Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kisvirag

Quote from: RouninCsitt, a nap nincs az égen. Virág becsukja szirmait, elszenderül, alszik :ejj: :D
most épp vámpirformám öltöttem magamra, de jolvan, legyen igazad, már mentem is aludni... már egy jó 1-2 órája akarok :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviragmost épp vámpirformám öltöttem magamra, de jolvan, legyen igazad, már mentem is aludni... már egy jó 1-2 órája akarok :D

Akarni, akarni... hrmpf. Én már 3 óra 26 perce elindultam... aztán nesze neked. Itt fecserészek egy vámpírkezdeménynek az alvási igényeimrõl... :ejj:

És erre befutott pár éjszakai bagoly a who's online listára ^^ Na vissza FLCL-t olvasni. Kezd érdekes lenni ^^

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninAkarni, akarni... hrmpf. Én már 3 óra 26 perce elindultam... aztán nesze neked.
ebbõl lesznek a felborult bioritmushoz hasonló dolgok :D pl. én 4 órával ezelõtt ébredtem fel a vasárnapi lefekvésbõl :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkeebbõl lesznek a felborult bioritmushoz hasonló dolgok :D pl. én 4 órával ezelõtt ébredtem fel a vasárnapi lefekvésbõl :D

Már érzõdik a hatása, de brutálisan^^ Ideje normalizálni a szokásaimat. Nem csak alvásilag, hanem étkezést tekintve is :S

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninMár érzõdik a hatása, de brutálisan^^ Ideje normalizálni a szokásaimat. Nem csak alvásilag, hanem étkezést tekintve is :S
hehe. az evés. valahogy a nappal alszom éjszaka ébren vagyok dolgoknál olyan dolgok vetõdnek fel, minthogy éjszaka nehéz közlekedni és nincs nyitva bolt a közelben:D:D szóval lehet nekemis konszolidálódnom kellene ^^;
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bruce

Quote from: RouninMár érzõdik a hatása, de brutálisan^^ Ideje normalizálni a szokásaimat. Nem csak alvásilag, hanem étkezést tekintve is :S
A lényeg a rendszeresség! Én pl. rendszeresen nem alszok hétközben, és rendszeresen alszok át hétvégéket, és általában tök jól vagyok. :D ((Csak rendszeresen a legrosszabb pillanatban kap el egy naaaagy ásítás meg a vele járó fáradtság és tanároldali rosszalló pillantás :rolleyes: ))

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: BruceA lényeg a rendszeresség! Én pl. rendszeresen nem alszok hétközben, és rendszeresen alszok át hétvégéket, és általában tök jól vagyok. :D ((Csak rendszeresen a legrosszabb pillanatban kap el egy naaaagy ásítás meg a vele járó fáradtság és tanároldali rosszalló pillantás :rolleyes: ))

:D

=/ Jó, de én másfél éve csinálom ezt a rendszerességet. Tegnap volt egy 18 másodperces telefonbeszélgetésem, amirõl csak azért tudok, mert édesanyám közölte velem, hogy ki volt nyitva a mobilom és ragacsos volt (igen, éppen aludtam egy éjszakai mangaolvasási roham után). Ergo rányáladztam. És még mindig nem tudom, mit mondhattam szerencsétlen gyereknek. -_-
Na meg három mûszakban (ill. most éppen négy) kissé nehézkes rendszeresen aludni. Vagy étkezni is, mikor két nap közt lehet akár 3-4 óra eltérés is az étkezési idõpontot tekintve.

Touché.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin:D

=/ Jó, de én másfél éve csinálom ezt a rendszerességet. Tegnap volt egy 18 másodperces telefonbeszélgetésem, amirõl csak azért tudok, mert édesanyám közölte velem, hogy ki volt nyitva a mobilom és ragacsos volt (igen, éppen aludtam egy éjszakai mangaolvasási roham után). Ergo rányáladztam. És még mindig nem tudom, mit mondhattam szerencsétlen gyereknek. -_-
:lol:
Quote from: RouninNa meg három mûszakban (ill. most éppen négy) kissé nehézkes rendszeresen aludni. Vagy étkezni is, mikor két nap közt lehet akár 3-4 óra eltérés is az étkezési idõpontot tekintve.

Touché.
az étkezésben nem kell rendszeresség - egyél, amikor éhes vagy. alvás viszont amíg vannak napszakok, javasoltabb éjszaka, nem? :D :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

woah
halljátok
tök hihetetlen.
hajnali 3kor feküdtem le, és fél 11kor már felkeltem, úgy, hogy úgy éreztem, eleget alustam!!!

máskor basszus éjfél környékén lefekszem, és délben is csak azért mászok ki az ágyból, mert illendõ lenne már, és egész nap semmire se vagyok hasznos...
most meg tele vagyok tettvággyal és energiával!!

(hm, lehet hogy több idõt kéne töltenem katzzal, és akkor rendesen feltöltõdnék? :rolleyes: )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

lehet hogy nem kéne túlaludnod magad. egyébként én hétfõn reggel 6kor feküdtem, éjfélkor keltem fel, és még mindig tökjól ébren vagyok :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

#17380
kisvirag nem kellene túlaludnod magad! Nekem általában 8 óra alvás elég, haveromnak elég 4 is!

Mondjuk bulik után nem tudok aludni, de nem is vagyok fáradt.

Edit: Nincs semmi munkám :( Unatkozom. Csütörtöktõl szabin leszek, de addig is csinálni kéne valamit.

Bruce

Quote from: Rounin:D

=/ Jó, de én másfél éve csinálom ezt a rendszerességet. Tegnap volt egy 18 másodperces telefonbeszélgetésem, amirõl csak azért tudok, mert édesanyám közölte velem, hogy ki volt nyitva a mobilom és ragacsos volt (igen, éppen aludtam egy éjszakai mangaolvasási roham után). Ergo rányáladztam. És még mindig nem tudom, mit mondhattam szerencsétlen gyereknek. -_-
Na meg három mûszakban (ill. most éppen négy) kissé nehézkes rendszeresen aludni. Vagy étkezni is, mikor két nap közt lehet akár 3-4 óra eltérés is az étkezési idõpontot tekintve.

Touché.
Ouch... /Me szemét mereven a padlónak szegezve keres egy árnyékos sarkot ahol lehetõleg a pókokon kívül más társasága nem akad, míg faragatlansága megbocsátást nem nyer... :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: BruceOuch... /Me szemét mereven a padlónak szegezve keres egy árnyékos sarkot ahol lehetõleg a pókokon kívül más társasága nem akad, míg faragatlansága megbocsátást nem nyer... :D

perme wtf pofát vág
veled beszélt?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bruce

Quote from: blarkeperme wtf pofát vág
veled beszélt?:D
öööö... egy darabig gondolkoztam hogy ezt most miért is, mire leesett hogy a telefonra gondolsz... :rolleyes: Nem, nem velem... csak én szerény egyhónapnyi kialvatlanságomra vagyok nagyra, erre kiderül hogy õ másfél éve... :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bruceöööö... egy darabig gondolkoztam hogy ezt most miért is, mire leesett hogy a telefonra gondolsz... :rolleyes: Nem, nem velem... csak én szerény egyhónapnyi kialvatlanságomra vagyok nagyra, erre kiderül hogy õ másfél éve... :hehe:
ehhez képest õ jobban felfogja mit mondok neki :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeDDe jó hogy egyesaek milyen jól bírják kevés alvással. Én ma nem aludtam összesen 1 órát. Mataku, hogy tud egy lány ilyen hangosan horkolni?!
Közben náthás, fulladozik, erre is fojton felkeltem. De õ még is is simán aludt:p
Még éjfélkor is dumálni akart, miközben most meg hajnali 6 kor felkelt, hogy iskolába kell mennie, persze az ehhez való felkészülése nagyobb zajjal járt mint egy hadseregé.
ezért nem kell barátnõ :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

TurboK

Quote from: kisviragwoah
halljátok
tök hihetetlen.
hajnali 3kor feküdtem le, és fél 11kor már felkeltem, úgy, hogy úgy éreztem, eleget alustam!!!

máskor basszus éjfél környékén lefekszem, és délben is csak azért mászok ki az ágyból, mert illendõ lenne már, és egész nap semmire se vagyok hasznos...
most meg tele vagyok tettvággyal és energiával!!

(hm, lehet hogy több idõt kéne töltenem katzzal, és akkor rendesen feltöltõdnék? :rolleyes: )
hallod én ha tehetem akkor napi 14 óra alvás után csak azért kelek fel mert már nem tok többször visszaaludni.

este 10ig tök kómás vagyok aztán amikor meg "normál" idõben kéne lefeküdni akkor meg hiperaktív.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sirtomi

Quote from: TurboKhallod én ha tehetem akkor napi 14 óra alvás után csak azért kelek fel mert már nem tok többször visszaaludni.

este 10ig tök kómás vagyok aztán amikor meg "normál" idõben kéne lefeküdni akkor meg hiperaktív.
Este én sem tudok lefeküdni, akkor mindig aktív vagyok. Ha 8 óránál többet alszom, akkor meg azért vagyok fáradt egész nap :)

Lythis

Ez jó, h ti legalább így tudjátok ezt, mert én spec abszolút nem vágom, h nekem ez hogy mûködik.... ha fáradt vagyok alszom, amikor meg nem akkor nem. Legalábbis nekem valahogy így mûködik. Idén nyáron levezetett kísérletsorozat alapján sikerült rájönnöm, h cirka 10 órát alszom, ha beállok állandó ébrenlét/alvás ütemre, de akkor is +- 2 óra "szórási idõ" van....

sirtomi

Quote from: LythisEz jó, h ti legalább így tudjátok ezt, mert én spec abszolút nem vágom, h nekem ez hogy mûködik.... ha fáradt vagyok alszom, amikor meg nem akkor nem. Legalábbis nekem valahogy így mûködik. Idén nyáron levezetett kísérletsorozat alapján sikerült rájönnöm, h cirka 10 órát alszom, ha beállok állandó ébrenlét/alvás ütemre, de akkor is +- 2 óra "szórási idõ" van....
Fõsulin én is ha fáradt voltam aludtam. Munkahelyen nem biztos, hogy örülnének ha elhevernék :)
Pedig néha jó lenne egy nyugágy :rolleyes:

sirtomi

Én nagyon nemörülnék, ha valaki az én gépemen elkezdene beszélgetni az msnes ismerõseimmel :)

Ramiz

Quote from: White SeeDEhh, tök értelmes emberek vannak ennek a lánykának az msn-jén. A fele ilyen drogos/alkoholista roker állat. A másik meg simán idióta. Mindegyik annyira kiváncsi a nevemre, de aki nem tudja mi az az otaku, annak úgy sem mondom meg:p Mikor beírom arra a kérdésre hogy "Kivel beszélek?" hogy "Velem egy Otaku-va" mindegyik asziszi hogy ez a nevem...
Jelenleg az egyik idióta megpróbálja kitalálni milyen eredetû név az otaku:p Jeleleg a szlováknál tart, de csak mert elfogytak a nyugateurópai országok... (Már az a 4db amirõl hallott:D)
:lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: sirtomiÉn nagyon nemörülnék, ha valaki az én gépemen elkezdene beszélgetni az msnes ismerõseimmel :)
Én egyszer ültem ismerõs gépénél...:D
A nevemet én sem mondtam meg, mert minek? Elõször közölte, h nem érdekli. Aztán miután nem mondtam semmit, akkor jött azzal, h de most miért csinálok ebbõl ekkorra ügyet. Aztán jött, h mekkora bunkó vagyok, meg mekkora mittoménmi... szal tisztára megható. Eleve csak annyit írtam neki, h az illetõ, akinek a gépénél vagyok boltba ment, és majd szól ha visszajött, és kérte h ezt adjam át, ha írnak neki. Egyszerûen megdöbbentõ, hogy milyen "világnézetes" emberek vannak...

