Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MohaShiroi új szabálymódosítása azért szerintem is kicsit erõs. Annyira nincs elharapódzva a káromkodás, hogy így szankcionálni kellene.
én is ezt hittem, és 3 new-message-mailbõl, amit az elmúlt 15 percben kaptam, kettõ megújult topicban korvánnyád meg pasztmek van. szíven ütött. :(

az off pedig valamilyen szinten szerintem is a már említett két csoportra osztható; de könyörgöm, ha valaki nagyon akar tudni valamit, akkor általában ide postol (l. pl. mp3 spíler), vagy megkérdez valakit pmben, hátha az a valaki tud valakit, aki ért a témához... legalábbis rpg.hu-n így mennek a dolgok.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Ma majdnem egy olyan Panasonic-kal léptünk ki a Media Markt-ból, de végül inkább nem erõltettem :( 30k-t sem szívesen áldozok mp3 lejátszóra, + még ott a MM-ban 8k lett volna egy 256-os memória hozzá, egy 512 legolcsóbb leglassabb pedig 15k lett volna, az újabb gyorsabb memóriák, ezeknek az 1,3x-osa volt kb árban, más boltokban ugyan olcsóbbak, de most nem lett volna kedvem ezért külön rohangálni.

Viszont amennyiben nem találok jobbat, akkor lehet hogy mégiscsak ez a Panasonic lenne, de örülnék ha addig mondanátok véleményeket márkásabb mp3 lejátszókról. mert eddig csak két vacak mp3 lejátszóval találkoztam és mindkettõ hangja elég siralmas volt, szóval nem szívesen hallgatnám õket. a MM-os eladók az iRiver-t javasolták, mint legjobbat, de az meg 40-50 körül kezdõdik :eeek:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazékörülnék ha addig mondanátok véleményeket márkásabb mp3 lejátszókról.
Már mondtam, hogy utálom magam ismételgetni - 1-2 oldallal ezelõtt bõvebben kifejtettem.
Márkás és jó: iRiver, iAudio, Creative. Elsõ kettõ jobb, de sokkal drágább is. Nekem van egy Creative MuVo TX 512-esem, errõl bõvebb leírást ld néhány oldallal ezelõtt.
Ezeket a Telstar meg más nevek alatt futó típusokat meg messzire kerüld el.

Mattanja

Quote from: MohaShiroi új szabálymódosítása azért szerintem is kicsit erõs. Annyira nincs elharapódzva a káromkodás, hogy így szankcionálni kellene.
Miért, hol van a határ? Ki mondja majd meg, hogy mennyi a sok? Nem egyszerûbb eleve nem káromkodni? Vagy nehéz azt megállni? Nektek biztosan az, mert nem zavar titeket. Lõjetek. Most.
Quote from: blarkeén is ezt hittem, és 3 new-message-mailbõl, amit az elmúlt 15 percben kaptam, kettõ megújult topicban korvánnyád meg pasztmek van. szíven ütött. :(
De jó, hogy nem egyedül vagyok hülye...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

volt az inkább 6-7 oldal, de megtaláltam ;)
Quote from: Kuro_TenshiBlarke: ott körülnézve ezt ajánlanám:
http://www.pixmania.com/hu/hu/128982/art/creative/muvo-tx-se-512-mb-usb-2-0.html

A jobb márkák (iRiver, iAudio, Apple, Creative, ...) közül ennek van a legjobb ár/minõség aránya.
Hátrány: nincs rádió; csak wma és max. 160 kbps mp3-at tud lejátszani, se magasabb mp3 se ogm; amíg van háttérvilágítás, addig búg (ki lehet kapcsolni a háttérvilágítást); kicsivel több a magas és kevesebb a mély; valamint az európai szabályozás miatt 1,5 mW-nál van korlátozva a teljesítménye - bár a nem-túl-hatékony-de-kiváló-hangminõségû Senn MX500-asommal is tudott elég hangos lenni, de akkor gyorsabban fogy az akku (jobb szeretem az akkukat, környezetbarátabb meg olcsóbb is. A discmanem 3 évig ugyanavval a pár akkuval ment, és még most is mûködnek)
komoly ez a 160 kbps-nél nem tud jobbat lejátszani? :eek: 192kbit nálam az alap audio-kat illetõen, a 160 VBR a minimum... :( akkor Creative nálam alapból kizárva...

Fazék

Originally Posted by blarke
én is ezt hittem, és 3 new-message-mailbõl, amit az elmúlt 15 percben kaptam, kettõ megújult topicban korvánnyád meg pasztmek van. szíven ütött.


Where? Show me.

Lt. Simoan Blarke

Fazék: egyik a Legrosszabb animék, a másik meg azt hiszem, a Bleach. de már töröltem az értesítõket. :/
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: blarkeFazék: egyik a Legrosszabb animék, a másik meg azt hiszem, a Bleach. de már töröltem az értesítõket. :/
bocsi, de az nem személyre vonatkozó káromkodás volt, hanem ténykihangsúlyozó, de a kedvedért kijavítom a 'k*******ul'-t 'rohadtul'-ra, amúgy pedig most hipokratának bélyegezlek ezáltal, ha nem sértelek meg vele nagyon :)

Kvikveg

Quote from: Fazéknem kell, nem gond, így megmaradt a lényeg :) de én tényleg nem éreztem annyira off-nak a dolgot és nem érzem hogy bármi rosszat is csináltunk volna a topic-kal és kicsit olyan boszorkányüldözés érzetem volt Kvikveg felhívásától, Shiroi újabb fórumszabály módosításától. Szóval teljesen fölöslegesnek találom az ilyen szintû fegyelmezést ezen a fórumon. És most ez nem ellened van Kvikveg, de szóval amíg a többséget nem zavarja itt a fórumon, ilyen esetekben, addig nem érzem jogosnak hogy pár ember miatt akár be is lehet záratni a topic-ot, mert nekik nem tetszettek az ottani irományok... a többség meg sztem kivételesen(?) mi voltunk, akiket érdekelt a zene és CB fanok is vagyunk, örülök, hogy Kvikveg is olvassa a topic-ot, de rajta és a moderátorokon kívül (akiknek sajnos kvázi kötelességük minden post-ot elolvasni - részvétem btw) zavart bárkit is ott az a pár offtopic hozzászólás? de õszintén. :)
A bezarom a topicot tenyleg kicsit eros. De olyat is irt melle Shiroi, hogy ha tobbszori felszolitas ellenere surun blabla. Az meg azert nem szokott lenni.
En nem hivtam fel senkit... Csak jeleztem, hogy ize. Gondoltam akkor abbahagyjatok, es kesz. Eletben nem gondoltam, hogy itt ilyen vihar a biliben lesz belole. :eeek::3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazékkomoly ez a 160 kbps-nél nem tud jobbat lejátszani? :eek:
Lehet, hogy frissítenem kéne a firmwaret.... :o lehet, hogy az újabb már támogatja, de nekem elmegy így is. A mára már múzeális 47es és 49es villamos alapzaja mellett nem tudom, ki hallaná a különbséget normál hangerõn ;)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékbocsi, de az nem személyre vonatkozó káromkodás volt, hanem ténykihangsúlyozó, de a kedvedért kijavítom a 'k*******ul'-t 'rohadtul'-ra, amúgy pedig most hipokratának bélyegezlek ezáltal, ha nem sértelek meg vele nagyon :)
csak zavar. kicsit sokat káromkodtam ma, mer lelopták pár cuccom Diablóban, és legalább itt ne bántsa a szemem ez a sok csúnyaszó :D:D
Kvikveg: jaja. ottvan. többszöri felszólítás. de nem lenne jobb megoldás kizárni az offolókat a topicból, és nem a topicot lezárni? O.O
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: Fazékkijavítom a 'k*******ul'-t 'rohadtul'-ra
1. Késõ.
2. Milyen kedves vagy.
Quote from: blarkede nem lenne jobb megoldás kizárni az offolókat a topicból, és nem a topicot lezárni? O.O
Topicból? Inkább szavazzatok meg bannolást. Az már tényleg érne valamit.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: blarkejaja. ottvan. többszöri felszólítás. de nem lenne jobb megoldás kizárni az offolókat a topicból, és nem a topicot lezárni? O.O
sztem a fórummotor ilyen lehetõséget nem nagyon ad a mod-ok kezébe

Fazék

#17293
Quote from: Shiroi1. Késõ.
2. Milyen kedves vagy.
1. sohasem késõ
2. köszönöm :)

szerk:
Quote from: ShiroiTopicból? Inkább szavazzatok meg bannolást. Az már tényleg érne valamit.
Bannolást?! Ne legyünk már ilyen kisstílûek... sztem inkább kapásból nyújtsunk be nekik 10.000 Ft-os bírságról szóló csekket, és sújtsuk õket internet-tõl való eltiltással mellé, és amennyiben visszamerészkednek, akár börtönbûntetéssel is lehetne szankcionálni :haha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazéksztem a fórummotor ilyen lehetõséget nem nagyon ad a mod-ok kezébe
vbulletin tudtommal supportol adott topicból kizárást... de ha nem, akkor összefogjuk a kockákat és írunk hozzá egy plugint. :)

permanens ban? káromkodásért? ez azért picit... erõs lenne. warn system? 100% warnon ban?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

#17295
Quote from: Fazék1. sohasem késõ
2. köszönöm :)
1. ... de, mert már megdicsértelek érte.
2. Ezt most viccnek veszem, mert bízom benne, hogy értelmesebb van annál, semhogy gúnyolódj/pofátlankodj/érted, mit akarok...

Edit:
Quote from: FazékBannolást?! Ne legyünk már ilyen kisstílûek... sztem inkább kapásból nyújtsunk be nekik 10.000 Ft-os bírságról szóló csekket, és sújtsuk õket internet-tõl való eltiltással mellé, és amennyiben visszamerészkednek, akár börtönbûntetéssel is lehetne szankcionálni :haha:
Látom jól belelendültél. Okos vagy.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: Shiroi2. Ezt most viccnek veszem, mert bízom benne, hogy értelmesebb van annál, semhogy gúnyolódj/pofátlankodj/érted, mit akarok...
:lul: Errol most ez a smiley ugrott be:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Shiroi1. ... de, mert már megdicsértelek érte.
2. Ezt most viccnek veszem, mert bízom benne, hogy értelmesebb van annál, semhogy gúnyolódj/pofátlankodj/érted, mit akarok...
picit kezd átmenni személyeskedésbe (pár oldal óta :haha: ) részemrõl engem ennyire nem érdekel a téma, hogy ebbõl így megsértõdjön bárki is rajtam (és nekiálljon engem sértegetni), legyen meg az akaratotok. :) mostantól diplomata-nyelven fogalmazok majd csak :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: ShiroiTopicból? Inkább szavazzatok meg bannolást. Az már tényleg érne valamit.
Más fórumon van Temporary ban. Lehet pár órástól egészen pár hónapig terjedõ.

Fazék

komolyan nem értelek titeket embereket, most tényleg nyugodt szívvel rámondanátok akármelyik aktív fórumozóra itt, hogy egy **c*** ****s** bannoljuk már?!? idáig süllyedtünk? eh... ez tényleg megoldás szerintetek?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékkomolyan nem értelek titeket embereket, most tényleg nyugodt szívvel rámondanátok akármelyik aktív fórumozóra itt, hogy egy **c*** ****s** bannoljuk már?!? idáig süllyedtünk? eh...
nem, de mindenkinek lehetnek rossz napjai, és az ilyen hidegzuhanyok egyrészt észhez térítik, másrészt megkímélik az érzelmi kitöréseitõl a többieket... tempban támogatva. :/
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: blarkenem, de mindenkinek lehetnek rossz napjai, és az ilyen hidegzuhanyok egyrészt észhez térítik, másrészt megkímélik az érzelmi kitöréseitõl a többieket... tempban támogatva. :/
akkor legyen. tiltsatok ki egy hétre, mert ezt nehezen tudom megemészteni.

Kvikveg

Quote from: Fazékakkor legyen. tiltsatok ki egy hétre, mert ezt nehezen tudom megemészteni.
Fazek mi van veled mostanaban????
Komolyan, most ugy felkaptad a vizet ilyen hulyesegek miatt, hogy egyszeruen nem ertem!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegFazek mi van veled mostanaban????
Komolyan, most ugy felkaptad a vizet ilyen hulyesegek miatt, hogy egyszeruen nem ertem!
Ha nõ lenne, akkor talán érteném... hmm... Fazék...csak nem titkolsz valamit elõlünk? :haha:

Fazék

Quote from: KvikvegFazek mi van veled mostanaban????
Komolyan, most ugy felkaptad a vizet ilyen hulyesegek miatt, hogy egyszeruen nem ertem!
egyszerûen felgyülemlett. nem tetszik Shiroi önbíráskodása. ennyi. talán. de ne aggódjatok, most egy ideig nem nézek föl, evil blimp-re lehet küldeni a pm-eket, azokat elolvasom majd a többi nem nagyon érdekel. csá

Ramiz

Fazék, igazad van, de így csak a szélsõséges megoldást támogatók malmára hajtod a vizet. Én is elviselhetetlennek tartom a ban és a topikbezárás gondolatát, de túlságosan szeretem az usteamet ahhoz, hogy ez elriasszon. De nagyon óvatosnak és nyugodtnak kell lennünk, mert különben csak magunk ellen fordítjuk a többieket és a moderátorokat. Moha pedig nem hagyná, hogy egy-két offért bannoljanak minket, igaz? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizFazék, igazad van, de így csak a szélsõséges megoldást támogatók malmára hajtod a vizet. Én is elviselhetetlennek tartom a ban és a topikbezárás gondolatát, de túlságosan szeretem az usteamet ahhoz, hogy ez elriasszon. De nagyon óvatosnak és nyugodtnak kell lennünk, mert különben csak magunk ellen fordítjuk a többieket és a moderátorokat. Moha pedig nem hagyná, hogy egy-két offért bannoljanak minket, igaz? :)
a kis idealista. :)
egy 2napos banba még senki nem halt bele...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

#17307
Quote from: blarkea kis idealista. :)
egy 2napos banba még senki nem halt bele...
(Azért egymás sértegetését mellõzzük, ha lehet! - Moha) Nem halt bele-belehalt, nem errõl van szó... nagyon rosszul tud esni, és felesleges... dühöt szül, az meg az Erõ sötét oldalához vezetõ út. Lesz sok anonymus második user beszólogatásra...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizDögölj meg, ez szemétség. Nem halt bele-belehalt, nem errõl van szó... nagyon rosszul tud esni, és felesleges... dühöt szül, az meg az Erõ sötét oldalához vezetõ út. Lesz sok anonymus második user beszólogatásra...
nemtudom. ha megpofoz jóatyád, amikor hülyeségbõl összetöröd a porcelánvázát, akkor az dühöt szül? esetleg elszégyelled magad?
ugyanez a szitu, csak picit más eszközökkel.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: blarkenemtudom. ha megpofoz jóatyád, amikor hülyeségbõl összetöröd a porcelánvázát, akkor az dühöt szül? esetleg elszégyelled magad?
ugyanez a szitu, csak picit más eszközökkel.
Az aggressziot szul, mert legszivesebben osszetorned a tobbi vazajat is. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.