Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: White SeeDHát, Fõiskolás Anime kedvelõ 22éves srác (azaz én) albérletet keres gyõr közelében illetve gyõri hasonló érdeklõdésû egyetemistákkal megosztaná albérletét!
ha valaki hasonló cipõben jár please jelentkezzen!
Bazz... egy hónappal elõbb szólsz...

Darkstar

Quote from: BonciLe tudom én szedni, a baj az, hogy még a crack-kel is trial marad a verzió.
Ez azért van, mert egyszer vhogy hagytam, hogy azt higgye, lejárt a trial verzió, és azóta ahányszor felrakom és feltöröm, akkor is lejártnak tekinti.
De mind1, nincs nagy szükségem rá most. Azért kösz.

Az enyémnél nincs is crack, a seriallal megy rendesen. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: katzÉn sem fejezhettem volna be jobban :D :cool:
Te kis szerény... :D

Egyébként tûzijáték: csak balra kellett volna fordítanom a fejem, hogy lássam (emeleten lakok), de nem vettem a fáradtságot, a Twin Peaks minden másodperce többet ér. Még az is, ahol semmi nem történik. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: BonciLe tudom én szedni, a baj az, hogy még a crack-kel is trial marad a verzió.
Ez azért van, mert egyszer vhogy hagytam, hogy azt higgye, lejárt a trial verzió, és azóta ahányszor felrakom és feltöröm, akkor is lejártnak tekinti.
Ki kellene vakarni a registrybõl pl Regcleanerrel...

TurboK

Quote from: bpka000frekátvitel: ha jól emlékszem, 20Hz-20kHz között van az emberek által hallható hang tartománya, a gyártók arra törekszenek jó minõségnél, hogy ezen a tartományon kívül teljesítsenek
20-20k között egy normál, jó hangfal teljesít, amúgy asszem 22k kell ahhoz hogy egy CDrõl ténylegesen mindent halljál (mondjuk az egy dolog hogy 20k fölött már nemigen lehet különbséget tenni a semmi és a zene között, különbözõ audiotömöritések pl MP3 pont azt használják ki - lenyírnak egy adott frekin felül majd mindent).
DVD-Audio meg SACDhez meg már izmosabb cucc kell hogy halljad is a plusz minõséget (ott már nem 44,1khz a hang hanem mehet egészen 192khz-ig is).
Ja, de ahhoz nemcsak hangfal kell olyan, hanem lejátszó is ami képes ilyen szintû frekik átvitelére (nincs értelme 20-44k hangfalnak ha az erõsitõ csak 20-20k)

Mondjuk 1500 forintot még megér az a hangfal, attól függetlenül hogy még egy füldugó is jobban szól nála.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

huh, haladok, már csak 300 könyvjelzõt kell átnéznem és törölnöm, vagy bepakolnom a megfelelõ kategóriába... hogy én hülye mi a fenének gyûjtöm ezeket... :rolleyes:

sirtomi

Szerintem az AirRace egész jó volt, én szeretem az ilyet. És bírom Palik hülye kommentárjait is :D

A tüzijáték nekem tetszett, nem volt rossz. Biztos lehetett volna jobb is, de én most néztem meg elõször élõben, eddig nem nagyon vonzott, de ha már ott voltam...

Pénteken viszont egy jót söröztem haverokkal, az király volt. A teszt szerint eufóriáig jutottam, úgyhogy a jó hangulat megvolt :D

Raggie

Quote from: Fazékhuh, haladok, már csak 300 könyvjelzõt kell átnéznem és törölnöm, vagy bepakolnom a megfelelõ kategóriába... hogy én hülye mi a fenének gyûjtöm ezeket... :rolleyes:
mindenki gyûjt valamit! Vagy ha mást nem akkor tapasztalatot! :D
Egyébként Riszpekt neked a munkához! Én nem vállalnék be ilyet az tuti!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: White SeeDÉn csak egyszer láttam a tüzijátékot élõben. utána 4 órába telett mire sikerült kijutni pestrõl, mert ugyebár este nem mûködnek a jelzõlámpák.
azóta utálom a tüzijátékot:) Meg a nagyvárosokat ahol bénán van megszervezve  a forgalom
Én is csak egyszer láttam a tüzijátékot élõben, de semmire nem emlékszem már, ugyhogy biztos nem volt valami nagy durranás(azért érzitek az árnyaltan rejtett belsõ poént! ;) ). A nagyvárosokat meg a dugókkal együtt is szeretem, mivel én általában buszon szoktam utazni, és ott olyankor poénos beszólások röppennek fel innen-onnan! :D Meg különben is a dugó az része egy nagvárosi életnek!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie GordonÉn is csak egyszer láttam a tüzijátékot élõben, de semmire nem emlékszem már, ugyhogy biztos nem volt valami nagy durranás(azért érzitek az árnyaltan rejtett belsõ poént! ;) ). A nagyvárosokat meg a dugókkal együtt is szeretem, mivel én általában buszon szoktam utazni, és ott olyankor poénos beszólások röppennek fel innen-onnan! :D Meg különben is a dugó az része egy nagvárosi életnek!
Én nem nagyon szeretem a nagyvárosi életet, biztos vannak elõnyei, de nekem túl zsúfolt.
A kijutás a Dunapartról tényleg elég nehéz volt. Utána már metróval elég hamar kijutottunk a központból.

