Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Emarsharae

#12810
Kisvirág: ok, lehet hogy te nyugodtan tûröd hogy lehülyézzenek és le f*szparasztozzanak, de engem ez sértett... és voltam olyan pofátlan és mi még nem ezek szerint, hogy visszaszóljak, mégpedig nem vagyok az.
Mellesleg akkor nem sírtam, hogy hahó, védjen meg valaki, és szerintem most sem azt tettem, ha igen, akkor bocsánat, csak kissé zavart, hogy nekem csak akkor lehet igazat adni, vagy legalábbis elismerni, hogy van benne valami, ha már mással is megesik ez, és nem elõtte.
És a fene vigye, már megint védem magamat. Lehet hogy tényleg rátok kéne hagynom (félre ne értsd, azt nem mondtam, hogy te is szidtál, csak azt javasoltad, zokszó nélkül tûrjem hogy elég kemény jelzõkkel illessenek), vagy esetleg ezt is megspórolhatnám, és kiírhatnám: hülye, idióta, etc vagyok.

Bonci: sebaj. Amit mondtam, elmondtam, max nem biztos hogy legközelebb beleszólok abba, ha katz leszól valakit azért, mert nem ért egyet vele.

Azt viszont még mindig tartom, hogy én legalább nem hülyézek le (vagy illetek komolyabb jelzõkkel) valakit addig, amíg õ ezt nem tette meg velem. Ezt hívják udvariasságnak, amibõl katznak láthatóan nem sok jutott.

PS: NEM vagyok dühös, de még ideges sem. Csak rossz szokásom fájdalmasan õszintének/nyersnek lenni. Tényleg sajnálom ha ez zavar valakit, de én már csak ilyen vagyok, úgyhogy próbáljatok megbékélni ezzel, mert öreg koromra már nehéz változtatni magamon.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: kisviragEz pedig most nem katz pártjára állás volt.

:lol: Olvasd el, "use" szövegértelmezés.

Kvikveg

Hm. Lemaradtam valamirol, ami mar eltunt.. :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Mi volt eddig a fórummal? Gondolom nem csak én nem tutam fellépni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

nite

jah, pontban reggel 8kor elszállt a szerver :)
gondolom valamit dolgoztak rajta.
--
God's in his heaven, all's right with the world

sirtomi

Én is egész délelõtt próbálkoztam.
Kicsit meg is ilyedtem :)

kisvirag

nem azt mondtam, hogy tûrd el...
azt mondtam, ne vedd fel a kesztyût...

Rounin: ha attól boldogabb vagy, igen, most inkább katzal értek egyet... de nem 100%osan.
csak gondoltam, elmondom, miként lehetne ezt az egészet elsimitani...
mert kicsit idegesít, hogy tücsköt békát kiabálnak egymásra.

de mindegy, gomen, hogy megpróbáltam alternatívát nyújtani...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kalibur

Quote from: KvikvegHm. Lemaradtam valamirol, ami mar eltunt.. :mad:
Nem vagy egyedül  :rolleyes: ...
De az utórezgésekbõl ítélve sztem jobban jártunk @_@ ...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

kisvirag

Quote from: KvikvegHm. Lemaradtam valamirol, ami mar eltunt.. :mad:

ha a vitára gondolsz, nézz be a vallások topicba
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Meske

A választás sebessége, vagy a neuronok kapcsolása? Próbáld ki a következõ gyakorlatot, meg fogsz lepõdni. Nem trükk, nem csalás. Kövesd az instrukciókat, válaszolj a kérdésekre egytenként a lehetõ leggyorsabban.
Addig ne menj tovább, amíg nem válaszoltál.

Mennyi 1+5?

2+4

3+3

4+2

5+1

Ismételd magadban a 6-os számot annyiszor, ahányszor tudod 15 másodpercig!

Majd, GYORSAN MONDJ EGY ZÖLDSÉGET!

Ugye a répára gondoltál? Ha nem, akkor a közé a 2% közé tartozol, akinek más asszociációkra forog az agya A 98% répára gondol ennél a gyakorlatnál - (Akkor úgy tûnik, én a maradék 2%-ba tartozom... :rolleyes: )


Most számold meg gyorsan, hány "F" betû van az alábbi szövegben:
FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS.

Megoldás:
Nos, mennyi? Három?
Biztos vagy benne? Nem akarod még egysze elolvasni?

A szövegben található "F"-ek száma összesen HAT!!! Úgy tunik, hogy az emberi agy nem képes feldolgozni az OF szót.

Aki mind a hat F-et megtalálta elsõre az zseni. A 3 az átlag. Már a négy is ritka. Érdekes... - (Akkor úgy tûnik én zseni vagyok...  :haha: Moha meg félzseni, mert õ meg csak 5-öt talált meg! :hehe: )



Gondolkodtál-e azon, hogy átlagos vagy-e, vagy különbözöl másoktól? Csináld meg az alábbi feladatot, nem tart soká!
Kövesd az instrukciókat, válaszolj fejben a kérdésekre egyenként a lehetõ leggyorsabban, de addig ne menj tovább, amíg az adott kérdést nem válaszoltad meg. It is meglepõ az eredmény...!

Mennyi: 15+6

3+56

9+2

12+53

75+26

25+52

63+32

Nehezebb fejben számolni, de ebben rejlik az igazi feladat, úgyhogy folytasd...

123+5

GYORSAN GONDOLJ EGY SZERSZÁMRA ÉS EGY SZÍNRE!

............Piros kalapács...!?!?!?! - (háát, a piros az bejött, de a kalapács egyáltalán nem... :rolleyes: )


Akit érdekelnek még ilyenek, akkor még írhatok, de ezek közzül nekem egyik sem jött be, amit mondtak... :p
Csak gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek bejönnek... Leginkább az F-számolós feladat eredményeire lennék kíváncsi! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: White SeeDnem hiszoik el, hogy ebben az országban van adóhatóság és minden fillért elszámoltatnak az emberrel?!
Ja, naivitás rulez! :rolleyes:
Persze kár, hogy itthon nem lehet olyasmit csinálni, mint sok helyen, hogy kipakolják a Paypal "Donate" gombot.
Dehát ez itt Agyarország, idióta adótörvényekkel. Ezek miatt nem megy az adományozás, és ezek miatt nem tud elterjedni itthon a távmunka és az internetes "affiliate marketing" :ejj:
QuoteA társoság elvesztése viszont elégé zavarna.
Engem szintén.
QuoteAkik meg asziszik hogy a DC és a bitcomet hosszú életû lesz azok tévednek. Már csak idõ kérdése hogy mikor szálnak rá a jogvédõ és egyéb szervezetek. Ez volt a napsterrel, a kazával és minden ilyen programmal.
Ezzel viszont vitatkoznék. Mert azért azt ne felejtsd el, hogy a Napster és a Kazaa is centralizált volt, egy központi szerverrel. DC-n viszont millió hub, torrenthez rengeteg tracker létezik, mindet úgysem tudják leállíttatni. Meg aztán: lekapcsolnak egyet, jön helyette két másik...
És akkor még ott van a DHT rendszer...
Ha meg esetleg a kliensprogramok íróit "kapják el" : úgyis akad más, aki ír egy klienst. Bittorrent és DC protokolja is szabad, bárki írhat hozzá klienst, DC++ meg eleve maga is GNU licenszes.

Lythis

egen, tessék küldeni még!!!!Amúgy ezeket ismertem:D De biztos van még olyan amivel nem találkoztam, szal ha van akkor jöhet!

Meske

Quote from: Lythisegen, tessék küldeni még!!!!Amúgy ezeket ismertem:D De biztos van még olyan amivel nem találkoztam, szal ha van akkor jöhet!
OK, akkor itt van még kettõ:

Az alább szöveget el tudod olvasni? :D

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen.




Az alábbi egy érdekes jelenség, és minél tovább gondolkodik rajta az ember, annál meglepõbb. Csináld végig komolyan az alábbiakat:

Ne scrolloz le túl gyorsan, kövesd az instrukciókat. Fejben végezd el a számításokat a lehetõ leggyorsabban. Ha segit, hangosan is számolhatsz. Egyenként hajtsd végre az alábbi instrukciókat.

Mennyi 2+2?

4+4?

8+8?

16+16?

Gyorsan gondolj egy számra 12 és 5 között!

Ugye 7-re gondoltál?
Ez nem mágia!!!! - (Háát ez sem jött be nekem, ugyanis én a 6-ra gondoltam... :rolleyes: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

#12823
Quote from: MeskeA választás sebessége, vagy a neuronok kapcsolása? Próbáld ki a következõ gyakorlatot, meg fogsz lepõdni. Nem trükk, nem csalás. Kövesd az instrukciókat, válaszolj a kérdésekre egytenként a lehetõ leggyorsabban.
Uborka
5F
Kék kalapács (miközben a piros a kedvenc színem :wtf: )

edit: Én is a 7-re gondoltam. A legtöbbnek igen egyszerû magyarázata van (szvsz):
- kalapács: "gondolj egy szerszámra" - a kalapács a leggyakrabban használt szerszám, és ált. ha csak utalni akarnak barkácsolásra vagy hasonló tevékenységekre, mindig a kalapácsot használják szimbólumnak, így nem meglepõ, ha a legtöbb embernek a kalapács ugrik be. (hogy miért piros, azt nemtom)
- 7: misztikus szám, mesékben (és sok máshol) nagyon gyakran elõfordul. Ez sem lepett meg.

Kalibur

Quote from: White SeeDA társoság elvesztése viszont elégé zavarna.
Oh, milyen igaz... Zavaró. Sajnos mélyen egyet kell értenem... csak tapasztalatból is! Hosszabb idõre távozol és ha visszajössz, már alig ismersz valakit. Szomorú...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Darkstar

-Paradicsom (mar csak azért is, mert ma valaki azt mondta gyümölcs, másik meg azt, hogy zöldség :D)
-4 F-t láttam elõször  :rolleyes:
-Szürke fúrógép (ma a szomszédban polcokat tettek fel ).
-11
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

#12826
Quote from: aquanaÖh, akkor egy utolsó offtopic post és aztán befogom a számat...

néztem Cowboy Bebopot (elsõ öt rész)... HISZEN EZ A SOROZAT JÓ  :eeek:
:D Hat ez kesz! :D
Egy sikeres terites a forumitak reszerol. :jee:


Sargarepa, de meg a feladat elott. Egyszer mar megcsinaltam
3F - hulyulok??! Najo, fogjuk a kesoi idopontra. Hajnali 3kor inkabb meg sem probalom, mert 42 lesz. :eeek:
piros kalapacs (gyerekkorunk fajatekpufolesei...)

16... Tudom, nem 12 es 5 kozotti, de megszoktam, hogy elobb a kisebb szamot irjak... Es a 7 a kedvenc szamom - katasztrofa... :lul:

edit: kepzeljetek, koruson a Sakura, sakura c muvet fogjuk enekelni, egeszen japanul! :D:D:D Kemeny 3 oldal, es eletemben eloszor nem birom elolvasni a szerzo nevet. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegTudom, nem 12 es 5 kozotti, de megszoktam, hogy elobb a kisebb szamot irjak...
Az engem is bezavart elsõre.
QuoteEs a 7 a kedvenc szamom
Hehe, nekem is. :haha: Úgy tûnik, ez a szám eléggé népszerû. ;)

Dragon

Quote from: White SeeD"Régebbi" témákhoz:
Usteam oldalán lévõ webhostos téma: Én nem tudom, tényleg ennyire idióták néhányan, hogy nem hiszoik el, hogy ebben az országban van adóhatóság és minden fillért elszámoltatnak az emberrel?! És olyan rovat nincsen hogy "adományt kaptam...." Ehh, ennyi értetlen embert. Vajon csináltak már adóbevallást??
Talán ha vallást/egyházat alapítanánk, akkor lehetne adományozni. Mondjuk egy Anime-vallást. És lenne pár prófétánk is, pl. Hideaki Anno, na? Ugye jól hangzik?

Quote from: White SeeDA társoság elvesztése viszont elégé zavarna.
Fórumot bármikor csinál bárki UW-n, vagy akárhol. Ha arra kerül a sor, sztem Moha lazán bevállalja, a modok meg maradnak.


Quote from: Bonci- 7: misztikus szám, mesékben (és sok máshol) nagyon gyakran elõfordul. Ez sem lepett meg.
lehet, de emellett szerintem az is közrejátszik, hogy a kivonásra asszociálsz a két számmal kapcsolatban, mivel sokat számoltál már, és rutinszerûen beugrik a két szám különbsége (sõt, az összege 17, amiben a hetes szintén benne van)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Meske:ez eszméletlen! Nekem mindegyik bejött! Nem hiszem el! Ennyire egyformák lennének az emberek agyi reakciói??? :eeek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: bpka000Talán ha vallást/egyházat alapítanánk, akkor lehetne adományozni. Mondjuk egy Anime-vallást. És lenne pár prófétánk is, pl. Hideaki Anno, na? Ugye jól hangzik?

Legyen, támogatom!  :jee:  :)   Egyébként mi kell ahhoz, hogy egy vallást hivatalosan is elismerjenek?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Raggie GordonMeske:ez eszméletlen! Nekem mindegyik bejött! Nem hiszem el! Ennyire egyformák lennének az emberek agyi reakciói??? :eeek:
Nem, mindössze arról van szó, hogy egy agyatlanított mutáns marharépa vagy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Ugye mindenki egyetért, hogy a gratulációk és az offtopic törölhetõ, és indulhat mindkettõ újra az 1. post-tól?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: ShiroiUgye mindenki egyetért, hogy a gratulációk és az offtopic törölhetõ, és indulhat mindkettõ újra az 1. post-tól?
Mármint az egész topik?  :eeek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: ShiroiUgye mindenki egyetért, hogy a gratulációk és az offtopic törölhetõ, és indulhat mindkettõ újra az 1. post-tól?
Ööööö... mit, hogy meg mi?? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Raggie GordonBocsánat érte, de ezt nem nagyon tudtuk volna máshol megbeszélni szvsz. Mindenesetre befejeztük.
Pl. meet vagy offtopic? Vagy pm? :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: ShiroiUgye mindenki egyetért, hogy a gratulációk és az offtopic törölhetõ, és indulhat mindkettõ újra az 1. post-tól?
Ezt most fenyegetõzésnek szántad, vagy csak hülyéskedsz, vagy komolyan gondolod?

Btw, Chronos már egyszer megpróbálta törölni ezeket, de nem sikerült neki.

Ha komolyan gondolod, mikor szándékozol rá sort keríteni?

.Attila

Van különösebb oka a 2 thread törlésének? Gyorsabb lesz tõle a fórum? Lényegesen kevesebb helyet foglalnának a szerveren? Én nem hiszem, de ha mégis, akkor tegyetek belátásotok szerint, jelenleg értelmetlennek látom.

Necrid^

Quote from: BonciVan különösebb oka a 2 thread törlésének? Gyorsabb lesz tõle a fórum? Lényegesen kevesebb helyet foglalnának a szerveren? Én nem hiszem, de ha mégis, akkor tegyetek belátásotok szerint, jelenleg értelmetlennek látom.
Egyetértek. mi az oka a törlésnek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: ShiroiUgye mindenki egyetért, hogy a gratulációk és az offtopic törölhetõ, és indulhat mindkettõ újra az 1. post-tól?
Szuggesztív kérdés. :D Egyébként ennyire foglalkoztat, hogy kinek mennyi postszáma van?

Quote from: ShiroiPl. meet vagy offtopic? Vagy pm? :rolleyes:
Ebben igazad van. Egyetlen mentségként az hozzuk fel, hogy reméltük, a szerepjátékos topikba benéznek az érdeklõdõk, akiket el akartunk csábítani játszani (több-kevesebb sikerrel), míg a meetesbe vagy az offtopikba talán nem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!