Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Cobra
Akinek tegnap nem ment a Messenger:  http://www.hwtesztek.hu/index.php?oldal=hirek&id=957

Igen, én ezt gondoltam magamtól is :D

noriko

QuoteOriginally posted by Cobra
Akinek tegnap nem ment a Messenger:  http://www.hwtesztek.hu/index.php?oldal=hirek&id=957
hmm...éértem....tehát a cikk röviden: leállt az msn. hogy miért? foggalmunk sincs, de a hiba nem az ön készülékében van.:p

amúgy hogyhogy találok itt embereket ilyenkor?? mars ki a szépidőre!! (én is ezt tenném, de szerelőt várok:( )
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

QuoteOriginally posted by noriko
amúgy hogyhogy találok itt embereket ilyenkor?? mars ki a szépidőre!! (én is ezt tenném, de szerelőt várok:( )

Én kint vagyok egész nap..:D //tele is vagyok harci sérülésekkel, ala öcsi :rolleyes: // csak néha beugrok az ablakon..(igen..tényleg..az a 10 méter kerülő shock lenne amit az ajtóig meg kéne tenni :p), hogy megnézzem mi újdonság van a fórumon^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

noriko

QuoteOriginally posted by Saori
Én kint vagyok egész nap..:D //tele is vagyok harci sérülésekkel, ala öcsi :rolleyes: // csak néha beugrok az ablakon..(igen..tényleg..az a 10 méter kerülő shock lenne amit az ajtóig meg kéne tenni :p), hogy megnézzem mi újdonság van a fórumon^^
Na látjátok, EZ egy igazi Ancient memberhez illő viselkedés!!:D

(a szerelő nem jött, a nap meg elment...:ejj: )
"I wish I could, but I don't want to."

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
csak néha beugrok az ablakon..(igen..tényleg..az a 10 méter kerülő shock lenne amit az ajtóig meg kéne tenni :p), hogy megnézzem mi újdonság van a fórumon^^
Hm... én most kinyitottam az ablakomat, de nem ugrottam még ki rajta... :D ... igaz, így nem spórolom meg azt a 35 másodpercet, amíg eljutok a bejárati ajtóig, hogy kimehessek rajta... hm... ki kellett volna ma menni kicsit sétálni... de kimaradt... tudtam, hogy valamit elfelejtettem! ^^

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Hm... én most kinyitottam az ablakomat, de nem ugrottam még ki rajta... :D

Lehetőleg ezt a műveletet továbbra is hanyagold.. :o ..  úgyérzem nem lenne túlontúl kellemes...^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by noriko
hmm...éértem....tehát a cikk röviden: leállt az msn. hogy miért? foggalmunk sincs, de a hiba nem az ön készülékében van.:p

amúgy hogyhogy találok itt embereket ilyenkor?? mars ki a szépidőre!! (én is ezt tenném, de szerelőt várok:( )
Hmmm..Szép idő..Már akinek...Én pl. a hideg borús időt szeretem...Az se árt ha hó van meg sötét...(max hold vagy mesterséges világítás..:p  ) Ezt az időt úúúútláom!:morci: :morci: :morci: Süt a nap, meleg van, a szagok sokkal erősebbek(mivel a hideg levegőben nehezebben terjednek a szagok..):p Nem hordhatom kedvenc fekete kabátom(helyette minden világos xart,mindig napszemüvegben kell járnom mert nem szeretem a napfényt(nem is bírom)..Egyetlen ami vígasztal az ,hogy mez még nem az az utálatos NYÁR mivel jön még majd előtte egy jó kis hideg idő...  :D :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hmmm..Szép idő..Már akinek...Én pl. a hideg borús időt szeretem...Az se árt ha hó van meg sötét...(max hold vagy mesterséges világítás..:p  ) Ezt az időt úúúútláom!:morci: :morci: :morci: Süt a nap, meleg van, a szagok sokkal erősebbek(mivel a hideg levegőben nehezebben terjednek a szagok..):p Nem hordhatom kedvenc fekete kabátom(helyette minden világos xart,mindig napszemüvegben kell járnom mert nem szeretem a napfényt(nem is bírom)..Egyetlen ami vígasztal az ,hogy mez még nem az az utálatos NYÁR mivel jön még majd előtte egy jó kis hideg idő...  :D :p :zen:

.....pfff..... lehangoló.... :ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hmmm..Szép idő..Már akinek...

:eek: Ez akár én is lehettem volna. :D Az egyetlen dolog amit én a melegebb évszakokban szeretek, az hogy a hölgyek egyre lengébb ruházatban szaladgálnak. :p (végülis férfiból vagyok, vagy miaszösz. ;) :D)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
.....pfff..... lehangoló.... :ejj:

Egyiknek lehangoló, másiknak sorstárs...:p :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
.....pfff..... lehangoló.... :ejj:
Az... dehát nem mindenki látja folyton az élet derûs oldalát, és nem mindenkinek süt mindíg amúgyis a nap :p .

Itachi

QuoteOriginally posted by Shock12
Az... dehát nem mindenki látja folyton az élet derûs oldalát, és nem mindenkinek süt mindíg amúgyis a nap :p .
Neeeem,nem...Itt ti félre értitek amit mondok...Én nekem NEM lehangoló az amit írtam...Nekem a ti"jó" időtök az ami lehangoló mivel nem szeretem a napsütést..:p :rolleyes:  Meg a meleget..Ennyi..Max nektek lehengoló..Én szeretem azt mikor kinyitom az ablakom és beáramlik a dermesztő,de friss téli levegő és nem az a virágillatú meleg xar ami minden nyáron van...Ráadásul nyáron meg olyan melegek szoktak lenni,hogy nappal az ember létezni nem bír,épphogy estére lesz csak elviselhető...Én inkább fázok mint izzadok mivel ruhát fel tudok venni,de a bőrömet letépni nem tudom...És klima minden szobába meg költséges és attól még kint az utcán nem lesz hideg..:ejj: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Ez a 20 fok körüli idő szerintem a legjobb, kíváló motoros idő :D  Már csak egy motor kéne :(   Az a :hogyaza:  biztosító meg nem akarja küldeni a pénzt. A 30+ fokot én se bírom, de az esős időt sem szeretem, a havat viszont igen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Cobra
Ez a 20 fok körüli idő szerintem a legjobb, kíváló motoros idő :D  Már csak egy motor kéne :(   Az a :hogyaza:  biztosító meg nem akarja küldeni a pénzt. A 30+ fokot én se bírom, de az esős időt sem szeretem, a havat viszont igen.
Biztosító.. hmm... nekem inkább a szerelő kéne... mióta télen végigtöröltem miatta a Centi egyik kanyarját nem ültem motorizált kétkerekűn, csak a kenyérgőzös fajtán, de azért az sem volt rossz :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Röviden: a mai idő tökéletes volt :jee:

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Röviden: a mai idő tökéletes volt :jee:

Tökéletes volt, hogy leolvadjon a futóművem... Én Lorenor mellé állok!

.Attila

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Tökéletes volt, hogy leolvadjon a futóművem... Én Lorenor mellé állok!

Leolvadjon a futóműved?:confused:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Leolvadjon a futóműved?:confused:

:confused: Feltehetőleg a lábára gondolt...talán. :D

Itachi

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Tökéletes volt, hogy leolvadjon a futóművem... Én Lorenor mellé állok!
Fagy pártiak UNITE!!!!!:p :D :hail: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Lorenor
Fagy pártiak UNITE!!!!!

Akkor ajánlom nektek a hűtőszekrényt vagy a hűtőládát, esetleg ha van rá lehetőség, akkor a hűtőkamra a legjobb megoldás nektek. :hehe:

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Lorenor
Neeeem,nem...Itt ti félre értitek amit mondok...Én nekem NEM lehangoló az amit írtam...Nekem a ti"jó" időtök az ami lehangoló mivel nem szeretem a napsütést..:p :rolleyes:  Meg a meleget..Ennyi..Max nektek lehengoló..Én szeretem azt mikor kinyitom az ablakom és beáramlik a dermesztő,de friss téli levegő és nem az a virágillatú meleg xar ami minden nyáron van...Ráadásul nyáron meg olyan melegek szoktak lenni,hogy nappal az ember létezni nem bír,épphogy estére lesz csak elviselhető...Én inkább fázok mint izzadok mivel ruhát fel tudok venni,de a bőrömet letépni nem tudom...És klima minden szobába meg költséges és attól még kint az utcán nem lesz hideg..:ejj: :p :zen:

Ezért kell egy jó zsíros állást szerezni, és akkor van légkondi a lakásban/házban, a kocsiban és az irodában is. Meg esetleg a nyaralóban is, vagy egy vályogház. És akkor ki se kell mozdulni a melegbe. :D:D
A tréfát félretéve, akkor örülhettél (a sorstársakkal együtt) a hat hónap télnek.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shock12

Intravénásan freont nekik :D !

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
Intravénásan freont nekik :D !

Jaj.... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Nekem működött... Mondjuk nem tudom, hogy TV-Kártyával és koax- (antenna-) kábellel is meg lehet-e csinálni...

De felraktam, hogy nálam hogy is néz ki:
http://usteam.uw.hu/pictures/b/pics/1079281063227.gif

Köszi, nálam működik, legalábbis az egyik tv-n, a másiknál problémák vannak, de hogy mi, azt nem tudom.
Mellesleg amin működik, azon is vannak kisebb színzavarok, ezeket nem lehet valahogyan kiküszöbölni?
Ja, a minijack-RCA elosztó, S-Video kábel és az Euroscart átalakító összesen 1360 Ft-be került, szerintem megéri.

.Attila

Naaa, mondjatok már vmit, mindjárt mennem kell tanulni. A vmi azért ne akármi legyen...

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Naaa, mondjatok már vmit, mindjárt mennem kell tanulni. A vmi azért ne akármi legyen...

Jó tanulást :D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Trivi
Naaa, mondjatok már vmit, mindjárt mennem kell tanulni. A vmi azért ne akármi legyen...
Valami:)

Nem lehet, hogy a kódolással van a probléma, mmint hogy azt kéne állítani a tv-n.
Vagy nézesd meg a tv-kártyát.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Jó tanulást :D


.Attila

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Valami:)

Nem lehet, hogy a kódolással van a probléma, mmint hogy azt kéne állítani a tv-n.
Vagy nézesd meg a tv-kártyát.

Nincs tv-kártyám, azt, hogy a gépet a tv-re kössem (és nem fordítva), ahhoz nem kell tv-kártya. És kódolás sincs, csak ilyenek, hogy PAL X (X helyére képzelj B-t, H-t, I-t stb.), meg NTSC, azokat próbálgattam, no results.

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Ha harc hát legyen harc: