Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Moha

A mi Hajdú mosógépünk is kibírt 24 évet. :) Most egy elöltöltős Gorenje van. Nincs vele bajunk, de mikor a hozták és vitték a régit, mosolyogva megjegyezték, hogy ez azért nem valószínű, hogy 24 évet fog bírni. :P

Zsiga

Felültöltős Whirlpool illetve elöltöltős Bosch és Candy van a család különféle telephelyein (:D), és igazából mind jó. A Bosch ősrégi tizenéves darab, de egy-két 5-10k körüli javítást leszámítva mai napig hibátlan. A Whirlpool ~5 éves, tökéletes. Egyszer ledöglött, de valami júzer error volt, párezerből kijött a javítás, helyben megcsinálta a szerelő fél óra alatt. A Candy egy éves lassan, eddig semmi baja.

Whirlpoolt mért zártad ki? Én eddig ahány szerelővel/eladóval beszéltem mind azokat istenítette (haver szerelő is).

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Cobra

#2643
Mondom 1x Mpixeleset ne. Egyébként elfogadható lenne, ha keresel egy kisebb felbontásút. Nézegesd közben a pixinfo.com -ot.

Mosógép: én pont a Whirlpoolt meg Indesitet mondanám felültöltősben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo


A tökéletesség unalmas.

noriko

Quote from: Zsiga on 2009-12-04, 20:44:23
Whirlpoolt mért zártad ki? Én eddig ahány szerelővel/eladóval beszéltem mind azokat istenítette (haver szerelő is).
mert különféle fórumokon arra érkezett a legtöbb panasz. Állítólag könnyen eldugul a mosó/öblítőszer adagolója és nehéz kipucolni. A Candy-t már én is kinéztem, már csak a szimpatikusabb árkategória miatt is. ^^ Meg Fagort.
"I wish I could, but I don't want to."

Puru²

Van 2 rossz crt monitorom ,ezektől hogy tudnék megszabadulni (szemétledobóba nem férnek be  :D ) Van valami hely ahol átveszik ezeket (Saturn?MM???)

NLZ

Kirakod egy cigányputri mellett, fél perc alatt elviszik.
[reserved]

Damnatus

Quote from: noriko on 2009-12-04, 17:15:18
Ha tudtok mosógép márka tapasztalatokkal szolgálni, megköszönném!
Felültöltős mosógép-tapasztalatok előnyben! :D
A mi felültöltős Electroluxunkkal anyu elégedett.

Cobra

Quote from: Puru² on 2009-12-05, 11:46:51
Van 2 rossz crt monitorom ,ezektől hogy tudnék megszabadulni (szemétledobóba nem férnek be  :D ) Van valami hely ahol átveszik ezeket (Saturn?MM???)
Ha bp-i vagy, akkor FKF lerakat. Ha vidéki, akkor valamelyik műszaki áruháznál kell megérdeklődni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: NLZ on 2009-12-05, 11:55:25
Kirakod egy cigányputri mellett, fél perc alatt elviszik.

Nálunk elég kirakni a ház elé. Mire felérsz a harmadikra, már el is tűnt a kitett bútordarab/műszaki cikk :zomg:

Alkyra

Keresek egy, a következő funkciókkal ellátott programot:

A program nem webes felületű,  egy WoW-hoz hasonló 'raid jelentkező' rendszerből állna. Különböző admin-ok írhatnának ki időpontokat, minimum létszámot az 'event-hez' és lehetne jelentkezni rá. Általában a háttérben futna és csak akkor dobna fel egy kis msn-hez hasonló információs ablakot, ha példáúl új program van a kalendáriumban vagy megvan a teljes létszám az adott eseményhez. A kívánt osztott kalendáriumot csak adott emberek érhetik el, magyarul ne legyen nyitott az egész világ számára.

Ha esetleg valaki ismer ehhez hasonlót kérem szóljon. Előre is köszönöm.



Soldier

olyat kérdeznék, hogy ha van egy mobil ami független, de a márkája tmobile-os , akkor az lehet annyira független hogy én pannonos elöfizetéses sim-et belerakjak? a másik meg az hogy télleg semmi kül. nincs a előfizetéses meg a kártyás telefonok között, szóval ha van egy kártyásan vett telefonom, de veszek 800-ft egy gagyi előfizetéses telefont egy új előfizetéssel, akkor a sim-et ugyan úgy átrakhatom a méregdrága kártyás telefonba is?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Soldier

köszi a segítséget  :tezsvir:

Moha

T-mobilos márka az csak annyi, hogy T-mobile rárakta a logóját (meg a szoftverét). Ha utána függetlenítik, akkor már bármilyen kártyát belerakhatsz.
Másik, hogy az előfizetéses telefon nem azért olcsó, mert gagyibb, hanem mert aláírsz mellé x év hűséget, ezért megéri nekik olcsóbban adni (míg ugye kártyásnál lehet, hogy egy évig nem töltöd fel = nem fizetsz nekik). A telefon maga ugyanaz.

Soldier

értem értem, kösz még egyszer.

TurboK

.net / .org domaint honnan érdemes reggelni? Szerver már van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Próféta

godaddy?
Nem biztos, hogy ők a legolcsóbbak, csak azt szoktam hallani, hogy hozzájuk mennek.



Segítség! Én szerencsétlen, a Főnököt húztam karácsonyi ajándékozásra. Mit adjak neki ajándékba? 2000Ft a limit, ebbe nem fér bele egy Mahjongg készlet (azt szokta a gépén nyomni), de még egy elegáns toll se. Pipázik, de egy százforintos kefét mégse adnék neki, azt meg nem tudom, mi a jó pipa (gyanúsan nem ez a kategória, amit kétezer alatt láttam). Bögréje biztos van. Utolsó lehetőségként a tipikus ajándék, a (minden jóval kitömött) mécsestartó jutott eszembe.

Bármi bölcs tanács?


NLZ

[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-12-12, 19:30:43
Férfi?
Jogos, ezt meg kellett volna említenem. Igen, férfi.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2009-12-12, 19:00:14
Segítség! Én szerencsétlen, a Főnököt húztam karácsonyi ajándékozásra.


Quote from: Próféta on 2009-12-12, 19:00:14Mit adjak neki ajándékba? 2000Ft a limit (...) Pipázik (...) Bármi bölcs tanács?

1.) Bármilyen pipadohány, ami ízesítetlen (ha van ízlése... :D) és elég drágának tűnik (azért 2000-ből bőven ki fog jönni).
2.) Üveg jóféle száraz vörösbor. Tuti tipp. Egyesek szerint ötlettelen ajándék meg minden, de én ezt kaptam céges ajándékozáskor és őszintén mondtam a csajnak, hogy a lehető legjobban* választott.


-------------------------------------------------------------------------
* : azt mégse mondhattam neki, hogy miért nem Latex Búslakodót vett...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Próféta on 2009-12-12, 19:00:14
Én szerencsétlen, a Főnököt húztam karácsonyi ajándékozásra.
Quote from: Ramiz on 2009-12-12, 19:39:28
de én ezt kaptam céges ajándékozáskor
:zomg: :zomg: Ez még munkahelyen is lesz? Már középsuliban sem volt a kedvenc rendezvényem, de amikor most kitalálták, hogy tankör szinten is rendezünk ilyet, csak annyit mondtam hahaha oh wow.
And as it seems... it will never end :zomg:

Moha

Szerintem munkahely válogatja. Nekem utoljára középsuliban volt ilyen, akkor is asszem csak első két évben.
Mondjuk itt nálunk kb összes kollega kocka, szóval elég egyhangú volna az ajándékok köre. XD

motifator

Nálunk sincs ilyen. Csapaton belül (9 ember) a születésnapok nyilván vannak tartva, akkor veszünk egy tortát az illetőnek, és megesszük közösen. De ilyen karácsonyi faszkodás nincs.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: Én on 2009-12-13, 13:03:06
Quote from: Próféta on 2009-12-12, 19:00:14
Én szerencsétlen, a Főnököt húztam karácsonyi ajándékozásra.
Quote from: Ramiz on 2009-12-12, 19:39:28
de én ezt kaptam céges ajándékozáskor
:zomg: :zomg: Ez még munkahelyen is lesz? Már középsuliban sem volt a kedvenc rendezvényem, de amikor most kitalálták, hogy tankör szinten is rendezünk ilyet, csak annyit mondtam hahaha oh wow.
And as it seems... it will never end :zomg:

És igen, még a WoW-os guildemben is van Secret Santa...

noriko

Segítség! Én szerencsétlen, nem vagyok felkészülve a karácsonyi ajándékozásra. Mit adjak a családomnak ajándékba?  :P
Annyira rossz amikor kapkodni kell, nincs semmi ötletem, és teljesen erőltetett az egész. That's no fun anymore. :(

Amúgy nekem is kéne valami ajándékot vennem a főnököknek, mert tavaly teljesen váratlanul ért a dolog, és csak én kaptam tőlük. Az előbb meg arról beszéltek, hogy mindjárt megjön valahonnan valami 15l borszállítmány, szal ez is kilőve. :/

Eh...X-mas...
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Quote from: noriko on 2009-12-14, 14:22:26
Segítség! Én szerencsétlen, nem vagyok felkészülve a karácsonyi ajándékozásra. Mit adjak a családomnak ajándékba?  :P
Annyira rossz amikor kapkodni kell, nincs semmi ötletem, és teljesen erőltetett az egész. That's no fun anymore. :(

Amúgy nekem is kéne valami ajándékot vennem a főnököknek, mert tavaly teljesen váratlanul ért a dolog, és csak én kaptam tőlük. Az előbb meg arról beszéltek, hogy mindjárt megjön valahonnan valami 15l borszállítmány, szal ez is kilőve. :/

Eh...X-mas...

Nyúld le a borszállítmányt és add a családodnak! :D

Member

Sörszállítmányról ugye nem beszéltek? :p

Selmo

Quote from: noriko on 2009-12-14, 14:22:26
Segítség! Én szerencsétlen, nem vagyok felkészülve a karácsonyi ajándékozásra. Mit adjak a családomnak ajándékba?  :P
Annyira rossz amikor kapkodni kell, nincs semmi ötletem, és teljesen erőltetett az egész. That's no fun anymore. :(

Amúgy nekem is kéne valami ajándékot vennem a főnököknek, mert tavaly teljesen váratlanul ért a dolog, és csak én kaptam tőlük. Az előbb meg arról beszéltek, hogy mindjárt megjön valahonnan valami 15l borszállítmány, szal ez is kilőve. :/

Eh...X-mas...
Akármelyik hipermarket akármelyik ajándékcsomagját.

A tökéletesség unalmas.