Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

PhoeniX

kösz hogy leszedtetek, valaki árulja el nekem, hogy a flshfxp miért fagy le minden indításkor??? Elindítom, aztán fagyi...

zsozso

QuoteOriginally posted by Aeren
Rendben, de a FileZillához már annyira hozzászoktam
:D :hopp: :D

Most már be van állítva!

Akkor leszedtek a banlistáról?
Az IP-m: 193.110.59.167

Megtörtént.
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by PhoeniX
kösz hogy leszedtetek, valaki árulja el nekem, hogy a flshfxp miért fagy le minden indításkor??? Elindítom, aztán fagyi...

Érdekes próbálj  leszedni 1 másik verziót.
Death is the only redemption

Nexxuss

szia zsozso. ide is beírom az ip-m csak hogy rend lesgyen :D
213.222.153.25
és légyszi engem is végy le :)
:zen:

zsozso

QuoteOriginally posted by Nexxuss
szia zsozso. ide is beírom az ip-m csak hogy rend lesgyen :D
213.222.153.25
és légyszi engem is végy le :)
:zen:

Megtörtént.
Death is the only redemption

Nexxuss

Köszi szépen! és akkor ha flashxpt használok akkor az jó lesz? kelle valami egyedi beállítás ott? (az egy szálon történõ letöltés kivételével)?:hopp: :zen:

zsozso

QuoteOriginally posted by Nexxuss
Köszi szépen! és akkor ha flashxpt használok akkor az jó lesz? kelle valami egyedi beállítás ott? (az egy szálon történõ letöltés kivételével)?:hopp: :zen:

Még annyit állíts be, hogy csak 61secenként próbáljon kapcsolódni.
Death is the only redemption

Aeren


Pistu

Sziasztok!

Kerdesem lenne, hogy hogy lehetne lekerulni a banlistarol?? Egy egyetemi halot haszalok ahol ugyebar nem 1 user van es foggalmam sincs miert, mikor es ki miatt vagyunk bannolva. Legyszi nezzetek utana> Koccike

Ja igen ez vagyunk mi: [193.225.200.93] , lajos-eth2-3.ceu.hu , 227

Pistu

Hopp bocsi! Most hasznalom ezt a dolgot eloszor:))

zsozso

Death is the only redemption

Gauss_chan

#71
Szia Zsozso!

Ma délelõtt valamilyen oknál fogva felkerültem a banlistára.
Egyenlõre még nem jöttem rá mi lehet az oka, ugyanis Total Commander-t használok, ez pedig nem szokott újrakapcsolódni ha megszakad a kapcsolat. Lehet, hogy az volt a baj, hogy amíg az egyik szálon ment a letöltésem, a másik szálon nézegettem a könyvtárak tartalmát, azonban egy párszor el kellett mennem a géptõl és mire visszaértem újra kellett konnektálnom. Elképzelhetõ, hogy ez zavarta meg a szervert.
Elnézésedet kérem és megkérnélek, hogy töröld az ip címemet a banlistáról. A cím: 152.66.39.17.
Elõre is köszi.

Gauss_chan

zsozso

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Szia Zsozso!

Ma délelõtt valamilyen oknál fogva felkerültem a banlistára.
Egyenlõre még nem jöttem rá mi lehet az oka, ugyanis Total Commander-t használok, ez pedig nem szokott újrakapcsolódni ha megszakad a kapcsolat. Lehet, hogy az volt a baj, hogy amíg az egyik szálon ment a letöltésem, a másik szálon nézegettem a könyvtárak tartalmát, azonban egy párszor el kellett mennem a géptõl és mire visszaértem újra kellett konnektálnom. Elképzelhetõ, hogy ez zavarta meg a szervert.
Elnézésedet kérem és megkérnélek, hogy töröld az ip címemet a banlistáról. A cím: 152.66.39.17.
Elõre is köszi.

Gauss_chan

Szia sajna előferdülhet az ilyesmi, ahogy hazaérek melóból leveszlek.
Death is the only redemption

Gauss_chan


ronhaven

Most latom, enis banolva lettem,csak nem tudom mitol.Legutoljara vasarnap toltottem, es semmit se csinaltam maskepp mint eddig...no mindegy.
Azt meg lehet nezni mikor banolodtam ki?
IP 80.95.90.156

zsozso

QuoteOriginally posted by ronhaven
Most latom, enis banolva lettem,csak nem tudom mitol.Legutoljara vasarnap toltottem, es semmit se csinaltam maskepp mint eddig...no mindegy.
Azt meg lehet nezni mikor banolodtam ki?
IP 80.95.90.156
Az összes hibás próbálkozást nézi nemcsak 1 idõn belül.
Leveszlek.
Death is the only redemption

vxchun

Helló. Megjöttem a nyaralásomról, és most egy kis segítség kellene.
zsozso, ma, 10.51 körül léptem fel elõször az elõzõ postom óta hozzátok. Légyzi nézd meg, a két idõpont között volt-e belépés errõl az iprõl. Ha nem, akkor én toltam el valamit, hogy ki lettem anno bannelve.

Köszi.

vxc

zsozso

QuoteOriginally posted by vxchun
Helló. Megjöttem a nyaralásomról, és most egy kis segítség kellene.
zsozso, ma, 10.51 körül léptem fel elõször az elõzõ postom óta hozzátok. Légyzi nézd meg, a két idõpont között volt-e belépés errõl az iprõl. Ha nem, akkor én toltam el valamit, hogy ki lettem anno bannelve.

Köszi.

vxc

Nemvolt belépés azóta.
bash-2.05b# cat /var/log/messages | grep 212.92.17.172
Jul 27 10:50:47 usteam proftpd[11859]: usteam.uw.hu (212.92.17.172[212.92.17.172]) - ANON highspeed: Login successful.
Death is the only redemption

BaRiN

Helo, sajnos megint sikerült felkerültem a listára, pedig azthittem mindent beállítottam :confused:  . Kipróbáltam a wincommandert, de bizonyos okok miatt (fõleg fater) nem igazán jó. ( apám imád minden dolgot fagyásnak vélni, és kedvenc gombja a restar... persze nem tudja, hogy kell a letöltést fojtatni) . A flashget ebbõl kifojólag a legjobb megoldás lenne, és eddig azthittem jól beállítottam. ( kb. egy órát szenvedtem vele ) Végigolvasva az újabb postokat rájöttem, hogy a retryt még nem tettem 61 sec-re, ettõl lehet a "csupán" 200 hibapont . ( mivel általában éjjel nappal megy, és ahhoz képest keveseltem ) Szal config megoldva !  :hopp:  . Remélem lekerülök :(  . És sorry mégegyszer.

Gauss_chan

Szia zsozso!

Bocsi, hogy ismét zavarlak, de az ip-m még mindíg a listán van.
Kérlek, szedd le majd valamikor ha ráérsz.

Elõre is köszönöm.

zsozso

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Szia zsozso!

Bocsi, hogy ismét zavarlak, de az ip-m még mindíg a listán van.
Kérlek, szedd le majd valamikor ha ráérsz.

Elõre is köszönöm.
Szia én lehet hogy vak vagyok de itt http://usteam.uw.hu/abuse_current.txt
nemlátom az ipd. 152.66.39.27
Death is the only redemption

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by zsozso
Szia én lehet hogy vak vagyok de itt http://usteam.uw.hu/abuse_current.txt
nemlátom az ipd. 152.66.39.27

Hehe, bocsika de a 152.66.39.17-et keresd. Ezzel van a gond, csak közben megváltoztattam az ip-met, hogy tudjak csatlakozni.
Bocsi, hogy olyan sok gondot okozok és elõre is köszi a segítséget. :)

bkk16

elnezest kerek en is belekerultem a flashgettes hibaba...:((( sajna meg nekem is van mit fejlodnom ezzel kapcsan...banrol hogy tudnam leszedni magamat mivel tudnam hatalmas bunomet jova etenni...:(

Jano

Kérlek vegyél le a ban-listáról. Igaz, hogy regettel töltök, de a webhelykorlátnak 1-et állítottam be, és úgy is töltött. (Ftp és más letöltõk nem mennek ki a proxin, ezért használom a reget-et. Ha szerinted valami rosszul volt beállítva légyszíves írd meg.)
Elõre is köszönöm.

Jano

Bocs, de ügyesen felvittem egy "Kérés" nevû 'Thread'-ot, bár egyáltalában nem akartam (ennyit az angol tudásomról).
 Légyszí azt is töröld.  Bocs és kössz.

akumascoop

Hali, Zsozso.
Valami miatt felkerültem a banlistára csak nem tom miért. Wincommanderrel töltök mindig. Meg tudod monadni mit csináltam rosszul? Ez az ipm:80.98.14.188

zsozso

QuoteOriginally posted by akumascoop
Hali, Zsozso.
Valami miatt felkerültem a banlistára csak nem tom miért. Wincommanderrel töltök mindig. Meg tudod monadni mit csináltam rosszul? Ez az ipm:80.98.14.188

Szia levettelek a listáról, de állítsd be, hogy a wincmd csak 61 secenként próbáljon csatlakozni.
Death is the only redemption

akumascoop


bkk16

Ha lehetne en is kernem a listarol a levetelemet...en is elkovettem a hulye hibat..:(((

ip-m:80.98.95.153

elore is koszi szepen:):(

Jano