Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: carfanatic on 2007-06-29, 16:13:49
Mind1 majd megnézem ha máskor is előfordul akkor megnézem a hőmérsékletet
Töltsd le az ATITool nevű programot. Katt Show 3DView vagy Scan for Artifacts,
a szőrös kocka szépen leterheli a vidkarit (és a procit), közben a grafikonon nézheted
a hőmérséklet alakulását.

Selmo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-29, 16:08:15
Nem úgy tűnik, mintha alaplapi lenne, inkább vidkari művelhet ilyeneket.
Pedig okozhat, sokáig én is videókártyára gyanakodtam, de végül az alaplap lett a ludas, ennek ellenére, nem árt utánanézni a hőmérsékletének.

A tökéletesség unalmas.

Bishop

Ilyet se csinálok többet majdnem megölte a gépem,hőmérsékletet nem néztem meg mivel azt hittem a program magába foglalja és nem kell letölteni az everestet. Viszont újraindítás után szépen letörölt minden elmentet könyvjelzőt, és oldalt amit firefox-ban volt :Eztneked: ......érdekes a felhasználónév jelszavak megmaradtak.
na jó hétfőig nem piszkálom, örülök hogy még anime-t tudok tölteni és nézni *lekopog*


Kuroi Tenshi

Mi?  :3x3: Kicsit bővebben, melyik program mit csinált?

Ha ff könyvjelzők tüntek el, akkor keresd meg a backupjait
asszem ez az:
C:\Documents and Settings\<usernév>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profile\<8jegyűkód>.default\bookmarkbackups

Bishop

Semmit csak lefagyot.

Ezzel csak az a probléma hogy <usernév> után nincs ilyen.

Asztal,contact,cookies,dokomentumok,kedvencek,start menu, user data és ntuser DAT file

Gregory

#1505
Quote from: carfanatic on 2007-06-29, 20:03:41
Semmit csak lefagyot.

Ezzel csak az a probléma hogy <usernév> után nincs ilyen.

Asztal,contact,cookies,dokomentumok,kedvencek,start menu, user data és ntuser DAT file
Megnyitod pl. a documents and settings\<username> mappát:
Eszközök---> mappa beállításai-->nézet->rejtett fájlok és mappák>megjelenítése

Kuroi Tenshi

Kapcsold ki a rejtett mappák/fájlok opciót és látni fogod.
Intéző - Eszközök - Mappa beállítások - Nézet - Az oprendszer fájljainak elrejtése

Bishop

Kösz,ez az első jó dolog ma, sikerült valamit megmenteni :angyali:
:merci:

Fazék

megaupload kijátszásra van vmi ötlet? (tudom már kérdezték párszor, de már nem emlékszem milyen eredményre jutottatok) :redface:
mert a firefox / user agent switcher nem igazán akar már működni :(

Selmo

Na, találtam egy másik fórumon pár megoldást, ha valaki ad egypár linket - és user/passt, ha az is kell hozzá -, kipróbálom őket.

A tökéletesség unalmas.

Baggio

#1510
nem tudja valaki hogyha az amazon.com-ról rendelek, belerakom a kosárba a dolgokat és a végén kiírja hogy a cucc 2 vagy 3 csomagban érkezik, az növeli a postaköltséget, vagy akkor is az érvényes amit odaír jobb felülre a totál költségekhez?

edit: megoldódott. irtam nekik egy levelet és válaszoltak

Manitu

Quote from: Fazék on 2007-06-29, 22:35:48
megaupload kijátszásra van vmi ötlet? (tudom már kérdezték párszor, de már nem emlékszem milyen eredményre jutottatok) :redface:
mert a firefox / user agent switcher nem igazán akar már működni :(
A kérdés továbbra is aktuális. Nem létezik, hogy hetek óta senki nem talált ki valami használható módszert. Valaki valami ötlet? A toolbar telepítésén kívül, természetesen. :redface:


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-07-03, 22:10:02
A kérdés továbbra is aktuális. Nem létezik, hogy hetek óta senki nem talált ki valami használható módszert. Valaki valami ötlet? A toolbar telepítésén kívül, természetesen. :redface:
Virtual Machine -> külön oprendszer -> toolbar? :)

Manitu

Hm... annyira azért nem kellenek azok a doujinshik :D


Fazék

tudtok valami könnyen használható nem spy-/adware-es tárhely oldalt, ahova föl lehet tolni macera nélkül 160 MB-ot?

Próféta

Quote from: Fazék on 2007-07-14, 14:24:07
tudtok valami könnyen használható nem spy-/adware-es tárhely oldalt, ahova föl lehet tolni macera nélkül 160 MB-ot?
interhost?  :D

Member

Válogass

Amúgy meg Próféta nevéhez méltóan igazat szól. ;)

Fazék

#1517
Quote from: Próféta on 2007-07-14, 14:30:22
Quote from: Fazék on 2007-07-14, 14:24:07
tudtok valami könnyen használható nem spy-/adware-es tárhely oldalt, ahova föl lehet tolni macera nélkül 160 MB-ot?
interhost?  :D
igen az van, de nem akarnám másnak kiadni a jelszavamat :) illetve azzal se szeretnék szórakozni hogy a mostanit kiadom, majd zsozso-val megváltoztattatom.
ugyanis nem én tölteném föl a file-t, hanem nekem lenne szükségem majd a feltöltött file-ra, de nem közeli barát lenne a feltöltő :)

Member... google-al meg minden egyéb hülyeséggel én is tudok szórakozni, hogy találjak félmillió tárhelyet :rolleyes: , csakhogy egyet sem használtam még fogalmam sincs melyik mennyire egyszerű, nem most akarnék kísérletezni, ezért kérdezem, hogy van-e olyan, ahova fölfér egy 160 MB-os videófile és már próbáltátok és barátságos a használata :)

Member


Fazék


Fazék

#1520
Quote from: Zsiga on 2007-07-14, 14:48:12Egyébként fél perc megváltoztatni a jelszavad. ;)
how? me  :lame: sorry :redface:

flashfxp-ben próbálkozom, de nem tudom mi a command, ami kéne a pass megváltoztatásához...

illetve hogy tudom megoldani mondjuk, hogy létrehozok egy könyvtárat, amihez egy másik felhasználói névvel és jelszóval engedélyt adok a feltöltésre, de csak ahhoz a könyvtárhoz?

csak mert ha ilyen könnyen megváltoztatható, mi akadályozna meg egy másik személyt, aki mondjuk nem annyira megbízható, attól hogy megváltoztassa a jelszót? :) thx

Fazék

Quote from: Member on 2007-07-14, 15:41:21
Én erre reagáltam:
"illetve hogy tudom megoldani mondjuk, hogy létrehozok egy könyvtárat, amihez egy másik felhasználói névvel és jelszóval engedélyt adok a feltöltésre, de csak ahhoz a könyvtárhoz?"
Nem a jelszóváltásra.
áhám. ok, sorry.

Kvikveg

Emlekeim szerint neten bejelentkezel es hajra jelszovaltas. Konyvtarra tudtommal nem lehet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-07-14, 15:59:55
Emlekeim szerint neten bejelentkezel es hajra jelszovaltas. Konyvtarra tudtommal nem lehet.
uram atyám

ekkora barom nem lehetek! és mégis! :haha:

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2007-07-14, 16:03:34
Quote from: Kvikveg on 2007-07-14, 15:59:55
Emlekeim szerint neten bejelentkezel es hajra jelszovaltas. Konyvtarra tudtommal nem lehet.
uram atyám

ekkora barom nem lehetek! és mégis! :haha:
:lol:
Megesik az olykor...
Eloszor nekem is kis fejtoresbe kerult, mert ugye amugy mindent ftp-n keresztul intezek.
A neten megnezheted azt is mennyi szabad helyed van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soldier

AniDB-n hogy lehet nem egesz pontozast adni egy animere nem jövök rááá  :grrr:
es User Page-nel a "Size" nem növekszik ? miert o.O . nem mintha olyan fontos lenne de "ha mar ittvok"

Selmo

Sehogy, 1-10-ig lehet pontozni, tudomásom szerint.
A felvitt dolgoknak van átfutási ideje. :)

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-07-17, 03:47:59
Sehogy, 1-10-ig lehet pontozni, tudomásom szerint.
A felvitt dolgoknak van átfutási ideje. :)

bundaa   :__devil: Zisga listajan vannak 7.50, 8.50... is , en meg nem jövök rá  :comp: hatha valki elmondja a "titkot"   :redface:
jah azt eszrevettem de nem tudom mar lassan féléve 233MB-t ir ki azt vége :P

valkinek btw nincs primpostas fiokja 1 het utan ma tudtam elöször belépni  :morci: hasonlo prob valkinek?

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-07-17, 03:51:27
Quote from: Selmo on 2007-07-17, 03:47:59
Sehogy, 1-10-ig lehet pontozni, tudomásom szerint.
A felvitt dolgoknak van átfutási ideje. :)

bundaa   :__devil: Zisga listajan vannak 7.50, 8.50... is , en meg nem jövök rá  :comp: hatha valki elmondja a "titkot"   :redface:
jah azt eszrevettem de nem tudom mar lassan féléve 233MB-t ir ki azt vége :P

valkinek btw nincs primpostas fiokja 1 het utan ma tudtam elöször belépni  :morci: hasonlo prob valkinek?
A profilodban tudod átállítani hogy tudj félpontokat is adni. (Layout options/Show fine grained vote options.) Egyébként még akár századpontokat is tudsz adni ha ügyes vagy, bár sok értelme nincs. ;) [spoiler] http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=XXXX&votea.rate=YYY&votea.ratenow=vote
Ebbe az url-be kell beírni az X-ek helyére az anime sorszámát, az Y-ok helyére meg a szavazatodat, ami 100 (=1,00) és 1000 (=10,00) között lehet.[/spoiler]A mylist size meg valószínűleg azért nem növekszik mert nem a rendes fileokat adod hozzá a listádhoz, hanem a 0 byte mérettel rendelkező generic file-t (ami pl. arra jó ha valami olyat akarsz hozzáadni a listádhoz amit TV-ben vagy moziban láttál). De ha megmondod az anidb-s neved, megnézem. :)

Member

#1529
Kösz, Zsiga, ezzel nekem is sokat segítettél. ;)

Gondolom, 0,01-et nem lehet adni... :ejj: