02, 15:10:54
Bsplayer nem jó semmire.
Nekem remekül működik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

owlman

Sajnos az FTP-címre való belépés után csak egy nagy fehér üresség fogad. Mi lehet a gond?

Cobra

Nem megfelelő programmal vagy beállítással kapcsolódsz fel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Passzív módot állítsd be.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

#427
Olvasd el Moha aláírását jól.

ezt: http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm

shadefear

Quote from: Ryxus on 2006-06-05, 20:55:06
Megtudnátok mondani, hogy hova tünt az FTP-ről a Final Fantasy VII: Advent Children???  :confused:
Régebben (kb. 2 hónapja), ha jól emlékszem még fent volt. Ha most nincs fenn, tudnátok helyet mondani, ahonnan leszedhetem? (torrent link is jó lenne, csak legyen seed)

itt 1-2 torrent a Final Fantasy VII - Advent Children-hez :

egy dvd-torrent
es egy dvdrip
bye :)

jenny13

Segítséget szeretnék kérni. Nekem FileZille-ám van, de valamiéert nem csatlakozik fel az oldalra. Mi lehet a probléma?? Előre is köszi.

Fazék

Quote from: jenny13 on 2006-11-06, 15:09:31
Segítséget szeretnék kérni. Nekem FileZille-ám van, de valamiéert nem csatlakozik fel az oldalra. Mi lehet a probléma?? Előre is köszi.
ideiglenes leállás van. visszatérési időpont bizonytalan. türelem a barátod.

Moha

Quote from: jenny13 on 2006-11-06, 15:09:31
Segítséget szeretnék kérni. Nekem FileZille-ám van, de valamiéert nem csatlakozik fel az oldalra. Mi lehet a probléma?? Előre is köszi.
Nekem most működik. Mellesleg a FileZilla az egy rakás trágya! Használj valami normális programot, pl. flashfxp vagy akár Total Commander.
Ha beállításban kell segítség, akkor pedig ajánlom figyelmedbe az aláírásomat.

fallone

Sziaszok,
kellene egy kis segitség, illetve magyarázat hogy mi is a külömbség az avi vs. mkv között.
mivel néhany film mindkét formátumban fent van.. igy nem nagyon tudom melyiket lenne
érdemesebb letöltenem. Keresgéltem a forumon de nem találtam. :bruhuhu:
Ha valaki összefoglalná nekem nagyon hálás lennék :)
Elöre is köszönöm. :lazza:

Zsiga

Quote from: fallone on 2006-11-22, 23:56:25
Sziaszok,
kellene egy kis segitség, illetve magyarázat hogy mi is a külömbség az avi vs. mkv között.
mivel néhany film mindkét formátumban fent van.. igy nem nagyon tudom melyiket lenne
érdemesebb letöltenem. Keresgéltem a forumon de nem találtam. :bruhuhu:
Ha valaki összefoglalná nekem nagyon hálás lennék :)
Elöre is köszönöm. :lazza:
Röviden és tömören, töltsd az avi-t. :)

Selmo

Röviden és tömören:

  • AVI: japán hang beégetett angol felirat
  • MKV: japán és angol hangsávok, nem beégetett felirat(ok)

A tökéletesség unalmas.

Necrid^

Én elsősorban avit tőltők le mert annak kevesebb hely kell ugyanis én nekem mindig kevés helyem van vinyon :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zsiga

Quote from: Selmo on 2006-11-23, 00:29:54
Röviden és tömören:

  • AVI: japán hang beégetett angol felirat
  • MKV: japán és angol hangsávok, nem beégetett felirat(ok)
Ööö, nem egészen. :) Illetve általában igaz amit írsz, de jelen esetben azt hiszem nem.
A leírása alapján arra következtetek hogy fansubokra gondol. Manapság az a trendy hogy kiadnak mindent XviD/avi-ban és h264/mkv-ben is, csak japán hanggal (mivel TV-rip fansub), beégetett felirattal. :)
Az FTP-ről például a Fate/Stay Night ilyen, de van még egy csomó más is fent így, meg mégtöbb a neten.

Cobra

Mkv előnye avi-val szemben, hogy támogat elég sokféle modernebb kép, hang és feliratformátumot. TV ripnél mondjuk egyetlen előnye, hogy softsubot raknak bele általában.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chazar

Üdv!

Most jöttem...új vok és tudatlan :)
szal csak azt szeretném kérdezni hogy ez az mkv milyen formátum v mivel tudom lejátszani?
előre is thx

Member

mplayer, media player classic, VLC, esetleg real player, de azt nem ajánlom.

Selmo

Valaki élessze fel a faq topicot és írjuk már le mi is az az mkv/ogm.

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Quote from: chazar on 2006-11-24, 18:04:43
Üdv!

Most jöttem...új vok és tudatlan :)
szal csak azt szeretném kérdezni hogy ez az mkv milyen formátum v mivel tudom lejátszani?
előre is thx
Úgy tűnik az "mkv-ogm_lejatszashoz_olvass_el.txt" nem elég beszédes nevű minden mappában, ahol ilyen fájlok vannak :_piszka:


Member

Ahogyan Manitu mondja, még azt sem vennék észre, ha a az index-re kiírnánk, hogy ftp így, mkv úgy, akkor is menne a post...

fallone

Köszi a segitséget MKV/AVi témában.
Valóban jo lenne a gyik-ban leirni  :lame:
olvasgattam sokat a fórumon, és (ahogy irtátok is) némely esetben van Angol hangsáv mkv-mél, másutt nincs.
Ahol nincs gondolom az lehet a csak Japán sorozat.
Mindenestre köszi a válaszokat !

Seijn

Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy néhány anime, mint pl. a Mushishi egyszerűen eltűnt az FTP-ről... ha lehet, minél előbb változtassatok ezen! Köszi! (ha esetleg nem jó helyre írtam volna, ne ugassatok le pls)

Member

EGY IDEIG VÁRHATÓAK ÜRES MAPPÁK
MERT ELSZÁLLT EGY HDD!!!


Ha minden topicba bepostolom, talán abbahagyják... Szerintetek nem vettük észre? :ejj:
Folyik a visszatöltés, gőzerővel.

Seijn

Nem olvasok minden topicot, sőt: egy topicot sem olvasok. Ide is csak azért jöttem, mert a hírekben sehol nem láttam a problémára való reakciót. Azt hiszem, jó helyre írtam és azt hiszem, szabályosan, úgyhogy állj le a cinizmussal. Egy jótanács: ha hasonló gondotok lenne, nem a kérdezőt kell leugatni, hanem (a főoldalon!) jól látható helyre világosan ki kell tenni vmi olyasmit, mint pl. "már dolgozunk az ügyön". Sok kellemetlenségtől kímélnétek meg másokat és magatokat is.
Azért köszönöm a választ!

Darkstar

Jah, valóban jó ötlet lenne kitenni a főoldalra, hogy az ftpben lehalt egy vinyó. Mert ugyebár szeretjük nagydobra verni a létezését, nemvéletlen van kint hatalmas vörös betükkel hogy FTP ITT...
Mellesleg ránézel a fórumra, ott figyel fent egy news: olvassatok el pls sor, meg egy link
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Seijn

#448
Ez így OK (lehetne kicsit nagyobb betűmérettel is, de ebbe nem kötök bele, valszeg. csak én nem veszem észre ami az orrom előtt van  :oops: ). Egy ugyanekkora felirat hiányozna nekem a főldalról is, mondjuk: "olvassátok el: [link]". Valszeg. nem sok rohamrendőr teperne le titeket ilyen apróságért, ellenben aki a hírek között kutakodik, megtalálná, amit keres, még akkor is ha nem rendszeresen látogatja a fórumot. De ez már a ti dolgotok: még egyszer köszi az infot.

Member

Mondjuk az ftp-re valóban kirakható lenne egy txt fájl, hogy mi is a helyzet, de amennyien a támogatósat olvassák. :ejj: