Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Pandóra

Helló!

Gondoltam, itt sokan járnak, ezért felteszem itt is a kérdést, de légyszi', ha válaszol valaki, pm-be tegye, itt sosem tudom követni az eseményeket.
Naszóval: ismer valaki olyan számítógépes játékot, ami olyasmi hangulatú mint mondjuk a Final Fantasy (szóval jobbik fajta "sztoris" rpg, nem olyan, hogy megyek elõre az egy darab úton, és lövök mindenkire, aki szembejön), emellett (és ez a lényeg) amit lehet multiplayer módban játszani úgy, hogy a felek nem egymás ellen, hanem egymás mellett vannak. De ez lehet stratégiai játék is, csak ott is a másik játékos szövetséges legyen, ne ellenfél. :merci:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Damnatus

Hali!

A netes mmorpg-kben lehet kooperálva (partiban) játszani, bár a küldetések 95% szörnyölés.

Xipe

Fingom sincs hogy kicsoda.
olyan regota megvan mar.
majd eszembejut ugyis.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

#9243
Quote from: PandóraHelló!

Gondoltam, itt sokan járnak, ezért felteszem itt is a kérdést, de légyszi', ha válaszol valaki, pm-be tegye, itt sosem tudom követni az eseményeket.
Naszóval: ismer valaki olyan számítógépes játékot, ami olyasmi hangulatú mint mondjuk a Final Fantasy (szóval jobbik fajta "sztoris" rpg, nem olyan, hogy megyek elõre az egy darab úton, és lövök mindenkire, aki szembejön), emellett (és ez a lényeg) amit lehet multiplayer módban játszani úgy, hogy a felek nem egymás ellen, hanem egymás mellett vannak. De ez lehet stratégiai játék is, csak ott is a másik játékos szövetséges legyen, ne ellenfél. :merci:
RPG-féle engem is érdekelne!(strat már van, de egy idõ után uncsi)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

az FF-nel nincs unalmasabb.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Stratégiából én Warcraft 3-at és hearts of iron 2-t nyomom.
RPG-bõl a Lineage2-t, fentvan még a ROSE, és megvan a Ragnarok is.

Xaga

Quote from: Raggie GordonRPG-féle engem is érdekelne!(strat már van, de egy idõ után uncsi)

Probáljátok ki Silent Hill egyik részét erõsége a történet és a többféle befejezés.

"In my restless dreams I see that town...Silent Hill"

Raggie

Kösz Xaga! Megkeresem ezt a Silent Hill-t!(az idézet jól hangzott!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

Quote from: Raggie GordonKösz Xaga! Megkeresem ezt a Silent Hill-t!(az idézet jól hangzott!)

Akko még azt is elárulom hogy az idézet a Silent Hill 2-bõl van ;) HF

Raggie

HUHÚÚÚ! Vazze! 400 postom lett! Ecsém ez nem semmi! Én is kezdek forum-addict lenni. Ami mondjuk nem olyan nagy baj!
 :hopp:  :kiraly:  :muhahah:
Jok ezek a szmájlik, de még sohasem volt alkalmam õket használni, na majd most a 400-adik postomban!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hülye Raggie... :D Ebéd után nézzünk el a Vikingbe egy ünneplésre (elvégre csak egyszer van az embernek 400 postja! - hacsak nem kezdi el kitörölgetni magának a régi postjait, hogy többször ünnepelhessen :) ).

Én úgy tudtam, hogy a Silent Hill inkább túlélõs horror á la Resident Hill, mint szerepjáték.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHülye Raggie... :D Ebéd után nézzünk el a Vikingbe egy ünneplésre (elvégre csak egyszer van az embernek 400 postja! - hacsak nem kezdi el kitörölgetni magának a régi postjait, hogy többször ünnepelhessen :) ).

Én úgy tudtam, hogy a Silent Hill inkább túlélõs horror á la Resident Hill, mint szerepjáték.
OK, de már megint chateléssel fognak vádolni minket, és mostmár felmerült bennem a gyanú, hogy lehet, hogy nem alaptalanul! :D

Azt én is tudtam a Resident Hillrõl(mármint én is ezt olvastam róla), de engem még így is érdekel. Nem sok ilyesmi játékkal találkoztam még eddig.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus

Hali!
Quote from: Raggie GordonAzt én is tudtam a Resident Hillrõl
Én Silent Hillt, és Resident Evilt ismerek, van Resident Hill? Meg Silent E :rolleyes: vil is?

Ramiz

Bocs... elírtam... :__devil:
Resident Evil.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizÉn úgy tudtam, hogy a Silent Hill inkább túlélõs horror á la Resident Hill, mint szerepjáték.

Egyezünk ki kalandjátékban, mert nem szerepjáték (nincs benne karakterfejlõdés XP stb) de nem is túlélõs horror (nem szörnyeket kell hentelni az egész játékba). Az SH nagyon a történetre gyúr, a feeling a lényeg és még a grafika is szép.

Moha

Quote from: Raggie GordonLetölteni még csak-csak(mondjuk azt sem a legjobb sebességgel), de korlátozott a letöltési mennyiségem(3G/hónap)!  :bruhuhu:  :bruhuhu:
Jaaj, az nagyon gáz! Nekem a 10x-ese, és ki is szoktam használni. Hol van ilyen erõs korlátozás, melyik szolgáltató?

Xipe

Quote from: MohaJaaj, az nagyon gáz! Nekem a 10x-ese, és ki is szoktam használni. Hol van ilyen erõs korlátozás, melyik szolgáltató?


erdekes info. a honapban mar letoltottem tobb min 30G anyagot a chello meroje meg epp most lepi at a 10GB-t.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: MohaJaaj, az nagyon gáz! Nekem a 10x-ese, és ki is szoktam használni. Hol van ilyen erõs korlátozás, melyik szolgáltató?

Axelero.

Xaga: egyezzünk ki döntetlenben (bár még megvan mind a 4 végtagom (Monthy Python rulez! :D ))... jól hangzik amúgy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Quote from: Xipeerdekes info. a honapban mar letoltottem tobb min 30G anyagot a chello meroje meg epp most lepi at a 10GB-t.
Biztos sokat töltöttél más Chellos-tól, azt nem számolja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xipe

Quote from: CobraBiztos sokat töltöttél más Chellos-tól, azt nem számolja.

nem,ftp szerverrol toltottem animet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: Xipeerdekes info. a honapban mar letoltottem tobb min 30G anyagot a chello meroje meg epp most lepi at a 10GB-t.
Januárban és februárban nekem is hülyült a mérés, de olyan szinten, hogy pl. letöltöttem 7 teljes DVD-t + 2 anime sorozatot, összesen vagy 50 GB-ot és a mérõ mindössze 120 megát! mutatott :D
Azóta viszont - sajnos - jól mér.
De tényleg, ha másik chello-s géprõl töltesz, az nem számít bele a forgalomba.

Ramiz

Én kb össz 60 dolcsiért rendelnék maximum.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: MohaJanuárban és februárban nekem is hülyült a mérés, de olyan szinten, hogy pl. letöltöttem 7 teljes DVD-t + 2 anime sorozatot, összesen vagy 50 GB-ot és a mérõ mindössze 120 megát! mutatott :D
Azóta viszont - sajnos - jól mér.
De tényleg, ha másik chello-s géprõl töltesz, az nem számít bele a forgalomba.


ezert kell 28-tol tolteni mert akkor mar nem meri,tehat van 2-3 nap ingyen toltesed.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Manitu

Quote from: Xipeerdekes info. a honapban mar letoltottem tobb min 30G anyagot a chello meroje meg epp most lepi at a 10GB-t.
Én letöltöttem 30G -t, és a mérõ is annyit mutat, ugyhogy le lettem korlátolva :( Viszont pl januárban a 80G-ból, amit leszedtem összesen 1 megát számolt :D


Raggie

Jóóó hát tudjátok hova mennyetek! Én meg letöltöttem kb 2 gigát és már spórolok a hónap végére, hátha meglátok valami kihagyhatatlant! :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én 2 terrát szettem le most az elõbb, amíg leugrottam teáért, de a fele kicsurgott a flopimeghajtó nyílásán, mert olyan gyorsan szettem, hogy nem tudta felírni a vincsi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Raggie GordonJóóó hát tudjátok hova mennyetek! Én meg letöltöttem kb 2 gigát és már spórolok a hónap végére, hátha meglátok valami kihagyhatatlant! :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
Na azért én is ismerem az ilyet! Nekünk anno a Broadband-es idõben 1GB volt a havi limit, utána úgy lekorlátozott, hogy max az email + esetleg az irc mûködött, de slussz. Webrõl éppen csak 0.5 - 1 kb/sec csordogált...ha...

Assassin

Quote from: Raggie GordonJóóó hát tudjátok hova mennyetek! Én meg letöltöttem kb 2 gigát és már spórolok a hónap végére, hátha meglátok valami kihagyhatatlant! :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:

Miért ezt a fajta csomagot kérted?(3G az gáz) Havi 10ezerért annyit tölthetsz az Axeltõl amennyit akarsz, az ADSL otthon csomag...
" There is no sin to know their sins."

Xipe

Quote from: Raggie GordonJóóó hát tudjátok hova mennyetek! Én meg letöltöttem kb 2 gigát és már spórolok a hónap végére, hátha meglátok valami kihagyhatatlant! :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:


okosan kell tolteni.
beutemezni,hogy mit akarsz a honapban es beosztani.
en is igy toltok le have 60GB-t anelkul hogy lekorlatoznanak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Az Axelero otthon csomag az jól hangzik, csak akkor nem maradna ivópénzem. :rolleyes: Lehet, hogy megéri.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!