Moha

Quote from: BruceA lényeg a rendszeresség! Én pl. rendszeresen nem alszok hétközben, és rendszeresen alszok át hétvégéket, és általában tök jól vagyok.
Jó neked! Én rendszerint hétköznap hulla vagyok, aztán hétvégén meg délig-egy óráig alszom...
Quote((Csak rendszeresen a legrosszabb pillanatban kap el egy naaaagy ásítás meg a vele járó fáradtság és tanároldali rosszalló pillantás :rolleyes: ))
Az még mindig jobb, mintha vezetés közben vagy álmos. Én pl. ma is jöttem hazafelé az egyik helyrõl, sötét volt, alig jöttek szembe, hát majdnem beaudtam a kormánynál.
Sajna nekem is rendesen fel van borulva a bioritmusom már jópár éve. Pl. éjfél elõtt képtelen vagyok elaludni. Nagyritkán, ha fáradtan jövök haza a melóból, sikerül koraeste aludnom egy kicsit, de ha felébresztenek, akkor nem tudok visszaaludni éjjel 2-ig.
Volt egy eset, hogy hulla fáradt voltam, meg a fejem is fájt, gondoltam ledõlök korábban (este 7-8 körül volt). 1,5 órát forgolódtam, aztán úgy döntöttem, tök fölösleges próbálkoznom az elalvással és inkább nekiálltam TV-zni...

Egyébként ha túl sokat alszom, akkor is használhatatlan vagyok. Olyankor ugyan álmos nem vagyok, de mégsincs energiám semmihez se.
Quote from: White SeeDNics is:) Csak most ennél a lánynál lakom ideiglenesen:D
Hát, akkor még minden lehetséges... :hehe:
Quote from: sirtomiFõsulin én is ha fáradt voltam aludtam. Munkahelyen nem biztos, hogy örülnének ha elhevernék :)
Na igen. :hehe: Fõsulin, elõadáson én is volt, hogy beültem a leghátsó sorba, hogy bepótoljam az elmaradt alvást, de most a fõnöknek nem hiszem, hogy tetszene, ha beszunyálnék... pedig néha közel vagyok hozzá. Ilyenkor inkább átmegyek egy kávéra, vagy bármire, csak, hogy megmozgassam kicsit magam.
Quote from: White SeeDOtthon nekem meg nincs is:) elég a winfos mint mikroszoftos szmarság.
Ezért kell Miranda-t, vagy más alternatív messengert használni. Az eredeti M$ klienst én se használnám soha!

Pirula

Quote from: MohaJó neked! Én rendszerint hétköznap hulla vagyok, aztán hétvégén meg délig-egy óráig alszom...Az még mindig jobb, mintha vezetés közben vagy álmos. Én pl. ma is jöttem hazafelé az egyik helyrõl, sötét volt, alig jöttek szembe, hát majdnem beaudtam a kormánynál.
Brrr... ezt a szituációt ismerem én is. Mikor még koncerteztünk rendszerint én voltam a sofõr mert a családi autó volt befogva ilyen alkalmakra. Egy visegrádi buli után vezettem haza hajnali három tájt, utánfutóval, esõ után, ráadásul nem is autópályán hanem a régi 1-es úton... Aki járt már arra az tudja hogy nem egy leányálom. Az volt a szerencsém hogy végig kólával tankoltam magam és hogy a ritmusgitárosunk be volt verve, mert így az út egész hosszán (2-3 óra) nyomta nekem a hülyeségeit.:D

Mattanja

Quote from: MohaHát, akkor még minden lehetséges... :hehe:
Most már tényleg fel fogok rakni egy képet a fõnökömrõl. Fiatal szõke nõstény, sokan rögtön gondolnák, hogy milyen jó nekem. De nem az. Csak féltelek titeket a sokk-tól, szóval hatalmas BIZARRE!!! felirattal fogom jelezni, ha mégis gonoszkodom, és megmutatom a lényt nektek. És aztán ti is leszoktok arról, hogy ilyen felelõtlen gondolatokat engedjetek meg magatoknak. ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Naaa, már viccelni se szabad? ;)
Különben is, a "minden lehetséges" sok dolgot jelenthet. Akár azt is, hogy zacskót húz a csaj fejére, hogy ne kelljen látnia. :D :hehe:

Lythis

#17397
"It takes months of practice just to learn how to pronounce PWNZOR!" :D:D

Dreamcleaver

Quote from: Lythis"It takes months of practice just to learn how to pronounce PWNZOR!" :D:D

Pronounciation differs from case to case...in this case it's something like that: Show me something new noob! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Lythis"It takes months of practice just to learn how to pronounce PWNZOR!" :D:D
Hmm... mire a PWNED-et megtanultam, új szóval jössz... Na ez meg mit jelent?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!