Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: BonciItt viszont nem volt igazából piálás. Lehet, hogy egy-két ember piált, bár én nem láttam egyet sem. Ez az ökörködésrõl szólt, de majd személyesen elmesélem, hogyan is nézett ki a program.
OK. Meeten úgyis megveregetjül még a válladat, mielõtt elhagysz minket és kicsiny hazádat, hogy kilépj az ismeretlenbe stb. stb. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Darkstarmax megkeresem nagyobb felbontásban, és kinyomtattatom vhol, esetleg nem is papirra, bár ez gondolom nem olcsó
De nem ám! :(
Én poénból akartam nyomtatni a kocsi szélvédõhöz egy napellenzõt (Azumanga: Yukari "ámokfutó" képpel a kormánynál), aztán mikor megtudtam, hogy 5000+fa egy négyzetméter, inkább letettem róla...

sirtomi

Quote from: MohaDe nem ám! :(
Én poénból akartam nyomtatni a kocsi szélvédõhöz egy napellenzõt (Azumanga: Yukari "ámokfutó" képpel a kormánynál), aztán mikor megtudtam, hogy 5000+fa egy négyzetméter, inkább letettem róla...
:eeek:  Mi olyan drága benne? Szerintem pár nap alatt ki is fakulna.

Ramiz

Quote from: MohaÉn poénból akartam nyomtatni a kocsi szélvédõhöz egy napellenzõt (Azumanga: Yukari "ámokfutó" képpel a kormánynál), aztán mikor megtudtam, hogy 5000+fa egy négyzetméter, inkább letettem róla...
Pedig ez marha jól nézhet ki! És nem is kell menet közben sem levenni... :D Csak fúrni kell két lyukat, vagy amúgy Ace Ventura-san kihajolva vezetni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz...vagy amúgy Ace Ventura-san kihajolva vezetni. :D
Egyszer kipróbáltam: halott ablaktörlõ + erõs havazás = élvezet :D

Igazából nem nagyon szeretném mégegyszer kipróbálni :haha:

Ramiz

Quote from: FazékEgyszer kipróbáltam: halott ablaktörlõ + erõs havazás = élvezet :D
Igazából nem nagyon szeretném mégegyszer kipróbálni :haha:
Eleve csoda, hogy túlélted, nem? :D
Mi autópályán jöttünk úgy, hogy eltört az ablaktörlõ (felcsapódott a rosszul lezárt motorháztetõ a légellenállástól...), és fél percenként meg kellettt állni, kiszállni az esõbe és letörölni az ablakot. Azért pont fél percenként, hogy legalább egy percben egy kb 10-20 másodpercig lássunk valamit. :lazza: Aztán egy benzinkútnál egy "tapasztalt nyugdíjas" kamionsofõr segített: kötelet kötött az ablaktörlõre, és elöl a két ablakon bevezette. Manuális ablaktörlés hazáig... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizEleve csoda, hogy túlélted, nem? :D
Mi autópályán jöttünk úgy, hogy eltört az ablaktörlõ (felcsapódott a rosszul lezárt motorháztetõ a légellenállástól...), és fél percenként meg kellettt állni, kiszállni az esõbe és letörölni az ablakot. Azért pont fél percenként, hogy legalább egy percben egy kb 10-20 másodpercig lássunk valamit. :lazza: Aztán egy benzinkútnál egy "tapasztalt nyugdíjas" kamionsofõr segített: kötelet kötött az ablaktörlõre, és elöl a két ablakon bevezette. Manuális ablaktörlés hazáig... :D
Felcsapódott a motorháztetõ?  :eeek:
Mekkora sebességnél történt?

Egyik ismerõsömnek szakadó esõben, az ablaktörlõ leggyorsabb fokozaton sem bírta, egyszercsak az egyik lapát tõbõl elrepült :) Vadiúj BMW volt. Persze csak párban lehet kapni és kb 40eFT.

Ramiz

Quote from: sirtomiFelcsapódott a motorháztetõ?  :eeek:
Mekkora sebességnél történt?
Kb 80 km/h. Ráadásul a nagyapám ült a volánnál, aki amúgy óvatosan vezet és "biztonsági okokból" túl nagyokat fékez (szervófék - gyerekkoromban mindig lefejeltem a sofõrülés fejtámláját). De jól csinálta, nem parázott be, szép nyugodtan lassított (vizes úttest), a nagyanyám meg nézte az út szélét, és mondta, hogy "Kicsit jobbra... túl sok!... most jó, tartsd egyenesben... enyhe jobbkanyar...", hogy nehogy lehajtsunk az útról.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Jóó kis autókázós sztorik! :)

