Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: bpka000Valamiért a régi nagy "klasszikusok" szintjét soha nem tudja elérni egy mostani friss alkotás, akármilyen jó is. Talán majd 10 év múlva úgy gondolják az emberek, hogy volt a 3. is olyan jó, mint az elsõ 2.
Nem. Legalábbis remélem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Touji lettem, és örülök neki!

Fazék

Quote from: bpka000Valamiért a régi nagy "klasszikusok" szintjét soha nem tudja elérni egy mostani friss alkotás, akármilyen jó is. Talán majd 10 év múlva úgy gondolják az emberek, hogy volt a 3. is olyan jó, mint az elsõ 2.
ha ez így lenne, akkor az elég szomorú is volna egyben, mert azt jelentené hogy 10 év múlva még rosszabb filmeket fognak gyártani, amiknek a fényében már egy "klasszikusnak" számító T3-ra is jó filmként lehet visszagondolni... amit azért kötve hiszek... vagyis sztem nem teljesen így van :)

Itachi

Baz...Én Misato lettem....Az egy dolog, hogy IMÁDOM, de az meg megint más, hogy olyan lennék mint õ... :wtf:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Rei. Ha NGE karaktereket nézünk, akkor tényleg Rei passzol a legjobban.

Pirula

Én is Misato lettem. Nagyon nem lepõdtem meg rajta, talán õ volt a leginkább szimpatikus a sorozatból.
Tolok is egy sört reggelire, meg megetetem a pingvint.

Marfy

Quote from: PirulaÉn is Misato lettem. Nagyon nem lepõdtem meg rajta, talán õ volt a leginkább szimpatikus a sorozatból.
Tolok is egy sört reggelire, meg megetetem a pingvint.
Misato úgyszint, de nem is baj számomra õ teccik a legjobban a sorozatból.

roderick

Penpen... :wtf:
végül is van a leírásban valami.. DE EGY PINGVIN?!?!?!?!!?!?!?

QuoteTolok is egy sört reggelire, meg megetetem a pingvint.
legalább lesz aki ad kaját:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Quote from: bpka000Rei , gondolhattam volna, de én továbbra is úgy érzem, hogy Asuka jelleme közelebb áll hozzám.
Szinten Rei, de veled ellentetben nem lattam, ugyhogy gozom sincs kire hasonlitok valojaban.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: roderickPenpen... :wtf:
végül is van a leírásban valami.. DE EGY PINGVIN?!?!?!?!!?!?!?
Én úgy vettem észre, hogy neked a legjobban eddig az állatok tetszettek anime-ben (Kuroneko, Ein) ;)
Quotelegalább lesz aki ad kaját:)
:lol:

Pirula

Quote from: rodericklegalább lesz aki ad kaját:)

Hogy ez nekem milyen lassan esett le.  :eeek: :lol:

Dragon

Quote from: KvikvegSzinten Rei, de veled ellentetben nem lattam, ugyhogy gozom sincs kire hasonlitok valojaban.  :hehe:
Tessék pótolni ezt a hiányosságot, amint idõd engedi.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Karma XXL

Quote from: ShiroiEdit: továbbra is várom a dvd-ripper programok ajánlását! Elõre is köszi!

Egyetlen eddigi rippelésem Gordian Knottal csináltam. OGMhez most találtam egy cikket:


http://www.divx-digest.com/articles/dvd2ogm.html

Mattanja

Quote from: SysOP XXLEgyetlen eddigi rippelésem Gordian Knottal csináltam. OGMhez most találtam egy cikket:


http://www.divx-digest.com/articles/dvd2ogm.html
Köszönöm!  :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

#6314
Értesítem a tisztelt Naruto-faneket, hogy AHQ-n fennt vannak az újabb openingek és endingek a [nipponsei]_naruto_best_hit_collection_(320_cbr) file-ban.
És nem leszólni, ha már esetleg x hete fennt van  :ejnye: !  :)
Edit:
Illetve a legújabb op. és end. a [Nipponsei] NARUTO ED7 Single - Mountain a Go Go Two [Captain Straydum] file-ban.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: ShiroiÉrtesítem a tisztelt Naruto-faneket, hogy AHQ-n fennt vannak az újabb openingek és endingek a [nipponsei]_naruto_best_hit_collection_(320_cbr) file-ban.
És nem leszólni, ha már esetleg x hete fennt van  :ejnye: !  :)
Edit:
Illetve a legújabb op. és end. a [Nipponsei] NARUTO ED7 Single - Mountain a Go Go Two [Captain Straydum] file-ban.
Most már csak azt kéne tudni, hogy ezek melyik openingek, mert pl. ami aktuálisan megy, az nagyon nem jön be, de volt már ezelõtt olyan is, ami tetszett.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

01. R O C K S [OP 1]/ HOUND DOG
02. Wind [ED 1] / Akeboshi
03. Haruka Kanata [OP 2] / Asian Kung-Fu Generation
04. Harmonia [ED 2] / RYTHEM
05. Kanashimi wo Yasashisa ni [OP 3] / little by little
06. Viva Rock ~Japanese Side~ [ED 3] / ORANGE RANGE
07. ALIVE [ED 4] / Raiko
08. GO!!! [OP 4]/ FLOW
09. Ima Made Nandomo [ED 5] / The Massmissile

