Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: RuneCsak LUSTÁK voltunk fórumozni :lame:
Csatlakozom! Lustaság = fél egészség! :rolleyes:

Quote from: MohaMiért, szerintem elég jól védve van a szemed. (avatar)

Az avatar-t utólag raktam fel (nem bíztam nagyon bennetek bavallom :ad: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

El sem hiszem, hogy végre a végére jutottam a sok sok bemutatkozásnak! :)

Akkor most jöjjenek az üdözletek:
Üdv RE@L, Squall7, Necrid, Rune, Prof. William, Project_2501, Shugaru, theBalrog, Midoo, Narg, devcsa, bae, HVp213 és Mariko!

Örülök, hogy sokan néztetek már Love Hinát, azt nagyon jól tettétek! :jee: Akik pedig még nem, azok sûrgõsen pótolják ezt a hiányosságot! ;)



LeLoup: bibibííí én már 3 éve tanulom! :hehe: (bár én is elég béééna vagyok benne... De pssssszt nehogy meghalják a többiek.... :haha: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bill

Üdvözlet Mariko!

Quote from: MohaViszont szegény Feldin bele fog bolondulni a sok Kenshin-es avatarba... :p
Miért mi a baj a Kenshin avatarokkal/(mmal)? :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Rounin

Argh....

NEM!
Ez nem ér :D De egyszer csak elfogytok ;)

Szóval:

Kézcsók devcsa, Mariko :] (igény esetén módosíthatunk a sokkal kommerszebb "szja" szövegre, + a hajimemashite jár mindenképpen, ahogyan jár : HVp213 és bae részére is :D )

Shugaru : Berserket _olvasd_ ;) Shiroi szavát fogadd meg jól :D

Maniac

hali!

részemröl csak egy elég rövid bemutatkozás lesz, mert õszintén szólva a fórumozás nem az erõsségem..

bp-röl vagyok, és tulképp azért regisztráltam, mint sokan mások, hogy tudjam mi történik az ftp-vel.

elég régóta szeretem az animét tulajdonképpen..
régen még tv-ben néztem a dragon ball z-t és a sailor moon-t. itt jött egy elég nagy szünet, és úgy körül belül egy éve találkoztam a ghost in the shellel, a kite-al és a vampire hunter d-vel.. kb ennyi is volt megint egy jó ideig, de most megint rendesen rákattantam animékre, és amit most megnéztem a hellsing-et, a neon genesis evangeliont, és most folyamatban van a ghost in the shell folytatása is..

kedvencem egyértelmüen a neon genesis evangelion, a kedvenc karakter pedig Ayanami Rei.
tulképp a háttéren és a login screen-en is ö van,]

nos, most csak ennyit:-P
további jo éjszakát!
Maniac.

azbest

Üdv fórumlakók :)

Itt ugye a bemutatkozás a lényeg... háát nem vagyok a szavak embere ;)
Ha a személyemrõl szeretnétek többet megtudni, talán látogassátok meg a weblapomat... (hmm, elvileg az adataimnál megadtam.. de ha nem, akkor keressetek rám a googleban ;) )

Az anime viszonylag új számomra... a kereskedelmi tévékben nyomatott sorozatok annyira nem nyerték el a tetszésemet, viszont pár éve láttam a tv-ben egy videoklippet: Wandume Project- King Of My Castle. Azóta kerestem, hogy melyik filmbõl vannak a részletek (Ghost in the Shell)... Azt hiszem, nem kell elárulnom, hogy melyik a kedvenc anime filmem :D
Egyik hétvégén megnéztem a SAC 1. és 2. évadját ameddig megvan... remek :)

Egyébbként nagy Sci-Fi rajongó vagyok (Stargate forever), talán ezért is a GITS a kedvencem :)

Örök hála a UsTeamnek a Gits élményért :)

Rounin

Üdv Maniac, azbest!

Mindenki éjjel mutatkozik be? :confused: :wtf: :)

Mattanja

Üdv Maniac, azbest!
Quote from: RouninShugaru : Berserket _olvasd_ ;) Shiroi szavát fogadd meg jól :D
:haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Helló Mariko, Maniac und azbest!

Necrid^

udv Mariko, Maniac und azbest!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Larry

Sziaszok!

Ha már ennyien bemutatkoztak , akkor én is megteszem.:)

Egyre jobban tetszik a fórum is.. :haha:

És ha már valaki használja ezt az Avatart akkor kérem szoljon rám, mert semmiképp nem szeretném másét használni...és eddig ilyennel még nem találkoztam.

 :jee:

Necrid^

Quote from: LarrySziaszok!

Ha már ennyien bemutatkoztak , akkor én is megteszem.:)

Egyre jobban tetszik a fórum is.. :haha:

És ha már valaki használja ezt az Avatart akkor kérem szoljon rám, mert semmiképp nem szeretném másét használni...és eddig ilyennel még nem találkoztam.

 :jee:

udv Larry , welcome on board  :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Üdv Maniac! Aki jár a galériába, az tudja, hogy régi motoros vagy! :)
Üdv azbest! Osztom a GitS iránti rajongásod! :cool: (Nekem mindegyikbõl Batou a kedvencem.)
Üdv Larry! Én még senkit nem láttam eme avatárral, de figyelmes tõled, hogy megkérdezted. ;) Tényleg zavaró, amikor többen használják uazt az avatárt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizÜdv Maniac! Aki jár a galériába, az tudja, hogy régi motoros vagy! :)
Üdv azbest! Osztom a GitS iránti rajongásod! :cool: (Nekem mindegyikbõl Batou a kedvencem.)
Üdv Larry! Én még senkit nem láttam eme avatárral, de figyelmes tõled, hogy megkérdezted. ;) Tényleg zavaró, amikor többen használják uazt az avatárt.

lehet hogy kicsit szemlyés kérdés de az avatárod mi is az? phonix?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Grüss Gott Larry!

Még senkinek nincs ilyen avatárja :) (ezért jó saját készítésût használni)

Damnatus

Üdv Maniac, azbest, Larry!

Marfy

Üdv az újaknak!

HVp213

:cool: Üdv Mariko, Maniac, azbest & Larry!  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Üdvözlégy Larry!

Miura

üdvözlet minden új tagnak!
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Bill

Üdv Maniac, azbest, Larry!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Maniac

Quote from: RamizÜdv Maniac! Aki jár a galériába, az tudja, hogy régi motoros vagy! :)

huha.. akkor itt most ez igy nemjo ugymond..:-(
nézegettem régen a galériát, és meg is lepõdtem, hogy van egy másik maniac is.. de amikor regisztráltam ide a fórumba, eszembe se jutott:-(
szóval.. én nem ö vagyok..
Maniac.

Moha

Üdvözlet az újabb új tagoknak! :D
Annyian vagytok, hogy nem lehet követni! :)

Raggie

Méég? Nna ÜDV a legnyúbíkabbaknak( :D ezt jól megmodtam)! És örülök, hogy ilyen tapintatos, jóízlésû tagokkal bõvülünk! :jee:
Quote from: Meske(...) én már 3 éve tanulom! :hehe: (bár én is elég béééna vagyok benne... De pssssszt nehogy meghalják a többiek.... :haha: )
:D Riszpekt! :tezsvir:  Én könnyen beszélek, de szvsz a francia nagyon nehéz nyelv és nagy dolog, hogy három évig kibírtad(ráadásul még mindíg tanulod)! De érdemes tanukni, mivel nagyon szép nyelv és nagyon meghálálja ha franciaországon vagy amerikában jársz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Üdv Maniac, azbest és Larry!
Quote from: Raggie Gordon:D Riszpekt! :tezsvir:  Én könnyen beszélek, de szvsz a francia nagyon nehéz nyelv és nagy dolog, hogy három évig kibírtad(ráadásul még mindíg tanulod)! De érdemes tanukni, mivel nagyon szép nyelv és nagyon meghálálja ha franciaországon vagy amerikában jársz!
Tavaly nyáron voltam Franciaországban, de inkább csak angolul társalogtam... :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Darkstar

Ismét üdv minden új tagnak!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Maniachuha.. akkor itt most ez igy nemjo ugymond..:-(
nézegettem régen a galériát, és meg is lepõdtem, hogy van egy másik maniac is.. de amikor regisztráltam ide a fórumba, eszembe se jutott:-(
szóval.. én nem ö vagyok..

OK, elnézést kérek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Ezt a rohamot  :D
Akkor már én is üdvözlök mindenkit  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Sinistro

Szeretnék én is bemutatkozni, ha megengeditek.

Lehet, hogy unalmas lesz, amit írok, ha így találjátok, ugorjátok át nyugodtan :).

Hm. Mit is írjak? Az elsõ találkozásom az animével? Teljesen normális módon, olvastam róla. Van egy testvérem, valami 12 évvel idõsebb nálam, annak idején rendszeresen vásárolta a Galaktika címû antológiát, aminek én is /még gyerekfejjel/ nagy rajongója lettem. Az újság filmes rovatában volt egy cikk a GITS-rõl. Elolvastam, megnéztem a mellékelt képeket, s akkor eldöntöttem, hogy nekem ez a film kell, mindenáron. A megvalósulásig eltelt pár év, végül külföldrõl hozattam be a DVD-t egy ismerõssel. Angolul nem tudtam semmit, de már létezett hozzá rajongói felirat, tetszett.
Egy másik meghatározó élményem 1 PC-s játékprogram volt, úgy hívták: Final Fantasy 7. Ekkor vettem magamnak egy angol nyelvkönyvet + két szótárat, és kezdtem el egy kicsit angolul tanulni. /Iskolában a németet választottam - azóta is bánom :(/. Bár ebben az idõben az Internethez még nagyon ritkán tudtam hozzájutni, nekiálltam a világhálón animéket keresni. És ezek után találtam rá az USTeam-re. Az elsõ sorozat, amit letöltöttem, az NGE volt /szintén hallottam róla azelõtt/. Ez is tetszett, ezért úgy döntöttem, megpróbálok elolvasni egy mangát, hátha tetszeni fog. A véletlen folytán a Battle Angel Alita volt amit letöltöttem, és ez volt az a pont, ahol végleg elvesztem. Ráadásul pont vizsgaidõszakban történt, egy nappal a vizsga elõtt; reggel leültem a gép elé, hogy "felébredjek" egy kicsit...aztán kb. du. 5-kor álltam fel elõle:). Meg is húztak másnap...

Azóta viszonylag sok animét láttam már, ezek a sorrendiség és teljesség igénye nélkül:
Cowboy Bebop /nagy kedvenc/, Noir, Berserk /kedvenc/, Battle Angel Alita, Vampire Hunter D: Bloodlust, Akira, Mononoke Hime, Love Hina /kedvenc/, Ah! My Goddess /aranyos/, Onegai Teacher, Great Teacher Onizuka /bárcsak lett volna ilyen tanárom/, Blue Submarine No. 6, Gundam Seed, Fullmetal Alchemist, Appleseed /állítólag trilógia lesz/, El-Hazard, Gits - SAC 1-sõ széria /kedvenc/, Hellsing /jaj, hol van már a folytatás?/, Nausicaa, RahXephon/ez se rossz/, Record Of Lodoss War.

A testvérem "közremûködése" révén van két unokaöcsém, akiket alávaló módon sikeresen leszoktattam a Poké- és Digimonról, velük megnéztem a Shaman King-et /a fokozatos átállás miatt és különben is, nem is olyan rossz/, Vandread-et, most tartok velük a Cowboy Bebop felénél /tetszik nekik/; szóval elmondható, hogy komoly térítõ tevékenységet folytatok:).

Most nézem a Gundam Seed Destiny-t /nagyon tetszik/, és a Rouroni Kenshin-t, tervbe van véve a Samurai 7, a Samurai Champloo és még sok minden más...

Ui.: Hát igen, az avatár. Mint írtam, nézem a sorozatot, így biztos, hogy Kenshin marad az avatárom, de ha lesz egy kis kis idõm, majd próbálok róla egy másik képet csinálni és lecserélem a jelenlegit...