Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#17220
Oh yeah. 1 oraja allnak a szallitok a mosogatogepunkkel a Huvosvolgyi uton. Most vagy mindenki egyszerre akar karacsonyi ajandekot venni, vagy a kozteruletfenntartok megint meglepodtek azon, hogy telen valami feher ize esik az egbol, amit fel kene takaritani.

Jah: tegnapi nap csemegeje: hazafele, hideg, Isten hata mogott...
Felszallok a buszra, leuok, elottem vmi 30as pasi ul, indiai kinezettel, igen ertelmes fejjel, kezeben konyv. Masik oldalon ulo ket embernek magyaraz angolul. Akik ugy neznek ki, mintha a szulei lennenek. Azok is. O meg orvos Amerikaban.
Nos. Felmerult bennem, hogy o meg mit keres itt, hol a madar se jar, de mindenesetre amerikai orvosok aztan plane nem? Es nem bkv-n.
Termeszetesen nyaralt. Vagyis telelt. Megkerdezte hol kell leszallni, aztan kicsit dumaltunk.
Hat.
Mik vannak.
Neztem egy nagyot. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: LythisNem lesz?? :bruhuhu:
 ááá...pedig a ridegnézést azt látni akarooom!!!!:bruhuhu:


Ilyen nézést bármelyik nõ produkál neked, ha úgy közeledsz hozzá :rolleyes:

Danhibiki

Bocsi, hogy ide írom, de nem találtam neki jobb helyet: Eladó egy új Slim PS2, dobozzal, blokkal, megvan chippelve (mindent visz: eredeti Ps2,másolt Ps2,eredeti DVD, másolt DVD, eredeti PS1 és néhány másolt PS1) plussz 5 darab játékkal. 60.000 Ft-ért!! Érdeklõdni pm-ben vagy mailben:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Quote from: DanhibikiBocsi, hogy ide írom, de nem találtam neki jobb helyet: Eladó egy új Slim PS2, dobozzal, blokkal, megvan chippelve (mindent visz: eredeti Ps2,másolt Ps2,eredeti DVD, másolt DVD, eredeti PS1 és néhány másolt PS1) plussz 5 darab játékkal. 60.000 Ft-ért!! Érdeklõdni pm-ben vagy mailben:)
Ide mindent szabad. :) Egyébként nekem kéne, ha lenne rá pénzem... de még egyelõre nem kezdtem el rendszeres pénzt kapni az egyetemtõl. :( Mondjuk kicsit olcsóbban terveztem megúszni a dolgot... A chippeltetést hol lehet intézni, mennyibe kerül?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Quote from: RamizIde mindent szabad. :) Egyébként nekem kéne, ha lenne rá pénzem... de még egyelõre nem kezdtem el rendszeres pénzt kapni az egyetemtõl. :( Mondjuk kicsit olcsóbban terveztem megúszni a dolgot... A chippeltetést hol lehet intézni, mennyibe kerül?
Szóval ez amit én árulok ennél 40.000 Ft az alapgép és 20.000 Ft a chippelés. Ennél olcsóbban sajna nem igazán lehet megúszni a chippelést. Attól függõen változhatnak a chippelés árai, hogy milyen típusú a gép...Szóval ez kb. 15.000 Ft - 20.000 Ft körül mozog.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Fazék

Quote from: DanhibikiSzóval ez amit én árulok ennél 40.000 Ft az alapgép és 20.000 Ft a chippelés. Ennél olcsóbban sajna nem igazán lehet megúszni a chippelést. Attól függõen változhatnak a chippelés árai, hogy milyen típusú a gép...Szóval ez kb. 15.000 Ft - 20.000 Ft körül mozog.
sztem érdemes lenne leírni a játékok címeit is és hogy eredetiek-e :) talán nagyobb lenne a kereslet. :)

Ramiz

Quote from: DanhibikiSzóval ez amit én árulok ennél 40.000 Ft az alapgép és 20.000 Ft a chippelés. Ennél olcsóbban sajna nem igazán lehet megúszni a chippelést. Attól függõen változhatnak a chippelés árai, hogy milyen típusú a gép...Szóval ez kb. 15.000 Ft - 20.000 Ft körül mozog.
:merci: az infóért. Mindegy, "az a fõ", hogy nincs pénzem. Ha lesz, megkérdem, hogy megvan-e még (bár szerintem hamar elkel majd). Egyébként miért adod el? Váltasz xboxra?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

