Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Member

Vagy a Windows blokkolja, XP-nél néha bealkot.

Raggie

Quote from: Member on 2006-05-23, 22:01:20
Vagy a Windows blokkolja, XP-nél néha bealkot.
Júúúj, azt én is hogy úútálom!!  :Eztneked: Néha van olyan, hogy csak úgy elhatározza magát és bekapcsol az XP tűzfal... :comp:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 22:05:22
Quote from: Member on 2006-05-23, 22:01:20
Vagy a Windows blokkolja, XP-nél néha bealkot.
Júúúj, azt én is hogy úútálom!!  :Eztneked: Néha van olyan, hogy csak úgy elhatározza magát és bekapcsol az XP tűzfal... :comp:

Ugyan, hiszen a te érdekeben teszi ;) Azért tényleg röhejes, hogy msn szépen törli a fogadott mp3-at, ha meg akarom nyitni msnből pl. Vagy a tűzfal beköszön, mikor már sokadjára kikapcsolom. Komoly védelem :lol:

Mellesleg ha reggel ment neki, akkor az ftp beállításai is jók voltak, ergo nem azzal kell legyen a gond.

Raggie

Jó, akkor nem tudok már mire gondolni...  :oops:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

inquizitor

Na, előre lépés:
Gondoltam egyet, és előszedtem egy épp használaton kívüli vinyót. Nyomtam rá Xp-t, meg ami kell, s láss csodát elindult! (Már jön is a Trigun... :) )
Nem t'om mi van.
Csak azt tudom mondani, hogy ha a régi rendszerrel előrehaladás történt, akkor mindenképpen írok, mert ezzel más is találkozhat.
Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Üdv,

inq.

Raggie

Akkor neked is az XP pecskedett az tuti! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ryxus

Megtudnátok mondani, hogy hova tünt az FTP-ről a Final Fantasy VII: Advent Children???  :confused:
Régebben (kb. 2 hónapja), ha jól emlékszem még fent volt. Ha most nincs fenn, tudnátok helyet mondani, ahonnan leszedhetem? (torrent link is jó lenne, csak legyen seed)
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Member

Magyarországon liszenszelt lett, így lekerült minden, ami FF. Torrentem sajnos nincs.

Ryxus

Hmmm...  :bruhuhu:  de azért :merci: az info-t. Más valaki link-et???  :_piszka:
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Member

#399
Már van: http://www.baka-updates.com/search.php
Válassz. ;)

EDIT:
Az aláírásod az egyik kedvenc aranyköpésem. ;)

Ryxus

 :merci:
Amúgy az Inu Yasha nincs véletlenül úgyszintén liszenszelve???
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Member

Nincs. Csak a manga.

Cobra

Ami az ftp-n van, annak nem sok köze van a magyar verzióhoz (illetve fordítva, a magyar verziónak semmi köze az eredeti sorozathoz) :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sankeshi

keresek vírus írtot ami jó is kóddal együtt ha tudsz oldalt ahonnan lehet letölteni kérlek írj előre is köszi SŰRGŐS

blackronin


A következő probléma merült fel nálam:
Yokohama Kaidashi Kikou OVA 1 [BakaMX].ogm
Yokohama Kaidashi Kikou OVA 2 [BakaMX].ogm

Leszedtem és le akarom játszani, mikor betölti akkor gyorsan végigpörgeti az egészet, mintha nem lenne rendesen felrakva. Jó anime, ezért jó lenne ha talán normális tempóban meg tudnám nézni!
Nálam van ez a hiba vagy tényleg rosszul van felrakva?

Cobra

98%, hogy nálad van a hiba. Mivel akarod lejátszani?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

blackronin


Jetaudio és Windows Media Player is megvolt.
Javaslat?
Vagy esetleg codec probléma lehet?

Cobra

Ez codec gond lesz. Media Player Classiccal próbáld, az kiírja milyen codecet használ lejátszás közben (Shift+F10).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

blackronin


Kipróbáltam Media Player Classic-kal is, de itt is ugyanaz volt.
Megnéztem SHIFT+F10 lejátszás közben, de két menü jelenik meg a Clip és a Details.
Itt hol írja ki, hogy milyen codec-t használ?
Neked egyébként milyen van?
(nekem ffdshow MPEG-4 Video Decoder van fenn)

Cobra

Details-nél alul az ablakban kiírja milye nstreamek vannak a konténerben. De ha csak az ffdshow van felrakva, akkor mennie kellene rendesen. Nem lehet, hogy az ffdshow-ban állítottál el valamit? Bár megnéztem és sebességállítást nem találtam benne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: blackronin on 2006-06-24, 18:25:03

A következő probléma merült fel nálam:
Yokohama Kaidashi Kikou OVA 1 [BakaMX].ogm
Yokohama Kaidashi Kikou OVA 2 [BakaMX].ogm

Leszedtem és le akarom játszani, mikor betölti akkor gyorsan végigpörgeti az egészet, mintha nem lenne rendesen felrakva. Jó anime, ezért jó lenne ha talán normális tempóban meg tudnám nézni!
Nálam van ez a hiba vagy tényleg rosszul van felrakva?
A hiba biztos nálad van, én tökéletesen le tudtam őket játszani.
DivX 3-mal vannak kódolva, tegyél fel egy ilyen kodeket, mert az újabb DivX-ek nem mindig boldogulnak tökéletesen a régebbi kódolásokkal.


blackronin

#411

Egy ismerősöm ajánlotta a k-lite 2.72 codec csomagot. (azt mondta, hogy ez a legjobb és ha ez nem játszik le valamit akkor az a file biztos rossz...
Ez a csomag van fent és mégse megy.
Valamilyen codec-t tudnál ajánlani ami ezt Divx 3-at lejátssza? (elméletileg ennek is le kéne játszania minden Divx-et)

zsozso

Quote from: blackronin on 2006-06-26, 16:40:37

Egy ismerősöm ajánlotta a k-lite 2.72 codec csomagot. (azt mondta, hogy ez a legjobb és ha ez nem játszik le valamit akkor az a file biztos rossz...
Ez a csomag van fent és mégse megy.
Valamilyen codec-t tudnál ajánlani ami ezt Divx 3-at lejátssza? (elméletileg ennek is le kéne játszania minden Divx-et)

Hasznalj mplayert ...
Death is the only redemption

blackronin


Kösz a tippet zsozso, most már ok.
(az ftp-n lévő codec-et raktam fel, és azzal rögtön ment!)

Manitu

Quote from: blackronin on 2006-06-26, 16:40:37
Valamilyen codec-t tudnál ajánlani ami ezt Divx 3-at lejátssza? (elméletileg ennek is le kéne játszania minden Divx-et)
Röhögni fogsz, Divx3 lejátszásához a DivX3-at ajánlom :D
Kodecpackokkal az a baj, hogy általában tele vannak olyasmikkel, amik tök feleslegesek, és ami meg kéne az vagy nincs bennük, vagy bennük van, csak nem azt állítják alapértelmezettre. Elvileg a K-litenak is vinnie kéne gond nélkül.
De úgy látom már kicsit elkéstem, mert a probléma megoldódott :)


Daryoon

Üdv mindenkinek!

A WinCommander elérhetetlenségre hivatkozik mikor megpróbálok fellépni az AnimeHQ-ra. Megszünt?

Köszi a válaszokat.
Daryoon

Darkstar

Nálad lesz a hiba, mert nekem működik. Azaz nem szünt meg. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kayley

#417
Lenne egy kérdésem, remélem jó helyre írok, ha nem akkor lécci valaki árulja el hová kell fordulnom.
Na az van, hogy nem akar kapcsolódni a szerverre a TC, hiába van beállítva jól minden a kapcsolattal, és a net is rendesen működik. Minden olyan mint eddig is volt az utóbbi fél évben, és szerda óta valamiért nem tudok tölteni, mert nem enged fel a szerver. Annyit ír ki hogy kapcsolathívási hiba. Egy hete is volt ilyen gondom, de akkor másnap ismét működött. Most viszont 5 napja semmi változás. Próbáltam a BulletProof nevű progival is, azzal se megy.
Kicsit kezdek ideges lenni, bár ez sztem érthető... :S
Egy ismim azt mondta h szerinte ez azért van mert tiltva vagyok. Ami elég érdekes lenne, mivel tudtommal nem adtam rá okot.

Szóval, valaki meg tudná mondani hogy most mégis mit csináljak? Megpusztulok az innen beszerezhető animék nélkül!!! Help me! Előre is köszi ha valaki tud segíteni...

Cobra

zsozsonak írj pm-et a gondoddal és az IP címeddel (gondolom dinamikus IP-d van, nézd meg többször, hogy az eleje egyezik-e)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sankeshi

sziasztok, felraktam a bsplayert és az a baj, hogy semmit nem nyit meg és azt írja ki, hogy floating point division by zero tud valaki segíteni?