Lythis

Idei tüzijáték szvsz annyira nagon nem volt különbözõ, mint az eddigiek. Mármint szerintem azért lehetett volna ennél valamivell jobb is, de azért élveztem (minden évben ehírdetik, h így meg úgy mennyire zsírságabb lezs, mit tavaly, meg eddig bármikor, de valahogy annyira sose üt, mint mondják...).

 Fõvárosi tömegközlekedés meg sajna nálunk igencsak ratyi tud lenni, nem is kevéssé, dehát mit tudunk ellene tenni?

 Sikerült a rutinvizsgám!!:D:D:D:D:D:D

Necrid^

Quote from: LythisIdei tüzijáték szvsz annyira nagon nem volt különbözõ, mint az eddigiek. Mármint szerintem azért lehetett volna ennél valamivell jobb is, de azért élveztem (minden évben ehírdetik, h így meg úgy mennyire zsírságabb lezs, mit tavaly, meg eddig bármikor, de valahogy annyira sose üt, mint mondják...).

 Fõvárosi tömegközlekedés meg sajna nálunk igencsak ratyi tud lenni, nem is kevéssé, dehát mit tudunk ellene tenni?

 Sikerült a rutinvizsgám!!:D:D:D:D:D:D
sztem jó volt , én lagalább élveztem az tény hogy ott áltunk vilivel 1 óra az erzsébet hídnél és sétáltunk sokat utána de sztem megérte.
Grat a rutinvizsgához :jee: nekem most csötörtökön lesz a FOOOORRRRGAAALMII.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

#12732
Quote from: Necridsztem jó volt , én lagalább élveztem az tény hogy ott áltunk vilivel 1 óra az erzsébet hídnél és sétáltunk sokat utána de sztem megérte.
Nem mondtam h rosz volt, csak azt h nem volt annyira ütõs, mint amilyennek be volt harangozva (és erõs a gyanúm, h a Gellérthegyen megin berobbant egy kilövõállás - ahogy 3éve eddig mindíg:)).

 
 
Quote from: NecridGrat a rutinvizsgához :jee: nekem most csötörtökön lesz a FOOOORRRRGAAALMII.
THX!!:D Maj szurkolunk csütörtökön! Ha minden jól megy, akkor néhány hét alatt nekem is meglesz :rolleyes:

EDIT:
Quote from: White SeeDThanx, de messze laxsz Majd megvárom a köv vetítést.
Ha közben fõváros felé jársz, mondjuk Meet miatt, v tomisén, és még kell, akkor nyugodtan szólj.

Ramiz

Quote from: Fazékhuh, haladok, már csak 300 könyvjelzõt kell átnéznem és törölnöm, vagy bepakolnom a megfelelõ kategóriába... hogy én hülye mi a fenének gyûjtöm ezeket... :rolleyes:
Mi a fenének gyûjtöd ezeket, te ...? :__devil:  (jól esett, köszi :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Quote from: Raggie Gordonmindenki gyûjt valamit! Vagy ha mást nem akkor tapasztalatot! :D
Bezony! :)
Én is gyûjtök kártyanaptárokat, s könyvjelzõm is van egy rakat, de nem 300, vizsont a kártynaptárból összesen 800 darab van, szépen egy rakáson. Ja és ezek között vannak animések is, hála Nokinak! :D (Bõvebben a gyûjteményekrõl a honlapomon is olvashattok)

És szerintem ez a mondat örökérvényû marad: "Minden ember gyûjt valamit, csak legfeljebb titkolja." :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Quote from: MeskeÉs szerintem ez a mondat örökérvényû marad: "Minden ember gyûjt valamit, csak legfeljebb titkolja." :)
Bölcsességnap? Tudok jobbat: "Minden ember gyûjt valamit, kivéve, amelyik nem." Élet Nagy Igazságai Mondások rulez! :cool: A "kedvenceim" az "Az élet olyan, mint a ..." kezdetû "bölcsességek". Nincs olyan kezdés (szó szerint: nincs egy sem!), amit ne lehetne egy remek álbölcsességgel úgy befejezni, hogy azt utána könyvjelzõre és képeslapra ne lehessen eladni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizBölcsességnap? Tudok jobbat: "Minden ember gyûjt valamit, kivéve, amelyik nem." Élet Nagy Igazságai Mondások rulez! :cool: A "kedvenceim" az "Az élet olyan, mint a ..." kezdetû "bölcsességek". Nincs olyan kezdés (szó szerint: nincs egy sem!), amit ne lehetne egy remek álbölcsességgel úgy befejezni, hogy azt utána könyvjelzõre és képeslapra ne lehessen eladni.
"Az élet olyan, mint ez a reklámképeslap: megkaptad, de nem tudsz mit kezdeni vele."
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Meske

Quote from: bpka000"Az élet olyan, mint ez a reklámképeslap: megkaptad, de nem tudsz mit kezdeni vele."
:lol: Ez nagyon ott van! :lol:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Fazék

Quote from: MeskeBezony! :)
Én is gyûjtök kártyanaptárokat, s könyvjelzõm is van egy rakat, de nem 300,..
hehe a 300 az csak amit rendbe kell raknom :) vagyis összesen 600 rendberaknivaló könyvjelzõm volt + eddigi könyvjelzõm kb még 1x ennyi :) lementve html file-ba 1 MB az egész :D

animoni

Quote from: Fazékhehe a 300 az csak amit rendbe kell raknom :) vagyis összesen 600 rendberaknivaló könyvjelzõm volt + eddigi könyvjelzõm kb még 1x ennyi :) lementve html file-ba 1 MB az egész :D
Mi a fenének tartatok ti a gépen könyvjelzõket :wtf: ?????Egyátalán minek oda könyvjelzõ?????
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Raggie

Quote from: Fazékhehe a 300 az csak amit rendbe kell raknom :) vagyis összesen 600 rendberaknivaló könyvjelzõm volt + eddigi könyvjelzõm kb még 1x ennyi :) lementve html file-ba 1 MB az egész :D
Tényleg?! Ez nem semmi! :jee: De van hozzá ennyi könyved is?? :)

Ramiz: Életbölcsességek nem jók semmire! Szvsz.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonRamiz: Életbölcsességek nem jók semmire!
Ím a legigazabb életbölcsesség! ;):)

Raggie

Quote from: PirulaÍm a legigazabb életbölcsesség! ;):)
Bazzzz.... lefordultam a székrõl! :D :D több okból kifolyólag is....
ez jóó volt!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: animoniMi a fenének tartatok ti a gépen könyvjelzõket :wtf: ?????Egyátalán minek oda könyvjelzõ?????
Te csak ezt az egy oldalt szoktad nézegetni, vagy ilyen rohadt jó memóriád van, hogy az összes web-címet vágod fejbõl? vagy nem szereted a könyvjelzõket és inkább a google-t használod mindig?

Moha

Quote from: bpka000"Az élet olyan, mint ez a reklámképeslap: megkaptad, de nem tudsz mit kezdeni vele."
Ez nagyon ász! :jee: :lol:

katz

Quote from: BonciA stílus maga az ember...
Akkor te most homokos vagy?

Milyen érdekes, hogy élõben egy büdös szavad sincs, csak lapitasz a háttérben. Ha kiveszed a fejed a monitorból akkor miért nem mersz/birsz/akarsz beszólni senkinek? (itt most szeretnék utalni egy másik, általam nem kedvelt emberfajtára a netcigányra :rolleyes: )
Quote from: BonciNézzük a viták végeinek lehetséges alternatíváit:
1. másik fél egyetért veled: ez egy okos gyerek.
2. másik fél nem ért egyet, de nem hátrál meg: ez hülye.
3. másik fél nem ért egyet, de elege lett a vitából, és lelép: ez hülye és gyáva is.
Más alternatívát tõled még nem láttam.
1. Nem feltétlenül. Képzeld, vannak olyanok is akik tõlem függetlenül jutottak hasonló következtetésre egy adott témában...
2. szóval szerinted pl Djinn és Pirula hülye? Én értelmes vitapartnernek tartom õket...
3. Az elsõ fele te vagy, másikat meg elfogadom az általad kinyilatkoztatott tökéletes önismeretnek.
4. másik fél nem képes folytatni a vitát, mert még saját magát sem ismeri eléggé pl Ramiz és bpka...

Ramiz

Quote from: PirulaÍm a legigazabb életbölcsesség! ;):)
Ha ott lenne elõtte, hogy "Az élet egyetlen örök igazsága, hogy...", akkor az lenne... persze akkor is csak ironikusan.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: katzAkkor te most homokos vagy?
Milyen érdekes, hogy élõben egy büdös szavad sincs, csak lapitasz a háttérben. Ha kiveszed a fejed a monitorból akkor miért nem mersz/birsz/akarsz beszólni senkinek? (itt most szeretnék utalni egy másik, általam nem kedvelt emberfajtára a netcigányra :rolleyes: )
Én volnék netcigány? Nem én mosolygok mások pofájába aztán lehülyézem, lebuzizom a neten. Darkstarnak sem szemtõl szemben mondtad meg a véleményed, hanem itt.
És élõben sem vagyok mindig szûkszavú, helyzet adja, hogy mikor hogyan viselkedem. Bármely közeli barátom ezt meg tudja mondani. Te egyre kevésbé vagy az, mert egyre inkább az az érzésem, hogy amit Emarsharaere mondtál, az valójában rád illik (vmennyire ezt volt az érzésem már akkor is, amikor vele vitatkoztál, csak mivel az nem az én vitám volt, nem szóltam bele).
Rajtad kívül mindenki tud itt normálisan írni. Ha nem tudsz elfogadni bizonyos normákat, akkor húzz el innen.
Quote1. Nem feltétlenül. Képzeld, vannak olyanok is akik tõlem függetlenül jutottak hasonló következtetésre egy adott témában...
2. szóval szerinted pl Djinn és Pirula hülye? Én értelmes vitapartnernek tartom õket...
3. Az elsõ fele te vagy, másikat meg elfogadom az általad kinyilatkoztatott tökéletes önismeretnek.
4. másik fél nem képes folytatni a vitát, mert még saját magát sem ismeri eléggé pl Ramiz és bpka...
1. te agyi nyomorék, én nem azt mondtam, hogy csak az lehet értelmes ember, akit te gyõztél meg a saját igazadról. Szövegértelmezés, általános iskolában tanítják...
2. nem olvastam ezt a topicot, de más topicban láttam, hogy Djinn-nel való vitád során nem jutottatok eredményre, hanem Djinn inkább hagyta a dolgot, mert akkor is reménytelen voltál.
3. nem magamról beszéltem, de látom már, hogy nálad hogy megy egy vita: az elején elmondom a véleményem, arra mond vmi nem egybefüggõt a másik, megmagyarázom, hogy szerintem miért nincs igaza, õ még mindig nem ért egyet, hát akkor elkezdem lehülyézni, baromozni, és sértegetem ott, ahol tudom. Ajánlom, hogy ne menj el üzletkötõnek soha a büdös életben...
4. szerintem (olvasd csak figyelmesen: SZERINTEM) nincs olyan ember, aki ismerné önmagát. ide tartozol te is. sose látod magad kívülrõl, mások visszajelzése meg nem biztos, hogy pontosak (más emberektõl más visszajelzéseket kapunk, ergo nem biztos, hogy bárkitõl helyes visszajelzéseket kapunk). pontatlan visszajelzésekbõl meg sosem lesznek pontos következtetések. de te biztos superhuman vagy és így huszonfaszomtudja hány évesen már tökéletesen ismered önmagad, amire a világ legnagyobb bölcsei, filozófusai, pszichológusai etc. sem voltak képesek...

Ramiz

Quote from: katz4. másik fél nem képes folytatni a vitát, mert még saját magát sem ismeri eléggé pl Ramiz és bpka...
Áhhh, nem akartam beleszólni (megint) egy veszekedésbe... miért kellett ez most! Olyan vagy!!! Most miért kellett?! Különben is, pont erre reagáltam a Vallások...-ban, erre nem reagálsz semmit, csak megismétled azt, ami azt jelenti, hogy mi, veled szemben, nem ismerjük magunk, nem vagyunk komolyan vehetõk stb, és mindezt arra alapozva, hogy te azt mondogatod, hogy nem értesz minket...
Áhhh, hagyjuk...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizÁhhh, nem akartam beleszólni (megint) egy veszekedésbe... miért kellett ez most! Olyan vagy!!! Most miért kellett?! Különben is, pont erre reagáltam a Vallások...-ban, erre nem reagálsz semmit, csak megismétled azt, ami azt jelenti, hogy mi, veled szemben, nem ismerjük magunk, nem vagyunk komolyan vehetõk stb, és mindezt arra alapozva, hogy te azt mondogatod, hogy nem értesz minket...
Áhhh, hagyjuk...
Hagyjad Ramiz, nyílván hülye vagy, mint én is. Majd megyünk együtt a pokolra ;)