És Ramiz még el sem mesélte, mikor kiskorában(7-8) indulásnál egybõl kanyarodott a kocsi, õ meg nem csukta be rendesen az ajtót és kilendült a könyöklõbe csimpaszkodva! :D Persze csak éppen indult a kocsi, szóval nem volt nagy sebesség(Dzsémsz Bondhoz még lehet fejlõdni egy kicsit), de elég para volt mellette ülni(én is lehettem vagy 6-7).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Jó öreg Dacia... Pedig én csak piszkálgattam az ajtónyitót! :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizJó öreg Dacia... Pedig én csak piszkálgattam az ajtónyitót! :lame:
Ilyen storim nincs. Kiskoromban Ladánk volt, kemény Lada 1600, nem akármi vacak. Azon nem nyílott könnyen az ajtó, izomból kellett kinyitni.

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiNálad még nem emelték? Nekem itt kb 4 van.. volt már, hogy rövid idgeig még azt is túlszárnyalta, de az ilxen tényleg ritka. Na de ez már tényleg nagyon off  :rolleyes:

Hát nem. Nem mindenki lakik urbanizált területen. Itt a tanyán jó ez még a parasztnak :] :lazza:

Kvikveg

Mi "felhofeher" (gy piszkosfeher) trabival kezdtunk, aztan ladara valtottunk.
Trabival volt erdekes sztorink: mentunk le a Balatonra, es nem ertettuk, miert rohog mindenki teli szajjal, mikor elmegy mellettunk. Aztan leesett. Kigyulladt a kipufogo -> raketameghajtasu trabi!  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: KvikvegMi "felhofeher" (gy piszkosfeher) trabival kezdtunk, aztan ladara valtottunk.
Trabival volt erdekes sztorink: mentunk le a Balatonra, es nem ertettuk, miert rohog mindenki teli szajjal, mikor elmegy mellettunk. Aztan leesett. Kigyulladt a kipufogo -> raketameghajtasu trabi!  :D
Ez kemény. Hogy nézett ki utána a trabi hátulja?

katz

Ablaktörlös sztori nekünk a nyáron volt a Balcsin. Pont azon a napon kezdett el esni az esõ, és az ablaktörlõ rövid szenvedés után kilehelte lelkét. Nekiálltunk bütykölni, de össze volt rohadva a mechanizmus. Az egyik ablaktörlõlapátot levetük, és egyik haverom az anyosülésrõl, letekert ablakból kihajolva törölgette az ablakot, kezében az ablaktörlõlapáttal. :lul: Kár, h épp nem volt senkinél fényképezõ :D


Autosokból kezd nagyon elegem lenni. Minden reggel kocsival járok munkába és ilyenkor  aztán remekül látom, h nem csak nagy az isten állatkertje, hanem még a kerités is túl alacsony. Már filozok azin, h veszek egy Kamaz-4911-et, hegesztek rá 2"-os acélcsõbõl egy vadrácsot, befestem matt feketére, oszt aki állat módjára vezet, arra ráparkolok 160-al.

sirtomi

Quote from: katzAutosokból kezd nagyon elegem lenni. Minden reggel kocsival járok munkába és ilyenkor  aztán remekül látom, h nem csak nagy az isten állatkertje, hanem még a kerités is túl alacsony. Már filozok azin, h veszek egy Kamaz-4911-et, hegesztek rá 2"-os acélcsõbõl egy vadrácsot, befestem matt feketére, oszt aki állat módjára vezet, arra ráparkolok 160-al.
Nem rossz gondolat. Mennyit fogyaszt ez a dög? Nem találom a szövegben.
Én most motorra szeretnék jogsit, de még lehet hogy meggondolom és inkább teherautóra szerzek :D

kisvirag

:D

és te legalább autóval vagy, én biciklivel szenvedem el ezt nep mint nap!

ma pl az egyik keresztezõdésben, ahol nekem lett volna elsõbbségem, kanyarodott be egy szõke cica és nagyon nem tudta eldönteni, hogy elengedjen, vagy átmenjen... ilyen hozzáállás mellett én sem nagyon mertem elindulni, de aztán szerencsére a seggén maradt :)

mindenesetre, meg kell állapítanom, hogy ritka rosszak a bicikliutak!
pedig mennyire szorgalmazzák, hogy azzal járjunk, ne autóval....
pf, hátkérem, csak a hozzám hasonló mazochisták hajlandóak szétrázatni a lelküket...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: katzMár filozok azin, h veszek egy Kamaz-4911-et, hegesztek rá 2"-os acélcsõbõl egy vadrácsot, befestem matt feketére, oszt aki állat módjára vezet, arra ráparkolok 160-al.
Te, a mostani olajárak mellett úgy hallottam, hogy a Hummereket már féláron adják  :haha:

sirtomi

Quote from: kisviragmindenesetre, meg kell állapítanom, hogy ritka rosszak a bicikliutak!
Pécsen meg nincsenek is bicikliutak. Mehetsz a fõutakon.

kisvirag

Quote from: sirtomiPécsen meg nincsenek is bicikliutak. Mehetsz a fõutakon.
de azok legalább jó minõségûek....
igazából, ha nem tartanék a zsernyákoktól én is ott mennék, de már jópárszor lezavartak a bicikliutra, mindig akkor járnak arra, amikor én is, nemisértem :D

(egyszer majdnem meg is büntettek, de aztán rájukvillantottam édes mosolyom :) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragmindenesetre, meg kell állapítanom, hogy ritka rosszak a bicikliutak!
pedig mennyire szorgalmazzák, hogy azzal járjunk, ne autóval....
pf, hátkérem, csak a hozzám hasonló mazochisták hajlandóak szétrázatni a lelküket...
Én már rég bringával járnék, ha nem kéne egy 2km-es kerülõt meg bringacipelést csinálnom azért, hogy az M7-est/Budaörsi utat kikerüljem... meg a többi is életveszély...  :__devil:  :hogyaza:

sirtomi

Én is tervezem egy ideje a biciklire váltást, de jövõ nyárig mostmár maradok a busznál.

katz

Quote from: Kuro_TenshiTe, a mostani olajárak mellett úgy hallottam, hogy a Hummereket már féláron adják  :haha:
Az APV Rt meg selejtezi ki a régi T-55-öket. :__devil:  Pár milla darabja. Kár, h kiberheltek :( Shiroi, beujithatál nekem egyett a HM-ben :D

Rounin

Quote from: sirtomiPécsen meg nincsenek is bicikliutak. Mehetsz a fõutakon.

Dehogy nincs. Kövesd a vérfoltokat :bsd:

Mellesleg párat már láttam. De pont a legfélreesõbb helyeken vannak :D

Kuroi Tenshi

Quote from: katzAz APV Rt meg selejtezi ki a régi T-55-öket. :__devil:  Pár milla darabja. Kár, h kiberheltek :(
De azért az a szép széles lánctalp még szépen el tudja kenni a sminket a hülye vezetni nem tudó szõke libák arcán  :lul: A parkolással sem lesz gondod  :lul:

Kvikveg

Quote from: sirtomiEz kemény. Hogy nézett ki utána a trabi hátulja?
Semmi kulonosebbre nem emlekszem. Pontosan nem tudom, mert bazi kicsi voltam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: RouninDehogy nincs. Kövesd a vérfoltokat :bsd:

Mellesleg párat már láttam. De pont a legfélreesõbb helyeken vannak :D
Hát én biztos nem arra járok. Még sehol sem láttam, talán a Mecseken, vagy Kertvárosban lehet.

Rounin

Quote from: sirtomiHát én biztos nem arra járok. Még sehol sem láttam, talán a Mecseken, vagy Kertvárosban lehet.

Bingó! Kertváros, a pályaudvar (sihuhu)  mögött :] Ott van egy ca. kilométeres szakasz. Csak szinte senki nem használja.

Mattanja

Quote from: katzAz APV Rt meg selejtezi ki a régi T-55-öket. :__devil:  Pár milla darabja. Kár, h kiberheltek :( Shiroi, beujithatál nekem egyett a HM-ben :D
:haha: Azt hiszed, van ott? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#13109
Nem éri meg Budapesten biciklizni: lihegsz, így sokkal több mérgezõ gázt szívsz be. Meg különben is, biciklin gyorsabban fogy a cigi. :D Ja, és a gödrök is. Meg ellopják a bicajt. Meg egyébként is, megizzad az ember. "No sports!" :lazza:

Quote from: Raggie Gordon:_off:
Rounin+Kuro_Tenshi: Jó, errõl most ne vitatkozzunk, fõleg ne itt( :körülnéz modokat keresve: ), de szvsz a Maja a méhecske nem nagyon anime.
Ha zavar, hogy off vagy, miért nem mész át máshova? :confused:
Szerintem az is kell ahhoz, hogy valami anime legyen, hogy japánok csinálják. Lehet, hogy lesznek majd nem japán animék is, de egyelõre nem láttam még ilyet. Pl koreai rajzfilmek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!