Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: PredakingURISTEN HVp213 jogsija van. NEKEM MEG MÉG NINCSEN ÉLETBIZTOSITÁSOM!!!! Ez igy nem jóó. :D ÉN MÉG ÉLNI AKAROK!!!!!  :lul:
ejnye-jenye látatlanba igy leirni engem! :mad:
Lehet h egész jol vezetek (te ezt már ugyse tudod meg :__devil: )
Quote from: DarkstarAbban az életbiztosítás nem fog segíteni! Reménykedj és imádkozz! :D
Te is...
Gondolom a hugodra hagyod a gépedet...:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: HVp213Te is...
Gondolom a hugodra hagyod a gépedet...:p
Elõbb viszem magammal a sírba.  :hehe:  :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Quote from: DarkstarElõbb viszem magammal a sírba.  :hehe:  :p
sejtettem h vmi hasanlo megoldást választasz :D (bár én azthitem inkább elpusztitod h véletlenül se kerüljön más kezére :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Nyugi, nincs miért aggódni, pikkpakk bevonják a jogsiját:haha:

Ramiz

Quote from: PredakingAhogyan Stalin elvtárs is megmondta: "A halál megold minden problémát, nincs ember , nincs probléma" (sry ha vkit ezzel megbántodtam)
Folytatva a gondolatot Bulgakovval (Mester és Margarita): "Ha nincs dokument, nincs ember." Azaz: Ha nincs dokument, nincs probléma. Mi pedig nem szeretjük a problémákat. Szummárum: meg kell semmisítenünk Vili jogosítványát! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Thomasson88

Sziasztok emberek.!
Kb 2hónapja nem jártam itt szóval nem is emlékeztek már rám ^^
De nem azért nem voltam itt mert nem akartam hanem egyszerûen nem úgy alakultak a dolgaim ahogy akartam. De most újra itt vagyok és remélem hogy most már újra aktiv tudok majd lenni és eme remek kis társasághoz ujra castlakzoni ^^
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisNyugi, nincs miért aggódni, pikkpakk bevonják a jogsiját:haha:
Ja igen, azt a három napot, amíg összegyûjti a 18 pontot, addig nem mozdulunk ki otthonról, és akkor megúszhatjuk :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Thomasson88Sziasztok emberek!
Welcome back!  :)

sirtomi

Milyen jó, hogy én nem arrafelé élek, bár ha belejön a vezetésbe lehet hogy körbe autózza az országot :)

Edit: Ja Üdv újra Thomasson88!

HVp213

#14499
Milyen jó témát adtam...
Quote from: LythisNyugi, nincs miért aggódni, pikkpakk bevonják a jogsiját:haha:
Ki áldozza fel az életét eme nemes célért? :p


ma voltam vezetni a ladát-_-
nem kell félni még viszonylag lassan vezetek egész ügyesen félre tudtak ugrani még az öregebbek is uh ti biztos tulélök vagytok csak tessék jol körülnézni :D


Üdv ujra itt Thomassan88
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: Kuro_TenshiJa igen, azt a három napot, amíg összegyûjti a 18 pontot, addig nem mozdulunk ki otthonról, és akkor megúszhatjuk :D
De én holnap meetre akartam menni.  :bruhuhu:  Elõ kell keresnem az M1 A2-met. ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: DarkstarElõ kell keresnem az M1 A2-met. ;)
Ha azt keresni kell akkor menj inkább azzal ami eltakarja! :haha:

HVp213

Quote from: DarkstarDe én holnap meetre akartam menni.  :bruhuhu:  Elõ kell keresnem az M1 A2-met. ;)
Ezt hivják pehnek... majd odafigyelsz :__devil:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: PirulaHa azt keresni kell akkor menj inkább azzal ami eltakarja! :haha:
Jogos. :D

Quote from: HVp213Ezt hivják pehnek... majd odafigyelsz :__devil:
Sztem inkább neked kéne...  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Quote from: DarkstarSztem inkább neked kéne...  :haha:
Na itt a hiba! A hozzállásodba! Én akarom h élj vagy te? :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

#14505
Quote from: HVp213Na itt a hiba! A hozzállásodba! Én akarom h élj vagy te? :p
Én is errõl beszélek. Nem figyeled a hozzásazólásaimat? Vagy unod az életed? :rolleyes: M1 A2 (Megtaláltam, kint volt a tréleren)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

#14506
Quote from: DarkstarM1 A2
ÉNIS akajok egy ilyet!!!
Ez ellen nem lesz eséjetek se! :haha:
Quote from: DarkstarÉn is errõl beszélek. Nem figyeled a hozzásazólásaimat? :rolleyes:
öszintén? nem nagyon :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: HVp213öszintén? nem nagyon :p
Hasonló választ vártam. :)  :rolleyes:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: HVp213ÉNIS akajok egy ilyet!!!
Ez ellen nem lesz eséjetek se! :haha:öszintén? nem nagyon :p
Majd megkérdezzük katzot hogy Apache-ot vagy egy Warthogot ajánl-e ellene inkább? :) Vagy valami egészen mást.

Darkstar

#14509
Quote from: PirulaMajd megkérdezzük katzot hogy Apache-ot vagy egy Warthogot ajánl-e ellene inkább? :) Vagy valami egészen mást.
Városon belül szvsz inkább Apache. Vagy tényleg vmi egészen más. katz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Quote from: PirulaMajd megkérdezzük katzot hogy Apache-ot vagy egy Warthogot ajánl-e ellene inkább? :) Vagy valami egészen mást.
Nem ér a "hadistent" ellenem forditani! saját eröböl oldjátok meg a problémát... :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Nem kell ide Abrams, se Leopard 2, Challenger, Leclerc vagy Merkava:
elég ide ez is: (lol-topicban is volt anno..)
http://picasa.hu/linkek-v2/1122822984-samara_vs_ural_1.jpg

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213Na itt a hiba! A hozzállásodba! Én akarom h élj vagy te? :p
Na ja, így is meg lehet közelíteni...  :3x3:  :haha:

HVp213

Quote from: Kuro_TenshiNem kell ide Abrams, se Leopard 2, Challenger, Leclerc vagy Merkava:
elég ide ez is: (lol-topicban is volt anno..)
http://picasa.hu/linkek-v2/1122822984-samara_vs_ural_1.jpg
Mit akarsz ezzel? kifilézem az elsö jobbkezesbe... :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: Thomasson88Sziasztok emberek.!
Kb 2hónapja nem jártam itt szóval nem is emlékeztek már rám ^^
De nem azért nem voltam itt mert nem akartam hanem egyszerûen nem úgy alakultak a dolgaim ahogy akartam. De most újra itt vagyok és remélem hogy most már újra aktiv tudok majd lenni és eme remek kis társasághoz ujra castlakzoni ^^
Welcome back!  :jee:

Quote from: PirulaHa azt keresni kell akkor menj inkább azzal ami eltakarja! :haha:
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeDUgyan, a leghatékonyabb az a repülõ a ROD OAV-ból. Röhögve leszedi az apachokat. meg bármit:D
Ja, ha ez is ér, akkor EVA-01 S2-engine-el :p  :haha:

Kvikveg

A, Alucard elegansan atmegy a tank falan es leszedi a fejet...
Kepzavar...
Illetve bocsanat, leszedi az ellenfeleket. :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: Thomasson88Sziasztok emberek.!
Kb 2hónapja nem jártam itt szóval nem is emlékeztek már rám ^^
De nem azért nem voltam itt mert nem akartam hanem egyszerûen nem úgy alakultak a dolgaim ahogy akartam. De most újra itt vagyok és remélem hogy most már újra aktiv tudok majd lenni és eme remek kis társasághoz ujra castlakzoni ^^
Üdv back! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeDMinek? A végére már azzal van nemde?:)
Jó, de az elején még köldökzsinórral - meg 5 perc tartalékenergiával :p

Lythis

#14519
Totálmindegy, szerválni kell egy olyan vállrolindíthatós zsebbenelférõs elhárítóüteget. Olcsóbba van, mint a tank, nem kell neki parkolási díj, és hacsak valamilyen ismeretlen oknál fogva Vilinek nincs reaktív páncélzat a Lada-n, akkor azzal megállítjuk:D
 Mondjuk azzal nem lehet közlekedni, habár asszem van valami kvéjkes rocket jump nevû cuccos :rolleyes: