Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Selmo

White SeeD talán kisegít, ő nem lakik olyan messze. :)

A tökéletesség unalmas.

Randal

Wááh. most vettem észre, hogy a Grave of the fireflies élőszereplős és nem rajzfilm. Na most szedhetem le vmelyik verziót.
Nem tud vki az iNOS féléhez torrent linket?
Vagy esetleg ezek közül a DVDR NTSC 1994-es jobb?

http://tr.searching.com/search.php?_br=tr&search=&words=grave+of+the+fireflies&cid=&type=1&exclude=&sizemin=&sizemax=&from_m=7&from_d=11&from_y=1970&to_m=7&to_d=11&to_y=2006&orderby=a.seeds&asc=1

Yakumo

Quote from: Randal on 2006-07-12, 00:33:46
Wááh. most vettem észre, hogy a Grave of the fireflies élőszereplős és nem rajzfilm. Na most szedhetem le vmelyik verziót.
Is. Anime is és Live Action is van belőle.

Hiei-sama

#573
Quote from: Randal on 2006-07-12, 00:33:46
Wááh. most vettem észre, hogy a Grave of the fireflies élőszereplős és nem rajzfilm. Na most szedhetem le vmelyik verziót.
Nem tud vki az iNOS féléhez torrent linket?
Vagy esetleg ezek közül a DVDR NTSC 1994-es jobb?

http://tr.searching.com/search.php?_br=tr&search=&words=grave+of+the+fireflies&cid=&type=1&exclude=&sizemin=&sizemax=&from_m=7&from_d=11&from_y=1970&to_m=7&to_d=11&to_y=2006&orderby=a.seeds&asc=1




iNOS raw es ketlem hogy torrenten elerheto lenne,bar ki tudja....

Randal

iNos félét nem találtam torrenten, majd keresek torrenten valami jót.

Az miért van, hogy az ftp-n a KAA féle Planetesből csak 22 rész van fennt és nem 26? (Lehet ebből meg a PSNR félét is beszerzem, jó lesz tv-re:) )

Hiei-sama

Passz,sztem orvosolva lesz a problema ;)

Manitu

Quote from: Randal on 2006-07-12, 08:50:31
iNos félét nem találtam torrenten, majd keresek torrenten valami jót.

Az miért van, hogy az ftp-n a KAA féle Planetesből csak 22 rész van fennt és nem 26? (Lehet ebből meg a PSNR félét is beszerzem, jó lesz tv-re:) )
PSNR Planets nagyon szép, de vigyázni kell vele, mert ami kísérleti dolgot bele lehet tenni egy mkv-ba, az ebben benne van. Szóval a lejátszással gondok lehetnek.


Randal

Mit jelent az, hogy kísérleti???
Azon filózom, hogy egy LCD tévén mennyire vehető észre a KAA és PSNR közötti különbség.
Tv-n nemtom megnézni, mert dvd nem támogatja a divx-et. Laptoppal talán összetudom kötni, ha találok hozzá kábelt. Vagy alkalmas a lapitopi hozzá.

Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)

Hiei-sama

Quote from: Randal on 2006-07-12, 17:06:02
Mit jelent az, hogy kísérleti???
Azon filózom, hogy egy LCD tévén mennyire vehető észre a KAA és PSNR közötti különbség.
Tv-n nemtom megnézni, mert dvd nem támogatja a divx-et. Laptoppal talán összetudom kötni, ha találok hozzá kábelt. Vagy alkalmas a lapitopi hozzá.

Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)


Miert is zavaro ? :p

Kuroi Tenshi

Quote from: Randal on 2006-07-12, 17:06:02
Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)
Ramiz jelenlegi és előző avájához képest nem tudom, mi zavar téged bennük  :smile:

Draconire

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-07-12, 17:34:42
Quote from: Randal on 2006-07-12, 17:06:02
Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)
Ramiz jelenlegi és előző avájához képest nem tudom, mi zavar téged bennük  :smile:
OFF szerintem Member avatarja az ami zavaró XD OFF

Kuroi Tenshi

Quote from: Gmer on 2006-07-12, 17:38:10
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-07-12, 17:34:42
Quote from: Randal on 2006-07-12, 17:06:02
Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)
Ramiz jelenlegi és előző avájához képest nem tudom, mi zavar téged bennük  :smile:
OFF szerintem Member avatarja az ami zavaró XD OFF
OFF mert a sigje nem? OFF

Selmo

[OFF]Még jó, hogy mindkettőt ki lehet kapcsolni, hogy ne zavarjanak senkit. :)[/OFF]

A tökéletesség unalmas.

Lazzaret

Tudtok olyan oldalt ahol Jrockal foglalkoznak és onnan le is lehet tölteni azokat?


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: Randal on 2006-07-12, 17:06:02
Mit jelent az, hogy kísérleti???
Azon filózom, hogy egy LCD tévén mennyire vehető észre a KAA és PSNR közötti különbség.
Tv-n nemtom megnézni, mert dvd nem támogatja a divx-et. Laptoppal talán összetudom kötni, ha találok hozzá kábelt. Vagy alkalmas a lapitopi hozzá.

Amúgy enyhén zavaró az avatárotok fiúk...:)
Nos, valahogy úgy értettem, hogy nem kimondottan elterjedt, eléggé új technológia. Mondjuk úgy, hogy jelenleg a Haali spliteren kívül semmi nem jeleníti meg úgy a részeket, ahogy azt tervezve lett. De mondjuk az emberek nagyrésze úgyis azt használja :)

Bár a KAA releaset nem láttam, de mivel az DVD-rip, ez meg HDTV, szerintem ég és föld a különbség köztük. Aztán hogy ez TV-n mennyire jön át, azt nem tudom, tekintve, hogy a TV felbontása már eleve jóval kisebb mint a DVD-ripé.

OFF Az avataromat meg jobb lesz, ha megszokod, nem szándékozom lecserélni  :hehe: OFF


Randal

Lehet, hogy a TV felbontása kisebb(egy normálé), de egy LCD tv-é biztos nem:)
Na, mindegy, majd meglátjuk.

OFF: Amúgy az avatárod kit és miből ábrázol? ON

birno

Sziasztok!

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy található valahol lista arról, hogy az ftp-n fent levő cuccok milyen nyelvűek, melyikhez van maygar felirat, melyikhez csak angol stb?
Vagy ha nincs felirat fájl akkor magyar, ah meg van nézzen bele az ember?

Üdv.:birno

Selmo

Quote from: birno on 2006-07-14, 10:55:46
Sziasztok!

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy található valahol lista arról, hogy az ftp-n fent levő cuccok milyen nyelvűek, melyikhez van maygar felirat, melyikhez csak angol stb?
Vagy ha nincs felirat fájl akkor magyar, ah meg van nézzen bele az ember?

Üdv.:birno
A cuccok japán nyelvűek, angol felirattal. :) Az OGM/MKV verzióban általában angol felirat + szinkron is van. A magyar felirat elnyésző számban szerepel.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: birno on 2006-07-14, 10:55:46
Sziasztok!

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy található valahol lista arról, hogy az ftp-n fent levő cuccok milyen nyelvűek, melyikhez van maygar felirat, melyikhez csak angol stb?
Vagy ha nincs felirat fájl akkor magyar, ah meg van nézzen bele az ember?

Üdv.:birno
Itt megtalálsz minden információt. A jobb felső sarokban a keresőbe beírod a sorozat címét, aztán a sorozat adatlapján minden résznél megnézheted hogy melyik kiadású file-ban milyen nyelvű hang- és feliratsáv(ok) van(nak). Ha valamihez van magyar felirat (vagy esetleg magyar szinkron, mint pl. a Ghost in the Shell-hez) akkor az valahol az FTP-n le van írva (pl. HUNSUB alkönyvtárban van, vagy van mellette egy .txt-file ami írja), de nem jellenző, az általános az amit Selmo leírt.

birno

Köszi a segítséget mindkettőtőknek, akkor még fejlesztenem kell az angol tudásom. :haha:

Draconire

Quote from: birno on 2006-07-14, 11:56:14
Köszi a segítséget mindkettőtőknek, akkor még fejlesztenem kell az angol tudásom. :haha:
Itt van egy pár magyar felirat.

Soy

Sziasztok,

Lenne egy kerdesem, remelem tudtok segiteni. Olyan programot keresek amivel konnyen lehet videot feliratozni, es ha lehet a feliratot kulon kimenti valamilyen sub file-ba.

koszi,
Soy

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Member


Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 11:59:26
Quote from: Soy on 2006-07-18, 11:52:30
Sziasztok,

Lenne egy kerdesem, remelem tudtok segiteni. Olyan programot keresek amivel konnyen lehet videot feliratozni, es ha lehet a feliratot kulon kimenti valamilyen sub file-ba.

koszi,
Soy

Jegyzettömb
Alkoholos filc.
Monitoron elég jól meglátszik, még TV-n is lehet használni.

Soy


-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 12:07:29
Mi a baj a jegyzettömbel? Azzal bármit meg lehet csinálni.
HTML, Java, Pascal C++ programokat én azzal szoktam írni.
Feliratot is egyszerű. Azzal aztán lehet rendesen időzíteni. Ingyen van, egyszerű, pontos, csak billentyűzet kell hozzá.
Mindenki lenézi ezt a kis progit pedig a winfos egyetlen értelmes része.
Olyat keresett amivel pl (gondolom én)videó nézése közben lehet időzíteni, meg ilyenek.
Mint ahogy látom meg is lett neki Member által.
nehogy azt mondd hogy nézze normál lejátszóval és közben irogassa a feliratot XD

Member

A subtitle workshop nem sűrűn időzít videó nézés közben, szépen megállítod és kiszámolod századmásodpercre, hogy hova kell rakni.

Draconire

De kényelmesebb (gondolom) mint a jegyzettömb XD

Selmo

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 12:07:29
Mi a baj a jegyzettömbel? Azzal bármit meg lehet csinálni.
HTML, Java, Pascal C++ programokat én azzal szoktam írni.
Feliratot is egyszerű. Azzal aztán lehet rendesen időzíteni. Ingyen van, egyszerű, pontos, csak billentyűzet kell hozzá.
Mindenki lenézi ezt a kis progit pedig a winfos egyetlen értelmes része.
Fenét se tud... EditPadPro az igazi.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Quote from: Selmo on 2006-07-18, 13:00:39
Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 12:07:29
Mi a baj a jegyzettömbel? Azzal bármit meg lehet csinálni.
HTML, Java, Pascal C++ programokat én azzal szoktam írni.
Feliratot is egyszerű. Azzal aztán lehet rendesen időzíteni. Ingyen van, egyszerű, pontos, csak billentyűzet kell hozzá.
Mindenki lenézi ezt a kis progit pedig a winfos egyetlen értelmes része.
Fenét se tud... EditPadPro az igazi.
vi
Death is the only redemption