Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Moha

Grat Xaga az 1000. posthoz és az ancienthez!  :lazza:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

#4382
Quote from: KaliburÉn még mindig nem értem mért kéne masninak, cicusnak vagy valami édi kiscsajnak lennie az avataromnak, csak azért mert véletlen lány vagyok  :rolleyes:
Vess egy pillantást az avataromra ;) Szerinted ő milyen nemű? Remélem az én nememben azért biztos vagy :rolleyes: :D
Nekem igazából még nem is volt fiús avatarom, csak nagyon-nagyon rövid időre.

edit: húúú de paraszt vagyok, elfelejtettem gratulálni:
Grat Xaga-nak, az újabb ősünknek!
Grat Angel, lassan te is kövületté válsz! ;)

Exo

Gratulálok minden "ünnepeltnek" :D (postszám, avatar, szülinap)

Moha

Quote from: ExoGratulálok minden "ünnepeltnek" :D (postszám, avatar, szülinap)
Végül is így is megoldható... Kolleltív gratula  :appl: :D

ignus

Grat Exo az új avatarhoz!
Grat Angel a 800-hoz!
Grat Xaga az ancient-séghez!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Grat Exo az avatarhoz! Honnan van? Nincs meg véletlenül nagyobban?

Xaga

Quote from: SaoriGratula mostmár Xaga az ősiséghez!!

Köszönöm


Quote from: ShadowolfGrat Xaga az ancient-séghez!

Thx.

Quote from: DrótmalacGratula Xaga az ancient memberséghez!

Köszönöm

Quote from: MohaGrat Xaga az 1000. posthoz és az ancienthez!  :lazza:  

Köszönöm

Quote from: CobraGrat Xaga    

Köszönöm neked is.

Quote from: TriviGrat Xaga-nak, az újabb ősünknek!

Köszönöm, de ha jól látom belöled lassan postmonster lesz, csak 53 post kell :)

Quote from: ignusGrat Xaga az ancient-séghez!

Thx.

És köszönöm a többieknek is. Milyen megható. Már csak 498 post hogy otaku legyek :D (pozítív hozzáállás:D)

ÉS grat Exonak az új avatárhoz.

DWz

Xaga, ez kesz.  :lol:  es gratula! :)

Shock12

Quote from: SaoriGrat Angel!!
Na Xaga mégegyet :D
...
Gratula mostmár Xaga az ősiséghez!!
Mindenkinek gratula a szép teljesítményhez... ;) hm... mostanában mindenki szárnyall, vagy én esek ki egyre jobban a ritmusból... meg a témákból :confused: ...

Moloko

atyaúristen Xaga 200 posttal előttem jár :eek:

jé, én meg valamikor elértem a 800 postot, nahát :rolleyes:
mondomén, hogy lassan fogok haladni, de biztosan :)
köszönöm mindenkinek aki gratulált :)

én meg gratulálok mindenkinek továbbrais előre is meg utólag is mindenhez amihez kell, ne vegye zokon senki ha csak akkor jövök, ha valami feltűnik :) ;)

addig meg gratula az isteneknek az időjárásért (ugyan én nem szeretem az esőt, de aki igen, az most örülhet :)

Moha

#4391
Hoppá, Angel én neked nem is gratuláltam. :oops: Most akkor ezt bepótolom. Gratula a 800-hoz!

Edit: Az oops smiley nem műxik... :ejj:
Edit2: Jéé! Én meg közben átléptem a 100-at? :)

ignus

Hát akkor grat Mohának!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Quote from: MohaEdit2: Jéé! Én meg közben átléptem a 100-at? :)
Igen. Grat! :)

Shadowolf

Grat Exo az új avatarhoz! :ejnye:
Grat Moha a senior-sághoz! :D

Kvikveg

Quote from: Shock12Mindenkinek gratula a szép teljesítményhez... ;) hm... mostanában mindenki szárnyall, vagy én esek ki egyre jobban a ritmusból... meg a témákból :confused: ...
Nyugi, ez pl nalam garantaltan a vizsgaidoszak kozeledtenek a jele. Barmi massal intenziven foglalkozok, csak mar tanulni ne kelljen.  :hehe:

