Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rin

Quote from: RamizNetes dvd-boltok nem ismerik. :(
Ez baj:( , de köszi segítséget!!!:)

sirtomi

Quote from: MohaHe? :eek: Na ez meglepett! De vajon a tulaj is magyar és nem lett még eladva a cég külföldinek?
Ha ez a Budmilra vonatkozik, akkor pár éve még teljesen magyar cég volt, hogy mostanában mi a helyzet azt nem tudom.

Vettem apukámnak egy bicskát, régen állandóan volt nála egy, de elveszett. Erre a boltban nem rácsuktam az ujjamra. Majdnem bepisiltem, hosszában a gyûrûs ujjan utolsó percét csontig bevágta. De megvettem a szemetet :D

SaiyaGin

Quote from: sirtomiVettem apukámnak egy bicskát, régen állandóan volt nála egy, de elveszett. Erre a boltban nem rácsuktam az ujjamra. Majdnem bepisiltem, hosszában a gyûrûs ujjan utolsó percét csontig bevágta. De megvettem a szemetet :D

:eek: "Ügyes" vagy. Az én öregem dinnyeszeletelés közben vágta el a kezét.

sirtomi

Quote from: SaiyaGin:eek: "Ügyes" vagy. Az én öregem dinnyeszeletelés közben vágta el a kezét.
Nagyon új még, nehezen csukódott, aztán meg berántotta és az ujjam ottmaradt.

De legalább pár ajándék megvan, valahogy utána nem volt kedvem tovább mászkálni a városban :)

SaiyaGin

Quote from: sirtomiNagyon új még, nehezen csukódott, aztán meg berántotta és az ujjam ottmaradt.

De legalább pár ajándék megvan, valahogy utána nem volt kedvem tovább mászkálni a városban :)

Én már tegnap megvettem mindent. :lazza:

sirtomi

Quote from: SaiyaGinÉn már tegnap megvettem mindent. :lazza:
Örülj neki. Holnap tülekedhetek az üzletekben, de szerencsére már csak egy ajándékoz kellene vennem.

Dreamcleaver

És nekem mit vesztek? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bruce

Nos, eljött az idõ hogy buszra szálljak, és kicsit otthon is legyek... de otthon nincs netem, szóval most kívánok kellemes Karácsonyt és boldog új évet mindenkinek! Sok nyuszit a fa alá! Fenyõtüzet pezsgõvel ne oltsatok! Meg még mindenki képzeljen oda sok szépet és jót!

By!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

kisvirag

eehm, már ma is eszméletlen mi volt... a buszom összességében fél órát késett (negyed órával késõbb jött, és aztán befelé is még összeszedett ennyit...
ilyenkor utálom, hogy a Coran, Praktkeren, Metron tul lakom (fõleg mert ilyenkor a buszok is agyontömöttek mindenféle mamikákkal...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

Quote from: BruceNos, eljött az idõ hogy buszra szálljak, és kicsit otthon is legyek... de otthon nincs netem, szóval most kívánok kellemes Karácsonyt és boldog új évet mindenkinek! Sok nyuszit a fa alá! Fenyõtüzet pezsgõvel ne oltsatok! Meg még mindenki képzeljen oda sok szépet és jót!

By!

Boldog Karácsony neked is! :) Fenyõtüzet pezsgõvel ne? Akkor mire kell a pezsgõ? o_O

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: DreamcleaverÉs nekem mit vesztek? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Az megfelel, hogy valószínûleg személyemben új School Rumble-fant köszönthetsz nemsokára? :D

Rounin

#17441
Hát ezt már nem látod Bruce, de azért boldogat, nagyot.

Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! ^^ jan. 4-ig nincs meló^^

Lazzaret

VÉGRE VÉGE AZ IDEI MELÓZÁSOKNAK:kiraly:  Nincs több túlóra nincs több beszólás IGEN!!! Most végre nekiálhatok végre készülódni a karácsonra :D

Mi hogy holnapután itt van??? És még semmit sem tudtam venni??? ÁÁÁÁÁ!!!!
És holnap péntek 23.-ka. :confused:  Hogy mi fog holnap rám várni belesem merek gondolni.


www.arkangyalok.uw.hu

Mattanja

Quote from: RouninUgye nem születik egy újabb -chan? :D
Lazza-chan. :p
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: LazzaretVÉGRE VÉGE AZ IDEI MELÓZÁSOKNAK:kiraly:
De jó egyeseknek! :rolleyes:
Én bezzeg holnap is, és a két ünnep közt is nyomni fogom az ipart sajnos... :(

Mattanja

Quote from: MohaÉn bezzeg holnap is, és a két ünnep közt is nyomni fogom az ipart sajnos... :(
Én nem, sõt rendkívüli szabadságot kaptunk a 4 napból 2-re. Viszont holnap dolgozhatok azon, amit a fõnökasszony elvileg megcsinált, gyakorlatilag pedig csak össze-vissza irogatott...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Quote from: MohaDe jó egyeseknek! :rolleyes:
Én bezzeg holnap is, és a két ünnep közt is nyomni fogom az ipart sajnos... :(
Az nemjó! Én már szabin vagyok. Ha minden jól megy nem is kell bemennem.

Lazzaret

Quote from: ShiroiLazza-chan. :p

Jól hangzik :D


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Quote from: LazzaretJól hangzik :D

Ha tudnád, mik a kiváltó okai a -chanozásnak... már kevésbé örülnél neki :D De ne add fel! Gyõzzenek a hormonok!

Lazzaret

Quote from: RouninHa tudnád, mik a kiváltó okai a -chanozásnak... már kevésbé örülnél neki :D De ne add fel! Gyõzzenek a hormonok!

Azért egyszer majd avassatok be, hogy értsem is mirõl van itten szó :)


www.arkangyalok.uw.hu

Mattanja

Quote from: RamizEz mi? Ez ugye nem itt volt?!
Természetesen nem.
Quote from: LazzaretAzért egyszer majd avassatok be, hogy értsem is mirõl van itten szó :)
Jobb, ha nem tudod... XD
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

Quote from: ShiroiÉn nem, sõt rendkívüli szabadságot kaptunk a 4 napból 2-re. Viszont holnap dolgozhatok azon, amit a fõnökasszony elvileg megcsinált, gyakorlatilag pedig csak össze-vissza irogatott...
De jó egyeseknek. nekünk 4 nap kötelezõ szabi, de már ma is alig haladt a munka. 6 órát voltam bent, ebbõl talán ha 3-4 ha dolgoztam. inkább hogolyóztunk meg a fönök is adott egy üveg pezsgõt. Asszem a holnapi nap még lazább lesz. Sült hal, pezsgõ, etc :rolleyes:

Lazzaret

Ha ugy nézem én már nem birtam volna tovább. Augusztus eleje óta szinte minden nap 10 12 órát nyomtam megálás nélkül + szombaton is bent kellett lennem( mindez kemény fizikai meló). A vasárnapot pedig majdnem mindig átaludtam. Igyhát tényleg itt van a pihenés ideje. Azokat akik most is dolgozni fognak azokat tiszta szívbõl sajnálom. Azért fel a fejjel.


www.arkangyalok.uw.hu

katz

Quote from: LazzaretHa ugy nézem én már nem birtam volna tovább. Augusztus eleje óta szinte minden nap 10 12 órát nyomtam megálás nélkül + szombaton is bent kellett lennem( mindez kemény fizikai meló). A vasárnapot pedig majdnem mindig átaludtam. Igyhát tényleg itt van a pihenés ideje. Azokat akik most is dolgozni fognak azokat tiszta szívbõl sajnálom. Azért fel a fejjel.
Hol dolgozol és miként?

Lazzaret

Quote from: katzHol dolgozol és miként?

Asztalosként dolgozom, Ágyakat készítünk. Üzemvezetõ-helyettesként. De nekem is dolgoznom kell. Én akom össze az ágyak ládáját bútorlapból. Egy két tipusu ágyunk ládájának a súllya kb 30-40 kg. Ilyenekbõl ez alatt a negyed év alatt kb. 500 db lett kész. + a többi tipusból is rengeteg lett.


www.arkangyalok.uw.hu

katz

Quote from: LazzaretAsztalosként dolgozom, Ágyakat készítünk. Üzemvezetõ-helyettesként. De nekem is dolgoznom kell. Én akom össze az ágyak ládáját bútorlapból. Egy két tipusu ágyunk ládájának a súllya kb 30-40 kg. Ilyenekbõl ez alatt a negyed év alatt kb. 500 db lett kész. + a többi tipusból is rengeteg lett.
hmm, akkor már tudom hová kell fordulni, ha szeretnék egy szép nagy franciaágyat :D

Lazzaret

Quote from: katzhmm, akkor már tudom hová kell fordulni, ha szeretnék egy szép nagy franciaágyat :D

:D


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Lythis megint stalkert játszol a forumon ilyen kései órán? :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverLythis megint stalkert játszol a forumon ilyen kései órán? :D
ez még semmi. majd amikor 5-6 körül elkezdünk könnyes szemmel vicsorogni egymás avatárjára, AZ stalker:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkeez még semmi. majd amikor 5-6 körül elkezdünk könnyes szemmel vicsorogni egymás avatárjára, AZ stalker:D
:hahaha:
Megyek animot nézni, ha kellek csak kiáltsatok! :)

EDIT: Most jutott eszembe...ezzel az erõvel megkérhetnénk zsozsot tegyen minket moderátorrá, ilyenkor is kell egy a forumra nem? :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS