Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Csak azért kérdem, mert nekem befolyás miatt féldinamikus IP-m van, tehát csak nagyon ritkán változik, a gépem viszont gyors (mostmár) tehát ha kifagy le/feltöltés közben gyorsan újra tudom folytatni, viszont az FTP akkor még mindig aktívnak vesz, és csak késõbb van dropp, ilyet néha észlelek. Ha minden igaz ez az én IP-m volt:

[81.0.84.114] , a0114.adsl1.pool.eol.hu , 1214

Ugyan már új-IP-t kértem, meg is kaptam, de attól független aggaszt a dolog... Ettõl független a max 1 szálas letöltés még mindig megy nálam (Total Commander 5.51 Internet Edition)

Az ftpről 2 szálon lehet letölteni és 2 szálon fel.
Teljesen független 1mástól a 2.
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Akkor passz, pedig az valószínûleg az én IP-m... Na mind1
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

paradia

hoy!

62.77.194.47 fix ip-rol (ceges dsl) vagyok. letolteshez flashgetet hasznalok, egy szalon (mivel kisebb a savszelessegem, mint amit a szerver tud) este-ejszaka toltogetek lefele (nappal zarva a winsock), 180as timeoutal, es 120as reconnectel. napkozben ie-bol - egyesevel huzogatom a dolgokat lefele (itt kb 30-60 mp, egy konyvtarvaltas. ez normalis?). van valakinek otlete, hogy honnan gyult ossze 69, illetve 202 "rosszpontom", mert en nem tudom mit benazhattam el. :confused:

ha megoldhato, szeretnek lekerulni a bann listarol.

paradia

Chronos

QuoteOriginally posted by paradia
(itt kb 30-60 mp, egy konyvtarvaltas. ez normalis?)
Tapasztalatból mondom hogy igen.

CHRONOS

Ken-Shi_Kun

QuoteOriginally posted by paradia
hoy!

62.77.194.47 fix ip-rol (ceges dsl) vagyok. letolteshez flashgetet hasznalok, egy szalon (mivel kisebb a savszelessegem, mint amit a szerver tud) este-ejszaka toltogetek lefele (nappal zarva a winsock), 180as timeoutal, es 120as reconnectel. napkozben ie-bol - egyesevel huzogatom a dolgokat lefele (itt kb 30-60 mp, egy konyvtarvaltas. ez normalis?). van valakinek otlete, hogy honnan gyult ossze 69, illetve 202 "rosszpontom", mert en nem tudom mit benazhattam el. :confused:

ha megoldhato, szeretnek lekerulni a bann listarol.

paradia

Van egy alternatív menû, és a fleshgetnek, ha nem nyomod meg az alapértelmezett gombját nem azt fogja tenni, hanem az alap 5 szálon akar letölteni. Tehát leveszed a szálat egyre, és rányomsz a gombra, hogy "legyen alapértelmezett". Ezenkívül van ott mellette egy olyan gomb, hogy Web oldal jellemzõi. Erre csak akkor tudsze belépni, ha van letöltendõ file. Itt van egy olyan pont, hogy fileonként max. 1 szál engedélyezése, vagy valami hasonló, ha ezt bepöckölöd biztos nem fög többön letölteni!
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

paradia

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Van egy alternatív menû, és a fleshgetnek, ha nem nyomod meg az alapértelmezett gombját nem azt fogja tenni, hanem az alap 5 szálon akar letölteni. Tehát leveszed a szálat egyre, és rányomsz a gombra, hogy "legyen alapértelmezett". Ezenkívül van ott mellette egy olyan gomb, hogy Web oldal jellemzõi. Erre csak akkor tudsze belépni, ha van letöltendõ file. Itt van egy olyan pont, hogy fileonként max. 1 szál engedélyezése, vagy valami hasonló, ha ezt bepöckölöd biztos nem fög többön letölteni!

sajnos nem ez a problema, mert ezeket is beallitottam (mas ftp-rol is toltogetek regebb ota - bar onnan nem anime-ot -, es ott is 2 szal a limit). ha ijjesmi lenne a gond, akkor tobb ezres lenne a pontom a napi 10-12 oras fojjamatos ujraprobalkozastol.

paradia

Ken-Shi_Kun

QuoteOriginally posted by paradia
sajnos nem ez a problema, mert ezeket is beallitottam (mas ftp-rol is toltogetek regebb ota - bar onnan nem anime-ot -, es ott is 2 szal a limit). ha ijjesmi lenne a gond, akkor tobb ezres lenne a pontom a napi 10-12 oras fojjamatos ujraprobalkozastol.

paradia

Az is igaz... Akkor lehet hogy belsõ firewall miatt kettõs bejlentkezés (pingek miatt néha késik az adat és a firewall kettõnek veszi, és küldi, mint két külön...) Ez néha elõfordul, de segíteni max bypasserrel lehet rajta...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

QuoteOriginally posted by paradia
hoy!

