Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

Cobra

töltsél Total Commanderrel, a Flashget szerintem alapból több szálon tölt le
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ArchElf

Asszem bekerültem a nagy ban csapatba...
81.182.54.72
Vagy csak az anonymous login lett letiltva?

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']Asszem bekerültem a nagy ban csapatba...
81.182.54.72
Vagy csak az anonymous login lett letiltva?

AE
Ha arra gondolsz, hogy ma nem ment a letöltés, akkor ne aggódj, senkinek nem ment, mert nem működött az egész.

Shadowolf

Quote from: TriviHa arra gondolsz, hogy ma nem ment a letöltés, akkor ne aggódj, senkinek nem ment, mert nem működött az egész.

Nálam spéci még mindig nem megy.  :beken: De gondolom ezzel nem vagyok egyedül...

.Attila

Quote from: ShadowolfNálam spéci még mindig nem megy.  :beken: De gondolom ezzel nem vagyok egyedül...
Hmm... valóban, a letöltés nem megy, de a feltöltés igen, és a fórum is működik már (meglepő, nem? :))

izriot

#185
Egyébként ha vkit bannelnek akkor az illet? nem kap értesítést e-mailben, merthát anonymus loginnál e-mail címet kel megadni mint password.

Lac

Nem csak neked nem megy, senkinek  :beken: Egyébként gondolom kicsit macerás lenne mindenkinek e-mailt küldeni, aki banlistára kerül, arról nem is beszélve, hogy e-mail cím ellenőrzés nem szokott lenni, ergo a címek igen nagy hányada már csak "juszt is" okokból sem valódi. Meg ha már valaki bannolódik, akkor úgyis észre fogja magát venni, hogy nem tud csatlakozni. Viszont egy másik fórumon felvetődött egy érdekes kérdés, mégpedig hogy majd ha benn leszük május 1-től az EU-ban, akkor elvileg az anime-ok is jogvédettek lesznek, és innentől kezdve mi lesz a helyzet a letöltéssel? Remélem, hogy nem változik semmi, ill. ez a szerver-macera nem annak az előszele...

Cloud-kun

Jéé, rajta vagyok a ban listán, szóval ezért nem tudok csatlakozni! :D
Ok, tudom is mi volt a gond, nem volt beállítva a 60 sec-es várakozási idő 2 csatlakozás között! Sorry, mostmár be van állítva!
Kivennél majd a ban-ok közül? A 80.95.87.76-os!
Köszi és sorry még 1x.

Gascogne

Quote from: zsozsoSzia levettelek a listáról, de állítsd be, hogy a wincmd csak 61 secenként próbáljon csatlakozni.

Huh, nem is merek belegondolni, nekem hany hibapontom lehet akkor... en hagytam az alap 5 masodperces probalkozason...
Jaj, hol kell azt beallitani? :beken:  :hopp:
Belepusztulnek, ha bannolnal... most, hogy vegre van netem... :rolleyes:

Gascogne

Stairan

Quote from: GascogneHuh, nem is merek belegondolni, nekem hany hibapontom lehet akkor... en hagytam az alap 5 masodperces probalkozason...
Jaj, hol kell azt beallitani? :beken:  :hopp:
Belepusztulnek, ha bannolnal... most, hogy vegre van netem... :rolleyes:

Gascogne

Configuration->Options->FTP->Delay between retries

Gascogne

Quote from: StairanConfiguration->Options->FTP->Delay between retries

Idokozben megkerestem... Affene, ez az, amit soha nem neztem...
No de mostantol... :hopp:  :hopp:  :hopp:

Acélpatkány

Megesett velem az a furcsaság, hogy tegnap még vígan töltöttem, ma már elérhetetlen a szerver. Ping megy, haver fellép és gond nélkül tölt. Azért furcsa, mert ADSL kapcsolatom van, s IP-változtatás után sem vagyok képes fellépni. Jelenlegi IP-m: 81.183.55.129, s általában az utolsó tag változik.

ronhaven

#192
Na asszem most sikerult kibannolnom magam. Frissen ujrarakott flashgetnek nyomtam egy "Osszes inditasa"t, az meg 3-at kezdett el egyszerre tolteni, mer alapbeallitason ment. Aszittem megmaradtak az elozo beallitasok.
A listan nem latom magam, de nezzetek mar meg lecci, hogy banolodtam-e.

catv-5062ebf4.catv.broadband.hu
80.98.235.244

koszi

edit: ja es persze leszednetek, ha lehet?:)

Greenest

#193
Hellotok

Egy olyan gondom lenne hogy otthon van egy axelero cabel netem de két napja egyszerûen nem tudom elérni sem ftp sem oldalt, a többi ultrawebes oldal mûködik csak egyedül a usteam nem. Most vagy bannoltak (de nem tudom miért mert szerintem nem szedtem több szálon) vagy én szolgáltatomnál van gond. Ha nem bannolás eredménye ez és tud valaki valamilyen megoldást akkor azt szívesen megköszöném. Egy bannolás mennyi ideig szokott tartani, valaki megtudja mondani ha mégis bannolva lettem?

Shadowolf

Quote from: GreenestHellotok

Egy olyan gondom lenne hogy otthon van egy axelero cabel netem de két napja egyszerûen nem tudom elérni sem ftp sem oldalt, a többi ultrawebes oldal mûködik csak egyedül a usteam nem. Most vagy bannoltak (de nem tudom miért mert szerintem nem szedtem több szálon) vagy én szolgáltatomnál van gond. Ha nem bannolás eredménye ez és tud valaki valamilyen megoldást akkor azt szívesen megköszöném. Egy bannolás mennyi ideig szokott tartani, valaki megtudja mondani ha mégis bannolva lettem?

Sztem ez volna a probléma...

Damnatus

Hali!

nem tudom bannolva vagyok-e, de tegnap elértem a fórumot, tudtam folytatni a már megkezdett letöltést, de az dtp-reén sem tudtam fellépni (szintén axelero).

Greenest

Köszi a választ Shadowolf.

Xipe

Udvozletem USTEAM,
napok ota bajlodom a kapcsolodassal a szerverre ezert gondoltam hogy megnezem mar a ban listat es ott latom szerencsetlen IP cimemet.

nem tudom,hogy miert van ott mert csak 1 szalon toltok a FileZilla program segitsegevel.

Szeretnek visszakerulni hozzatok mert nagyon sok jo anime van itt amikre mar evek ota faj a fogam.

Kerlek segitsetek abban, hogy tovabbi ban nelkul tudjak tolteni toletek, mert igazabol nem tudom miert is lettem letiltva.
ip cimem 80.92.243.42.

koszonom elore is a segitseget es valaszokat.
Xipe
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: XipeUdvozletem USTEAM,
napok ota bajlodom a kapcsolodassal a szerverre ezert gondoltam hogy megnezem mar a ban listat es ott latom szerencsetlen IP cimemet.

nem tudom,hogy miert van ott mert csak 1 szalon toltok a FileZilla program segitsegevel.

Szeretnek visszakerulni hozzatok mert nagyon sok jo anime van itt amikre mar evek ota faj a fogam.

Kerlek segitsetek abban, hogy tovabbi ban nelkul tudjak tolteni toletek, mert igazabol nem tudom miert is lettem letiltva.
ip cimem 80.92.243.42.

koszonom elore is a segitseget es valaszokat.
Xipe
Most vagy en vagy te vagy vak, de en nemlatom rajta a listan :o
Death is the only redemption

Xipe

felulrol a harmadik zsozso.

vazzeg, jo hogy nem latod, elirtam.
80.98.243.42

bocsanat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: Xipefelulrol a harmadik zsozso.

vazzeg, jo hogy nem latod, elirtam.
80.98.243.42

bocsanat.
Leszedve.
Death is the only redemption

Xipe

nagyon koszonom.
esetleg azt meg tudnad mondani hogy mi volt a gond?
nem szeretnek nektek tovabbi kellemetlensegeket okozni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: Xipenagyon koszonom.
esetleg azt meg tudnad mondani hogy mi volt a gond?
nem szeretnek nektek tovabbi kellemetlensegeket okozni.
Hasznalj ftpklienst: Totalcommander vagy flashfxp.
Death is the only redemption

Xipe

FileZilla FTP programot hasznalom de akkor megprobalok egy masikat.
Majd holnap jelzem sikerult-e mar visszakerulnom a szerverre.
jo ejt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Erdekes, sem a TotalCommanderrel, sem a FlashFXP-vel nem tudok csatlakozni hozzatok.
otlet?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: XipeErdekes, sem a TotalCommanderrel, sem a FlashFXP-vel nem tudok csatlakozni hozzatok.
otlet?
Mi a hibauzenet?
Death is the only redemption

Xipe

semmi hibauzenetet nem ad, csak annyit hogy Connection Failed.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: Xipesemmi hibauzenetet nem ad, csak annyit hogy Connection Failed.
Dehogynem ad a jobbfelso sarokban van tcnel ffxpnel meg a jobbalsoban ...
Death is the only redemption

Xipe

#208
ennyit kapok

hibaüzi
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

zsozso

Quote from: Xipeennyit kapok

hibaüzi
Hat nemtom milehet probald meg most.
Death is the only redemption