Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: TurboKchill out man
Fárasztõ...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: TurboKchill out man

rotflol :D Kösz, ez nagyon jólesett ^^

Minden feszültségem szertefoszlott.. készen állok egy új kezdésre.. *hangerõ fel* :whoah:

sirtomi

Quote from: Rouninrotflol :D Kösz, ez nagyon jólesett ^^

Minden feszültségem szertefoszlott.. készen állok egy új kezdésre.. *hangerõ fel* :whoah:
De jó neked!
Mióta megnéztem itt ülök a gép elõtt és csak bambulok, nem is dolgozok. Szerintem valamit kiégetett az agyamban...

Ramiz

Quote from: Rounin:D Ez a megjegyzésed már önmagában sejteti a szóhasználatod minõségét. :lazza:
Ugyan, ugyan, én nem is... csak a kedvedért ironizáltam. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bruce

Quote from: sirtomiDe jó neked!
Mióta megnéztem itt ülök a gép elõtt és csak bambulok, nem is dolgozok. Szerintem valamit kiégetett az agyamban...
Hehhee, én megláttam a címét és nem kattintottam rá. Egy hónapig kezeltek mikor anno megnéztem hogy valamelyest normális emberi életet élhessek... :muhahah:
És itt a testvére, ami mehetne a lolba de inkább iderakom a chillout mellé

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Quote from: BruceHehhee, én megláttam a címét és nem kattintottam rá. Egy hónapig kezeltek mikor anno megnéztem hogy valamelyest normális emberi életet élhessek... :muhahah:

Pffff.. puhányok!!! Még több hangerõõõõt!!!!!

Quote from: RamizUgyan, ugyan, én nem is... csak a kedvedért ironizáltam. :)

A..arigatou -.- :)

Quote from: sirtomiDe jó neked!
Mióta megnéztem itt ülök a gép elõtt és csak bambulok, nem is dolgozok. Szerintem valamit kiégetett az agyamban...

Mwahahahahahaa.. én táppénzen vagyok, szóval nekem ilyen bajom nincs :D És az agyam sem éppen kiégésveszélyes... O.o

Edit: ez az elefántos nem annyira jó, de cuki :p

kikuchiyo

Befejeztem a diplomamunkámat.
3 nap alatt 40 oldal, nem kívánom senkinek.
Failure is the default option

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kikuchiyoBefejeztem a diplomamunkámat.
3 nap alatt 40 oldal, nem kívánom senkinek.
hát amikor én rákattantam különféle nagyházi-témákra, 1 nap alatt 25-30 oldalt letoltam :rolleyes: btw JÓREG ALL :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkehát amikor én rákattantam különféle nagyházi-témákra, 1 nap alatt 25-30 oldalt letoltam :rolleyes: btw JÓREG ALL :D:D
Nekem a diploma munkám egy hét alatt lett meg kb, de elõtte másfél hónapig dolgozgattam egy cégnél, programot írtunk és arról írtam a dolit.

Rounin

Quote from: kikuchiyoBefejeztem a diplomamunkámat.
3 nap alatt 40 oldal, nem kívánom senkinek.

Kösz, minden ismerõsöm nevében is :]

Lt. Simoan Blarke

csak én húzom fel magam, ha azt látom ezen a fórumon, hogy "animok"? :3x3: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :comp: :morci:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

ahhah!! átmentem progból (UTÁLOK PAPÍRON PROGRAMOZNI!!!! :morci: ) és pszichológiából :rolleyes: :kiraly:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkeahhah!! átmentem progból (UTÁLOK PAPÍRON PROGRAMOZNI!!!! :morci: ) és pszichológiából :rolleyes: :kiraly:
Pedig papíron a legjobb programozni :) Szigorlaton volt a legjobb!

Pirula

Quote from: TurboKchill out man
Ez nagyon oda**sz! :eek: Mekkora pörgõs egy szám már!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiPedig papíron a legjobb programozni :) Szigorlaton volt a legjobb!
hála a magyar oktatási változásoknak, hogy nekem már nem lesz szigorlat!!!! :D *megkönnyebbült sóhaj*
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkehála a magyar oktatási változásoknak, hogy nekem már nem lesz szigorlat!!!! :D *megkönnyebbült sóhaj*
Pedig a legjobb dolog. Fõleg mikor a 4 teleírt lapból kettõt egyáltalán nem javít ki a tanár, a másik kettönek meg csak az egyik oldalát :D :jee:
Jegybeírásnál 45 percet reklamáltam, a többiek a terem elõtt már meg akartak lincselni :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiPedig a legjobb dolog. Fõleg mikor a 4 teleírt lapból kettõt egyáltalán nem javít ki a tanár, a másik kettönek meg csak az egyik oldalát :D :jee:
Jegybeírásnál 45 percet reklamáltam, a többiek a terem elõtt már meg akartak lincselni :)
szééééép. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyoBefejeztem a diplomamunkámat.
3 nap alatt 40 oldal, nem kívánom senkinek.
Csak 40 oldalt kellett? Itt attól függ, melyik tanszék meg szakirány, 60-120 oldalt kell írni minimum
Quote from: blarkeahhah!! átmentem progból (UTÁLOK PAPÍRON PROGRAMOZNI!!!! :morci: ) és pszichológiából :rolleyes: :kiraly:
:gevumezs: sirály. Én meg ma csináltam meg a francia szakmai közép szóbelit, és meglett :D
Quote from: blarkehála a magyar oktatási változásoknak, hogy nekem már nem lesz szigorlat!!!! :D *megkönnyebbült sóhaj*
Ak********* te kib****tt mázlista :hogyaza:
Nekem volt egy matek õsszel, lesz egy közgáz tavasszal, és még a végén lesz egy-egy komplex szigorlat szakirányonként :hogyaza:

TurboK

Quote from: BruceHehhee, én megláttam a címét és nem kattintottam rá. Egy hónapig kezeltek mikor anno megnéztem hogy valamelyest normális emberi életet élhessek... :muhahah:
És itt a testvére, ami mehetne a lolba de inkább iderakom a chillout mellé


nem, a párja inkább ez:
http://www.rathergood.com/lalala/

vagy ez:
http://www.rathergood.com/vid/

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: blarkeahhah!! átmentem progból (UTÁLOK PAPÍRON PROGRAMOZNI!!!! :morci: ) és pszichológiából :rolleyes: :kiraly:
Én is... kettest kaptam (19 pontra, amikor 20-tól volt kettes). És a félévi jegyem mégis ötös! Biztos komált a gyakvezér. :D
Egyébként számtud vizsgán voltam ma, és k20-szal kellett dobni tételre! (1-19: tétel, 20: újradobás, élén áll meg a kocka: bukás, csúcsán áll meg: ötös, nem kell megírni sem a tételt) Milyen már! Ráadásul a kisebb számúak voltak a könnyebbek. Na, gondoltam, most térül meg, hogy soha nem játszottam D20 rendszerû szerepjátékkal BWUHAHAHAH mert egyébként k6-tal pl elsõre mindig négy fölé dobok. Na és erre 17-et dobtam!... Szívás.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizÉn is... kettest kaptam (19 pontra, amikor 20-tól volt kettes). És a félévi jegyem mégis ötös! Biztos komált a gyakvezér. :D
Egyébként számtud vizsgán voltam ma, és k20-szal kellett dobni tételre! (1-19: tétel, 20: újradobás, élén áll meg a kocka: bukás, csúcsán áll meg: ötös, nem kell megírni sem a tételt) Milyen már! Ráadásul a kisebb számúak voltak a könnyebbek. Na, gondoltam, most térül meg, hogy soha nem játszottam D20 rendszerû szerepjátékkal BWUHAHAHAH mert egyébként k6-tal pl elsõre mindig négy fölé dobok. Na és erre 17-et dobtam!... Szívás.
hát nekem félévi jegyem szoftlabból 5. de mondjuk gépnél tudok is programozni :rolleyes: nekem majd 18.án jön elõ a hazardírozási képességem: számelmélet tételmeghatározáshoz szintén d20-szal kell dobni (és 20 tétel van). meglátjuk, hogy az ex-Dndjátékosaim mennyire átkoztak el a meséim után :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkehát nekem félévi jegyem szoftlabból 5. de mondjuk gépnél tudok is programozni :rolleyes: nekem majd 18.án jön elõ a hazardírozási képességem: számelmélet tételmeghatározáshoz szintén d20-szal kell dobni (és 20 tétel van). meglátjuk, hogy az ex-Dndjátékosaim mennyire átkoztak el a meséim után :D

Tudom, a Yu-gi-oh nem éppen kockajátékról szól.. mégis azt mondom, fogadjátok meg az ottani tanácsot (kissé átköltve):

BÍZZATOK A KOCKÁKBAN! Akkor szerencsét hoznak ;>

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninTudom, a Yu-gi-oh nem éppen kockajátékról szól.. mégis azt mondom, fogadjátok meg az ottani tanácsot (kissé átköltve):

BÍZZATOK A KOCKÁKBAN! Akkor szerencsét hoznak ;>
ezért viszem majd a saját kockáimat :D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: blarkeezért viszem majd a saját kockáimat :D:D:D

Valami miatt ólmot sejtek a levege.. kockában :p

kikuchiyo

Ez jó.

Volt egy oktató, akinél egy mini rulettkerék volt a sorsolás eszköze.

A középiskolában meg a fizikatanárom volt kockamániás:
mindenkinek volt egy száma (az enyém tán 23 vagy mi), és a felelõket, a dolgozatoknál a csoportbeosztást, mindent kockával dobott ki.
Egyszer megpróbálták megcinkelni a kockáit, de kiszúrta.
Aztán volt egy srác az osztályban, aki 99%-os biztonsággal azt tudta dobni, amit akart - dolgozatnál elõnyös volt mögötte ülni, ha a legkönnyebb kérdést akarta kapni az ember.
Failure is the default option

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninValami miatt ólmot sejtek a levege.. kockában :p
pedig nem. csak azokat tudom használni. (mivel a legtöbb játékosom is ezekkel dobált, nem érte volna meg megsúlyozgatni)

kikuchiyo: evvel csak az a bibi, hogy ha nincsen annyi oldalú kockája, ahány fõs az osztálya, akkor több kockával kell kidobnia (pl. 6d6 + d3 - 6 egy 33 fõs osztályhoz), és az ilyen esetekben a dobások szórása a várható értékhez képest sokkal kisebb. (valszám rulez)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Danhibiki

Nézzétek TV2!!! Sushi modell:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Quote from: RouninÉppen elég belterjes ez a kis vinyóz, hogy a sajátomnak érezzem.
Tehát nem én vagyok az egyetlen, aki szexuális, vagy inkább szerelem mélységû vonzalmat érez az összetákolt és éppen mûködõképes Windows rendszere iránt! Hurrá, mégsem vagyok õrült! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizTehát nem én vagyok az egyetlen, aki szexuális, vagy inkább szerelem mélységû vonzalmat érez az összetákolt és éppen mûködõképes Windows rendszere iránt! Hurrá, mégsem vagyok õrült! :D
ilyen megközelítésben ez valóban szükséges, de nem elégséges feltétel a "nem-õrültség" tényének megállapításához :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: RamizTehát nem én vagyok az egyetlen, aki szexuális, vagy inkább szerelem mélységû vonzalmat érez az összetákolt és éppen mûködõképes Windows rendszere iránt! Hurrá, mégsem vagyok õrült! :D

... :tezsvir: :haha: :eek: *gondolkodik a fent elhangzottkon/leírtakon* ... Vagyis.. én csak szeretem, hogy mûködik O.o Szóval nem kell messzemenõ következtetéseket levonni *elhúzódik Ramiztól* ebbõl, és nem kellett volna leleplezned magad.. igazán...

:D