Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

Xipe

hmm, most mukodik.
mit csinaltal?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Cobra

Nekem nincs megadva port, lehet az a gond, vagy a tûzfalad blokkolja (bár erre gondolom egyedül is rájöttél volna)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xipe

foleg azert, mert nincs tuzfalam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Bantu

Helló
Ma kicsit meglepõdve vettem észre, hogy felkerültem a bannolt IP-k listájára.
Elnézést kérek, mivel nem tudtam, hogy ha highspeed user-ként jelentkezem be, azzal bajt okozom. Ráadásul csak kipróbáltam, hogy gyorsabb lesz-e a letöltés sebessége, vagy sem. A FlashFXP Site Manager-bõl töröltem a highspeed user-es belépõt. Ha lehetséges lenne a ban-t az IP-mröl levenni, azt megköszönném :)
Szánom bánom bûnömet, többet nem fordul elõ, ígérem!

Moha

Ha jól tudom, a highspeed user annyiban különbözik az amonymustól, hogy 2x200 helyett 2x400KB-os a sávja. Viszont ha nem tudod érdem szerint kihasználni a sávszélt, akkor letilt. Az internetkapcsolat sebességén egy másik login használata nem fog gyorsítani.

Bantu

Hi
Nagy-nagy örömömre lekerültem a ban-listáról :)
Köszönöm a bizalmat, és mégegyszer elnézést a tudatlanságom miatt.
Moha - köszi az info-t.

gabisoft

Hali!
szóval az alábbi ip: 193.224.41.3 is ki lett bannolva, és szeretném kérni a törlését. ígérni nem tudom, hogy nem lesz több gubanc, mivel ez a kandó meg neumann fõsuliknak a routolt ip címe (az egynehány közül), és sok 100 ember használja pl. nálatok is. szal vmelyik okos júzer rosszul használhatta nálatok, ezért lett bannolva az ip. tehát örülnék ha törölnétek a címet a listáról...
gabor

Moha

Van külön login a kolisoknak, pontosan az ilyenek elkerülése végett. Nézd meg a Usteam fõoldalán a hírek között, ott van minden infó róla.

gabisoft

Quote from: MohaVan külön login a kolisoknak, pontosan az ilyenek elkerülése végett. Nézd meg a Usteam fõoldalán a hírek között, ott van minden infó róla.
Kössz a választ, megnéztem de nem láttam az általam említett címet a listán, viszont már intézkedek, hogy fennt legyen...

Dragon

Quote from: gabisoftKössz a választ, megnéztem de nem láttam az általam említett címet a listán, viszont már intézkedek, hogy fennt legyen...
a 193.224.41.3 (stargate.obuda.kando.hu) ami tudtommal a fõ gateway
a 193.224.41.14 (drama.obuda.kando.hu) ami ha jól emlékszem, a Bécsi úti kolesz Gateway-e nincs rajta a listán
Meg kéne kérdezni LG-t, hogy mik azok az IPk, amiknek fen kéne lenniük.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

gabisoft

Quote from: bpka000a 193.224.41.3 (stargate.obuda.kando.hu) ami tudtommal a fõ gateway
a 193.224.41.14 (drama.obuda.kando.hu) ami ha jól emlékszem, a Bécsi úti kolesz Gateway-e nincs rajta a listán
Meg kéne kérdezni LG-t, hogy mik azok az IPk, amiknek fen kéne lenniük.
pl: a 193.224.41.254 is egy routolt címe a neumannak, mert tegnap néztem a nokia terembõl egy showmyip.com-ot és ha minden igaz kb. ezt a címet írta ki...
viszont lenne, egy kérdésem is, hogy próbáltam ezt a kolis accountot, hogy felhasználónévnek koli -t írtam be, jelszónak meg az email címemet, de nem akart menni. tudja vki rá a választ?

zsozso

Quote from: gabisoftpl: a 193.224.41.254 is egy routolt címe a neumannak, mert tegnap néztem a nokia terembõl egy showmyip.com-ot és ha minden igaz kb. ezt a címet írta ki...
viszont lenne, egy kérdésem is, hogy próbáltam ezt a kolis accountot, hogy felhasználónévnek koli -t írtam be, jelszónak meg az email címemet, de nem akart menni. tudja vki rá a választ?
Szia most probald meg, elvolt irva veletlen.
Death is the only redemption

gabisoft

Quote from: zsozsoSzia most probald meg, elvolt irva veletlen.
kössz zsozso, most már megy rendesen a kolis balhé... :)

pszabi

gondjaitok van a bittorrenttel, vagy bannolás miatt nem tudok get backers-t tölteni???? (bittorrenttel) mert vasárnap csak úgy megszakadt és azután végig "permission denied"-dal  kidob...

