Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Fenrir

Üdv!

Új éppen nem vagyok, de már igen rég jártam erre, szóval gondoltam illő lesz újra köszönni.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Draconire

Régen írtam már ide...üdv az újaknak!

[spoiler=Usteam][/spoiler]

Member

Quote from: Gmer on 2007-03-07, 21:18:20
[spoiler=Usteam][/spoiler]
:lol: :lul: Te nem vagy komplett! :D

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-08, 11:24:00
Quote from: Gmer on 2007-03-07, 21:18:20
[spoiler=Usteam][/spoiler]
:lol: :lul: Te nem vagy komplett! :D
Ezt eddig is tudtuk kedves Gmer kollégánkról.  :lol:

Baggio

sziasztok
most vettem észre hogy van itt ilyen bemutatkozós dolog úgyhogy sürgősen pótolom eddigi hiányosságomat :)
szóval 23 éves vagyok és debrecenben lakom és itt is tanulok az orvosi egyetemen. Az anime-re nemrég függtem rá. Régen én is Dragonball-al kezdtem, aztán sok év kihagyás után jött kb 2 hónapja a Ghost in the shell, azóta meg a függés az ftp szerveren (tényleg akárki csinálja is az nagy arc! köszi!). sajnos ***** sokat kell tanulni és elég kevés időm marad másra, de azért amikor van időm akkor nehez tudom abbahagyni kedvenc sorozataim nézését. Eddig a Neon Genesits, a Ghost in the shellt, a Mai-Himet, a Kannzauki no mikot meg a Crest if the stars-ot néztem meg és mind beadta. Remélem ezentúl sem futok bele semmi rosszba :)
egyéb meglévő szabadidőmben zenélek a zenekarommal :) (egy soft rock banda amúgy, akit érdekel: http://www.backdoor.fw.hu/, de most nem vagyunk vmi aktívak és tagcserék is lesznek) meg wing tsun kung fuzok, bulizok amikot nem kell demo-t irni, és télen szertek snowboardozni.
ja és meg akarok tanulni japánul az anime-k miatt :) meg amúgy is tetszik ez a nyelv
bocs a sok szövegért

Fazék

üdv Baggio!

szép kis listát írtál, nem csodálom hogy kevés időd van :haha:

a japán helyett meg inkább tanulj meg valami hasznos nyelvet, a japánt max hobbi szinten sztem :)

Próféta

Üdv a köreinkben, Baggio!
Van harcművészet, meg mindenféle zene topik is, no meg persze nyelv. Bár talán már fel is fedezted őket :)

Hallod amúgy, ha zenélsz meg harcművelsz, akkor talán még sem kell olyan ***** sokat tanulnod, ha még ilyen rövid időbe ennyi anime belefért mellé ;) Vagy tényleg kell, csak éppen nem csinálod? Vagy Te is olyan vagy, mint egyes ismerőseim, akikről csak azt nem tudom, hogy mikor alszanak? Na mindegy, ne vedd piszkálódásnak, éppen irígykedem ezerrel...


Member

Üdv "sokoldalú" Baggio testvér! ;)

Baggio

Quote from: Próféta on 2007-03-16, 00:56:09
Hallod amúgy, ha zenélsz meg harcművelsz, akkor talán még sem kell olyan ***** sokat tanulnod, ha még ilyen rövid időbe ennyi anime belefért mellé ;) Vagy tényleg kell, csak éppen nem csinálod? Vagy Te is olyan vagy, mint egyes ismerőseim, akikről csak azt nem tudom, hogy mikor alszanak? Na mindegy, ne vedd piszkálódásnak, éppen irígykedem ezerrel...
hát igen, de ahogy édesapám is mondani szokta: amit igazán akarsz arra van időd fiam :) és igaza van. és hidd el tényleg sokat kell tanulni. a zene meg a kung fu meg kell bár valóban sok idő, mert heti 2 próba és 2 edzés van ráadásul mindig este. az alvás meg jó dolog, csak én nem sokat űzöm :). beérem napi 6 órával vagy kevesebbel is.
amúgy japánt csak itthon akarok tanulni magamnak, mert most el kell kezdenem a németet
egyébként köszi az üdvözlést mindenkinek 

Soldier


Meske

Üdv itt Baggio!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

sirtomi


Pirula

Quote from: Baggio on 2007-03-16, 00:46:57
(egy soft rock banda amúgy, akit érdekel: http://www.backdoor.fw.hu/, de most nem vagyunk vmi aktívak és tagcserék is lesznek)
Héháhó! Most nézem hogy én láttalak titeket tavaly tavasszal a Klinika moziban!  :smile:
Üdv a fórumon!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

daywalkerdv

Üdv mindenki!
Én nemrég találtam rá az oldalra egy ismerősöm mesélte, hogy a neongenesis evangelion mennyire király és akkor adta meg a címet!.Amúgy elég amatőr vok anime témában bár szerintem hamar rákapok (totális sorzatfüggő vok:D ) Amúgymeg 17 (mindjárt 18) vok és egri középiskolás. Eddig szinte csak sima sorozatokat néztem megszállott módon (ezt enm is tervezem abbahagyni úgy kb soha) de láttam azért 1-2 gyöngyszemet mint a vampire hunter D meg a shost in the shell filmek. Mostanában a Full metal alchemystre vok rákattanva valami elképesztően király....
Amúgy hobbiként poker (texas holdem) neten élőben pénzért nem pénzért minden mennyiségben meg ördögbotot tudom felhozni:D

Ramiz

Üdv én meg Ramiz vok léyg üdvözölve shost in the shell fan vok egyébként mást nem tok felhozni:D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

csacsa

Üdv köztünk daywalerdv!
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Member

Quote from: daywalkerdv on 2007-03-22, 09:57:41
Mostanában a Full metal alchemistre vok rákattanva valami elképesztően király....
:ejnye:
Amúgy sztem hamarosan át fogsz kattani másokra is, mint én. ;)

Amúgy meg üdv! ^^

Rounin

Ramiz: felhozni? Próbálkozz a csajokkal, ha emeleten laksz ;D (csak felhozatalról volt szó!)

Próféta

Üdv, daywalkerdv.
(Hogy kell kiejteni a neved?)

Quote from: daywalkerdv on 2007-03-22, 09:57:41Eddig szinte csak sima sorozatokat néztem
:wtf: Az érdes sorozatokkal szerintem is vigyázni kell...

Norbi

Szervusztok,
szerintem nem is kellene bemutatkoznom. Kedves kollégáim hívták fel a figyelmemet arra, hogy mennyi mindent tanulhatnék a japán kultúra ezen szellemi termékéből. Rengeteg egészséges étel, ami láthatóan fitten tartja a karaktereket (révén nem túl sok igazán elhízott arcot láttam. :)), és rengeteg kalóriaelégetés nap mint nap. Azt hiszem, jópár ötletet le is nyúlhatnék tőlük az új könyvemhez. Ezért minden ismerősömnek és kuncsaftomnak csak ajánlani fogom őket. A Gasztrónómia topic-ot pedig látogatni fogom nap mint nap, mert láttam az érdekes ötleteiteket. ;)

Üdvözöl benneteket:
Norbi

kikuchiyo

 :eek: Holy sh*t

EPIC WIN

Melyik ökörködik? ^^
Failure is the default option

Draconire


Zsiga

Quote from: Norbi on 2007-04-01, 00:56:18
Szervusztok,
szerintem nem is kellene bemutatkoznom. Kedves kollégáim hívták fel a figyelmemet arra, hogy mennyi mindent tanulhatnék a japán kultúra ezen szellemi termékéből. Rengeteg egészséges étel, ami láthatóan fitten tartja a karaktereket (révén nem túl sok igazán elhízott arcot láttam. :)), és rengeteg kalóriaelégetés nap mint nap. Azt hiszem, jópár ötletet le is nyúlhatnék tőlük az új könyvemhez. Ezért minden ismerősömnek és kuncsaftomnak csak ajánlani fogom őket. A Gasztrónómia topic-ot pedig látogatni fogom nap mint nap, mert láttam az érdekes ötleteiteket. ;)

Üdvözöl benneteket:
Norbi
Ha a "Csapolt Sör"-t beveszed az Update 1 kategóriába akkor szerintem mindenkivel jóban leszel itt...  :lul:
Üdv a fórumon.  :tezsvir:

Próféta

Nocsak, az idei parlagfű különösen hamar virágzik.
Üdvözlet Norbi mesternek, taníts minket!  :tezsvir:

Kuroi Tenshi

Hm, már április 1 van?
ja igen ::) :D
ki volt ez?

Zsiga


Raggie

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-01, 01:08:55
:eek: Holy sh*t

EPIC WIN

Melyik ökörködik? ^^
:eek: OMG WTF!!!!??????? ???

Üdv itt a fórumon Norbi. Mondjuk szerintem a Gasztronómia topicban az egészséges életmódról nem volt túl sok szó eddig(szerencsére :D ), annál inkább a sörökről és zsíros finom húsételekről, de ötleteket azt gyűjthesz az tuti! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Üdv, egészség rulez. ^^