Grat Merenyletre Oktatott Harcimarci Androidnak!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Exo

#4396
Köszönöm szépen a gratulációkat! :) :merci:
Arigato minnasan! :D

Moha> Gratulálok a Seniorsághoz! :jee:
Az avatar, az Angel Sanctuary-vel van kapcsolatban :)
A kép 1280x1024-es méretben: Angelkiss

Shock12

#4397
Quote from: KvikvegNyugi, ez pl nalam garantaltan a vizsgaidoszak kozeledtenek a jele. Barmi massal intenziven foglalkozok, csak mar tanulni ne kelljen.
Hm... elképzelhető, hogy némileg bekavar a mindennapos 8-10 órás kódolás, meg a készülés a vizsgaidőszakra... hm... elképzelhető... :rolleyes:

Ja, és nagy gratula Mohának !! (Aki nem teljesen szétoffolással jut előbbre, hanem postjainak nagy része a helyére kerül, és többé-kevésbé még anime témájú is... lévén ez egy anime fórum... vagymi ... ;) )

EDIT: Gratulálok Xaganak is a 10^3 postszám eléréséhez ;)

Kilteh

Garula Angelnek, Xaganak, Exonak, Mohának, meg mindenki másnak... Ja, meg buék... Na jó, inkább megyek alukálni...  :rolleyes:  :rotflol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kilteh

Quote from: Angelmondomén, hogy lassan fogok haladni, de biztosan :)
Hmmm... Én akkor mit szóljak...? (Kil is :lame: ...)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Moha

Quote from: ExoMoha> Gratulálok a Seniorsághoz! :jee:
Az avatar, az Angel Sanctuary-vel van kapcsolatban :)
A kép 1280x1024-es méretben: Angelkiss
Köszi a képet és a gratulációt!  :merci:

Xaga


Saori

Quote from: Shock12Ja, és nagy gratula Mohának !! (Aki nem teljesen szétoffolással jut előbbre, hanem postjainak nagy része a helyére kerül, és többé-kevésbé még anime témájú is... lévén ez egy anime fórum... vagymi ... ;) )

Hai, nagy gratula! :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: Shock12Aki nem teljesen szétoffolással jut előbbre
Szvsz ez teljesen felesleges megjegyzés volt. Gratulálj Xaga-nak úgy, hogy közben a többieket békén hagyod.

Moha

Quote from: Shock12Ja, és nagy gratula Mohának !! (Aki nem teljesen szétoffolással jut előbbre, hanem postjainak nagy része a helyére kerül, és többé-kevésbé még anime témájú is... lévén ez egy anime fórum... vagymi ... ;) )
Köszi! :merci: Én általában nem írok egy thread-be csak azért, hogy ott is legyen postom. A kevesebb néha több... Meg aztán inkább legyen értelme annak, amit írok, minthogy sok hülyeséget írjak. Ez néha sikerül, néha nem. :D

Trivi: Ne szóld már le szegény Shockot, hadd legyen már egy kis sikerélményem. :D  :hopp:

Moloko

Gratula Lorenornak az új avatarhoz!!!!
Nagyon jó!!!!

Shadowolf

Quote from: AngelGratula Lorenornak az új avatarhoz!!!!
Nagyon jó!!!!

Az ám. :D Naruto rulez! :jee:

ignus

Bizony grat Lorenornak... Lassan nekem is ki kell próbálnom hogy miért váltogatjátok ilyen sűrűn az avatarokat.... Lehet hogy valami nagyon perverz, és hatalmas élvezetet okoz? :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

Quote from: AngelGratula Lorenornak az új avatarhoz!!!!
Nagyon jó!!!!
Hmm..Köszönöm.Mindig újból és újból meglepődőm a japán smiley k aranyosságán.(még így agyhalottan 5 óra gazdjog után... :rolleyes:  ) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: ignusBizony grat Lorenornak... Lassan nekem is ki kell próbálnom hogy miért váltogatjátok ilyen sűrűn az avatarokat.... Lehet hogy valami nagyon perverz, és hatalmas élvezetet okoz? :)

Meg a jelek szerint függöséget is...:D