Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

sirtomi

Emberek! Milyen pia tesz jót a fájó toroknak?
Egy sörözért terveztem mára, de fáj a torkom, itthon meg nem akarok maradni :(

Egyébként csak nekem tûnik másnak ez a kis szövegszerkesztõ felület?

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomiEgyébként csak nekem tûnik másnak ez a kis szövegszerkesztõ felület?
Én is csak azt hittem, hogy vmiért most nem töltõdött be a halványsárga színe, de ezek szerint ennél többrõl van szó.

Torokfájás: a magasabb alkoholtartalom jobban fertõtlenít ;)
Rumostea?

Lythis

Unicum... vagy abszinth.
 
 (és télleg más baszki...)

sirtomi

Mintha több funkció is lenne. Lehet hogy frissítve lett a fórum?

Akkor magasabb alkoholtarlamú italokat fogok inni! Köszi

Basszus FireFox -szal nem tudok szmájlit berakni, csak aminek ismerem a kódját.

Ramiz

Hehe, tényleg...
Lehet jobbra rendezni is a szöveget már,
  • Meg pontokba szedni
  • Hasznos :D
De a vigyori legördülő lista is tök jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#14525
Quote from: sirtomiMintha több funkció is lenne. Lehet hogy frissítve lett a fórum?

Akkor magasabb alkoholtarlamú italokat fogok inni! Köszi

Basszus FireFox -szal nem tudok szmájlit berakni, csak aminek ismerem a kódját.
hát igen, itt se mûködik egyik gomb se Firefox-ban, de lehet hogy ez még csak átmeneti állapot, mert pl nekem most a User CP / Edit Options-ben beállított avatar elhelyezkedese menüpont se érvényesül... vagyis én bal oldalra kérném, de mindenképpen a default top megjelenítés mûködik...

gondolom pár óra és normalizálódik a helyzet... remélem :)

szerk: IE-ben természetesen minden mûkszik... ajjajj remélem nem Firefox-ellenes fórumunk lesz... :eeek:

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizHehe, tényleg...
Lehet jobbra rendezni is a szöveget már,
  • Meg pontokba szedni
  • Hasznos :D
Ezt eddig is lehetett :p

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazékhát igen, itt se mûködik egyik gomb se Firefox-ban
[FONT="Times New Roman"]Nálam megy. [/FONT][COLOR="Blue"]Kicsit más a szerkesztés (sokkal Word-ösebb)[/COLOR]bár még van benne sok web-programozási vonás

Kuroi Tenshi

Ami viszont úgy tûnik, nem mûködik: nem ugrik a last post-ra, csak az utolsó oldal tetejére, amikor Last page-re kattintok; most már különa Go to last post-ra kell kattintani, hogy azt is tegye.

Fazék

Quote from: Kuro_Tenshi[FONT="Times New Roman"]Nálam megy. [/FONT][COLOR="Blue"]Kicsit más a szerkesztés (sokkal Word-ösebb)[/COLOR]bár még van benne sok web-programozási vonás
Hogy csinálod? Nálam abszolút megnyomhatatlanok a gombok Firefox-ban... :confused: csak azt tudom használni, ami parancsokat vágok fejből... :(

Darkstar

Quote from: FazékHogy csinálod? Nálam abszolút megnyomhatatlanok a gombok Firefox-ban... :confused: én is csak azt tudom használni, ami parancsokat vágok fejből... :(
Detto! Ha az alap IE-ben lennének fülek, meg könyvjelző eszköztár, már rég visszatértem volna rá. Most épp a fenti dolgon kívül az usteam főoldalát jeleníti meg hibásan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Kuro_TenshiAmi viszont úgy tûnik, nem mûködik: nem ugrik a last post-ra, csak az utolsó oldal tetejére, amikor Last page-re kattintok; most már különa Go to last post-ra kell kattintani, hogy azt is tegye.
én ezért használom nagyon régóta a fordított post-felsorolást, vagyis nálam a legutóbbi post-ok felül vannak :) valamiért számomra így kényelmesebb a fórum

Fazék

Quote from: DarkstarDetto! Ha az alap IE-ben lennének fülek, meg könyvjelzõ eszköztár, már rég visszatértem volna rá. Most épp a fenti dolgon kívül az usteam fõoldalát jeleníti meg hibásan.
hát igen, én ezért próbáltam ki az IE-n alapuló Maxthon-t, de sajnos közel sem hibátlan a program, nem érdemes áttérni rá FF-rõl, inkább akkor már fapados IE...

Kuroi Tenshi

Nálam mûködik FF-ban, de a tradicionális webes szerkesztésben.
Ha kiválasztom pl a fontok közül az egyiket, akkor elõjön a jó öreg [ font = "valami" ] és eközé kell beírni a szöveget, mert a végén ott a [ / font ]

Darkstar

#14534
Quote from: Kuro_TenshiNálam működik FF-ban, de a tradicionális webes szerkesztésben.
Ha kiválasztom pl a fontok közül az egyiket, akkor előjön a jó öreg [ font = "valami" ] és eközé kell beírni a szöveget, mert a végén ott a [ / font ]
Nálam (és szerintem Fazéknál is) az a gond, hogy a gombokra egyeltalán nem lehet kattintani (marad a kis nyilkurzor, hiába kattintasz, semmi), legördülő menü nincs. Az ismert parancsok is csak beírva működnek.

Mind1, jövő hétem kipróbálom a 7-es IE-t, az talán már jó lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Ja meg jobb oldalon elsõ postnál thread tools, rating, stb se mûxik.. talán majd késõbbre helyrejön.

Kuroi Tenshi

Quote from: DarkstarMind1, jövõ hétem kipróbálom a 7-es IE-t, az talán már jó lesz.
Heh... hehe... heheheehehehe :lul:

Jó poén volt. :haha:

várj, te csak nem komolyan gondoltad? :3x3:

Darkstar

#14537
Quote from: Kuro_TenshiJa meg jobb oldalon első postnál thread tools, rating, stb se műxik.. talán majd későbbre helyrejön.
Na ez IE-ben. De FF-ben meg igen. :lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Kuro_TenshiJa meg jobb oldalon első postnál thread tools, rating, stb se műxik.. talán majd későbbre helyrejön.
nálam az pl 100%-osan műxik :haha: fene se érti ezt :haha:

milyen Firefox-ot használsz? :)

szerk: de IE-ben pl nekem se működik :)

Darkstar

#14539
A profil is kiegészült egy automatikausan számitott age sorral. Izgalmas felfedezni az újdonságokat és a hibákat. :)
A FF-ban az about:config-nál ki mit milyen értékre szokott beálítani?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Kuro_TenshiJa meg jobb oldalon elsõ postnál thread tools, rating, stb se mûxik.. talán majd késõbbre helyrejön.
Waaa, nekem sem... A szerkeszto meg tenyleg atszinezodott.
Az update idejeben probaltam forumozni, azt eszrevettem, hogy valami valtozott. Terepfelderites folyamatban... bip... bip...:lazza:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Erdekes nekem semmi hiba nemjon elo :o
Death is the only redemption

Kvikveg

Quote from: zsozsoErdekes nekem semmi hiba nemjon elo :o
Persze, toled fel.:haha:
IE 6.0
Woah, ez az edit durva...
Edit uzemmodban nem latok smileylistat... Aha, go advanced. Cseles!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nemtom, nekem FF-szal eddig semmi gond nem volt, az egyetlen, ami itt is jelentkezett a fent soroltak közül, hogy nem ugrik le alapból a leguccsó postra, de az end gomb megnyomása a klaviatúrán pillanatok alatt orvosolja ezt a problémát. (viszonyításképp nekem "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu-HU; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7" van)

Fazék

#14544
Quote from: LythisNemtom, nekem FF-szal eddig semmi gond nem volt, az egyetlen, ami itt is jelentkezett a fent soroltak közül, hogy nem ugrik le alapból a leguccsó postra, de az end gomb megnyomása a klaviatúrán pillanatok alatt orvosolja ezt a problémát. (viszonyításképp nekem "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu-HU; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7" van)
hajszálpontosan ugyanez a verzióm van, de a mostani fórumfrissítés után az istennek se működnek a smiley-k, illetve a szerkesztő gombok, nem is tudok rájuk kattintani :(

valaki megtenné, hogy kipróbálja a User CP / Options / avatar elhelyezést, hogy left-re beállítva változik-e valami? mert nálam sajnos nem... köszi

szerk: JUHHÉ műkszenek a gombok :)

szerk2: de az avatar-okat még mindig nem a bal oldalra rakja be... pedig már úgy megszoktam... talán 1-2 óra és már ez is jó lesz :D

zsozso

Quote from: Fazékhajszálpontosan ugyanez a verzióm van, de a mostani fórumfrissítés után az istennek se mûködnek a smiley-k, illetve a szerkesztõ gombok, nem is tudok rájuk kattintani :(

valaki megtenné, hogy kipróbálja a User CP / Options / avatar elhelyezést, hogy left-re beállítva változik-e valami? mert nálam sajnos nem... köszi

szerk: JUHHÉ mûkszenek a gombok :)

szerk2: de az avatar-okat még mindig nem a bal oldalra rakja be... pedig már úgy megszoktam... talán 1-2 óra és már ez is jó lesz :D
Csinalj plz 1 screenshotot.
Death is the only redemption

Ramiz

Quote from: Fazékszerk2: de az avatar-okat még mindig nem a bal oldalra rakja be... pedig már úgy megszoktam... talán 1-2 óra és már ez is jó lesz :D
hehe, nekem sem... na mindegy, megszokom :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#14547
Quote from: zsozsoCsinalj plz 1 screenshotot.
öööö már minden gomb szépen működik, csak az avatar szövegtől balra elhelyezése nem, de sajnos erről mivel nem működik nem is tudok screenshot-ot csinálni, szimplán úgy jeleníti meg a hozzászólásokat, mint gondolom mindenki másnál, hogy egy hozzászólás azon belül felül az avatar mellette jobbra a felhasználónév és adatok, ezen sáv alatt pedig a hozzászólás szövege

de most játszottam egy picit a paint-tel és kb így nézett ki :)

szerk: most pedig ugyebár így néz ki

Mattanja

Quote from: zsozsoErdekes nekem semmi hiba nemjon elo :o
Nekem sem. Opera 8.5
Egyébként nekem sokkal jobban tetszik, könnyebbek a moderátoros dolgok benne.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiNekem sem. Opera 8.5
Egyébként nekem sokkal jobban tetszik, könnyebbek a moderátoros dolgok benne.
a többi rész nekem is mind tetszik, mondom már egyedül ez az avatar elhelyezés dolog nem műkszik :)

ezt ki tudnád próbálni? user cp / edit options / thread display options - az avatar elhelyezkedése  mindenképpen top-ként érvényesül, hiába van left-re állítva