Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: noriko on 2008-07-18, 21:37:47
A Firefox bookmarkjait melyik mappában találom meg, lementeni backuphoz? Újra kéne raknom az XP-t... :/
könyvjelzők kezelése ( ctrl+shift+b ) és ott lehet importálni/menteni a könyvjelzőidet
amúgy pedig a docs and settings/user név/app data/mozilla/firefox/profile/ bookmarks.html, vagy ilyesmi könyvtárban/néven van :)

Xzone

Arra gondoltam, veszek egy földig érő bőrkabátot. Tudtok ajánlani jó helyeket, ahol ezt megtehetném? Google barátom nem sokat segített. (Jah, és nem lenne rossz, ha sötétvörös színben is árulnák :D )

[spoiler]Tudom, hülye igényeim és ötleteim vannak...[/spoiler]

Cobra

Quote from: noriko on 2008-07-18, 21:37:47
A Firefox bookmarkjait melyik mappában találom meg, lementeni backuphoz? Újra kéne raknom az XP-t... :/
Windows Files and Settings Transfer Wizard.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2008-07-18, 23:25:14
Arra gondoltam, veszek egy földig érő bőrkabátot. Tudtok ajánlani jó helyeket, ahol ezt megtehetném? Google barátom nem sokat segített. (Jah, és nem lenne rossz, ha sötétvörös színben is árulnák :D )

[spoiler]Tudom, hülye igényeim és ötleteim vannak...[/spoiler]
Szoljal nekem is ha jo helyet talalsz, szeretnem potolni a regi kabatomat... (Zako formaju hasitottbor vilagosbarna. RIP.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Varratni nem akartok? Szerintem jobb és szebb is mint konfekciót venni. Meg nem is tudom, de bőrkabátot varratni kell :D

motifator

Nézz be a Ciánkáliba, ott szoktak lenni használt cuccok egész jó áron (legalábbis amikor életemben egyszer voltam, akkor volt egy rakás bőrkabát).
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kazenokizu

Innen rendelt már valaki valamit? Csak mert némely dolognak nekem gyanúsan alacsonynak tűnik az ára.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

motifator

#2017
Azta, ez tényleg rohadt olcsó, könyvjelzőbe felvéve. Hirtelen az FMA karóra tűnt fel. Ennyi pénzért vagy halálosan gagyi kínai hamisítvány, vagy jótündérek üzemeltetik ezt a boltot.
Új bolt ez? Nem lehet, hogy bevezető akcióként majdhogynem nulla profittal nyomják a cuccokat?

Edit:
QuoteFigyelem! A hatalmas rendelések száma miatt a rendelt termékek érkezési ideje változhat 2 hétről 4 hétre! Illetve előfordulhatnak bizonyos vámos problémák is! Minden rendelést megpróbálunk időn belül teljesíteni! Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!
Gyanús ez nekem is, de annyira olcsó, hogy egy próbát mindenképp megér.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kazenokizu

#2018
Viszonylag új, ahogy olvasgattam a bemutatkozást (pár hónapos), de nekem változatlanul nagyon gyanús. Pedig kinéztem ezt-azt, amit szívesen a magamévá tennék. És összeadva egész szép summát tesznek ki, szóval nem szeretnék ráfázni.

Edit:
Quote from: motifator on 2008-07-21, 18:51:11
Gyanús ez nekem is, de annyira olcsó, hogy egy próbát mindenképp megér.
Na ez az...
Lehet, hogy kezdetnek rendelek egy 600 Ft-os kulcstartót, az még postaköltséggel sem halálos veszteség... :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xzone

Quote from: Kazenokizu on 2008-07-21, 18:35:41
Innen rendelt már valaki valamit? Csak mert némely dolognak nekem gyanúsan alacsonynak tűnik az ára.

Wow... a választék is valami hihetetlenül nagy. Talán teszek egy próbát egy Claymore-os kulcstartóval vagy nyaklánccal :)

Én

Én meg egy F/SN-es egérpaddal, úgyis kéne már valami a németszótár helyett.

Member

Körülbelül 20%-ot tesznek rá a külföldi ár+postaköltségre, ha jól számolok, szoktalan, mert tényleg 100% körül szokták.

Nekem csak ez kell, a kedvenc képem. :D

Cobra

A karóra nagyon gagyi piaci darabnak tűnik, de ilyen anime-s kialakítást még nem láttam, szóval ott bejön a felár (időt ezek is mutatják, csak nedvesség ne érje őket, meg valószínűleg hamar megkopnak).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Ahogy böngészem a termékeket, egyik gagyibb, mint a másik. Most nem is találtam olyan cuccot, amit szívesen megvennék.
Azért később még visszatérek rá, hátha bővítik a készletet.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Emailt mennyi idő után küldték annak, aki esetleg már rendelt? Mert nekem eddig elmaradt.

Alkyra

Ez a kérdés azoknak megy akiknek van Nintendo R4 hardwerük. Bármilyen Micro SD kártya jó neki? Teljesen mindegy, hogy milyet veszek bele? Tervezek egy DS-t magamnak...poénból tegnap elkezdtem gyűjteni, hogy mennyi játékkal játszanék DS-en s összejött 28 darab.Ebből 14 olyan amivel BIZTOSAN játszanék..szal pl ilyen nevek mint a "The World Ends With You" vagy a "FF4" vagy a "FFTA2"( a sima ffta gba-n orrvérzésig toltam annyira jó volt)
Így jött az ötlet, hogy itt az ideje, hogy befektessek egy hand-consolra.^^ Akinek akármilyen tapasztalata van DS+R4 terén az kérem ossza meg velem.

Előre is köszönöm a segítséget.

Cloud

Mindenképp DS-t szeretnél?

Alkyra

Quote from: Cloud on 2008-07-22, 00:47:27
Mindenképp DS-t szeretnél?

Hát arra vannak jó játékok. PSP-m már úgyis "van."(vettem egyet anno aztán eladtam barátomnak, de bármikor visszakérhetem egy kicsit. pl most is FF:CC ozok.^^) Miért kérded?

Cloud

Mert akkor inkább a psp-t ajánlottam volna. Azon is van jó pár nagyon jó játék...De ha már volt/van, akkor nem szóltam. :Kiraly:

Alkyra

Quote from: Cloud on 2008-07-22, 12:02:57
Mert akkor inkább a psp-t ajánlottam volna. Azon is van jó pár nagyon jó játék...De ha már volt/van, akkor nem szóltam. :Kiraly:

Sajnos közel sincs annyi. FF:CC, Valkyrie Profile 1, FFT:TWOL, Star Ocean 1. Ezek csak. Ez 4 játék. Az tény, hog yezek is nagyon jók, de valahogy nem érzek kéztetést arra, hogy vegyek még egy psp-t csak ezekért. :lul:

noriko

#2030
Akinek van régi Gazdálkodj okosan társasjátéka, be tudna írni pár Szerencsekártya szöveget nekem még a ma este folyamán? Nagy segítség lenne!
Tudom, hülye kérés, de majd később megmagyarázom, miért kell. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: noriko on 2008-07-22, 23:33:23
Akinek van régi Gazdálkodj okosan társasjátéka, be tudna írni pár Szerencsekártya szöveget nekem még a ma este folyamán? Nagy segítség lenne!
Tudom, hülye kérés, de majd később megmagyarázom, miért kell. :)
Még régebbi Capitaly nem jó?

  • Kilopták a pénztárcáját a villamoson, fizet 100 pengőt.
  • Keresztrejtvény-pályázaton nyert, kap 10 pengőt.
  • Tegyen látogatást a Lipót-körúton.
  • Tataroztassa házait: házanként 250 pengőért, szállodánként 600 pengőért.


Xzone

Quote from: Próféta on 2008-07-23, 00:11:04
Még régebbi Capitaly nem jó?

Esetleg a "Takarékoskodj!"? :)

Én

Maximum Részegedj okosannal tudok szolgálni.  :frown:

Kvikveg

Valaki nem tudja, hogy Pannon kartyas elofizetesbol milyet erdemes? A Praktikum van meg mindig?
Szerzodeses havi fixes cuccot nem akarok, semmi kedvem x evre fix osszeget fizetni, meg lekotelezni magam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: Kazenokizu on 2008-07-21, 18:35:41
Innen rendelt már valaki valamit? Csak mert némely dolognak nekem gyanúsan alacsonynak tűnik az ára.
Érdekes bolt. Kb. összevadásztak pár, eBayen mindig kapható dolgot, és azt tették fel. Ötletnek nem rossz, mert így sok ember, aki nem tud eBay-ről vásárolni, az is hozzájuthat. Viszont tényleg elég olcsó. Kulcstartók olyan 700 HUF körül vannak. Azokat még ha egyben rendelik meg, akkor is postával együtt kijön vagy 400-500 forintra darabja, tehát sok hasznuk nincs rajta...
Szerintem valami apró dologgal ki fogom próbálni én is (Pl. Rozen Maiden - Hina Ichigo kulcstartó), aztán meglátjuk. Köszi a linket, én is eltettem könyvjelzőbe. :)

Member

Wallscroll meg csecsebecsék esetén jobb az ilyen, gondolom ő egyben rendeli vhonnan, így nem bukik olyannal, hogy egy 9$-os wallscroll mondjuk 60$ szállítással, amiket én találtam eddig.

Alkyra

Srácok, ezt már lehet, hogy kérdeztem,de nem vagyok biztos benne, ezért inkább újra megkérdem: Milyen fajta bankkártyát érdemes csináltatni netes fizetésekre? Én elsősorban Visa-t szeretnék, de nem tudom, hogy melyik banknál is lenne érdemes. Nem fogom sokat használni a kártyát, max egy hónapban egyszer vagy kétszer.

Kinek mi a tapasztalata ezen a téren?

Fazék

Quote from: Alkyra on 2008-07-23, 23:12:16
Srácok, ezt már lehet, hogy kérdeztem,de nem vagyok biztos benne, ezért inkább újra megkérdem: Milyen fajta bankkártyát érdemes csináltatni netes fizetésekre? Én elsősorban Visa-t szeretnék, de nem tudom, hogy melyik banknál is lenne érdemes. Nem fogom sokat használni a kártyát, max egy hónapban egyszer vagy kétszer.

Kinek mi a tapasztalata ezen a téren?
egyéb szempontok is vannak.
nálam pl: minnél kevesebb legyen a fenntartási költsége, lehetőleg inkább akár fialjon is pénzt. nem érdekel, ha van kaució, inkább kedvező kamat legyen
ezért én pl a Budapest Bank befektetési kártyáját választottam, hogy fialni mennyit fial, azt a remek banki összefoglalónak hála meg nem bírom állapítani, de össz-vissz egy darab egyszeri éves kb 3600 Ft díja van és kész, semmi egyéb költség, ha csak netes utalásra ill boltban fizetésre használom. és ráadásul ingyen internetbank és mobilszolgáltatás jár hozzá, vagyis minden utalásról sms értesítést kapok ingyen. annyi a hátránya, hogy 50e Ft kaució kell legyen a számlán, ahhoz hozzá se tudsz nyúlni a bankkártya megszűntetéséig.
ja és külön tetszett, hogy ehhez nem kell folyószámlát nyitni.

egyébként raiffeisen bank-nál a visa classic-ot ajánlották még nekem mikor érdeklődtem hasonló kártya iránt