Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Fazék

kész. én nem bírom tovább...

sokadik este, hogy elhatározom, ma túlvirrasztalak titeket, de föl kell adnom ismét. nem vagytok normálisak, átkozott éjjelibaglyok! :D

Fazék

Quote from: LythisMai programfelvetés: Lincseljük meg George Lucas-t is, hogy elrontotta az ep3-at. És azért is, h vödörnagyúúúr olyan béna volt a 4-5-6-ban...
nocsak! ezek szerint szerinted se volt annyira rossz az elsõ két rész, mint ahogy beállítják egyesek és éppen a 3. agyondicsõített rész a rettentõen gyenge szted is? persze könnyen lehet, hogy már fölfedeztem ezt a véleményegyezést régebben a filmek topic-ban, de kérlek nézd el vén hülye szenilis vagyok már :D

szerk: na estét.. izé reggelt mindenkinek :)

Lythis

Quote from: blarkenem láttam :(:( de lincselhetjük xD
van RPG topic?:D:D:D:D jó tudni.
Nem vesztettél sokat.... én elmentem a premierre, mert beígértek mindenféle olyat, hogy ez minden eddiginél jobb nagyobb, szebb ütõsebb blablabla lesz... meg persze ûbertáp mészáros jedivadász droidtábornok, aki azontúl hogy köhécselt, és olyan göenyedtnek nézett ki, mint a banya a jancsi és juliska illusztrációban, kb még annyit produkált, hogy le lett lõve.. szal így :wtf:
 az elején az orbitális ûrcsata az meghalt ott, amikor anakin elkezdte a ratyi poénokat lökni. Aztán amikor a két harcidroid is elkezd marhulni r-2 val, akkor már hallod ahogy az agysejtjeid a katanájukbadõlnek, és a vektoraiddal magadat marcangolod szét. a kis anakin átállása a sötét oldalra, meg a lelki vívódása annyira hiteltelen, amennyire csak lehet, és vagy velem van a hiba, vagy tényleg nem jön át. A hipermegakirály csata a kashiyyk on (vagy min.. elég kretén neve van) az amibõl látsz kb néhány snittet, és örülj annak.
 A klóncsapatokat vezetõ, egyszemélyeshadsereg jedik, akik simán megérzik a veszélyt kb vigyorogva rohamozva - esetleg hátrafordulva és meglepõdve várják, hogy a klóncsapatok hátbalõjék õket. Az egyetlen akinek feltûnik az ártani szándék, az kb yoda. persze ez hihhetetlenül megrázó, mert sok jedi meghal... meg aztán a sötétség csúcspontja, hogy anakin - háta mögött másfél légiónyi klónkatonával - "naggyonnndarkosan" bevonul a templomba, hogy brutális harcban legyõzze a kis tanoncokat. ez a hatalmas sötétoldal? ["legyél te is darkjedi: tanfolyam kezdõknek"  1. oldal: menj be egy oviba, vagy bölcsibe (esetleg az általános alsó is játszik 2 osztályig - a lényeg h meglegyen a kor és tapasztalatkülönbség) és agyald el a piszkos bagázst, de csak amikor az ovónénik és a szüleik nincsenek ott]
szóval a film bõvelkedik ilyen frankó dolgokban?

Lythis

Quote from: Fazéknocsak! ezek szerint szerinted se volt annyira rossz az elsõ két rész, mint ahogy beállítják egyesek és éppen a 3. agyondicsõített rész a rettentõen gyenge szted is? persze könnyen lehet, hogy már fölfedeztem ezt a véleményegyezést régebben a filmek topic-ban, de kérlek nézd el vén hülye szenilis vagyok már :D

szerk: na estét.. izé reggelt mindenkinek :)
Hehh, am sem sikerült:D
amúgy el van nézve:)
igen, már említettem korábban is, csak akkor nem nagyon volt rá reakció, amennyire emlékszem, szal már kezdtem abban a hitben élni, hogy egyedül vagyok ezzel a véleménnyel.

Lt. Simoan Blarke

jól hangzik. de ha már végignéztem a többi 5 részt, ezt is meg fogom, max hányok :D
Lythis ma is délben akarsz aludni?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: LythisNem vesztettél sokat....
ha egy kicsit nyers is, de korrekt összefoglalás :D :tezsvir:

na lépek, mert az életbe nem fogok így tudni fölkelni holnap emberi idõben :) estét!

Lt. Simoan Blarke

emberi idõ = 17 óra körül. 10ig nem fekszem le, szóval én se fogok emberi idõben kelni :D:D de mondjuk reggel nekem még boltba kell mennem. nehéz egyedül lakni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

akkor good night fazék! - bár nem sok van még vissza:D

 blarke: mármint hogy akkor kezdek aludni, vagy akkor már alszom, vagy hogy. Nem, amúgy valami hivatalos kreténkedés van, ami miatt de dolgom van, du meg ugye vempájör vanik:D maj alszom holnap (elõadáson, meg gyakon, hol máshol:D)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythisakkor good night fazék! - bár nem sok van még vissza:D

 blarke: mármint hogy akkor kezdek aludni, vagy akkor már alszom, vagy hogy. Nem, amúgy valami hivatalos kreténkedés van, ami miatt de dolgom van, du meg ugye vempájör vanik:D maj alszom holnap (elõadáson, meg gyakon, hol máshol:D)
nice életvitel. irigyellek. :)
LFG MAGUS ET/AK, Demon, F4F vagy DnD, any1 interested?:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

jah, nice-nak nice, csak néha kimerítõ...:)

LFG?? ammegmi? eszik vagy isszák? f4f-et sem vágom. tom, tom, :lame: so what?

MAGUS-az poén, de amennyire vágom, kb én vagyok az egyetlen, akinek az új verzió (d20) jobban bejön, mint a régi

Lt. Simoan Blarke

LFG az ilyen MMORPG-s rövidítés, Lookin For Group.
Ha az F4Frõl hallottál volna, akkor most :eek: ilyen arcot vágnék, ti. az az én saját szerepjátékom :)
MAGUS AKnak és ETnek megvannak a maguk szépségei és hibái. én is jobban szeretem bizonyos vonatkozásban az újabbik verzsönt.
jövõ héten kb 1 órára kell bemennem, pótZHt írni, és annyi :D szóval jó lesz.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Nah, miket tanul az ember... én megakadtam annó a CS-os korszakban a hihhetetlenül kreatív "[Klánt keres]" elõ és utótagoknál....

Megvan a maguk varázsa, ja, mi is sokat játszottunk annó. Mindenesetre az újat összeszedettebbnek érzem, és szerintem több lehetõséget ad arra, hogy a fránya karid tényleg olyan legyen, mint amilyennek te szánod.
(télleg le leszünk ezért nya... mondjuk Ramizék anno a Lineage2-t tolták be ide, de akkoris megfogjuk kapni a csúnyánnézéseket)

Lt. Simoan Blarke

javasolhatok valamit? szerintem ne flémeljünk. interested in irc / msn? :p (félek a modibácsiktól múltkori dolgok óta ^^;;;;;;;;;;; és van rá okom :( )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: blarkejavasolhatok valamit? szerintem ne flémeljünk. interested in irc / msn? :p (félek a modibácsiktól múltkori dolgok óta ^^;;;;;;;;;;; és van rá okom :( )
rendben, épp én is javasolni akartam a dolgot, mer tömeglincs lesz, és nem akarom összepiszkolni a szép tiszta vektoraimat:D

Mattanja

Okosak vagytok ti, csak lassan jut eszetekbe, hogy mit kell csinálni...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

Lythis, Kvikveg, ÉN tudom, hogy ez titeket nem érdekel :D most egyébként sem tok hosszut postolni, esetleg holnap ha tényleg annyira nagyon ragaszkodtok hozzá... legyen annyi elég, hogy most folyamatosan a beszédaktus-elméleten, a pragmatikus udvariassági-elméleten, az empirikus-értelmezõ elméletek különbségein, és a relevanciaelméleten kattog az agyam. de a kapcsolatelmélyülés-elméletét és a interakcionalista nézõpontot simán rá lehet huzni blarke viselkedésére....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Quote from: ShiroiOkosak vagytok ti, csak lassan jut eszetekbe, hogy mit kell csinálni...
Komolyan... szal tudtam, hogyha megeresztünk egy ilyet, akkor kapunk egy ilyen postot... fogadnom kellett volna:D (persze az is lehet, hogy a hihhetetlen jövõlátó képességeim ébredeznek.... nah, megyek, és vígan húzok egy strigulát a "megmondtam elõre" füzetkémbe:D)

Mattanja

Quote from: LythisKomolyan... szal tudtam, hogyha megeresztünk egy ilyet, akkor kapunk egy ilyen postot... fogadnom kellett volna:D (persze az is lehet, hogy a hihhetetlen jövõlátó képességeim ébredeznek.... nah, megyek, és vígan húzok egy strigulát a "megmondtam elõre" füzetkémbe:D)
Vagy az is lehet, hogy csak én vagyok ilyen végtelenül egyszerû, és kiszámítható.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

pff.. aztán jön, ami a holnaputánban volt... pont 13 fokkal esik majd az óceánok hõmérséklete, és annak ellenére, hogy a helikopter motorja befagy, és a pilóta gyorsabban fagy meg mint a t1000-es a terminatorban, olyan veszetthideg lesz, a gyerekek vígan mennek majd játszani a hóba...:)

Quote from: ShiroiVagy az is lehet, hogy csak én vagyok ilyen végtelenül egyszerû, és kiszámítható.
Most mér kell megpróbálni letörni a lelkesedésemet?:bruhuhu: :D

 ÁÁ.. amúgy oka volt a dolognak... szal nem volt ugyan egyszerû feladat, de sikerült kijátszanom blarke éberségét, sõt, az egész fórumét, mindezt lazán reggel 6 után (süllyedjetek!!:D) szal aki ilyesmit akar bejátszani ezekután, az max második lehet a sorban... íme:
Lythis forum takeover no-jutsu (and I'm not inventing stupid skills:D)

Mattanja

#16999
Domination.jpg ... :rolleyes:
Inkább postolj egyet a meet-es threadbe, hogy nekem ne kelljen magam után. Elég, ha csak annyit írsz, hogy mikorra mész, és hogy viszel sütit. Sokat.
Edit: És egyébként is ... miért nem vagy fönt messengeren?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Problémáid orvosolva:D :zen:

Rounin

Quote from: Fazéknocsak! ezek szerint szerinted se volt annyira rossz az elsõ két rész, mint ahogy beállítják egyesek és éppen a 3. agyondicsõített rész a rettentõen gyenge szted is? persze könnyen lehet, hogy már fölfedeztem ezt a véleményegyezést régebben a filmek topic-ban, de kérlek nézd el vén hülye szenilis vagyok már :D

szerk: na estét.. izé reggelt mindenkinek :)

Pontosan! Elsõ gyengus lett, második javulás, harmadik megaratyi!

Amúgy szép estét mindenkinek.

Lt. Simoan Blarke

Jóreggeltsziasztok.
Quote from: ShiroiOkosak vagytok ti, csak lassan jut eszetekbe, hogy mit kell csinálni...
:merci:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: LythisNem vesztettél sokat.... én elmentem a premierre, mert beígértek mindenféle olyat, hogy ez minden eddiginél jobb nagyobb, szebb ütõsebb blablabla lesz... meg persze ûbertáp mészáros jedivadász droidtábornok, aki azontúl hogy köhécselt, és olyan göenyedtnek nézett ki, mint a banya a jancsi és juliska illusztrációban, kb még annyit produkált, hogy le lett lõve.. szal így :wtf:
...
Jo osszefoglalo. :D

kisvirag: tudom, meglepo, de erdekel. Ha gondolod, pm-mailcim-send mail. Es nem lesz ongyilok a fel forum. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

ok, akkor majd holnap mail, vagy pm, a mostani netem nem alkalmas ra :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

nekemistessékámilyentársadalomelemzõsizétküldeniii!! prettyplease:D

Kalibur

Quote from: Lythispff.. aztán jön, ami a holnaputánban volt... pont 13 fokkal esik majd az óceánok hõmérséklete, és annak ellenére, hogy a helikopter motorja befagy, és a pilóta gyorsabban fagy meg mint a t1000-es a terminatorban, olyan veszetthideg lesz, a gyerekek vígan mennek majd játszani a hóba...:)

 
Csak hogy letörjem utpisztikus lelkesedésedet: Itt akkor sem lesz olyan hideg, ha odaát az amcsik már helyes kis jégkockákká fagytak. A környezõ hegyek békésen lefogják a hideg áramlatokat és itt max a mai Szibériához hasonló hangulat lesz. Talán icipicit hidegebb, de nem sokkal. Országunk még a kvatrener jélgkor alatt (emlékeim szerint a legnagyobb fagy ideje) is jéghatár alatt húzódott.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KaliburCsak hogy letörjem utpisztikus lelkesedésedet: Itt akkor sem lesz olyan hideg, ha odaát az amcsik már helyes kis jégkockákká fagytak. A környezõ hegyek békésen lefogják a hideg áramlatokat és itt max a mai Szibériához hasonló hangulat lesz. Talán icipicit hidegebb, de nem sokkal. Országunk még a kvatrener jélgkor alatt (emlékeim szerint a legnagyobb fagy ideje) is jéghatár alatt húzódott.
megnyugtató :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: blarkemegnyugtató :D


kegalabb mindig hideg lesz a sorom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: KaliburOrszágunk még a kvatrener jélgkor alatt (emlékeim szerint a legnagyobb fagy ideje) is jéghatár alatt húzódott.
Hát, ha már más nem, legalább éghajlatilag/földrajzilag jó helyen vagyunk. :haha: Végül is, ha bele gondolunk, tényleg nem sok természeti elemnek vagyunk kitéve. Se földrengés, se vulkán, se tornádó, se hurrikán. Az egyedüli ami elõfordulhat az az árvíz meg mondjuk az aszály, de az meg szinte mindenhol.