Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: KaliburCsak hogy letörjem utpisztikus lelkesedésedet: Itt akkor sem lesz olyan hideg, ha odaát az amcsik már helyes kis jégkockákká fagytak. A környezõ hegyek békésen lefogják a hideg áramlatokat és itt max a mai Szibériához hasonló hangulat lesz. Talán icipicit hidegebb, de nem sokkal. Országunk még a kvatrener jélgkor alatt (emlékeim szerint a legnagyobb fagy ideje) is jéghatár alatt húzódott.
vagyis elõszeretettel fogják einstand-olni a területünket, minket pedig deportálnak, vagy kivégeznek a hatalmasabb nemzetek :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékvagyis elõszeretettel fogják einstand-olni a területünket, minket pedig deportálnak, vagy kivégeznek a hatalmasabb nemzetek :)
persze. a hatalmasabb nemzetek butákok, nem jutna eszükbe ilyesmi :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Mit csináljak? Nézzem meg 'Az elveszett gyerekek városa' c. filmet vagy olvassam tovább a Blame mangát? Azt hiszem a Blame mellett döntök :)

Lythis

Mindkettõt csak hírbõl ismerem, de sztem blame!

 Egyébként fagyhalál témához: nem fognak deportálni, meg ilyesmi, mert megfagynak, mire ideérnének :__devil:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisEgyébként fagyhalál témához: nem fognak deportálni, meg ilyesmi, mert megfagynak, mire ideérnének :__devil:
reménykedsz? :D:D de akkor alig lesz kit vektorozni.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

na csak sikerült egyszer nekem is :D bizonyíték
azt hiszem nem fog túl jól sikerülni a japán szintfelmérõm :haha: vagy inkább :(

Lythis

Quote from: Fazékna csak sikerült egyszer nekem is :D bizonyíték
azt hiszem nem fog túl jól sikerülni a japán szintfelmérõm :haha: vagy inkább :(
:lol: :D:D:D fertõzünk, vagy mi?
 Szal oks, megvan a 2. helyezet. Még valaki esetleg? (látjátok gyerekek? Így kell divatot teremteni:D:D)

 Szintfelmérõhöz meg sok sikert!!

Nekem a mai nappal kezdõdik az utolsó hét idén... még 4 nap vissza...

Lt. Simoan Blarke

LoL :lol:
nagyon komolyan vesztek pár hülyeséget :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Ez kérlek véresen komoly... ".so serious it hurts":D :lul:

egyébként megint sikerült egyet printscrn-elnem, pedig elmúlt 7 óra... :kiraly:

Lt. Simoan Blarke

mert voltam olyan kedves és a nagy szenvedések mellé inkább leöltem a firefoxokat.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

#17020
Reggelt Shiroi!:D

 (most, hogy nem flame-eltük szét a thread-et hajnalban, nem bannolhat minket anélkül, hogy az erkölcsi fõlény nálunkmaradna:D:D)

sirtomi

Ti alszotok is valamikor?
Kezdem azt hinni, hogy nem is kisvirag a vámpír, hanem ti :D

Lt. Simoan Blarke

igen. nappal.
nagyházimmal szenvedek, van 1 órám, hogy befejezzem, de tetves, és nem találom, hol. :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: sirtomiTi alszotok is valamikor?
Jah, elvben szoktam... nemtudom mikor amúgy.... jah, de, asszem amikor fáradt vagyok...:D

blarke: hogy lehet egy nagyházi tetves???:confused:

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

mûûûûûködik!!!!! ^_^
többet nem bízok másra részfeladatokat sem... eskü... (ha megszegem, verjétek le rajtam!!!) csak a csúszás van belõle utolsó utáni pillanatokban :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: blarkemûûûûûködik!!!!! ^_^
többet nem bízok másra részfeladatokat sem... eskü... (ha megszegem, verjétek le rajtam!!!) csak a csúszás van belõle utolsó utáni pillanatokban :D
Grat, akkor mostmár gondololm csak az kell, h bemutasd, a tanárok meg örüljenek a fejüknek h látták.
  Neaggódj, leverjük. Már megkezdtük a megfelelõ eszközök beszerzését, pl importáltattunk Toledóból spanyolcsizmát, és ilyesmik, illetõleg keresünk a közelben egy épitkezést, és megbeszéljük a feketemunkásokkal egy esetleges keresetkiegészítés lehetõségét amennyiben megtennéd:zen::D

Xipe

Quote from: FazékMit csináljak? Nézzem meg 'Az elveszett gyerekek városa' c. filmet vagy olvassam tovább a Blame mangát? Azt hiszem a Blame mellett döntök :)


szerintem City of Lost Children.
en is epp azt neztem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kisvirag

errõl az elvben szoktam dologrol megin a kommelmélet jutott az eszembe. az egyik elmélet kapcsán volt egy fincsifelmérés,egyetemistákkal, alvással kapcs. addig ugye ugy tartották ,h 8 óra alvás szükséges. nahm, mindenivel elolvastattak egy cikket, ahol egy neves professzor arrol ir, hogy nem 8 a szükséges alvásigény, hanem 7,6,5,4,3,2,1,0 óra (azaz egyesekkel 6 óráról, mádokkal 0 óráról szóló cikket olvastattak. az egyetemisták véleménye a szükséges alvásmennyiségrõl folyamatosan csökkent, egészen addig amig nem találták már nevetségesnek a dolgot. ez 3 óránál következett be, illet, pontosabban 3 óránál volt a legalacsonyabb a véleményük, ekko 6,3 órát tartottak szükségesnek. Ennek ellenére, bizony volt aki elhitte, hogy valóban nincs szükségünk alvásra :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: kisviragEnnek ellenére, bizony volt aki elhitte, hogy valóban nincs szükségünk alvásra :)
:eek: Nem szotyi.
Mindezt minek tudták be egyébként? Hogy hitelesnek tûnõ forrásból származott?

kisvirag

persze gondolom hamar kiábrándultak ebbõl a hitbõl, de a hiteles forrás elég erõs meggyõzõ erõ. nem tudom, hogy ugyanez a kutatás volt e, de volt olyan is, hogy Nobel-dija orvaos irkált ilyeneket, meg a Keresztény nemtommilyen szervezet elnöke. Természetesen elsõ esetben jóval magasabb volt a meggyõzöttek száma
edit: WhiteSeed: az író sem gondolta komolyan, ez kisérlet volt :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

#17031
Quote from: kisviragpersze gondolom hamar kiábrándultak ebbõl a hitbõl, de a hiteles forrás elég erõs meggyõzõ erõ. nem tudom, hogy ugyanez a kutatás volt e, de volt olyan is, hogy Nobel-dija orvaos irkált ilyeneket, meg a Keresztény nemtommilyen szervezet elnöke. Természetesen elsõ esetben jóval magasabb volt a meggyõzöttek száma
Érdekes lenne megcsinálni ezt a kísérletet vizsgaidõszak és nyári szünet alatt, tuti hogy jókora lenne a különbség. :)

Rounin

Quote from: RamizAzért, hogy megértsem az animéket? Ha ennyi energiám lenne... akkor 1000x annyi lenne, mint most van. Mi értelme van sok nyelvet alig tudni? Hány év megfeszített tanulás kéne ahhoz, hogy értési szintre jusson valaki japánból? (Ami még nehezebb is, mint az angol...) Kimenni meg azért is megéri, mert ott is alig van munkahely és még eléggé elutasítóak is a külföldivel szemben.

Nem csak azért. ^^
Elég pár hónap megfeszített tanulás az értési szinthez, feltéve, ha van némi nyelvérzéked.
Persze az sem árt, ha kellõen fanatikus vagy bizonyos téren, és te is meg akarsz tanulni 8-9 nyelven beszélni ^^

sirtomi

Mi ez a hallgatás?
Nem ír senki semmit, nekem meg nincs mondanivalóm :)

Necrid^

vki Kezdjen egy témát és majd csatlakozok :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: Necridvki Kezdjen egy témát és majd csatlakozok :)

Adományok nekem.


Mekkora összeggel csatlakozol? :angyali mosoly: :o :D

Necrid^

#17036
Quote from: RouninAdományok nekem.


Mekkora összeggel csatlakozol? :angyali mosoly: :o :D
várj..hm. hagy gondolkozzak. van a fürdõszóbámban egy F16-os. minja eladóm azt kapod a pénz. :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: Necridvárj..hm. hagy gondolkozzak. van a fürdõszóbámban egy F16-os. minja eladóm azt kapod a pénz. :p

:lul:

Megható az igyekezeted^^ Mellesleg milyen billentyûzeted van? Nekem F12 után nincs több -_- :p

Tuti valami import-cucc :(

Ramiz

Quote from: RouninNem csak azért. ^^
Elég pár hónap megfeszített tanulás az értési szinthez, feltéve, ha van némi nyelvérzéked.
Persze az sem árt, ha kellõen fanatikus vagy bizonyos téren, és te is meg akarsz tanulni 8-9 nyelven beszélni ^^
Ha lenne "csak szóban + értés" japán tanfolyam, arra még talán mennék is (ha lenne pénzem :__devil).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkejah. akasztás lényege a nyaktörés. ha ez nem jön össze, akkor elkezd fuldoklani
Valójában a nyaki ütõér elszorítása és az agyi oxigénhiány sokkal gyorsabban végez vele
Quote from: RouninA minap meghalt az édesapja egyik kollégámnak.
De nekem meg a keresztanyám halt meg. Egy hete. Mikor közöltem ezt a pénzt kérõ végellenõrrel, azt mondja: "Ne viccelõdj már. :mad:" Mondom nem teszem. Annyit sem mondott, hogy sajnálom, vagy ilyesmi.
Nyugodjék békében :(
A munkatársaid meg... :rolleyes:

Quote from: KvikvegRitka az olyan, mint volt evfolyamtarsam, aki nagyanyja halala utan feketeben jart. Errol is leszoktunk.
Én még a nagyapám halála után hordtam gyásszalagot - bár már... sõt, asszem pont 15 éve volt, már akkor is kicsit néztek rá...
Ha meghalna valamely rokonom, feketében járnék... bár mondjuk különben is gyakran hordok feketét...

Quote from: White SeeDEz semmi. Én kedden fogom megtudni, hogy ki vagyok rúgva az egyetemrõl, ....
Hát ez tényleg nem semmi... Remélem azért csak nem lesz ennyire súlyos, hiszen az õ hibájukból volt a tájékoztatás elmaradása

Quote from: Fazékén erre az oldalra szoktam küldeni a nekem lánclevelet küldõ embereket :D
Sirály lap :D :jee: