Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Predakinguhhh :eek:  az sok .
Igen, de azok nem ilyen sokkredites, heti 2-3 órás tárgyak lehetnek, hanem kis gagyi tárgyak. Nekem is van ilyen ismerõsöm, és teljesen kamu tárgyakból van 1000 vizsgája.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

nekem átlag 8-10 vizsgám volt, most még a 6-7el jó vagyok...

mondjuk nálunk nincs sok kredit. van helyette két szak, plusz áltmüv, meg ha tanárszakos vagy, az...

volt olyan félévem, hogy 21 tárgyam volt...
pedig nagyátlagban 13-4nél több nem szabadott volna sose hogy legyen, mert a szakos tárgyaknak elméletileg félév/5 tárgynak kéne lenni.... ehelyett volt olyan félév, hogy 9 szakos tárgyam volt, most meg nincs csak 3...

én már egy vizsgán tul vagyok, ill 2n, csak az egyiken nem fogadtam el a 3ast, és még megyek javitani :D ja, és alig 3/4 ora mulva vizsgázom :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Quote from: blarkeakkorse gratulálok, nekem se gratuláltak :__devil: :rolleyes:
egyébként meg 4 vizsga az elviselhetõ. ismerõseimnek ilyen 9-10 vizsgájuk van. :lame:-rz :angyali: :kiraly:
Nekem 8 volt abból 1 lett megajánlott elsõ vizsganap helybõl 3 volt és ugy átlagosan 2 vizsgám volt 1 nap és csak 1bõl kellet újra mennem.

Elsõben nekem is csak 6 vizsgám volt...sok kreditesek ráadásul

Lt. Simoan Blarke

Quote from: XagaNekem 8 volt abból 1 lett megajánlott elsõ vizsganap helybõl 3 volt és ugy átlagosan 2 vizsgám volt 1 nap és csak 1bõl kellet újra mennem.

Elsõben nekem is csak 6 vizsgám volt...sok kreditesek ráadásul
BME-n BSc info képzésen minden félévben 4 vizsga van, kivéve az utolsót, amikor 3 (mintatanterv szerint legalábbis). villanyosoknak meg végig 4 vizsgájuk van BSc-n. (vagy fordítva. de 4nél több egy félévben sincs.)
plusz egy félévre 5-6 tárgy jut, szóval nem is igazán lehetne több - kivéve persze, ha lenne szóbeli és írásbeli is.

na mai progvizsga igazi öröm volt. nem tudom, a beugró megvan-e, de elég szenyó "ez a program mit is ír ki" típusú feladat volt... wááá :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

mmm, én 50 perc alatt megirtam a majdnem ketoras tesztet, egész jól. mondjuk tipikus:
volt egy szintaktikai kérdés, fel kellett irni egy mondatnak a felszini szerkezetét... szépen lerajzolom. ok. mikor végeztem minden feladatot még egyszer átnézek, átgondolok. ok. leadom dogát, kilépek az ajtón, becsukom, és bevillan: a nyomokat nem jelöltem! (ami bizony hiba...)

namindegy, reményeim szerint 4esnél rosszabb nem lesz :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: XagaBakker minden normális egyetemen januárban kezdõdik vizsgaidõszak? én a 2 ünnep között is vizsgáztam.
Én is ... sõt:

2005. 12. 19
2005. 12. 22
2005. 12. 29
2006. 01. 05
2006. 01. 06
2006. 01. 10
2006. 01. 13
2006. 01. 17
2006. 01. 19 (uv)
(2006. 01. 23? jav)

:3x3:

:__devil:

Lt. Simoan Blarke

na. mentem bodom koncira. lehet imádkozni, hogy ne éljem túl :rolleyes: :D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

"Kéz- és lábtörést!"

:__devil:

:D

Pirula

Quote from: blarkena. mentem bodom koncira. lehet imádkozni, hogy ne éljem túl :rolleyes: :D:D:D
Aztán hozzál ám dobverõt vagy pengetõt!
De ha bedobják a közönségbe az egyik erõsítõt nekem az is igazán megfelel...

SaiyaGin

#18399
L33t-legenda, avagy a l-l@x0r-nyelv története  Lythis ajánlott olvasmánya. :ejnye:

Raggie

Quote from: PirulaAztán hozzál ám dobverõt vagy pengetõt!
De ha bedobják a közönségbe az egyik erõsítõt nekem az is igazán megfelel...
Sõt, ha esetleg valamelyikük lábát/kezét szerzed meg engem az is érdekelne. De csak, ha elõtte aláírja... :D :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kupo

Quote from: SaiyaGin L33t-legenda, avagy a l-l@x0r-nyelv története  Lythis ajánlott olvasmánya. :ejnye:
Jó ez a l337 nyelv. :)
Legalább már a Megatokyo web-comicot is megismertem.
Még 2 web-comic:
VGCats
Penny-Arcade

Rounin

Nu bekk :)

Érdekes kísérlet volt, többség a tõle elvárt reakciót hozta ;>
Kösz mindenkinek az együttmûködést :D :tezsvir:

És igen, élvezek bemutatkozni, embereket összezavarni :p

És nem váltok több nevet, "személyiséget" :p Once Rounin, always Rounin... :3x3:

Necrid^

Quote from: RouninÉs nem váltok több nevet, "személyiséget" :p Once Rounin, always Rounin... :3x3:
Az Tetszett ^^. mit jelent Rounin amugy? [SIZE="1"](kiváncsiságbólkérdezem)[/SIZE]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Gazda nélküli szamuráj (harcos), ha jól emlékszem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Quote from: RouninNu bekk :)
Te aztán agyament egy pacák vagy! :eeek: Nemtom mire volt ez jó, mit tuttál meg belõle, de biztos fun volt. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

#18406
Quote from: NecridAz Tetszett ^^. mit jelent Rounin amugy? [SIZE="1"](kiváncsiságbólkérdezem)[/SIZE]

Rounin? A hullám embere.
Avagy vándorló, gazdátlan szamuráj. Lehet közönséges haramia, vagy nemeslelkû lovag, egyszerû zsoldos vagy akármi.

Quote from: Raggie GordonTe aztán agyament egy pacák vagy! :eeek: Nemtom mire volt ez jó, mit tuttál meg belõle, de biztos fun volt. :)

Hi-mi-tsu :ejnye:
Jahm. Fun volt :D Köszi a bókot (agyament - bár Ramiz minden bizonnyal más szót használna).

Rounin

Quote from: NecridAz Tetszett ^^. mit jelent Rounin amugy? [SIZE="1"](kiváncsiságbólkérdezem)[/SIZE]

Rounin? A hullám embere.
Avagy vándorló, gazdátlan szamuráj. Lehet közönséges haramia, vagy nemeslelkû lovag, egyszerû zsoldos vagy akármi.

Quote from: Raggie GordonTe aztán agyament egy pacák vagy! :eeek: Nemtom mire volt ez jó, mit tuttál meg belõle, de biztos fun volt. :)

Hi-mi-tsu :ejnye:
Jahm. Fun volt :D Köszi a bókot (agyament - bár Ramiz minden bizonnyal más szót használna).

Ramiz

Quote from: RouninKöszi a bókot (agyament - bár Ramiz minden bizonnyal más szót használna).
Sikeresen moderáltam magam. ^^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizSikeresen moderáltam magam. ^^

:D Ez a megjegyzésed már önmagában sejteti a szóhasználatod minõségét. :lazza:

Lt. Simoan Blarke

áhh. túléltem. pár saller kioszt, pár saller beszed, ISZONYATNAGY fíling volt :rolleyes: dobverõ majdnem megvolt, de valami köcsög hasbavert. :( de ez az este megérte nagyon :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkeáhh. túléltem. pár saller kioszt, pár saller beszed, ISZONYATNAGY fíling volt :rolleyes: dobverõ majdnem megvolt, de valami köcsög hasbavert. :( de ez az este megérte nagyon :D

:wtf: Hol voltál?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin:wtf: Hol voltál?
Children of Bodom massive multiplayer online fighter/hacknslash game LIVE @ PeCsa :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

Quote from: blarkeChildren of Bodom massive multiplayer online fighter/hacknslash game LIVE @ PeCsa :rolleyes:
ROTFLOL
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lythis

Behold, Rou-chan has returned. What was that other account good for anyways?

 blarke, ennyire hent volt? Amennyire én a CoB hazai rajongótáborát vágom, lazán volt nektek betéve egy szabadon mészárolható 14-16-os korosztályból összeverbuvált embertömeg. Nem kötekedésbõl, de mintha náluk ez nagyon divat lenne "me' milyen dárkmetál má'...". Ha õk voltak kisebbségben az csak pozitívum mondjuk.

Rounin

Quote from: LythisBehold, Rou-chan has returned. What was that other account good for anyways?

 blarke, ennyire hent volt? Amennyire én a CoB hazai rajongótáborát vágom, lazán volt nektek betéve egy szabadon mészárolható 14-16-os korosztályból összeverbuvált embertömeg. Nem kötekedésbõl, de mintha náluk ez nagyon divat lenne "me' milyen dárkmetál má'...". Ha õk voltak kisebbségben az csak pozitívum mondjuk.

Behold.. next one who calls me *insert name here*-chan gets ignored by me.

blarke, cuki kategóriajelölés :) Kipróbáltam volna.. ma volt? o.O Pont ma jöttem el bp-rõl... fakk...

Lt. Simoan Blarke

#18416
Quote from: Lythisblarke, ennyire hent volt? Amennyire én a CoB hazai rajongótáborát vágom, lazán volt nektek betéve egy szabadon mészárolható 14-16-os korosztályból összeverbuvált embertömeg. Nem kötekedésbõl, de mintha náluk ez nagyon divat lenne "me' milyen dárkmetál má'...". Ha õk voltak kisebbségben az csak pozitívum mondjuk.
mivel a bodom eléggé elpoposodott, voltak eléggé. sõt. de viszonylag kultúráltak voltak - kivéve a sok kis goth csitrit, akik milyen menõk, hogy õk most pogóznak egyet meg fellöknek másokat. meg volt egy rakat skinhead, aki boxpartyt akart játszani. de ennek ellenére jó volt :rolleyes:

edit: Rounin :merci: :rolleyes:
igen, ma volt, o jeee :D ill ez már tegnapnak számít, meg 1 o'clock van.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Pedig tombolni akartam, ölni, zúzni, tépni, KILL KILL KILL RAPE KILL PLUNDER!!! :morci: és persze RAPE KILL KILL RAPE! Ez az igazi ritmus :morci:

TurboK

Quote from: RouninPedig tombolni akartam, ölni, zúzni, tépni, KILL KILL KILL RAPE KILL PLUNDER!!! :morci: és persze RAPE KILL KILL RAPE! Ez az igazi ritmus :morci:
chill out man

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sirtomi

Quote from: TurboKchill out man
Basszus! Ez most nem az én hangulatomnak való volt. Fél perc után szenvedés volt nézni és hallgatni :)