Main Menu

Teacher's Pet

Started by Rikkudo, 2003-10-20, 21:58:15

Previous topic - Next topic

Rikkudo

Hello!

Ha ajanlhatok jo hentait akkor a Teacher's pet-et nezzetek meg!
Nagyon szepen van megrajzolva, van tortenete, nem durva es nincsenek benne csa'pok. Osszesen 4 resz. Anno meg ahq szerveren volt fenn, de 3. resz hibas volt es pont a vege fele a legjobb resznel megallt vele az osszes lejatszo. :(((
Ezuton is szeretnek kerni mindenkit, hogy aki tudja tegye fel usteam serverre, mert szeretnem letolteni. Ja! Es nagyon megkoszonnem annak aki meg tudna ajandekozni ily modon a hibatlan 3, resszel!!!!

Megat THX!!!!!

(Nekem sajna egyetlen resz sincs meg :((( )

Rikkudo
Rikkudo

Rikkudo

Csak azert nyitottam neki uj forumot, mert szeretnem minel elobb ujra megszerezni. Masreszt nem esett szo rola mint jo, igenyes hentairol. Azt hiszem megerdemel egy kulon forumot! Varom a reakciokat! Egyebkent latta valaki?
Rikkudo

Zodd

Én biztos utána nézek de szerintem MCD vagy mások hamarabb megtalálják.
Érdekel ha egy hanim jó minőség meg hasonlók.:D
:bsd:

McDouglas

QuoteOriginally posted by Rikkudo
Csak azert nyitottam neki uj forumot, mert szeretnem minel elobb ujra megszerezni. Masreszt nem esett szo rola mint jo, igenyes hentairol. Azt hiszem megerdemel egy kulon forumot! Varom a reakciokat! Egyebkent latta valaki?

/Anime4/Hentai/teachers/teacher pet 1.avi
/Anime4/Hentai/teachers/teacher pet 2.avi
/Anime4/Hentai/teachers/teacher pet 3.avi
/Anime4/Hentai/teachers/teacher pet 4.avi


Hazsnaljatok az Upload Checker-t -.-
Kukorica Rox ^^

Rikkudo

Thx!
Eszre se vettem, pedig kerestem!
De csak 200 mega! Remelm nem lesz sokkal rosszabb, mint amilyen az svcd verzio volt.
Talan jovo heten mar le tudom tolteni. :)

THX!
Rikkudo

Rikkudo

Ha meg ajanlhatok jo hentait, akkor az end of summert nezzetek meg! Nagyon szepen van megrajzolva, nincs benne eroszak, szepek a lanyok, szoval minden tok normalis benne.
A szerveren fenn van a 3.-4. resz, amit meg nem lattam, (de meg fogok nezni) ugyhogy a velemeny csak az elso ket reszre vonatkozott. En meg anno vivo-ban lattam, de meg olyan pocsek minosegen is kellemes elmenyt nyujtott.
Ezen kivul az elven bride 1. resze az ami meg 1 aranyos darab, nezzetek meg.

Cssao!!!
Rikkudo

gyroscope

ha igy folytatod, meg a vegen adok neki meg egy eselyt, hogy hentai-t fogok nezni :D. mindjart is, csak legyen hozza drot...
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Itachi

Te gyro bocs h kérdem lehet h lámaság de ki az az avatarodon?Nagyon kawaii..:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gyroscope

Youko a Junni Kokkibol. kawai leanyzo az erettebb tipusbol. nagy kedvencem a sorozat szvsz. kotelezo darab. itt a teljes kep.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

gyroscope

itt egy masik. junni kokki kepeslap! istenem, ha egyszer eljutok japanba egy valag penzt fogok ilyesmire kolteni :D.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Tiaro

Gyroscope : Nagyon jó az aláírásod! Saját? :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

QuoteOriginally posted by gyroscope
Youko a Junni Kokkibol. kawai leanyzo az erettebb tipusbol. nagy kedvencem a sorozat szvsz. kotelezo darab. itt a teljes kep.
Úristen ez gyönyörû! Rakd már be a Legszebb anime lányok topicba...Nálam tizes....A lelkem eladnám egy ilyen teremtésért....... :eek: :jee: :appl: :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Relunx

Ha jó hentait akarsz akkor nézd meg ezt:

Heat Series:
Summer Heat
Autunm Heat
Winter Heat

Nemtom hogy fent van-e az usteam-on

A másik:
Dragon Pink :D :D :D

Relunx

gyroscope

QuoteOriginally posted by Lorenor
Úristen ez gyönyörû! Rakd már be a Legszebb anime lányok topicba...Nálam tizes....A lelkem eladnám egy ilyen teremtésért....... :eek: :jee: :appl: :rolleyes:

akkor mar ketten vagyunk :D.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

gyroscope

QuoteOriginally posted by Tiaro
Gyroscope : Nagyon jó az aláírásod! Saját? :)

ja, kb. ez nalam az alaphangulat. semmiert sem birok igazan hosszabb tavon lelkesedni. nagyjabol ugy forditanam, hogy minden szamit egy kicsit es semmi se igazan :D.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Tiaro

Hmmm...
El se hinnéd, de értem, ahogy érted... Nálam ez olyan hangulatban nyilvánul meg, ami... nem tudom, hogy mondjam el... mint mondjuk a Boldog-szomorú dalban.
Talán ezért jött be annyira Spike alakja: ugyanaz a karakter vagyunk, csak és sose voltam menő gyerek... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

gyroscope

Spike tenyleg jo fej urge, de akkor inkabb Youko, O megis csak no ;).
kedvem tamadt egy kis tankcsapdat hallgatni, eleg nyomi vagyok mostansag. ez jo:

Alattam egy masik
Vilagbol tobb van
Unalmasan asit
Probald meg jobban
Csinalni a dolgod
Ameddig hagylak
A vegen vissza majd
Ugyis a foldnek adlak.
/Tankcsapda - Szabadon/

lehet, hogy megnezem a kovetkezo 10 reszt a card captor sakurabol, attol jobb kedvem lesz ;).
a boldog-szomoru dalt biztos ismernem kellene valahonnan, ki az eloado?
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Tiaro

Tankcsapda? Amikor sz*r kedvem van, én általában American Hi-Fit, vagy Beatlest hallgatok... esetleg Creedet, vagy Staindt.
"I still belive it, when you say: it's another perfect day, another perfect day..." Nagyon hangulatos szám.
Tankcsapdát igen ritkán, bulikon, vagy ilyesmi.
Youko miben játszik? Nem láttam még azt a sorozatot.

Ja igen: sztem is ismerősnek kéne lennie, ha más nem, az irodalom órákról. Az előadó dj. Kosztolányi... :lol:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Cobra

Gyro !
én a Pro7-en nézem (már amikor nem felejtem el beállítani a videót) a Card Captor Sakurát és eléggé "melegnek" :D találom a szereplőket, ezzel csak én vagyok így, vagy neked is feltűnt ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

gyroscope

QuoteOriginally posted by Tiaro
Tankcsapda? Amikor sz*r kedvem van, én általában American Hi-Fit, vagy Beatlest hallgatok... esetleg Creedet, vagy Staindt.
"I still belive it, when you say: it's another perfect day, another perfect day..." Nagyon hangulatos szám.
Tankcsapdát igen ritkán, bulikon, vagy ilyesmi.
Youko miben játszik? Nem láttam még azt a sorozatot.

zeneileg 0 vagyok, nekem minden johet, ami elso hallasra tetszik :D.
Youko-t a Junni Kokki-ban lehet latni. nagyon ajanlom!

QuoteJa igen: sztem is ismerősnek kéne lennie, ha más nem, az irodalom órákról. Az előadó dj. Kosztolányi... :lol:

ja, kerlek, az mar tobb, mint tiz eve volt. de mindjart rakeresek google-al .
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

gyroscope

QuoteOriginally posted by Cobra
Gyro !
én a Pro7-en nézem (már amikor nem felejtem el beállítani a videót) a Card Captor Sakurát és eléggé "melegnek" :D találom a szereplőket, ezzel csak én vagyok így, vagy neked is feltűnt ?

heh? :D egy ilyen artatlan, bubajos sorozatban? nem t'om, meg csak az elejen tartok, de most mar kivancsiva tettel ;).
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Sky

QuoteOriginally posted by Cobra
Gyro !
én a Pro7-en nézem (már amikor nem felejtem el beállítani a videót) a Card Captor Sakurát és eléggé "melegnek" :D találom a szereplőket, ezzel csak én vagyok így, vagy neked is feltűnt ?

Mikor van a Pro7-en Card Captor Sakura?
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

Szombat 8:45 körül (teletext, internet //www.prosieben.de, stb)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

amcsi

mi a jó ebben a sorozatban?

a csajnak szőrös az arca és elkezd sírni egy verseny miatt hogy fél attól, na mondom szevasz

thx Cruel Angel
MyAnimeList