.Attila

Quote from: pszabigondjaitok van a bittorrenttel, vagy bannolás miatt nem tudok get backers-t tölteni???? (bittorrenttel) mert vasárnap csak úgy megszakadt és azután végig "permission denied"-dal  kidob...
Nekem megy a Get Backers bittorrenttel, szóval más lehet a probléma.

Xipe

Quote from: pszabigondjaitok van a bittorrenttel, vagy bannolás miatt nem tudok get backers-t tölteni???? (bittorrenttel) mert vasárnap csak úgy megszakadt és azután végig "permission denied"-dal  kidob...


telepitsd ujra a bittorent clienst.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

pszabi

köszi! újratelepítettem és megy

logik

Helló

Nem tom mit csináltam rosszul, bocsánat ha nem jól töltöttem, de nem tudom megnyitni a mappát, a banoltak listáján( lehet hogy bamba vagyok) nem találtam magam[ip: 80.98.174.73]. pl valaki segítsen

Moha

Quote from: logikHelló

Nem tom mit csináltam rosszul, bocsánat ha nem jól töltöttem, de nem tudom megnyitni a mappát, a banoltak listáján( lehet hogy bamba vagyok) nem találtam magam[ip: 80.98.174.73]. pl valaki segítsen
Le lett állítva az ftp, érthetõ okokból. :(
Nézz be a Jogi Problémák threadbe.

Alkyra

Mi a.. Mi történt?
Az uw törölte az ftp-t???
Milyen szabálysértést követtünk el?

TurboK

Quote from: AlkyraMi a.. Mi történt?
Az uw törölte az ftp-t???
Milyen szabálysértést követtünk el?
hát szerintem azt hogy létezünk.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

syeren

Lehet, hogy már fáradt vagyok. Szeretném megnézni a bannolt ip-k listáját, csak az a gond, hogy nem találom... Tudna valaki segíteni?

katz

Quote from: syerenLehet, hogy már fáradt vagyok. Szeretném megnézni a bannolt ip-k listáját, csak az a gond, hogy nem találom... Tudna valaki segíteni?
Tessék
A cím ugyan az volt, csak az uw tagott kellett levakarni...

syeren

Köszi szépen! Egy barátnak kellett megnéznem...

SlyZero

Sziasztok! Csak azt akarom tudni miért nem tudok fellépni az ftp-re. Az IP címem nem látom a listán, de lehet hogy csak én vagyok vak. Mindenesetre ha valami rosszat tettem szánom-bánom és ha eláruljátok hogy mi volt az igérem, hogy többé nem fordul elõ.

Tyrael

Quote from: SlyZeroSziasztok! Csak azt akarom tudni miért nem tudok fellépni az ftp-re. Az IP címem nem látom a listán, de lehet hogy csak én vagyok vak. Mindenesetre ha valami rosszat tettem szánom-bánom és ha eláruljátok hogy mi volt az igérem, hogy többé nem fordul elõ.
gondolom meg az usteam.uw.hu -s cimre akarsz belepni
olvasgatni kene a forumot
segitek: offtopic - ftpv2.0

Tyrael

SlyZero

Quote from: Tyraelgondolom meg az usteam.uw.hu -s cimre akarsz belepni
olvasgatni kene a forumot
segitek: offtopic - ftpv2.0

Tyrael
Nem, köszönöm. Az újat használom (még zsozso útmutatóját is megnéztem és a jelek szerint minden jól van kitöltve). Azért kösz.

Tyrael

Quote from: SlyZeroNem, köszönöm. Az újat használom (még zsozso útmutatóját is megnéztem és a jelek szerint minden jól van kitöltve). Azért kösz.
nem ir ki semmi hibauzit?
elotte mukodott?
jo porton probalod?
tuzfalon ki van engedve a port? routeren forwardolva van a port?

Tyrael

SlyZero

Quote from: Tyraelnem ir ki semmi hibauzit?
elotte mukodott?
jo porton probalod?
tuzfalon ki van engedve a port? routeren forwardolva van a port?

Tyrael
Hibaüzenet: "Nem találom a kiszolgálót"
Igen elõtte mûködött.
31337
Igen és ????.

SlyZero

Most hirtelen megint mûködik. Ki érti ezt?