#17227
Quote from: Fazéksztem érdemes lenne leírni a játékok címeit is és hogy eredetiek-e :) talán nagyobb lenne a kereslet. :)
Az az 5 játék nem eredeti, de ha valkinek sokat nyom a lattba akkor van PS1-re Final Fantasy VII (németül:hahaha: )...(szóval ez az 5 játék választható, szóval adok neki egy listát és arról választhat:))
Quote from: Ramiz:merci: az infóért. Mindegy, "az a fõ", hogy nincs pénzem. Ha lesz, megkérdem, hogy megvan-e még (bár szerintem hamar elkel majd). Egyébként miért adod el? Váltasz xboxra?
Isten ments...:D Én hû PS fan maradok, max a Nintendo meg a Sega tud a szivem közeléhez férkõzni:) Nem azért adom el csak, mert van egy felesleges.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiBocsi, hogy ide írom, de nem találtam neki jobb helyet: Eladó egy új Slim PS2, dobozzal, blokkal, megvan chippelve (mindent visz: eredeti Ps2,másolt Ps2,eredeti DVD, másolt DVD, eredeti PS1 és néhány másolt PS1) plussz 5 darab játékkal. 60.000 Ft-ért!! Érdeklõdni pm-ben vagy mailben:)
játékokkal együtt? h igen akkor játék cimeket irj.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Necrid olvass feljebb:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiNecrid olvass feljebb:)
figy sztem itt is hirdesd meg. sztem lesz vki aki érdekli. Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: Necridfigy sztem itt is hirdesd meg. sztem lesz vki aki érdekli. Click
:lol: Nem akarok élve megpörkölõdni:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: Danhibiki:lol: Nem akarok élve megpörkölõdni:D
Én ott hirdettem a régi ps2-om és akad egy ember aki megvette. de te tudod.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: NecridÉn ott hirdettem a régi ps2-om és akad egy ember aki megvette. de te tudod.
Télleg? Kicsit furi Xbox oldalon...De azért köszi, próba cseresznye:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiTélleg? Kicsit furi Xbox oldalon...De azért köszi, próba cseresznye:)
Jó fejek ott az emberek nyugi. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: NecridJó fejek ott az emberek nyugi. :)
Oksa, köff:jee::tezsvir:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninIlyen nézést bármelyik nõ produkál neked, ha úgy közeledsz hozzá :rolleyes:
Rounin de egy... szemét vagy szegény metakawaii avatáros barátunkkal :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Ma kapcsoltam ki elõször az aláírásokat és avatárokat, de hitetetlenül megkönnyebbültem tõle. Annyira túltengtek itt a "megakawaii" képek (Rounin-blarke-Lythis vonal legfõképp), hogy úgy éreztem magam, mint aki túl sok csokitortát evett, és a vaj meg a tejszínhab dühösen kavarog a gyomrában. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizMa kapcsoltam ki elõször az aláírásokat és avatárokat, de hitetetlenül megkönnyebbültem tõle. Annyira túltengtek itt a "megakawaii" képek (Rounin-blarke-Lythis vonal legfõképp), hogy úgy éreztem magam, mint aki túl sok csokitortát evett, és a vaj meg a tejszínhab dühösen kavarog a gyomrában. :)
Muhahahahaaaa:__devil:
 Kawaiiness powa ownz!!! Ramiz pwn3d!!:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizMa kapcsoltam ki elõször az aláírásokat és avatárokat, de hitetetlenül megkönnyebbültem tõle. Annyira túltengtek itt a "megakawaii" képek (Rounin-blarke-Lythis vonal legfõképp), hogy úgy éreztem magam, mint aki túl sok csokitortát evett, és a vaj meg a tejszínhab dühösen kavarog a gyomrában. :)
:hogyaza: látszik nem bírod a gyûrõdést :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Bocs, de az aláírásodnál még egy guro képet vagy egy meztelen Horn Gyulát, vagy mittudomén, sok minden undorító dolgot szívesebben bámulnék. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizBocs, de az aláírásodnál még egy guro képet vagy egy meztelen Horn Gyulát, vagy mittudomén, sok minden undorító dolgot szívesebben bámulnék. :D
ha gurot tennék be, az egy dolog hogy Rounin olyan horny lenne mint a ház, de a modik picit mérgesek lennének.
és egyébként is, mibajod Yuka-chan életének (egyik) legboldogabb pillanatának képbe fagyasztott megörökítésével?:)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

