Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Necridnincs idöm fórumazgatni mostanában jövö héten lesz KRESZ vizsgám..sokat tanulok :(
Hajra! Sok sikert! :jee:
Utana majd te is kiirhatod, hogy ha vki egy feher audit lat a kozutakon nagy T betuvel a tetejen... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Höjj! Gratula Kvigveg a diplomához! :appl:
Rouninnak pediglen az 1400-hoz! :jee:

Necrid^

#10322
kössz Relunx és Kvikveg..Alig várom a jogsit mert végre mehetek bulizni fater kocsijával :D Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Necridkössz Relunx és Kvikveg..Alig várom a jogsit mert végre mehetek bulizni fater kocsijával :D Click
Nyamm, lekvár :)

Necrid^

Quote from: BonciNyamm, lekvár :)
Legjobb.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: NecridClick
Ezért már megéri átszenvedni magadat a jogsi szerzés hülyeségein... (mégha nem is érted meg a kresszt :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Hát nem tudom mit szenved mindenki ennyit...nekem már rég megvan a jogsim...ráadásul iszonyat könnyû volt az egész.
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Nah GRAT Hvp213 a 600-posthoz!! :jee:

Amugy te hol jársz a jogsi szerzésében? forgalom vagy meg mindig rotin?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

#10328
THX! Látod, hogy nem volt olyan nehéz várni (mindennek eljön az ideje)
Én Budára járok vezetni, fõleg ott lehetnek csak a forgalmi vizsgáim is!

Quote from: ShirahimeHát nem tudom mit szenved mindenki ennyit...nekem már rég megvan a jogsim...ráadásul iszonyat könnyû volt az egész.
Örülj neki! Én szenvedek a 40 fokba, a kocsiba meg ráfagyassza a légkondi a kezem a kormányra,,,
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213THX! Látod, hogy nem volt olyan nehéz várni (mindennek eljön az ideje)
Én Budára járok vezetni, fõleg ott lehetnek csak a forgalmi vizsgáim is!
Milyen cég? Én Csigavér Azé SPOILER hogy ne legyen Reklám.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

én is ottan ûzöm a zipart! :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Örülj neki! Én szenvedek a 40 fokba, a kocsiba meg ráfagyassza a légkondi a kezem a kormányra,,,
Igaz..nekem csak a kressz volt augusztusban...de november elejére már megvolt a jogsim is:P
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Quote from: ShirahimeIgaz..nekem csak a kressz volt augusztusban...de november elejére már megvolt a jogsim is:P
Gondolom nem ekkor ultél elsöször kormány elött...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shirahime

Quote from: NecridGondolom nem ekkor ultél elsöször kormány elött...
De...de:)
Csak szerencsém volt ennyi
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Quote from: ShirahimeDe...de:)
Csak szerencsém volt ennyi
Remélem nekem is ilyen szerencsém és a vizsgáztatónak jóban lesz a feleségével amikor vizsgázok..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: NecridRemélem nekem is ilyen szerencsém és a vizsgáztatónak jóban lesz a feleségével amikor vizsgázok..
Na több önbizalmat. Nem oylan nehéz az a vizsga....a kresszt meg józan paraszti ésszel is meg lehet csinálni....egy szót se tanultam, órákon emg aludtam....kb két hibám volt az egészben
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

:merci: Hvp213

Shirahime : Remélem nem lesz para a KRESZ ,mondjuk az 1800 kérdés már 6 szór vettem át de nemtom kicsit parázok még..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shirahime

Quote from: Necrid:merci: Hvp213

Shirahime : Remélem nem lesz para a KRESZ ,mondjuk az 1800 kérdés már 6 szór vettem át de nemtom kicsit parázok még..
Csak nyugodj meg és nyugodtan menj a vizsgára is....ha valamit nem tudsz, nézd a többit....több körben is végigmehetsz az egészen. A legtöbbjét nagyon egyszerû kitalálni:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Quote from: ShirahimeCsak nyugodj meg és nyugodtan menj a vizsgára is....ha valamit nem tudsz, nézd a többit....több körben is végigmehetsz az egészen. A legtöbbjét nagyon egyszerû kitalálni:)
Oké kösz a megbiztatás.. :)

Amugy lenne egy kérdésem mit jelent a signatured? :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shirahime

Quote from: NecridOké kösz a megbiztatás.. :)

Amugy lenne egy kérdésem mit jelent a signatured? :)

nm.
elvileg aláírás..vagy valami hasonló
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Quote from: Shirahimenm.
elvileg aláírás..vagy valami hasonló
Vágom.. de japánul irtal vmit..arra vok kiváncsi mit jelent magyarul..tudom hogy signature= aláirás :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shirahime

Quote from: NecridVágom.. de japánul irtal vmit..arra vok kiváncsi mit jelent magyarul..tudom hogy signature= aláirás :D
Ehhh....oké akkor én most elbújok egy kicsit...:D
"Este láttam veled Az aranyló napot
Majdnem sírtál Hisz ez a mi örök búcsúnk"
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Necrid^

Quote from: Shirahime"Este láttam veled Az aranyló napot
Majdnem sírtál Hisz ez a mi örök búcsúnk"
:jee:  :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Shirahime

Kedvenc visual-kei énekesem egyik dalszövegébõl van:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

.Attila

Quote from: Shirahimeegy szót se tanultam, órákon emg aludtam....
Bíztató, asszem ötször körülnézek, amikor kimegyek az utcára :)

Shirahime

Quote from: BonciBíztató, asszem ötször körülnézek, amikor kimegyek az utcára :)
Nyugi már fél éve nem ültem volán mögött...és szerintem egy ideig nem is fogok....amúgy meg ha rosszul tudtam volna akkor nem megyek át két hibával. :hehe:
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Pirula

Grat Alkyra aláírásához!
Igazából ez csak egy jó ürügy arra hogy mekérdezzem: honnan van? :)

Sidney

Grat Necrid a 600-hoz!  :jee:

Djinn

Gratulálok Necrid a 600-hoz!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"