Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Fazék

#1110
carfanatic: kérlek próbáld nekem elmagyarázni, hogy pontosan mi a fene köze lehet a net-szolgáltatódnak a géped újraindulásához. de most komolyan. a jó pap holtáig tanul, nagyon kíváncsi vagyok, lehet hogy egy új outer limits rész is összejöhetne a történetedből...

ja és igazán bemásolhatnád ide azt az idegen nyelvű szöveget, mert azon is szeretnék egy jót nevetni, amennyiben nem fordítottad félre a tartalmát :)

Bishop

#1111
értem,igen ez télleg furcsa :redface:

néha kiír valami hibakódot,de olyan gyorsan újraindul hogy nem tudom megnézni,eseménynaplóba meg nyomát se látom
annyi történik,hogy elfeketedik a kép és újraindul

MartialHeroes,a játék

videókártyával már csak azért se lehet baj,mert kb 6 hónapja játszom és csak egy hete jelentkezett ez a probléma,éa minumum gépigénye az majdnem az én gépem leírása :D
majd megpróbálom az SRo-t is csak azzal nem szeretek annyira játszani hogy hosszútávon újraindul e,mert annak nagyobb a gépigénye,szóval lehet hogy télleg videókártya baj van

hogy másoljam be,játékban nincs ilyen naplózott beszélgetések,gondolom,amugy olyasmit mondott,hogy hasonló történt vele is és aztán felhívta a net szolgáltatót és jó lett

fent meg kiegészítettem valamivel a post-ot azt is nézzétek meg

Fazék

#1112
úgy nézem másoknál is jelentkezett a probléma:
1-es számú szenvedő alany
2-es számú szenvedő alany

keresgélem a megoldást még egy picit, aztán megvonom a vállamat vszleg :)

videókártya-driver, satöbbi lecserélésével gondolom próbálkoztál már.
nincs valami hardverütközés a gépedben? eszközkezelőben nem ír problémát?

Cobra

Az automatikus újraindítást ki kell kapcsolni az XP-ben, akkor látod mi fagy le. Majd akinek magyar XP-je van, az leírja hol keresd az opciót.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-31, 22:05:12
Hali! Mostanában látom, hogy egyes subber csapatok kinyomnak LQ h264 release-ket is. Ez annyit test, hogy ugyanúgy néz ki, mint mondjuk a 170 megás divx-es avi verzió, csak ezek általában kisebbek ( 130-140 mega) és mp4 kiterjesztásűek. Én video minőségben nem látok köztük különbséget. A helyspóroláson kívül van valami értelmük? Gondolom ugyanazt a RAW-t használják.
A kiterjesztésnek megint semmi köze nincs a dologhoz, az mp4 csak egy újabb konténer, most éppen az próbál az mkv babérjaira törni...
Nem tudom itt konkrétan melyik csapatra gondolsz, eclipse pl csinál LQ és HQ h264-es releaseket is a dvix mellé, ott az a különbség, hogy az LQ DTV a HQ meg HDTV felbontású. Máshol is ilyesmire tippelek, két különböző felbontásban adják ki, mert vagy sokkal később jelennek meg a HD rawok, vagy gondolnak azookra, akiknek a gépe nem bírja az 1280 × 720-as felbontást de szeretnék a h264 szebb képével nézni a filmet.
140 megába h264-el simán lehet egyébként jobb minőségű képpel tömöríteni egy akármilyen divxnél.


Selmo

Quote from: Cobra on 2007-01-31, 23:41:54
Az automatikus újraindítást ki kell kapcsolni az XP-ben, akkor látod mi fagy le. Majd akinek magyar XP-je van, az leírja hol keresd az opciót.
Vezérlőpult->rendszer->speciális->indítás és helyreállítás beállítása. :)

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Info kéne PM-ben, ha valaki tudja már hogy meddig lehet az idei tavaszi animeconra rajzokat leadni....szal nevezni szeretnék és ha valaki tudna valamit ezzel kapcsban, jó lenne ha szólna, thx.

Kvikveg

Ha valaki pesti vagy Pest kornyeki, van UPC direct-je, akkor penteken nezzen mar ra este 9kor az AXN-re, es ellenorizze le, hogy angolul megy-e a Jericho. Ismerosom sziv vele, angolul akarja nezni, de allandoan szlovak vagy vmi hasonlo jon be, a UPC meg tesz a fejere, allandoan azt szovegelik, hogy "tovabbitjuk az illetekesnek".
:Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LuckyDingo

Hopp lenne egy kérdésem, valszeg admin kell hozzá, úgyhogy fuigyelem :D Regeltem már egyszer ide, csak elfelejtettem a jelszavam és a freemail volt kedves és kiiktatta azt az e-mail címemet XD Nah szal ha valaki tud segíteni, akkor PM me plz: D
Köcc előre is! :D

Member


Fazék

nem tudjátok véletlenül, szemölccsel (lábujjakon van) lehet úszni menni? csak mert nem igazán akarok másokat megfertőzni, de rohadtul jól esne már egy kis úszás. köszi.

Kuroi Tenshi

Sztem ha ráfertőződik, neked is rosszabb lesz :)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-14, 22:46:40
Sztem ha ráfertőződik, neked is rosszabb lesz :)
őszintén szólva engem már nem igazán érdekel a saját szempontomból a dolog. fájni nem fáj annyira mint mondják hogy fájnia kéne, hónapok óta megvan és hiába kenem szorgalmasan duofilm bőrpusztítóval, hiába fagyasztja le időnként a bőrgyógyász egyszerűen nem múlik el, csak terjed és terjed. a fa kur rohadtul elegem van már ebből a szemölcs dologból... úszni szeretnék, de nem akarom másoknak is átadni ezt a sz drágaságot...

Darkstar

Szemölcs... Apám forrasztópákával szokta kezelni...  :3x3:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-02-14, 23:06:19
Szemölcs... Apám forrasztópákával szokta kezelni...  :3x3:
:eek: hát elég drasztikusan hangzik, de ha működik, lehet hogy belevágnék...

Próféta

Nekem a bőrgyógyász szintén valami bőrrohasztót adott, de az durván hatásos volt (elég hosszú volt a használati utasításban a figyelmeztető lajstrom, és nem véletlenül). Ráraktam egyszer. Ráraktam másnap. Harmadnap nem volt szemölcsöm.

Bishop

seed-elni hogy tudok egy embernek ha meg van az ip cím?

utorrent-et használok

kösz

Kvikveg

Verehullo fecskefu?
Mas doki?

NIX USZAS! :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: carfanatic on 2007-02-16, 16:46:04
seed-elni hogy tudok egy embernek ha meg van az ip cím?

utorrent-et használok

kösz
Nos, ha csak annyit akarsz, hogy arra a bizonyos ip-re is seedelni, akkor elindítod a torrentet seedelésre, rámész a peers fülre, jobb klick valahol a peerek közt, és kiválasztod az Add peer opciót. Ide beírod a haverod ip-jét, és kész.
Ha olyan csúnya gondolatok fordultak meg a fejedben, hogy csak arra az egy ip-re akarsz seedelni, az is megoldható, bár például a bitcomet erre a célra alkalmasabb kliens.
Hozz létre egy ipfilter.dat fájlt a c:\documents snd settings\user\applicatiob data\utorrent mappában (értelemszerűen átalakítva az elérési utat, remélem ezt nem kell részleteznem :D). Sima szövegfájl, a tartalma pedig valami ilyesmi legyen:

000.000.000.000 - 134.234.111.012 , 000 ,
134.234.111.014 - 255.255.255.255 , 000 ,

Mint látható a két címtartományból csak egyetlen cím hiánízik, na ő az a szerencsés, akihez a kliensed ezekután hajlandó lesz kapcsolódni.

Ezután újraindítod a klienst, és had szóljon.

Viszont amíg ez az ipfilter aktív, addig mástól te sem tudsz letölteni, szóval ha befejezted a haverodnak a seedelést, akkor töröld ki, és indítsd újra a klienst.


Darkstar

Akkor ez Azureusnál kicsit egyszerűbb, egyszerűen "megfordítod" az IPfiltert, hogy alapértelmezés szerint blokkoljon, hozzáadod, akit akarsz, és megy rendesen. De itt is jelentkezik, hogy ez idő alatt nem tudsz tölteni. Lehet van jobb megoldás is, de még nem kerestem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ayala

Sziasztok!

Mi a usteam jelszava, ami az anime letöltésekhez kell (ftp-ről)?

Kuroi Tenshi

Quote from: Ayala on 2007-02-17, 14:50:20
Sziasztok!

Mi a usteam jelszava, ami az anime letöltésekhez kell (ftp-ről)?
Szted dísznek rakjuk fel a faq-kat?

Ayala

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-17, 14:57:17
Quote from: Ayala on 2007-02-17, 14:50:20
Sziasztok!

Mi a usteam jelszava, ami az anime letöltésekhez kell (ftp-ről)?
Szted dísznek rakjuk fel a faq-kat?

ööö.. hát ott pont nem találtam a kérdésemre a választ...


Ayala

Quote from: Member on 2007-02-17, 16:52:52
Benne van minden, ami kellhet :)

Akkor én vak vagyok..
Ne haragúdj, de elmondanád konkrétan a választ? vagy , hogy hol találom meg?

Fazék

Quote from: Ayala on 2007-02-17, 17:56:36
Quote from: Member on 2007-02-17, 16:52:52
Benne van minden, ami kellhet :)

Akkor én vak vagyok..
Ne haragúdj, de elmondanád konkrétan a választ? vagy , hogy hol találom meg?
meg sem próbálod figyelmesen elolvasni...
Quote-Általános hibák:

    * Az FTP eléréséhez a főoldalon regisztrált acc/pass szükséges, a fórumos felhasználónévvel nem fog beengedni

Ayala

Jah! Hogy a saját felhasználó nevem kell, és jelszavam, amin regisztráltam a főoldalon??
Ezt nem tudtam...

Selmo

Ezért van benne a FAQ-ban, hogy tipikus hiba. :P

A tökéletesség unalmas.

Ayala

Bocs, de a FAQ-ban szó nincs ftp-ről..
A főoldalon regisztrált felhasználó nevemmel, és jelszavammal nem tudok belépni az ftp-re, biztos hogy ezzel kell? Jól értettem?

Előre is köszi :


Ayala

Zsiga

Quote from: Ayala on 2007-02-19, 11:46:22
Bocs, de a FAQ-ban szó nincs ftp-ről..
A főoldalon regisztrált felhasználó nevemmel, és jelszavammal nem tudok belépni az ftp-re, biztos hogy ezzel kell? Jól értettem?

Előre is köszi :


Ayala
Hogy érted hogy szó sincs benne FTP-ről? Olvasni tudsz?