62.77.194.47 fix ip-rol (ceges dsl) vagyok. letolteshez flashgetet hasznalok, egy szalon (mivel kisebb a savszelessegem, mint amit a szerver tud) este-ejszaka toltogetek lefele (nappal zarva a winsock), 180as timeoutal, es 120as reconnectel. napkozben ie-bol - egyesevel huzogatom a dolgokat lefele (itt kb 30-60 mp, egy konyvtarvaltas. ez normalis?). van valakinek otlete, hogy honnan gyult ossze 69, illetve 202 "rosszpontom", mert en nem tudom mit benazhattam el. :confused:

ha megoldhato, szeretnek lekerulni a bann listarol.

paradia

Talán használj ftphez ftp klienst nempedig vmi szar letöltõmenedzsert...
Leleszel szedve a banlistáról.
Death is the only redemption

olahz

Rajta vagyok én is a banlistán. Bocsi, nem volt szándékos, azt hittem, hogy már rendesen beállítottam a FlashGet-et, de ezekszerint mégsem....
Ezentúl óvatosabb leszek és bocsi mégeccer, többet nem fordul elõ!

zsozso

QuoteOriginally posted by olahz
Rajta vagyok én is a banlistán. Bocsi, nem volt szándékos, azt hittem, hogy már rendesen beállítottam a FlashGet-et, de ezekszerint mégsem....
Ezentúl óvatosabb leszek és bocsi mégeccer, többet nem fordul elõ!

Levagy szedve, remélem mostmár sikerül beállítani.
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

A legbiztosabb megoldás, szerintem mégiscsak a Windows Commander (Total Commander) Úgyis csak 1 szálat használ, lehet vele folytatni megszakadt letöltést/feltöltést, mindemellett stabil, és megbízható, és persze jó.
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

paradia

QuoteOriginally posted by zsozso
Talán használj ftphez ftp klienst nempedig vmi szar letöltõmenedzsert...
Leleszel szedve a banlistáról.

hala es koszonet. atallok akkor wincommanderre.

paradia

gyroscope

FlashFXP. A default beallitas jo, lehet resume-zni, kezel queue-t.
(http://www.extra.hu/true.noir/FlashFXP.zip)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

vxchun

Sziasztok!

Hát meg kell, hogy valljam, vegyes érzelmeim voltak, amikor megláttam a 212.92.17.172  ipt a banneltek közt. Egyrészt, a FlashXPt használom, amit igyekeztem beállítani megfelelõen, és még véletlenül sem szerettem volna sávot foglalni elõletek. Ezért bocs. Viszont, az a baj, hogy ez itt, mármint ahol én is netezek, egy helyi háló, méghozzá WiFin, tehát többen is ezen az IPn mászkálnak a neten, ráadásul néha esténként lebont, és ilyenkor újra próbálkozik a Flash. Lehet, hogy ez volt a probléma?
Így lehet, hogy nem én személy szerint okoztam galibát. Mindegy, bárki is volt, elnézést kérek tõletek, ha jónak látjátok, nem kell kivenni a listból ezt a IP-t, mivel csak a magam nevében igérhetem, hogy nem fogok "zavarni" másokat. Ha újra felengedtek, azt megköszönöm.
vxc

zsozso

QuoteOriginally posted by vxchun
Sziasztok!

Hát meg kell, hogy valljam, vegyes érzelmeim voltak, amikor megláttam a 212.92.17.172  ipt a banneltek közt. Egyrészt, a FlashXPt használom, amit igyekeztem beállítani megfelelõen, és még véletlenül sem szerettem volna sávot foglalni elõletek. Ezért bocs. Viszont, az a baj, hogy ez itt, mármint ahol én is netezek, egy helyi háló, méghozzá WiFin, tehát többen is ezen az IPn mászkálnak a neten, ráadásul néha esténként lebont, és ilyenkor újra próbálkozik a Flash. Lehet, hogy ez volt a probléma?
Így lehet, hogy nem én személy szerint okoztam galibát. Mindegy, bárki is volt, elnézést kérek tõletek, ha jónak látjátok, nem kell kivenni a listból ezt a IP-t, mivel csak a magam nevében igérhetem, hogy nem fogok "zavarni" másokat. Ha újra felengedtek, azt megköszönöm.
vxc

Levagy véve.
Death is the only redemption

vxchun

Köszönöm! Örülök, hogy ez pont most jött, mert éppen szabira megyek, úgy aug elején néek ismét be ide, tehát, ha addig loggolnáltok, és lenne hammering, az nem én lennék, és megnyugodhatnék... viszont persze akkor vágjátok ki az IP-t, áén majd töltök máshonnan.

Jó nyarat mindenkinek: vxc

PhoeniX

Ha flashgettel töltök, de ha beállítom hogy egyszerre 2 részt töltsön, akkor bannolva leszek??? (hülye kérdés, bannoltatok)

Akkor én, most mennyi ideig nem tölthetek???

Jah, és mondjatok valami progit, amivel félbe lehet szakítani a töltést, és nem is fogtok bannolni...

Chronos

QuoteOriginally posted by PhoeniX
Jah, és mondjatok valami progit, amivel félbe lehet szakítani a töltést, és nem is fogtok bannolni...
Használj FTP-kliens programot. Én a FlashFXP-t ajánlom.

CHRONOS

PhoeniX

Kösz, ki fogom próbálni, ha egyáltalán fel tudok majd jutni az FTP-re....

Pharaoh

QuoteOriginally posted by PhoeniX
Kösz, ki fogom próbálni, ha egyáltalán fel tudok majd jutni az FTP-re....

Szólj zsozso-nak hogy vegyen le a banlistáról és hogy nem fog többé elõrordulni.

PhoeniX

Zsozso, létszi szedj le a banlistáról, többet nem fog elõfordulni, és a múltkor sem tudatosan csináltam...

zsozso

QuoteOriginally posted by PhoeniX
Zsozso, létszi szedj le a banlistáról, többet nem fog elõfordulni, és a múltkor sem tudatosan csináltam...

Levagy véve.
Plz legközelebb használj ftpklienst.
Death is the only redemption

Wrajk

[80.98.138.53] , monral309.monradsl.monornet.hu
[80.98.138.165] , monral421.monradsl.monornet.hu

Ez a ketto en vagyok, lecci szedjetek ki, most mar jol megcsinaltam  a Getrightot, nem fog huncutkodni.

zsozso

QuoteOriginally posted by Wrajk
[80.98.138.53] , monral309.monradsl.monornet.hu
[80.98.138.165] , monral421.monradsl.monornet.hu

Ez a ketto en vagyok, lecci szedjetek ki, most mar jol megcsinaltam  a Getrightot, nem fog huncutkodni.

Hali ha hazaértem melóbol lekaplak, de csak azzal a kitétellel ha nemhasználsz ilyen ****okat(getright flashget stb).
1 ftphez az ember használjon ftp klienst!
Javaslom a flashfxp-t nagyon jó kis program vagy a totalcommandert.
Death is the only redemption

biosfear

Hello

Azt szeretném megkérdezni miért lettem én is kitiltva a szerverröl ? Én nem használok letöltö managert, flash fxp ftp programal töltöttem le a szerveröl. Ha esetleg az több szálon kapcsolodik ,elnézést nem tudtam ! Szeretnék újra letölteni a szerverrõl. Ha a programal volt gond, légyszives mond meg mivel tölthetek le és azzal fogom csinálni.

Köszönöm
Szia

zsozso

QuoteOriginally posted by biosfear
Hello

Azt szeretném megkérdezni miért lettem én is kitiltva a szerverröl ? Én nem használok letöltö managert, flash fxp ftp programal töltöttem le a szerveröl. Ha esetleg az több szálon kapcsolodik ,elnézést nem tudtam ! Szeretnék újra letölteni a szerverrõl. Ha a programal volt gond, légyszives mond meg mivel tölthetek le és azzal fogom csinálni.

Köszönöm
Szia

Nemlehet az véletlen más programmal is próbáltál kapcsolódni, vagy nincs beállítva a flashfxpben, hogy csak 61 sec után próbálkozzon újra?
Levettelek a banlistáról, de légyszives nézd át a beállításaidat.
Death is the only redemption

Aeren

#56
Sziasztok!
Én is bekerültem a banlistára.
Bocsi, télleg több szálon töltöttem, aszittem ha be X-elem, hogy egyszerre csak 1 file-t, az megoldja ezt is. Télleg sajnálom lécci engedjetek vissza. Az én IP-m a 193.110.59.167


Elõre is köszi!!!

zsozso

QuoteOriginally posted by Aeren
Sziasztok!
Én is bekerültem a banlistára.
Bocsi, télleg több szálon töltöttem, aszittem ha be X-elem, hogy egyszerre csak 1 file-t, az megoldja ezt is. Télleg sajnálom lécci engedjetek vissza. Az én IP-m a 193-al kezdõdõ

Légyszives teis használj flashfxpt nemnehéz használni és ilyesmi nemfordul vele elő.
Death is the only redemption

Aeren

#58
Rendben, de a FileZillához már annyira hozzászoktam
:D :hopp: :D

Most már be van állítva!

Akkor leszedtek a banlistáról?
Az IP-m: 193.110.59.167

biosfear

Hello

Köszönöm szépen ,hogy levetél banról.

Hello
Biosfear