Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Necridlol. most azé fogod gyülelni az anyád mert a sokat foglalkozik veled? inkább õrülj neki.


Necrid, ez nem torodes hanem basztat*s az anyja reszerol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

sirtomi

Quote from: XipeNecrid, ez nem torodes hanem basztat*s az anyja reszerol.
Egyetértek!
Ez elég õrjítõ lehet.

Necrid^

Quote from: XipeNecrid, ez nem torodes hanem basztat*s az anyja reszerol.
ja ugy más.. h igy gondolta akkor én már régóta gyõlõlm az apám.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Valaki meg tudja mondani, hogy zsozsó mikor szokott felnézni a fórumra?

Mattanja

Quote from: SaiyaGinValaki meg tudja mondani, hogy zsozsó mikor szokott felnézni a fórumra?
Elég sûrûn, mi a gond?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: kisviragnéha azon gondolkozom, hogy el kéne intézni a halálomat, hogy végre békénhagyjon... csak a nõvéreimmel nem tudnám ezt megtenni....
Ne tedd! Te a társadalom hasznos tagja vagy!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: ShiroiElég sûrûn, mi a gond?

Gond egyelõre nincs,viszont White SeeD (és korábban Ramiz is) érdeklõdött az általam látott Dai-Guard címû anime iránt, ami még nincs fent. Tegnapelõtt a Mik kerültek fel? topikban megkérdeztem, hogy feltölthetem-e, de még nem érkezett válasz. Vagy nem vagyok elég türelmes?

Ramiz

Quote from: Xipeeddig is ugy volt, de mostmar a sorodet is el fogom venni legkozelebb.
Oké, úgyis azt mondtad, hozol nekem egy KillKenny-t, akkor én viszek egy Borostyánt, azt meg elveheted. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNe tedd! Te a társadalom hasznos tagja vagy!!!
[OFF]ezaz, hazudj csak neki... :__devil:[/OFF]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: RamizOké, úgyis azt mondtad, hozol nekem egy KillKenny-t, akkor én viszek egy Borostyánt, azt meg elveheted. :muhahah:

Emlék a tavaly nyári balatoni osztálytalálkozóról: jövünk haza a strandról, megállunk a közeli bolt mellett, mindenki vesz magának olyan italt, amit akar. Amikor kipakoltuk õket otthon, kiderült, hogy a márkás külföldi sörök mellett van egy Kõbányai is, erre valaki felordít: "Ki volt az az állat, aki Kõbányait vett?" :uzi:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SaiyaGinEmlék a tavaly nyári balatoni osztálytalálkozóról: jövünk haza a strandról, megállunk a közeli bolt mellett, mindenki vesz magának olyan italt, amit akar. Amikor kipakoltuk õket otthon, kiderült, hogy a márkás külföldi sörök mellett van egy Kõbányai is, erre valaki felordít: "Ki volt az az állat, aki Kõbányait vett?" :uzi:

a Borostyán az egy jó sör, és még félbarna is. nemértem, hogy miért nekem kellett meginnom mind a 10et szilveszterkor. lehet, hogy a többiek nem tudtak róla :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarke[OFF]ezaz, hazudj csak neki... :__devil:[/OFF]
Nem érted... ez utalás volt egy régebbi beszélgetésre, amelyben kisvirAAAg elítélte a lump elemeket, és kifejtette véleményét, miszerint a "társadalom hasznos tagjának" kell lenni.

Quote from: blarkea Borostyán az egy jó sör, és még félbarna is. nemértem, hogy miért nekem kellett meginnom mind a 10et szilveszterkor. lehet, hogy a többiek nem tudtak róla :3x3:
Konkrétan most a legvackabb sörmárkát akartam beírni, ami csak eszembe jutott... lehet, hogy mégiscsak a Kõbányait kellett volna. :) Egyébként írhattam volna a "Szögedi Ászok" nevû, 1.5 literes mûanyag palackban árult "sör"-t, de az igazából nem sör, hanem sörös ízesítésû, enyhén alkoholos, cukormentes Traubi szóda-koppintás. Mindazonáltal vastagon belefér az "annyira sz..., hogy az már jó" kategóriába. :D :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem érted... ez utalás volt egy régebbi beszélgetésre, amelyben kisvirAAAg elítélte a lump elemeket, és kifejtette véleményét, miszerint a "társadalom hasznos tagjának" kell lenni.
elfelejted, hogy én 2 hónapja írogatok ide :rolleyes:

Quote from: RamizKonkrétan most a legvackabb sörmárkát akartam beírni, ami csak eszembe jutott...
nem jött össze:D
Quote from: Ramizlehet, hogy mégiscsak a Kõbányait kellett volna. :) Egyébként írhattam volna a "Szögedi Ászok" nevû, 1.5 literes mûanyag palackban árult "sör"-t, de az igazából nem sör, hanem sörös ízesítésû, enyhén alkoholos, cukormentes Traubi szóda-koppintás. Mindazonáltal vastagon belefér az "annyira sz..., hogy az már jó" kategóriába. :D :cool:
Lóbányai Homályos RULEZ!!! :cool: :D
egyébként félbarnától felfelé olyan nagyon rossz sört még nem ittam. azért a Leffe az igazi :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

#18073
Quote from: RinAz elsõ részbõl,valahol kb. a tizedik percnél asszem:)
Koszonom.

Edit: blarke javaslatara kiegeszitem a postom. Szal kepzeljetek, holnap irok Bevezetes a szamitaselmeletbe 2 c. targybol gyakivt es hat elegge eselytelen a CUCC. Nincs kedve valakinek megirni helyettem? Ellenszolgaltataskent mondjuk fel tudok ajanlani egy szelet kremest. Na?
痛みを感じる方向に、出口がある!

SaiyaGin

Quote from: RageKoszonom.

Edit: Kouta javaslatara kiegeszitem a postom. Szal kepzeljetek, holnap irok Bevezetes a szamitaselmeletbe 2 c. targybol gyakivt es hat elegge eselytelen a CUCC. Nincs kedve valakinek megirni helyettem? Ellenszolgaltataskent mondjuk fel tudok ajanlani egy szelet kremest. Na?

Én megcsinálom, de azt ne várd, hogy átmenj! :muhahah:

Ramiz

Quote from: blarkeelfelejted, hogy én 2 hónapja írogatok ide :rolleyes:
Nem felejtem el. Azért mondtam, hogy "Nem érted.". Egyébként az említett eset emlékeim szerint 1,85 hónapja volt.

Quote from: blarkeLóbányai Homályos RULEZ!!! :cool: :D
Ilyet hol lehet kapni? Keeell!! :D (Ha azt mondod, hogy Lóbányán, megöllek. :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Necridja ugy más.. h igy gondolta akkor én már régóta gyõlõlm az apám.
:lul:
Azert legalabb cseszteti, jobb, mintha abszolute nem erdekelne. :eeek:
Es agyba hozza a reggelit. (Minoseget most nagyvonaluan figyelmen kivul hagyjuk...) :)
Fo az igyekezet... legalabb aggodik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem felejtem el. Azért mondtam, hogy "Nem érted.". Egyébként az említett eset emlékeim szerint 1,85 hónapja volt.
saccra mondtam. meg Offtopicot legnagyobb postdömpingek idején szokásom "utolsó 10 aztán jólvan" mélységben visszaolvasni. majd írok lényegkiemelõ scriptet. megkeresi és txtbe menti a "sör", "szerepjáték", "halál" szavakat és a hozzá tartozó postazonosítót. avval gyorsabb lesz :D

Quote from: RamizIlyet hol lehet kapni? Keeell!! :D (Ha azt mondod, hogy Lóbányán, megöllek. :lazza: )
Lóbányán. (gyere b*+!!! :D:D)
egyébként nemtudom, ismerõs említette anno a minõségekrõl való beszélgetés közben :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: blarkeírok lényegkiemelõ scriptet. megkeresi és txtbe menti a "sör", "szerepjáték", "halál" szavakat és a hozzá tartozó postazonosítót. avval gyorsabb lesz :D

:lol::hahaha:

Ramiz

Quote from: blarkemajd írok lényegkiemelõ scriptet. megkeresi és txtbe menti a "sör", "szerepjáték", "halál" szavakat és a hozzá tartozó postazonosítót. avval gyorsabb lesz :D
Ahá! Már tudom, hogy posztolsz! Scripttel! Van egy "fílingelõs", azt használod a zenehallgatós topikra, van egy hackerbeszédes, azt küldöd az offtopikra és a nyári táboros topikra, a többibe meg néha manuálisan írogatsz, hogy ne tûnjön fel nekünk a dolog... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizAhá! Már tudom, hogy posztolsz! Scripttel! Van egy "fílingelõs", azt használod a zenehallgatós topikra, van egy hackerbeszédes, azt küldöd az offtopikra és a nyári táboros topikra, a többibe meg néha manuálisan írogatsz, hogy ne tûnjön fel nekünk a dolog... :muhahah:
manuálisan már soha. van egy gyanúelterelõs, ami pl. most lépett érvénybe, és egyúttal elindította feléd a fekete autót a négy markos úriemberrel :D

a fílingelõs meg simán kiszedi a playlistbõl az aktuális számot, egy random fílingelési beszólást és amint válasz érkezik az elõzõ mithallgatszos postom után, már küldi is a következõt :__devil: :D

a quote-ot már viccesebb volt megoldani :rolleyes: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkea fílingelõs meg simán kiszedi a playlistbõl az aktuális számot, egy random fílingelési beszólást és amint válasz érkezik az elõzõ mithallgatszos postom után, már küldi is a következõt :__devil: :D
És ha megtalálja a "Steve Conte" kifejezést, akkor beteszi ezt a sort is:
"szétrobbanok... :beken: "
:D

Quote from: blarkea quote-ot már viccesebb volt megoldani :rolleyes: :D
Ugyan már! Én is idéztelek, ezt a quote-t érzékelte a post-motorod, és ezért idéztél engem!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizÉs ha megtalálja a "Steve Conte" kifejezést, akkor beteszi ezt a sort is:
"szétrobbanok... :beken: "
:D
Nem egészen így mûködik, kicsit tágabb a tûréshatára:D

Quote from: RamizUgyan már! Én is idéztelek, ezt a quote-t érzékelte a post-motorod, és ezért idéztél engem!
le lettem bukva. :kiraly:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Cubeheads between each-other... :ejj:

Valami más téma?! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonCubeheads between each-other... :ejj:

Valami más téma?! :hehe:
szerintem mindenki kíváncsian várja a javaslatokat :rolleyes: (kivéve persze azokat, akik nem:D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: Raggie GordonCubeheads between each-other... :ejj:
Na majd kapod jövõre a gépész-szívató vicceket... ráadásul nem is gépész leszel, csak egy mechatronikus... azoknak meg kuss. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rage

Quote from: White SeeDBaszus... Rendelt már valaki errõl az oldalról? :

http://www.dvdr.atw.hu/
Azert remelem tudod, hogy ez 99%-os valoszinuseggel lopott / csempeszett aru, annyira alacsony az aruk, hogy ezekben egeszen biztosan nincs benne a(z egyebkent kotelezo) jogdij [igy a szokasos artisjus-matrica sem]. Ez annyit jelent, hogy kereskedelmi forgalomba nem hozhato, az altaluk kinalt arak megis arra utalnak, hogy eleg nagy mennyisegekkel rendelkeznek ezekbol a termekekbol (100 db-os rendeles eseten kedvezmeny stb.).

Mindegy, en itt most nem predikalni akarok, csak en nem vennek ilyen "ketes" forrasbol szarmazo cuccot.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Ramiz

Quote from: White SeeDDe amúgy 30 forintal drágábban már "legális" boltból is lehet venni.
Hol? Én vennék, mert szívtam már meg lopott lemezekkel, és pont ebben a boltban (ne vegyél Ritexet! én is csak azért vettem, mert nem volt más, de nem kellett volna...). De hát nincs 2-300 forint egy dvd-re...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizHol? Én vennék, mert szívtam már meg lopott lemezekkel, és pont ebben a boltban (ne vegyél Ritexet! én is csak azért vettem, mert nem volt más, de nem kellett volna...). De hát nincs 2-300 forint egy dvd-re...

Pl. Mohácson egy relatíve régi, nem rossz hírû boltban 90Ft/db verbatim dvd :rolleyes:

Ramiz

Quote from: RouninPl. Mohácson egy relatíve régi, nem rossz hírû boltban 90Ft/db verbatim dvd :rolleyes:
Köhh... Mohácsra akkor megyek majd cd-ért, amikor egyben a manga-beszerzésemet is el tudom intézni, féláron. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!