#17242
Quote from: blarkeha gurot tennék be, az egy dolog hogy Rounin olyan horny lenne mint a ház, de a modik picit mérgesek lennének.
és egyébként is, mibajod Yuka-chan életének (egyik) legboldogabb pillanatának képbe fagyasztott megörökítésével?:)
Hé-hé, én nem mondtam, hogy tegyél be guro-t! :D
Egyébként meg az, hogy mindkettõ ronda és amorf, valamint a lehetõ legsablonosabb anime-arc, amit csak láttam. Ja, nem, láttam már még sablonosabb és unalmasabb anime-arcot, és ez az avatarod. :__devil: No mindegy. Ízlések és... Sorry, de tényleg nem bírtam. Egyszerûen rosszul esett ránézni. Egyedül Zoli avatárját sajnálom, de azt meg lementettem úgyis. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizHé-hé, én nem mondtam, hogy tegyél be guro-t! :D
Egyébként meg az, hogy mindkettõ ronda és amorf, valamint a lehetõ legsablonosabb anime-arc, amit csak láttam. Ja, nem, láttam már még sablonosabb és unalmasabb anime-arcot, és ez az avatarod. :__devil: No mindegy. Ízlések és... Sorry, de tényleg nem bírtam. Egyszerûen rosszul esett ránézni. Egyedül Zoli avatárját sajnálom, de azt meg lementettem úgyis. :D
PWN3D! vizuális csapásmérés...:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizJa, nem, láttam már még sablonosabb és unalmasabb anime-arcot, és ez az avatarod. :__devil: No mindegy. Ízlések és... Sorry, de tényleg nem bírtam. Egyszerûen rosszul esett ránézni.
én láttam sablonosabb rajzokat. Bebopban. szóval qss. :D és nekem pl. egy Akirás kép sokkal jobban bántaná a szemem. de hát igen. tastes & sallers
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeén láttam sablonosabb rajzokat. :D és nekem pl. egy Akirás kép sokkal jobban bántaná a szemem. de hát igen. tastes & sallers
:kabbea: user putted on ignore list vagy miafranc :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz:kabbea: user putted on ignore list vagy miafranc :)
kiszámított akció volt :D:D Ramiz owned :D - tudod, ott üsd, ahol fáj O:_)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: White SeeDÉs igen, erre vártam már évek óta...
Komolyan kezdem azthinni, hogy félnek tõlem... engem még soha nem hívott fel egyik frakcióvezetõ sem, hogy ismertesse a programját:bruhuhu::D
 Undorító... még 2006 sincs, de ezek már most kezdik.... ehh...

 ha ezeket megvalósítod, akkor részemrõl már van egy szavazatod:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDhttp://www.addel.hu/template/temp1/detailproduct.php?storeid=574&productid=63099
szép és jó, de
1. olcsó mp3lejátszónak híg a szavatossága
2. nem tölthetõ USBrõl :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDaz usb-rõl való tölthetõség nálam nem gond,mert van elemtöltõm és megfelelõ elemakuim is. +Nem szeretnék olyat aminek akuja van mert aku kinyiffan egy év alatt, és vagy drága újat venni (legalább is mobiloknál rohadtdrága egy sima aku is), vagy nem is lehet kapni.:)
+ha kimerûl kell tölteni, míg elemek általában párosával vannak és csak ki kellcserélnem:D.
elemtöltõvel már kapásból nem 22k ez a hülyeség. :/ AAA elem meg négydarabtartóselemegyszázas színvonal felett 125/darab áron kezdõdik. sok.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster