Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Vóbert

Köcc mindenkinek :D Nem is figyeltem :) Sorry, ha túl sokat jártatnám a számat... akarom mondani a kezemet  :hehe: De jól érzem magam, és ilyenkor előfordul az ilyesmi :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertKöcc mindenkinek :D Nem is figyeltem :) Sorry, ha túl sokat jártatnám a számat... akarom mondani a kezemet  :hehe: De jól érzem magam, és ilyenkor előfordul az ilyesmi :D

Járasd csak nyugodtan. :D A problémák akkor kezdődnek, ha már annyit dumálsz mint én. ;) :D

Vóbert

Quote from: ShadowolfJárasd csak nyugodtan. :D A problémák akkor kezdődnek, ha már annyit dumálsz mint én. ;) :D

Megoldható :D Majd igyekszem  :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

Nagyon leesett a ppd-d Shadowolf, tényleg mindjárt megelőz Vóbert  :)
Gratulálok a tegnapi meg a mai születésnaposoknak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraNagyon leesett a ppd-d Shadowolf, tényleg mindjárt megelőz Vóbert  :)

Naja, mert visszafogom magam. :o :D

Vóbert

Quote from: ShadowolfNaja, mert visszafogom magam. :o :D

Kösz ... *lihegve fut utánna, hogy utolérje* :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Bruce

Grat Vóbert! Félelmetes ez a tempó...

Quote from: ShadowolfGrat Bruce-nak az új avatarhoz!
Quote from: Xaga-||-
Quote from: TriviGrat Bruce! Ismét csak meg kell kérdeznem, hogy: kit is látunk a képen?
Quote from: ignusBruce: grat, én felismertem egyből!
Köci! :merci:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Tiaro

Grat Bruce, és Vóbert!  :tezsvir:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

Már senior? Ilyen iramban előbb lesznek szarvacskái, mint nekem!

Grat Vóbert! *kis piros rakéta*

Grat Bruce avatárhoz! *kis zöld rakéta*

Grat Vikunya! (bár még nem láttam, de vagyok olyan barátságos, hogy megtegyem :rolleyes:) *kis kék rakéta*

És gratulálok Ignus a szabadulásodhoz :) *XXL Megapukk Ltd. gyártmányú A-rocket*  :bsd:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

Boldog Születésnapot a mai ünnepeltjeinknek!!
HBD jerry311, jerry,//bár gyanítom, hogy őkl ketten egy és ugyanaz a személy :)// és persze AngelHunter!!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Bruce

Quote from: SaoriBoldog Születésnapot a mai ünnepeltjeinknek!!
HBD jerry311, jerry,//bár gyanítom, hogy őkl ketten egy és ugyanaz a személy :)// és persze AngelHunter!!
Boldog Szülinapot mindenkinek (akinek ma van)! :)

Quote from: Soridan*XXL Megapukk Ltd. gyártmányú A-rocket*
Azon töprengek, hogy vajon célkövető-e...
Ja, és kösz a rakettát! Ha robbanás előtt elkapom, kirakom a vitrinbe :) Ugrás!...

Quote from: TiaroGrat Bruce
Neked is köszi! :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shock12

Quote from: SaoriHBD jerry311, jerry,//bár gyanítom, hogy őkl ketten egy és ugyanaz a személy :)// és persze AngelHunter!!
Boldog születésnapot a ma született (bárányoknak)... Jerry biztos csak azért van kétszer, hogy két gratulációt kapjon :D !

Shadowolf

Quote from: SaoriHBD jerry311, jerry,//bár gyanítom, hogy őkl ketten egy és ugyanaz a személy :)//

Na, még egy skizofrén fórumozó. :rolleyes: :D Azért boldog szülinapot neki,...nekik,...mindegy...:p

Quoteés persze AngelHunter!!

Neked is boldog szülinapot. :)

ignus

Hb AngelHunternek, és a  jerry-knek!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Csatlakozom a "boldogszülinapotkívánok"-ot kántáló tömeghez :) Avagy fanfár AngelHunter és jerry...jerryk... jerryék.... szóval a mai szülinaposoknak -_-"

/és minthogy Bruce azóta sem volt aktív, úgy tűnik tényleg robbanás előtt kapta el :) /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Grat akinek kell!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

#3407
Quote from: Bruce579Grat Vóbert! Félelmetes ez a tempó...

 :rotflol:  :rotflol: Igyekszem... :D


Quote from: SoridanMár senior? Ilyen iramban előbb lesznek szarvacskái, mint nekem!

Grat Vóbert! *kis piros rakéta*

Rocket Mánia  :D

És Grat minden szülinaposnak...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: Vóberthttp://www.popcap.com/launchpage.php?theGame=rocketmania&src=big8Rocket Mánia[/URL]  :D

Meg fogsz lepődni, de IRL útálom a petárdákat. A tüzijáték szép, de ki nem próbálnám :p :D

Azért kösz a linket (ha sulinet felgyógyul lassúságából, ki is próbálom ;) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: Soridan/és minthogy Bruce azóta sem volt aktív, úgy tűnik tényleg robbanás előtt kapta el :) /
:_off: Kormot köpködve bár, de megérkeztem! A vitrinemben pedig egy rakéta maradványai díszelegnek... hát nem úgy néz ki mint új korában, de legalább feldobja a hangulatot! Na, viszlát mindenki, majd szünet után talán felépülök a robbanás okozta károkból... Addig is (előre, mert másképp nem megy :( ) gratulálok a lányoknak a locsolókhoz! (csak hogy ne legyek teljesen off... :) ) Kellemes Húsvétot és sok nyuszit a fa alá!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Vóbert

Quote from: SoridanMeg fogsz lepődni, de IRL útálom a petárdákat. A tüzijáték szép, de ki nem próbálnám :p :D

Azért kösz a linket (ha sulinet felgyógyul lassúságából, ki is próbálom ;) )

Ha kell a game, megvan fullban :) Kicsi és kellemes.... csak mivel a rakétákról beszélsz mindig, gondoltam hátha egyet lövöldöznél is...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Ramiz

Most direkt ilyen brutálisat akartam... amúgy a Blame!-ből egy szilikonlény. (Ilyen képpel hivatalosan is adtak ki pólót.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Komoly lemaradásban vok és még lusta is bepótolni, gyhogy grat mindenkinek, akit megillet !

Te Ramiz, nem sértésből de ez a valami valami extra randa  :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Grat roderick a 400-hoz!

Kalibur: (rossz) ízlések és pofonok. :D

.Attila

Boldog születésnapot AngelHunter! Ugye dobókést kaptál?  :rolleyes:

.Attila

Grat Roderick! Lassan, de biztosan te is fanatikus leszel :)

Saori

Quote from: ShadowolfGrat roderick a 400-hoz!
Hai! Gratula :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: SaoriHai! Gratula :)
Hai - Hai :) ConGrat für roderic !!

Kalibur

Quote from: ShadowolfGrat roderick a 400-hoz!
Detto (csak szépen lustán :D )

QuoteKalibur: (rossz) ízlések és pofonok. :D
OK, megadom  :rolleyes:  :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

roderick

váá!! Köszi a gratulációkat... meg énis gratulálok mindenkinek mindenért, bevallom nem szoktam olvasgatni ezt a topicot, ezért meg is lepett, hogy szerepelek benne :)

/szilikonlények meg aranyosak, nem bántani ôket!!!
nemtom nekem mér' nem engedik meg a szüleim, hogy tartsak egyet... biztos a macska miatt.../
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.