Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Feldin

Boldog szülinapot RAMIZ!!!!!!
Meg grat mindenkinek az előző gratom óta :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Thx az alábbiaknak!!!
Shadow
Xaga
Trivi
Drótmalac
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Boldog szülinapot mindenkinek, akinek legutóbbi óta nem kívántam :T /ma Ramiznak/
Angel, tetszik az avatarod :cool:
Többieknek meg kollektíve egy nagy shake ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Grat SysOP XXL az új avához.

Soridan

Quote from: XagaGrat SysOP XXL az új avához.

Úgy van, grat... ezmiez? O.O
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Grat SysOp XXL! Kérdés ua., mint az előttem szólóé.
Grat Xaga a kiegészített avatarhoz! Még egy elégedett Azumanga fan :jee:

Vóbert

Kollektív gratuláció!  :tezsvir:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Az utobbi pár napban nem ment a forum ,legalábbis nekem nem úgyhogy mindenkinek grat aki megérdemli
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Én is kollektíve Gratulálok mindenkinek!!! (lustaság RULEZ) :D

SysOP>> Jó az avatarod...Grat :jee:

Karma XXL

Quote from: XagaGrat SysOP XXL az új avához.
Quote from: TriviGrat SysOp XXL! Kérdés ua., mint az előttem szólóé.
Quote from: VóbertKollektív gratuláció! ignus     Az utobbi pár napban nem ment a forum ,legalábbis nekem nem úgyhogy mindenkinek grat aki megérdemli
Quote from: ExoSysOP>> Jó az avatarod...Grat

Kösz mindenki  :)

Az avatár egyedi :hehe:

Az alap egy Static-X rajz Timothy Wongtól (supplied by Exo, mivel /me Static-X rajongó :D BTW ott a példa: az aláírásom), abból vágtam ki az énekest, majd ráraktam egy bináris háttérre  :bsd:

Majdnem önarckép, leszámítva, hogy rövid hajam van és naponta borotválkozom :D

Xaga

Grat Exo az új avához

Drótmalac

Tömeges gratuláció következik:
Gratula Komplikato az új avatarhoz!  
Boldog születésnapot így jócskán megkésve Nakahara, Yukimura, shinta, BoRoM, Ramiz!
Gratula Angel az új avatarhoz!
Gratula SysOP XXL az új avatarhoz
Grat Lorenor az új névhez!
Egyenlőre ennyit tudtam kibogarászni, remélem, senkit sem hagytam ki.
Ha mégis, akkor gratula anak, akit esetleg kifelejtettem.

Moha

Grat Xaga az új képhez az avatarodban!
Jó is az az Azumanga! :) Én most nézem, eddig :kiraly:

Exo

Kösz Xaga és Grat neked is az avatar.kiegészítéshez :jee: (Azumanga Rulzz) :D

Exo

Kösz Xaga és Grat neked is az avatar-kiegészítéshez :jee: (Azumanga Rulzz) :D

Xaga

Grat Moha az új avához.

Exo

Quote from: XagaGrat Moha az új avához.

Csatlakozom! Grat Moha!!! (nem semmi tekintet :D)

.Attila

Grat Moha! Ennyire tetszik az Azumanga ;) :)
Exo, hááát... grat az avatar-hoz, de... na mind1, szóval /me nem igazán kedveli a Linkin Park-ot. De azért grat!

Exo

Quote from: TriviExo, hááát... grat az avatar-hoz, de... na mind1, szóval /me nem igazán kedveli a Linkin Park-ot. De azért grat!

Kösz! :)
/me azért rakta be ezt az avatart, mert nagyon kamálja a Little Fighter 2-t és ez igen erősen hajaz annak kinézetére ;)
[amúgy sztem nem rossz a LP...de ez egyéni vélemény] :)

gomen az offért...

Moha

Köszi a gratokat! Raktam be profil picture-t is. :D (bár ilyen kis felbontásban kicsit hülyén néz ki)

Exo: A te avatarod is :cool: Én amúgy nem vagyok kimondott LP rajongó, de pl. az In the end tecccik! :)

Trivi: Nekem eddig tetszik az Azumanga, bár még csak nemrég kezdtem. De az avatarom a Golden Boy-ból van.

.Attila

Tudom, hogy a Golden Boy-ból van, csak mivel Azumanga-t nézel, és az avatarod úgy néz ki, ahogy, ezért következtettem így ;)

Moha

Quote from: TriviTudom, hogy a Golden Boy-ból van, csak mivel Azumanga-t nézel, és az avatarod úgy néz ki, ahogy, ezért következtettem így ;)
Ja értem. Hát, mondhatjuk úgy is. ;)

Exo

:merci: Köszönöm szépen a Gratulációkat! :merci:

Bruce

Egy ideje ide már nem írtam... na mind1, Gratula mindenkinek, aki az elmúlt jó hosszú időben rászolgált!

És grautálok az egész fórumnak! Ti voltatok az elsők, ahol két hétnél tovább bírtam! Jóval tovább...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Bruce: nem tudom, mennyire illik gratulálni a RIP felirathoz? :confused:

Moha

#4885
Quote from: Bruce579Egy ideje ide már nem írtam... na mind1, Gratula mindenkinek, aki az elmúlt jó hosszú időben rászolgált!

És grautálok az egész fórumnak! Ti voltatok az elsők, ahol két hétnél tovább bírtam! Jóval tovább...
Bírtad? Hogyhogy bírtad? Akkor ez a RIP felirat azt akarja jelenteni, hogy elhagyod a csapatot? :(
Mi az oka?

Edit: És még megy is a hozzászólás az avatarom pofájához  :rolleyes:

Saori

Quote from: MohaBírtad? Hogyhogy bírtad? Akkor ez a RIP felirat azt akarja jelenteni, hogy elhagyod a csapatot? :(
Mi az oka?

Edit: És még megy is a hozzászólás az avatarom pofájához  :rolleyes:

Mondta, hogy nyári szünet miatt nem jut ide..majd ősztől újra jön
Amúgy kollektíve grat mindenkinek, akinek kell.
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Köszi mindenkinek! Bár ez nem egy nagy változás. Bár sose lesznek nagy változások, csak szép lassan, és aztán BUMM!!! meghalunk. Az utolsó őszinte pillanat az életünkben, amikor azt mondjuk az anyukánknak: "Mama... én nem akarok meghalni!" Onnantól mindenki csak löki a nagy fal szövegeket, hogy úgyis minden rossz meg ilyesmi. Na mindegy. Tudjátok, mire gondolok
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Saori

Bódogat SysOP XXL :D (itt mindenki előbb lesz nagykorú mint én?! :rolleyes: )
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Karma XXL

Quote from: SaoriBódogat SysOP XXL :D (itt mindenki előbb lesz nagykorú mint én?! :rolleyes: )

 :hehe:   :lol:

Kösz amúgy :)