Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelmor
BibleBlack beteg... túl beteg...
Beteeeeeeg????????!!!!!!!!!Inkább úgy mondanám hogy INYENCSÉG... :jee: :jee:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelmor

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nááá azérrt van tartalma....majd meglátod...És igyekszem majd kulturáltan kifejezni magam:angyali:

Már láttam. akkor is beteg...

roderick

QuoteOriginally posted by Shizuku
Akkor hát rögtön elsõ kézbõl tisztázzunk valamit. Kb. fél órája voltam kint a duplanullán, azóta (gondolom én) nem nõtt kukim.
 

Bible Black óta tudjuk, hogy ahhoz elég 2-3 másodperc is... :bsd:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelgadis

Drótmalac: igaz. de majd jön szépen modibácsi a lemezvágó óllójával és nyiszálgat :))

Shizuku

QuoteOriginally posted by Zelmor
BibleBlack beteg... túl beteg...

Mindent meg kell tapasztalni (már persze csak normális határok között), hogy véleményünk legyen. Mivel eddig ilyent még nem láttam (animéban), ezért hát meg kell nézni, hogy tudjak mihez viszonyítani. Majd utána lehet én is azt mondom: beteg. De addig nem. :)

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelmor
Már láttam. akkor is beteg...
Nincs izlésed......Én pl NAGYON szeretem.... :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shizuku

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Megjegyezném, hogy nem tartom túl jó 5-letnek ezen topic szétoffolását, mert:
1- Funkcionális szerepe van az oldallal kapcsolatban.
2- Ha telepakoljátok :_off:  -al akkor áttekinthetlenné vállik.
3- Nem illik minden topicot szétoffolni...

OK, igenis, értettem!

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zelgadis
:D :D :D Hát milyen unalmas lenne má' ha mindenkit u. azok a dolgok érdekelnének :D Akkor sokkal kevesebb dolog létezne, mert amik senkit sem érdekelnek, azok meg sem születtek volna :D ÉS sokkal szürkébb lenne a filág :D

Hopp, bocs, ez így ilyen tompult esti aggyal boccs :D :zen:

edit: meg ahogy látom tlee van hejjesíráshi izével, de mosmá nem vajtitom ki  na.. izé.. éted
:D

Zelmor

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nincs izlésed......Én pl NAGYON szeretem.... :D

Hentát nem nézek sokat.
1. nincs irá dõm
2. akkor inkább anime vagy manga
3. ...három...

Zelgadis

Jessszusom egyre inkább biztos, hogy én meg nem nézem azt a hentait (halálra vált fejjel)

Zelmor

Offolást abbahagytam. Mostanra... :D ha Újlány szeretne dumálni témában, küldjön email-t, és ...és.

Itachi

QuoteOriginally posted by roderick
Bible Black óta tudjuk, hogy ahhoz elég 2-3 másodperc is... :bsd:
Háát igen az a fránya +kuki a BibleBlackben..... :ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

egyébként meg mitõl lett ilyen bûnlassú a postolás?
Csak nem megint a mail lel van a gond, hogy amíg nem küldi el a levelet azoknak akik bekattintották, hogy új postnál küldje, addig nem rakja be a postot, de a levél meg ilyen lassan megy el?

Vagy csak én vagyok a hülye?
(összeráncolt szemöldökkel elgondolkodik)
Na várjunk, ezt mindenki tudja... öö... öb... mindegy.

Szóval mi a halál történt megint? :(

roderick

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Jessszusom egyre inkább biztos, hogy én meg nem nézem azt a hentait (halálra vált fejjel)

Hát igen, nem nagy hiba, ha kihagyod... :bsd:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelmor

QuoteOriginally posted by roderick
Hát igen, nem nagy hiba, ha kihagyod... :bsd:

I agree, de most meg itten offolounk mindent szanaszéjjel... :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelgadis
:D :D :D Hát milyen unalmas lenne má' ha mindenkit u. azok a dolgok érdekelnének :D Akkor sokkal kevesebb dolog létezne, mert amik senkit sem érdekelnek, azok meg sem születtek volna :D ÉS sokkal szürkébb lenne a filág :D

Hopp, bocs, ez így ilyen tompult esti aggyal boccs :D :zen:

edit: meg ahogy látom tlee van hejjesíráshi izével, de mosmá nem vajtitom ki  na.. izé.. éted
Háááát ez betesz........:eek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

Hümmm.... a nõi, és a férfi agy teljesen másra van kihegyezve... a férfiaknak jobbak a reflexei, a nõk pedig rettenetesen jó megfigyelõk. Kicsit belegondoltok, nem véletlenül alakult ez így. Ebbõl ered talán az is, hogy a nõk agya jobban bírja a multitaszkot is :) , a férfiak nagy része pedig mindíg csak az adott pillanatban végzett, és a személyes érdeklõdést maximálisan lefedõ dologra tud koncentrálni.

Itachi

Ezennel bejelentem, hogy én is abbahagytam az off olást!:hail:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zelgadis
egyébként meg mitõl lett ilyen bûnlassú a postolás?
Csak nem megint a mail lel van a gond, hogy amíg nem küldi el a levelet azoknak akik bekattintották, hogy új postnál küldje, addig nem rakja be a postot, de a levél meg ilyen lassan megy el?

Vagy csak én vagyok a hülye?
(összeráncolt szemöldökkel elgondolkodik)
Na várjunk, ezt mindenki tudja... öö... öb... mindegy.

Szóval mi a halál történt megint? :(
Megint mindenki postbombázót játtszik... A levélküldés sebessége pedig sokmindentől függ. Ingyenesen használható postafiók (gy.k.: freemail, hotmail, stb) esetén ne lepődj meg akár fél napos késés esetén sem.

Zelgadis

És akkor fél napig nem tud senki postolni? :D :D

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shock12
Hümmm.... a nõi, és a férfi agy teljesen másra van kihegyezve... a férfiaknak jobbak a reflexei, a nõk pedig rettenetesen jó megfigyelõk. Kicsit belegondoltok, nem véletlenül alakult ez így. Ebbõl ered talán az is, hogy a nõk agya jobban bírja a multitaszkot is :) , a férfiak nagy része pedig mindíg csak az adott pillanatban végzett, és a személyes érdeklõdést maximálisan lefedõ dologra tud koncentrálni.
Ezt mondtam én is, csak nem tudtam magam abban a pillanatban ilyen formán (értsd: soviniszta mellékzönge mentesen) kifejezni.
:D

Zelgadis

Najó, akkor mehetek végra aludni :D
Off off, mondhatjuk így is

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zelgadis
És akkor fél napig nem tud senki postolni? :D :D
Nem, csak a levél nem ér oda.

Zelmor

QuoteOriginally posted by Lorenor
De hát ugyebár minden anime girl meg boy ugyebár makk egészséges...Ugyhogy nemi betegségek náluk nem léteznek... :p

:cool:

Itachi

Akkor majd a hétvégén megpróbálok egy szalonképes Bible Black leírást készíteni ha idõm engedi.....:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zelmor
I agree, de most meg itten offolounk mindent szanaszéjjel... :D
Az offtopic thread pont erre a célra lett létrehozva, továbbá megjegyezném, hogy van 1 jó lehetõség chatelni is... javasolnám, hogy ott legyen mindenkinek agymenése.

Itachi

Ja meg talán a legfontosabb:Az hogy vki alkalmanként mindkét nemi szervvel rendelkezik nem az jelenti hogy hermafrodita vagy transzi......:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

Jó, csak emléxel, multkor pont az volt a probléma, hogy amíg a rendszer le nem ellenõrízte, hogy a levél rendben odaérkezett, addig nem küldte el a postot. Márpedig nem érdezett, mer valami gáz volt vele. Ezért nem lehetett olyan topicokba írni amikbe valaki bekattintotta hogy levelet kér ha új post érkezik.
 De mostmár tényleg megyek aludni mer elég volt máár  ^^"'

Itachi

Ok.ok én nem off olok többett...:angyali:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Aludj jól/Oyasumi nasai.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"