Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

sirtomi

Mintha már lett volna probléma hatóságokkal az ftp szerver miatt, tehát nem kéne shol sem reklámozni hogy van, még a usteam főoldalán sem. Én véleményem :)

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2006-12-02, 20:24:38
Mintha már lett volna probléma hatóságokkal az ftp szerver miatt, tehát nem kéne shol sem reklámozni hogy van, még a usteam főoldalán sem. Én véleményem :)
Csatlakozom.

A kerdezoknek meg turelmesen valaszolni. Eddig bevalt.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2006-12-03, 14:44:05
Quote from: sirtomi on 2006-12-02, 20:24:38
Mintha már lett volna probléma hatóságokkal az ftp szerver miatt, tehát nem kéne shol sem reklámozni hogy van, még a usteam főoldalán sem. Én véleményem :)
Csatlakozom.

A kerdezoknek meg turelmesen valaszolni. Eddig bevalt.  :haha:

Akkor kezdj el shoutboxot olvasni. Marhára nem válik be :lame:

Selmo

Bizony, néha shoutboxot is kellene olvasni.
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Hat... Pedig nem szoktam. Amugy mi ertelme lenne? Marmint mi lenne a rendeltetesszeru hasznalata?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Én mindjárt a fórumra jövök, elég rég néztem a főoldalt :)

sevenke

Szijjasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Már egy ideje használom az FTP-t, viszont mostmár több hete nem működik. Fel tudok kapcsoldni, a mappák is megjelennek, még file is van bennük (van olyan barátom akinek csak a mappát látja, a benne lévő file-okat nem) viszont nem tudok tölteni. Utánaellenőriztek nekem, és azt mondják az IP-m sincs bannolva.
Regisztráltam másik user névvel, de azzal fel sem kapcsolódik. Nem tudom nem lenne e valakinek tippje, hogy mi a probléma....nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni.

Selmo

Passzív mód be van-e állítva és ha igen, mit használsz, milyen beállításokkal?

A tökéletesség unalmas.

sevenke

Filezillát használok....de nemrég elindult..most két napja megint megy  :Kiraly:
De akkor megkérdezném azért, hogy ti mit ajánlotok, milyen klienssel érdemes csatlakozni az FTP-re, mert ez elég sokszor csinál ilyesmit, csak ilyen hosszú kimaradás még soha nem volt..azért gondoltam, hogy valami komolyabb baj van.

Theon

Hali!

Nekem se Total Commanderrel, se FlashFXP-vel nem volt soha semmi gondom, ezeket ajánlom (FFXP-t jobban szeretem  :smile:).
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Selmo

Quote from: sevenke on 2006-12-15, 12:21:46
Filezillát használok....de nemrég elindult..most két napja megint megy  :Kiraly:
De akkor megkérdezném azért, hogy ti mit ajánlotok, milyen klienssel érdemes csatlakozni az FTP-re, mert ez elég sokszor csinál ilyesmit, csak ilyen hosszú kimaradás még soha nem volt..azért gondoltam, hogy valami komolyabb baj van.
Használj Total Commandert és állítsd be így. :)

A tökéletesség unalmas.

sevenke

Quote from: Selmo on 2006-12-15, 15:22:35
Használj Total Commandert és állítsd be így. :)

Köszönöm, ki is próbálom.  :merci: