Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lythis

Life...hurts?!?!? :wtf::haha::D

 Jahogy, most féljek? Jah, éppen nincs idõm, megyek partyzni egyet a Budéppel, aztán majd meggondolom, hogy félek e...:D

 Csak irígy vagy, amiért te nem loptál eleget belõlük:hehe:

 Lángolátorkodás.. :lol:  Majd ha sikerült továbbjutnod a 4. pályánál akkor legyen nagy a szád:D

Rounin

Quote from: LythisLife...hurts?!?!? :wtf::haha::D

 Jahogy, most féljek? Jah, éppen nincs időm, megyek partyzni egyet a Budéppel, aztán majd meggondolom, hogy félek e...:D

 Csak irígy vagy, amiért te nem loptál eleget belőlük:hehe:

 Lángolátorkodás.. :lol:  Majd ha sikerült továbbjutnod a 4. pályánál akkor legyen nagy a szád:D

*nagyra tátja pofáját* Megvót :lazza:

Irigy nem vagyok, mivel enyém a fórum ő-főkavajsága cím^.^ [SIZE="1"](csitt, most alkottam. Nem érdekel. Mi? Őőő..tudom. o.O Eh..megfontolom-_-)[/SIZE]
Jobban hangzik, mint a konzervdoboz (anno ^^)

Félni..most majdnem dalra fakadtam, hogy ne félj kisszívem, de akkor tuti félreértenétek :D Pedig most aztán tényleg nincs benne semmi ilyesmi ^^

Edit: have fun!

sirtomi

Látom Rounin jó a hangulatod :)
Kezd rám is átragadni :haha:

Rounin

Quote from: sirtomiLátom Rounin jó a hangulatod :)
Kezd rám is átragadni :haha:

Ennek örülök ;> Hogyne lenne jó, csüt. reggeltõl kedd délutánig szabad vagyok, megyek a természet lágy ölére kívánt társasággal, etc. :haha:

Mellesleg ha valakit zavar, nyugodtan szóljatok rám. Az kellõen letöri majd -_-

sirtomi

Engem nem zavar. Hogy hogy keddig szabad vagy? Szabi?

Djinn

Quote from: Rounin.kérésre összeüthetek egy usteam-kronológiát (Ahogy a Sárkány látja, avagy egy exlovag visszaemlékezései címmel ;) ).
Ez érdekesen hangzik. Bár lövéssem sincs mit takarhat pontosan... :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: sirtomiEngem nem zavar. Hogy hogy keddig szabad vagy? Szabi?

Ühüm^^ Bár szabályosan könyörögnöm kellett érte. Hülye csopvez azzal jön, hogy nincs kit beültetni a helyemre (bezzeg máskor azzal jönnek, hogy dolgozz, mert pótolható vagy: bármikor kirúghatunk :rolleyes: ). "Ha találsz valakit, akkor elmehetsz." De nem adtam fel, addig rágtam a fülét, míg végre hajlandó volt a munkakerülő, lusta, trehány undormány pofáját odatolni a supervisor elé és jelezni, hogy majd kell neki valaki péntek éjszakásra. Komolyan mondom, felháborító, hogy ilyenek vezetői posztban vannak. Az előző csopvez. folyton agitált minket, dolgozott, intézte a dolgainkat, ha kellett valami, akkor gondoskodott róla.. de EZ?? Csak hülyéskedik a standinman-el és anyagossal, lustálkodik és kiskirályt játszik. - > kijelenti, hogy a standinman nem azért van, hogy beüljön a helyünkre, eztintézze-aztintézze, hanem az ő személyes helyettese! :lol: A munkaköri leírásában kicsit más szerepel. De ha sokáig csinálják, megkérdezem a Zsoltit (termelési igazgató), hogy mégis hogy is van ez? Akkor lefagy az arcukról a vigyor :__devil:
A "morzsi józsi"-ról nem is beszélve, aki úgy lett csopvez., hogy járt focizni -> együtt focizott olykor a főnökökkel -> jól focizott -> span -> előléptetés. És ez nem urban legend, sajnos :(

há' de lájfsz gúd ;)

Edit:

Djinn, ez pont azt, hogy visszaemlékezem ;)

sirtomi

Én is járok focizni, meg a magasabb beosztásúak közül is járnak többen, de én béna vagyok :) Ilyen úton elõléptetésre nem számítok, fõleg hogy felrúgtam valamelyiket múltkor :D

Djinn

Quote from: RouninDjinn, ez pont azt, hogy visszaemlékezem ;)
Jól van na.  Csak hát én ilyen fantáziátlan vagyok... :hehe:
Mindenesetre érdekel engem is, ha nem lett volna egyértelmû.

Quote from: RouninSimán. Ha japán, nõnek néz ki és NEM csúnya, akkor férfi >:]
Eh. Die még nem is néz ki nõnek. Mondjuk Shinya vagy Toshiya már inkább nézhetõ nõnek bizonyos képeken... Pedig nem is azok!!! :hajáttépõ, sikoltozó fangirl smiley: [SIZE="1"](<-- ez csak vicc volt, nem tépem a hajam, mert már így is kevés van)[/SIZE] :p
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: sirtomiÉn is járok focizni, meg a magasabb beosztásúak közül is járnak többen, de én béna vagyok :) Ilyen úton előléptetésre nem számítok, főleg hogy felrúgtam valamelyiket múltkor :D

:lol: Erről az Elcoteq-nap jutott eszembe. Az egyik anyagos srác (laza meló, csak ki kell hordani a sorra az alkatrészt, van amelyiket 2 óránként :rolleyes: ), Donát, kicsit kapatosan összebalhézott a szintén illuminált termelési igazgatóval, Zsoltival :D Az eremény két-három zúzódás és Donátból soronülő droid lett pár napig :D

Edit:

Djinn, reggel nőnek néz ki ;) Mármint reggel nézve innen, csípásan :D

sirtomi

Szoktunk focizni az Elqotecel. Abban a csapatunkban én nem vagyok benne, csak a jobbak kerülnek be. Eddig egyszer nyertünk csak, de akkor a jobbak nem voltak ott a csapatunkban :)

Quote from: DjinnMondjuk Shinya vagy  Toshiya már inkább nézhetõ nõnek bizonyos képeken... Pedig nem is azok!!!
Jézusom! Ezek nem nõk :eeek:

Ramiz

Quote from: RouninMellesleg mi van veletek "hím"ekkel, hogy folyton késztetést éreztek arra, hogy le-chanozzatok? Én a helyetekben aggódnék a hormonháztartásotok miatt :hehe:
1. Mi nem vagyunk sárkányok, úgyhogy a "férfi" szó használatos "hím" helyett. :)
2. Ne reménykedj, itt nincs még egy... khm... hormonzavaros. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz1. Mi nem vagyunk sárkányok, úgyhogy a "férfi" szó használatos "hím" helyett. :)
2. Ne reménykedj, itt nincs még egy... khm... hormonzavaros. :__devil:

1. férfi? :lol: Az nem puszta nemiség kérdése ;> Mellesleg tudod jól, az ember is állat, csak embernek hívja magát kevélységbõl :p
2. o.O Kell a rosebbnek. Elvagyok én anélkül is. (Nem, nem vagyok hímnõs.) :)

Sirtomi: hát részvétem :) Bár én nap mint nap megküzdök az elcotequillával (direkt kisbetû :__devil: )

Lythis

Nah, lehet örülni, visszatértem:D (vagy nem, ez esetben:linsux: :D)
 Mivel azóta sem sikerült félnem, ezért max rombadöntjük a kerültet a gekkóval egy újabb orbitális harcjelenet keretében:D -vagy nem.
 Mostmár tud "lángonátorkodni" is, szal jobb vigyázni:D


  Djinn: Ha szerinted Shinya és Tochi feminin, akkor mi a véleményed Mana né... bá... francsetudjami-rõl?

Ramiz

Quote from: LythisDjinn: Ha szerinted Shinya és Tochi feminin, akkor mi a véleményed Mana né... bá... francsetudjami-rõl?
Durva alak lehet, ha 403 Forbiddennel még az Explorer sem meri megnyitni... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizDurva alak lehet, ha 403 Forbiddennel még az Explorer sem meri megnyitni... :D
Ehh, ezt nemértem, nekem firefox gond nélkül megnyitja...

Rounin

#15376
Quote from: LythisEhh, ezt nemértem, nekem firefox gond nélkül megnyitja...

Úgy tűnik, a direkt linket nem engedi. Mindenesetre Mana úrhölgyet már láttam pár képen. Elsőre még anno azt mondtam: egész csinos csaj. Olvastam pár sort. :3x3: :eeek: :meghal: komolyan megrendült a hormonháztartásomba vetett hitem.. de azóta helyrejöttem^^

Edit: édesanyámmal ircelek... ez már beteg o.O

Djinn

#15377
Quote from: LythisDjinn: Ha szerinted Shinya és Tochi feminin, akkor mi a véleményed Mana né... bá... francsetudjami-ről?
Mana. Hmm. Na róla még nem láttam civil képet szóval elképzelésem sincs milyen nem nőnek. Meg a vakolatszerű smiknktől telsesen "nemtelen" lesz szvsz :D De nem ő a legdurvább :rolleyes:
És félreértések elkerülése végett, nincs pboblémém az említett személyekkel. :)

Nekem sem működik a link. De nehoghy vki kimaradjon: MM Mana :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnNekem sem mûködik a link. De nehoghy vki kimaradjon: MM Mana :D
Mi lenne, ha valaki egy olyan linket tenne be, amire elég csak rákattintani? (Letöltve végül is megnyitottam... hmm... szóval ez fickó?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizMi lenne, ha valaki egy olyan linket tenne be, amire elég csak rákattintani? (Letöltve végül is megnyitottam... hmm... szóval ez fickó?)
Nekem csak rá kell kattintani és bejön a kép. :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Én még lementeni sem tudom, azt sem engedi :)
Úgyhogy ezt kihagyom.

Lythis

#15381
Állítólag amúgy civilben sem öltözik sokkal férfiasabban. (persze az is lehet h sunyiban a sarki zöldséges az, csak nem akarja, hogy megrohanják a fangir... ezért kik is rajonganak tulképp?:confused: )

Rounin

Quote from: sirtomiÉn még lementeni sem tudom, azt sem engedi :)
Úgyhogy ezt kihagyom.

http://koti.mbnet.fi/inkumaa/mana...art.jpg

Nehogy már kimaradjatok belõle :3x3:

sirtomi

Quote from: Rouninhttp://koti.mbnet.fi/inkumaa/mana...art.jpg

Nehogy már kimaradjatok belõle :3x3:
Ez is férfi? Nemá!

Rounin

Quote from: sirtomiEz is férfi? Nemá!

Volt ennél nõiesebb képe, ahol kifejezetten csinos nõ lett volna.. de nem az :beken: ^_^ Szóval japán nõkre ne bukjatok gyerekek... ki tudja mit rejt az az arc ^^

Djinn

#15385
Ugyanmá, nem olyan nagy dolog ez. A lényeg, hogy milyen zenét játszanak, nem? Ez csak kellék, show meg ilyesmi. Ez kell a fanoknak és kész, meg a műfaj is "megköveteli".
Mit lehet tenni, ha japánban a pasik szebbek, mint a nők?? (Japán = paradicsom... :rolleyes:  )
Egyébként is látszik rajtuk, hogy nem nők. Nem lehet összekeverni .:)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: DjinnUgyanmá, nem olyan nagy dolog ez. A lényeg, hogy milyen zenét játszanak, nem? Ez csak kellék, show meg ilyesmi. Ez kell a fanoknak és kész, meg a mûfaj is "megköveteli".
Mit lehet tenni, ha japánban a pasik szebbek, mint a nõk?? (Japán = paradicsom... :rolleyes:  )
Khmmm.. Djinn... Neked talán jó...

 Amúgy jah, kellék. Ez van. De mondjuk viszonyításképpen a DeG kinõtt belõle, Mana meg egy MM után, és a mostani Moi dix Mois alatt sem... ott már azért sztem gond van...

Ramiz

Quote from: LythisKhmmm.. Djinn... Neked talán jó...

 Amúgy jah, kellék. Ez van. De mondjuk viszonyításképpen a DeG kinõtt belõle, Mana meg egy MM után, és a mostani Moi dix Mois alatt sem... ott már azért sztem gond van...
Kellék... ez olyan, mint Manson show-mûsora. Kelléknek kellék, de annyira elõtérben van, hogy a sok fiatal amiatt megy, a zene meg háttérba szorul, gondosság tekintetében is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

#15388
Quote from: LythisKhmmm.. Djinn... Neked talán jó...

 Amúgy jah, kellék. Ez van. De mondjuk viszonyításképpen a DeG kinőtt belőle, Mana meg egy MM után, és a mostani Moi dix Mois alatt sem... ott már azért sztem gond van...
Ja, nekem jó. :D

De most komolyan, mit számít, hogy néznek ki? Ugyan Mana mostani együttesát nem ismerem de MM jó volt.
Azonkívül szvsz az sem számít, hogy "baj" van e vagy sem. Freddy Mecrury val meg Elton John-al is baj volt/van. (jelmezek is megvannak) És kit érdekel? Attól még imádjuk a zenéjéjüket, nem? És sok ilyen van. :)
Egy tehetséges zenész/szinész/stb sokkal több dolgot engedhet meg magának, mert tesz is le az asztalra értékelhetőt. A gáz az, ha az egyetlen amire fel lehet figyelni az az idióta külső, vagy a botrányok... :ejj:

Ramiz: Pont azt mondom, hogy nem feltétlenül kerül háttérbe a zene. Persze van rá példa, mint mindenhol.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: DjinnJa, nekem jó. :D

De most komolyan, mit számít, hogy néznek ki? Ugyan Mana mostani együttesát nem ismerem de MM jó volt.
Azonkívül szvsz az sem számít, hogy "baj" van e vagy sem. Freddy Mecrury val meg Elton John-al is baj volt/van. (jelmezek is megvannak) És kit érdekel? Attól még imádjuk a zenéjéjüket, nem? És sok ilyen van. :)
Egy tehetséges zenész/szinész/stb sokkal több dolgot engedhet meg magának, mert tesz is le az asztalra értékelhetõt. A gáz az, ha az egyetlen amire fel lehet figyelni az az idióta külsõ, vagy a botrányok... :ejj:

Ramiz: Pont azt mondom, hogy nem feltétlenül kerül háttérbe a zene. Persze van rá példa, mint mindenhol.
Na igen. Ebben mondjuk igazad van. Ugyanakkor tegyük hozzá, hogy ebben a mûfajban (Visual Kei) sokkal dominánsabb a látványvilág, mint a többi mûfajban általábban, és mivel nem "komolyan" csinálják, hanem csupán az önkifejezést hajhásszák vele, akkor lényegileg meg is értem, hiszen a társadalmukban azért rendesen vannak hagyományok, meg uniformizáltság (elég csak belegondolni, hogy mekkora botrány volt idén abból, hogy mivel nem akartak légkondit nyomatni a hivatalokban, ezért törvény volt, hogy nem járhatnak zakóban..)
 Mana-val az a bajom, hogy szerintem kicsit túlzásba viszi ezt a dolgot. Habár az is lehet, hogy paranoiás, és amiatt félti betegesen a valódi személyazonosságát (olyannyira, hogy interjúkon is másik bandatag fülébe suttogja, amit mondana, és az beszél helyette).
 A zenéjüket meg imádjuk, jah. Habár MM-tõl nekem csak a De Mervellies (remélem jól írtam) volt meg, de annyira nem volt ütõs sztem.