Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-13, 13:59:00
Quote from: Cobra on 2006-10-13, 13:43:28
Indítsd safe mode-ban a WIN-t,

Ezt egy kicsit egyszerűbben, részletesebben el tudnád magyarázni?
boot-nál, annál a szép táblázatnál a géped adataival, vagy miafenénél nyomsz egy F8-at (vagy akár többet is :)) és a felbukkanó választási lehetőségek közül aszondod neki, hogy csökkentett módban induljon el. azt hiszem :)

freeknight

Member lettem! Jeee! Úgy gondolom, ezen státuszom okán megérdemlem, hogy legyen kép az aláírásomban :rotfl:.
De hogy lehet ezt megcsinálni? :confused:

Kvikveg

Quote from: freeknight on 2006-10-13, 14:46:43
Member lettem! Jeee! Úgy gondolom, ezen státuszom okán megérdemlem, hogy legyen kép az aláírásomban :rotfl:.
De hogy lehet ezt megcsinálni? :confused:
Ugyanugy, ahogy uzenetben...

[img]http://www.blabla.hu/signature.jpg[/img]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member


freeknight

Már meg tudom csinálni a beillesztést ( :appl:), de csak egy másik honlapról. Nekem meg úgy kéne a kép, hogy előtte lekicsiníytem egy kicsit. Hol találhatnék egy olyan siteot, ahova képeket lehet feltölteni (ha van ilyen)?

Fazék

Quote from: freeknight on 2006-10-13, 22:07:29
Már meg tudom csinálni a beillesztést ( :appl:), de csak egy másik honlapról. Nekem meg úgy kéne a kép, hogy előtte lekicsiníytem egy kicsit. Hol találhatnék egy olyan siteot, ahova képeket lehet feltölteni (ha van ilyen)?
... ha jól tudom, kb minden adsl/kábel előfizető rendelkezik a szolgáltatójánál legalább 10 MB tárhellyel... vhogy mégse jut eszükbe az embereknek ezt a túlságosan is kézenfekvő megoldást választani :rolleyes:

Member


Fazék

de most tényleg, komolyan kérdezem, szóval nektek nincs saját tárhelyetek az internet-előfizetésetekhez, amit az ISP-etek reklámmentesen szolgáltat részetekre? csak nekem van olyan mázlim hogy van 100 MB webtárhelyem a vacak 1Mbit-es kapcsolatomhoz és nem kell mindenféle "ingyenes, de akármikor törölhetünk" vacak oldallal szórakoznom?

Member

Nekem nincs, az biztos.

Yakumo

#849
Azt hiszem mi 50megát kaptunk webtárhelynek. (és 3db e-mail címet)

ja: Datanet

Fazék

Quote from: Member on 2006-10-13, 23:31:17
Nekem nincs, az biztos.
mi a szolgáltatód? milyen csomagod van?

Member

Emitel (hehehe :rolleyes: ), Jaguár Alap (Hehehehehehe :rolleyes: ).
Egy email-t adtak volna, de közöltem, hogy azzal hagyjanak békén.

Fazék

#852
Quote from: Member on 2006-10-13, 23:43:13
Emitel (hehehe :rolleyes: ), Jaguár Alap (Hehehehehehe :rolleyes: ).
Egy email-t adtak volna, de közöltem, hogy azzal hagyjanak békén.
:eek: na erről is ma hallottam először... csak ez van a környéken? vagy mi vesz rá embereket, hogy ilyen céggel kössön szerződést?

szerk: az meg, hogy egy rohadt árlistát képtelenek kiírni a honlapra, csak azt, hogy dec31-ig mindegyik ingyenes... :rolleyes: vagy legalábbis én nem nagyon találtam...
szerk2: na csak megtaláltam az árakat...

szerk3: ÚRISTEN :eek:

szerk4: hát elég pofátlan áraik vannak, hogy mit ne mondjak... részvétem...

Cobra

Tényleg elég érdekes árak :) Fazék azt a képes aloldalt meg nem kellett volna beraknod, most végig kéne néznem az Alien4-et, hogy ne álmodjak rosszakat :D
Nekem csak 20Mb a tárhelyem Enternetnél+még hozzájön, hogy *** a T-Com Adsl központja a kerületben és havonta legalább 1 nap van, amikor hosszabb-rövidebb időre internet nélkül maradok...cserébe "csak" 9k-t fizetek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Nekem van és rendszeresen használom is.. ezt legalább tuti nem törlik semmiféle mondvacsinált ürüggyel..

Fazék

Quote from: freeknight on 2006-10-13, 22:07:29
Már meg tudom csinálni a beillesztést ( :appl:), de csak egy másik honlapról. Nekem meg úgy kéne a kép, hogy előtte lekicsiníytem egy kicsit. Hol találhatnék egy olyan siteot, ahova képeket lehet feltölteni (ha van ilyen)?
neked ki az adsl/kábel szolgáltatód? csak mert végülis tőled indult ki a kérdés és lehet hogy neked viszont esetleg van tárhelyed, csak nem tudsz róla :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Az IE-ben nem tudom használni a Google Toolbar miatt az alt+g kombinációt, mert akárhányszor leütöm, mindig a Google keresőjébe megy tőle a kurzor. (Ezért nem tudtam szöveget írni az AMV-topikba írt linkbe.)  A T00lbart egyelőre nem akarom letörölni, mert nem az enyém a gép, van valami megoldás a problémára?

Zsiga

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-28, 16:29:16
Az IE-ben nem tudom használni a Google Toolbar miatt az alt+g kombinációt, mert akárhányszor leütöm, mindig a Google keresőjébe megy tőle a kurzor. (Ezért nem tudtam szöveget írni az AMV-topikba írt linkbe.)  A T00lbart egyelőre nem akarom letörölni, mert nem az enyém a gép, van valami megoldás a problémára?
Toolbarnak nincs valami konfigja ahol át lehet írni a hotkey-t?
Egyébként meg töröld le :D, tegyél fel egy tisztességes browsert (pl. Firefox, IE7, Maxthon, Opera ,szigorúan ABC-sorrendben...), és állítsd be hogy a Google legyen az alapértelmezett keresőmotor, így nincs szükség a toolbarra.

csacsa

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-28, 16:29:16
Az IE-ben nem tudom használni a Google Toolbar miatt az alt+g kombinációt, mert akárhányszor leütöm, mindig a Google keresőjébe megy tőle a kurzor. (Ezért nem tudtam szöveget írni az AMV-topikba írt linkbe.)  A T00lbart egyelőre nem akarom letörölni, mert nem az enyém a gép, van valami megoldás a problémára?
És mi lenne, ha egyszerűen kikapcsolnád a T00lbart?
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Ramiz

Van valami mód rá, hogy format c: és win reinstall után a beállításaim egy az egyben megmaradjanak? (Ha a Documents and Settings könyvtárból a felhasználóm mappáját egy az egyben visszamásolom az új windows felrakása után, az nem működik, ugye? Mintha már próbáltam volna.) Különösen fontos lenne a Kedvencek linkjeinek lementése, mert azokat nem találom! Nincsen a kedvencek mappában, és amit oda másolok, az sem jelenik meg a böngészőm (Mozilla) Könyvjelzők menüpontja alatt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Mozilla könyvjelzők a c:\Documents and Settings\ateneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\akármi.default\bookmarks.html-ben vannak. Beállításokra meg nem tudom mikre gondoltál, ha a profilodat elmented, akkor az asztali ikonjaid megmaradnak, feltéve ha mindent újrapakolsz, még működni is fognak.

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Lehet, hogy kicsit elkéstem a dologgal...
Akár vírus, akár Windows programhiba, egy-két csökkentett módban indulás meg reset után nem látja az egyik vincsimet: azt mondja, hogy az formázatlan! Nem volt rajta semmi, "csak" nyolcvan gigányi film és zene (kb fele kiíratlan), valamint két félig megvágott videó, összevéve többnapi munkám eredménye...
Most vagy szétverem a gépet, vagy kitalálok valamit, hogy hogyan lehetne visszanyerni azokat az adatokat...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Mielőtt bármit csinálnál, szerintem vidd el azt a winyót máshoz, ahol leellenőrzitek vírusügyileg és el tudjátok menteni a dolgokat róla. Bár igazából az sem árt, ha mindkettőt viszed, hátha nem csak win szarság, hanem valami vírus tényleg.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2006-10-29, 15:16:31
Lehet, hogy kicsit elkéstem a dologgal...
Akár vírus, akár Windows programhiba, egy-két csökkentett módban indulás meg reset után nem látja az egyik vincsimet: azt mondja, hogy az formázatlan! Nem volt rajta semmi, "csak" nyolcvan gigányi film és zene (kb fele kiíratlan), valamint két félig megvágott videó, összevéve többnapi munkám eredménye...
Most vagy szétverem a gépet, vagy kitalálok valamit, hogy hogyan lehetne visszanyerni azokat az adatokat...
Ne csinálj vele semmit, holnap délután gyere át a vinyóddal együtt, addig szedek le t0rr3nT-ről GetDataBack-et, és megnézzük mit lehet visszahozni.

Ramiz

Köszi a tippet és az ajánlatot, leszedtem a GetDataBack-ot és az életben levő vincsimen található másfél dvd-nyi hely segítségével megkezdtem a hibás vincsi archiválását. :) Hosszú éjszakám lesz, de visszaszereztem az adataimat. Yeeey!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Hosszú éjszakád?

Nekem múltkor ötvenvalahány órát ment. És a végén totál lefagyott  :__devil:

Ramiz

Nem, a progi kifogástalanul működik (és a 150 GB-t egy óra alatt beolvassa), csak a dvd-írogatás tart soká... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Azt most szólok, hogy felejtsd el.
Nekem két dvdm bánja.
Egyiknél lefagyott, a másiknál meg kiírta, hogy mégiscsak
kevés volt a hely rajta, ezután a lemez olvashatatlan lett :rolleyes:

Inkább a fontos adatokat mentsd át másik lemezre.

Ja meg ha ilyen gyorsan megvolt, akkor gondolom nem
kerestél túl alaposan, hanem a leggyorsabb keresést
választottad :)

Randal

Ti hogy szoktátok az animéket kiírni dvd-re, mondjuk amikor 6-7 gigás az egész sorozat? Én a vágással szoktam próbálkozni, pl kivágom az OP-t ED-t, de vmikor így se fér rá egy 4,7-re.
Valakinek van valami jó ajánlása? Vagy vegyek egy vinyót:(