Kérdés egy anime fõhõshöz !

Started by Che, 2003-10-14, 17:30:35

Previous topic - Next topic

VASH

#60
QuoteOriginally posted by Lorenor
Másold beeeeeeeee:merci:

van jobb(és még ismered is):
Dirac-i tenger egy felszín, melynek térfogata van, noha ez fizikailag és matematikailag teljesen elképzelhetetlen.Van, aki azt állítja, hogy ez a képzõdmény más univerzumok felé vezetõ út
A Dirac Sea kifejezés Paul Dirac fizikustól származik, aki a Dirac Sea elméletet megalkotta. Az elmélet meglehetõsen bonyolult, lényege a részecskék általunk ismert valóságon kívüli virtuális létezése. Tehát tulajdonképpen az egész univerzum és vele együtt az egész általunk ismert valóság egy hatalmas virtuális képzõdménynek egy kis része. Ezt úgy is lehet értelmezni, hogy végtelenül sok más univerzum létezik, amelyek bizonyos természeti törvények által lettek valósággá.


From:http://aoianime.animehq.hu/evangelion/index.php?page=adatbfogalmak
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

QuoteOriginally posted by VASH
van jobb(és még ismered is):
Dirac-i tenger egy felszín, melynek térfogata van, noha ez fizikailag és matematikailag teljesen elképzelhetetlen.Van, aki azt állítja, hogy ez a képzõdmény más univerzumok felé vezetõ út
A Dirac Sea kifejezés Paul Dirac fizikustól származik, aki a Dirac Sea elméletet megalkotta. Az elmélet meglehetõsen bonyolult, lényege a részecskék általunk ismert valóságon kívüli virtuális létezése. Tehát tulajdonképpen az egész univerzum és vele együtt az egész általunk ismert valóság egy hatalmas virtuális képzõdménynek egy kis része. Ezt úgy is lehet értelmezni, hogy végtelenül sok más univerzum létezik, amelyek bizonyos természeti törvények által lettek valósággá.


From:http://aoianime.animehq.hu/evangelion/index.php?page=adatbfogalmak

Hmm... hogyha ez neked magas, látszik hogy még nem találkoztál igazi vérbeli elméleti matematiukssal... azoknak a köszönés ilyen...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kalibur

QuoteOriginally posted by roderick
Hmm... hogyha ez neked magas, látszik hogy még nem találkoztál igazi vérbeli elméleti matematiukssal... azoknak a köszönés ilyen...
Ühüm, és úgy beszélnek az elméletrõl, mintha a bibliát olvasnák... egy progmatos barátnõm óráján (amire volt szerencsém beülni...) legalábbis tuti így volt :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Most rablóból leszek pandúr......Vissza az eredeti topic hoz..Megkéne kérdezni Conantól a Meitantei Conan(Detective Conan) ból,hogy mért történik mindig ott gyilkosság ahol éppen õ tartozkodik......:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

QuoteOriginally posted by roderick
Hmm... hogyha ez neked magas, látszik hogy még nem találkoztál igazi vérbeli elméleti matematiukssal... azoknak a köszönés ilyen...

Hát ismertek én már csak ilyen mezõgazdi vagyok:D

Egyébként én ezt is feltenném kérdésnek az eva sorozatban, csak hogy jobban megértsem azt a teret aminek szélessége van de vastagsága 0...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Blaszerencse ...
Balszerencseee?????inkább szerencse mivel minden rejtélyt õ oldhat meg bár ha nem is személyesen....;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Jenchi

Szerintem pénzt ad a gyilkosoknak, hogy csak õ oldhassa meg az ügyeket, és a csajszi ezért majd jól beleszeret. Szal' Conan, kölyök létére hideg és számító, és csak kihasználja szegény embereket...:D
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Itachi

QuoteOriginally posted by Jenchi
Szerintem pénzt ad a gyilkosoknak, hogy csak õ oldhassa meg az ügyeket, és a csajszi ezért majd jól beleszeret. Szal' Conan, kölyök létére hideg és számító, és csak kihasználja szegény embereket...:D
Nem semmi teoria....A mai világban még talán nem is volna furcsa.....:lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Jenchi

Még hogy én paranoiás vagyok???:confused:  Ki kérdezte?! És miért érdekli?! :hopp:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Titkos®

QuoteOriginally posted by Jenchi
Szerintem pénzt ad a gyilkosoknak, hogy csak õ oldhassa meg az ügyeket, és a csajszi ezért majd jól beleszeret. Szal' Conan, kölyök létére hideg és számító, és csak kihasználja szegény embereket...:D

Ráadásul igazából 17 éves, úgyhogy így még hihetőbb. Szerintem Kogorot is csak azért hagyta életben, mert olyan pancser detektív, hogy nem jelent neki konkurenciát. De Heijit tuti ki fogja nyírni.:D Sőt lehet, hogy az egész megmérgezése megrendezett jelenet volt: a két fekete ruhás csávó, csak parkolóőrök voltak, akiket lefizetett, hogy üssék le és dugjanak egy C-vitamint a szájába. Az igazi mérget Agasa prof. készítette neki, akit szintén lefizetett és már reggel bevette, de csak estére jött ki rajta a hatása. Na jó, leütöm magam, mielőtt teljesen elborul az agyam.:comp: :muhahah:  (Már késő...)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

QuoteOriginally posted by Titkos®
Ráadásul igazából 17 éves, úgyhogy így még hihetőbb. Szerintem Kogorot is csak azért hagyta életben, mert olyan pancser detektív, hogy nem jelent neki konkurenciát. De Heijit tuti ki fogja nyírni.:D Sőt lehet, hogy az egész megmérgezése megrendezett jelenet volt: a két fekete ruhás csávó, csak parkolóőrök voltak, akiket lefizetett, hogy üssék le és dugjanak egy C-vitamint a szájába. Az igazi mérget Agasa prof. készítette neki, akit szintén lefizetett és már reggel bevette, de csak estére jött ki rajta a hatása. Na jó, leütöm magam, mielőtt teljesen elborul az agyam.:comp: :muhahah:  (Már késő...)
Ez már kész összeesküvés-elmélet.......Szegény Ran mit szólna hozzá........ :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Nos, már egy ideje rágja az agyam a kérdés, de eddig nem találtam választ, lássuk itt megkapom-e.
A Wolf's rain bármelyik szereplõjétõl szeretném tudakolni (már a farkasok közül): Hogy a fenébe lehet egy illúziót levetkõztetni :confused:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kalibur
...hogy a fenébe lehet egy illúziót levetkõztetni :confused: ...

Elképzeled.;)

TurboK

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nos, már egy ideje rágja az agyam a kérdés, de eddig nem találtam választ, lássuk itt megkapom-e.
A Wolf's rain bármelyik szereplõjétõl szeretném tudakolni (már a farkasok közül): Hogy a fenébe lehet egy illúziót levetkõztetni :confused:
Képzelőerő kell hozzá.

Vagy egy kis fű.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

QuoteOriginally posted by Sky
Az Escaflowne nõi fõszereplõjéhez Hitomihoz :

-Vége a sorozatnak, a világ megmenekül, mindeki boldog, övé a herceg és az igaz szerelem. Mi a ffffffff...manóért ment inkább haza, mikor ott csak az várja hogy a legjobb barátnõje lenyúlta élete nagy szerelmét ?
Na látod, EZ nagyon jó kérdés.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sky

Tudom
Engem azóta érdekel mióta elõször megnéztem ( és második és harmadik alkalom sem segített megérteni ... majd negyedjére)
Mess with the best,
Die like the rest...

Sky

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nos, már egy ideje rágja az agyam a kérdés, de eddig nem találtam választ, lássuk itt megkapom-e.
A Wolf's rain bármelyik szereplõjétõl szeretném tudakolni (már a farkasok közül): Hogy a fenébe lehet egy illúziót levetkõztetni :confused:

Pont úgy ahogy egy elf szellemet (erős mágiával) ...
(Egyébként Those Who Hunt Elves)
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

Kérdés Kusanagi Kei hez az Onegai Sensei bõl...Milyen lehet egy olyan nõvel összeházasodni akit a legtöbb ember kb Kei nõvérének tartana......:rolleyes: :bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Mindenképpen érdekes ...
Legalább sosem lesz unalmas az élete ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Zelmor

Shuugo Kunisaki: Milyen érzés a Világba való elsõ belépésedkor belefutni egy kalandozóhölgy méretes kebleibe?

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelmor
Shuugo Kunisaki: Milyen érzés a Világba való elsõ belépésedkor belefutni egy kalandozóhölgy méretes kebleibe?
:lol: a mázlista...... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelmor

QuoteOriginally posted by Lorenor
:lol: a mázlista...... :rolleyes:

Ó, ez még semmi. Van egy olyan werewolf csak a Legend os the Twilight's Braceletben, hogy :D .
Jó, sok a jól kinézõ animenõstény, de azért Ohka rulz!! ;)

Itachi

QuoteOriginally posted by Zelmor
Ó, ez még semmi. Van egy olyan werewolf csak a Legend os the Twilight's Braceletben, hogy :D .
Jó, sok a jól kinézõ animenõstény, de azért Ohka rulz!! ;)
Mivel bízok jóizlésedben majd "szemügyre" veszem a drágát......  :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

VASH

volna egy kérdésem a Roruonin Kenshin készítõihez:
Tényleg ennyire gyûlölitek Vash-t?
ha meg nem akkor minek kellett belõle is ellenséget csinálni? he?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

QuoteOriginally posted by VASH
volna egy kérdésem a Roruonin Kenshin készítõihez:
Tényleg ennyire gyûlölitek Vash-t?
ha meg nem akkor minek kellett belõle is ellenséget csinálni? he?

Én végigolvastam, de ezt most nem értem ...
Hacsak nem a hacsak nem a kardbu...bolond seprűhajú pasasra gondolsz a gonoszok közül.
Mess with the best,
Die like the rest...

Ramiz

Megkérdezném Spike-ot meg Jet-et (Cowboy Bebop), hogy miért nem dobják ki végre Faye-t a hajóról... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Itachi

Megkérdeznem az Akagi anya-lány duót ,hogy hogy lehetnek olyan idióták hogy mindketten nem tanulva a másik hibájából abba a gennygóc Gendo ba szeretnek bele mikor tudják ,hogy úgysincs esélyük....:ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

VASH

QuoteOriginally posted by Lorenor
Megkérdeznem az Akagi anya-lány duót ,hogy hogy lehetnek olyan idióták hogy mindketten nem tanulva a másik hibájából abba a gennygóc Gendo ba szeretnek bele mikor tudják ,hogy úgysincs esélyük....:ejj:

Te voltál már úgy valakivel hogy megõrültél valakiért, szemének színéért, selymes hajának lobogásáért, szájának minden mozdulatát figyelve...
Ez van 50/50 az esélye hogy a másik is így érez, de nem érdemes feladni, mert mondá az ÚR: Ember küzdj, és bízva bízzál;)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Itachi

QuoteOriginally posted by VASH
Te voltál már úgy valakivel hogy megõrültél valakiért, szemének színéért, selymes hajának lobogásáért, szájának minden mozdulatát figyelve...
Ez van 50/50 az esélye hogy a másik is így érez, de nem érdemes feladni, mert mondá az ÚR: Ember küzdj, és bízva bízzál;)
Voltam ...Csak ott volt esélyem...Azért nem értem Ritsukot és az anyját...Mindkettő zseni ...nem igaz ,hogy ennyit nem tudnak mérlegelni... :ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"