Így már ok?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: ShiroiÍgy már ok?
Danke, danke....  :merci:
hmm, van benne olyan amiért talán érdemes
mondjuk az elsõ kettõ az asszem megvan teljesen
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

roderick

Quote02. Wind [ED 1] / Akeboshi

Hogy ez mennyire jó szám... törne le annak a keze, aki kitalálta, hogy cserélgetni kell az ED-eket...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Mattanja

Quote from: roderickHogy ez mennyire jó szám... törne le annak a keze, aki kitalálta, hogy cserélgetni kell az ED-eket...
Hai!
Nekem ez a nagy kedvenc: 08. GO!!! [OP 4]/ FLOW, de a többivel sincs különösebb bajom, mindegyikben tetszik valami. Viszont a Wind tényleg messze a legjobb ending.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Zanador

Kicsit megkésve bár, de csak most olvastam el ezt a threadet: rajtam kivül senki nem lett Gendo Ikari???
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

lynx655

Offtopicban is totál offtopic: :hopp:

A barátnõm procija nagyon gyorsan felmelegszik és lefagy a gép, mert rossz a ventillátor a bordán, de a borda 7,5 cm-es, amit nem vágnak hozzád minden sarkon. Keresnék 7,5 cm-es hûtõt vagy hûtõre ventillátort...
Bár úgy tûnik, talán sikerül szerezni, de több lábon kell állni, úgyhogy ha valaki tud segíteni, legalább infoval, küldjön PMet vagy emilt.
 :merci: elõre is.

Marfy

Quote from: lynx655Offtopicban is totál offtopic: :hopp:

A barátnõm procija nagyon gyorsan felmelegszik és lefagy a gép, mert rossz a ventillátor a bordán, de a borda 7,5 cm-es, amit nem vágnak hozzád minden sarkon. Keresnék 7,5 cm-es hûtõt vagy hûtõre ventillátort...
Bár úgy tûnik, talán sikerül szerezni, de több lábon kell állni, úgyhogy ha valaki tud segíteni, legalább infoval, küldjön PMet vagy emilt.
 :merci: elõre is.
Szerintem számítógépes szaküzletben biztos tudnak segíteni.

Mattanja

Quote from: NokiSzerintem számítógépes szaküzletben biztos tudnak segíteni.
Ez aztán segítség volt a javából!  :lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Quote from: lynx655A barátnõm procija
Elõször azt olvastam, hogy pocija! :lol:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dragon

Quote from: lynx655Offtopicban is totál offtopic: :hopp:

A barátnõm procija nagyon gyorsan felmelegszik és lefagy a gép, mert rossz a ventillátor a bordán, de a borda 7,5 cm-es, amit nem vágnak hozzád minden sarkon. Keresnék 7,5 cm-es hûtõt vagy hûtõre ventillátort...
Bár úgy tûnik, talán sikerül szerezni, de több lábon kell állni, úgyhogy ha valaki tud segíteni, legalább infoval, küldjön PMet vagy emilt.
 :merci: elõre is.
Esetleg egy totál új borda+venti kombó?
mondjuk azt újra kell taknyolni, de hátha még javít is a hûtésen
nem drága, pár kHUF az egész manapság, lehet, hogy jobban megéri
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

TurboK

5000 Ftért lehet kapni elég jó Coolermaster hûtõket. 3100 RPMen 42 fokon tartja a procit AMD Athlon XP+ 1,6 Ghzen, Asus a7v8x alaplapon.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Quote from: TurboK5000 Ftért lehet kapni elég jó Coolermaster hûtõket. 3100 RPMen
3100 rpm? Az úgy egy kicsit hangos lesz. Akkor már inkább áldozzon rá még 2000-et és vegyen egy Zalman-t.
Milyen a proci amúgy? Gyanítom, hogy prescott magos P4 vagy celeron, azok nagyon melegszenek.

Ha olcsón meg akarod úszni, hogy még hangos se legyen, vegyél rá egy GlacialTech Igloo-t. Az áruk 2500 körül szokott lenni, megbízhatóan hûtenek (2,8-as P4-et 38 fokon tartja) és csendesek. Persze ha a táp, vagy más venti zajos, akkor tök mindegy. :rolleyes:

lynx655

Quote from: MohaHa olcsón meg akarod úszni, hogy még hangos se legyen, vegyél rá egy GlacialTech Igloo-t. Az áruk 2500 körül szokott lenni, megbízhatóan hûtenek (2,8-as P4-et 38 fokon tartja) és csendesek.

Jól hangzik...  :D

pandp

Sziasztok!

Nincs valakinek magyar felirata a Kenshin sorozathoz? Ha lenne valami tippetek, hogy honnan lehet letöteni, annak is nagyon örülnék. Köszi!

PandP