Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Cheesy

Mintha a hentályoknál minden mappa üres volna...

zsozso

Quote from: Cheesy on 2016-08-03, 23:16:57
Mintha a hentályoknál minden mappa üres volna...

Fixed.
Death is the only redemption

Haruka06

Nálam az animéknél is ugyanez a helyzet... >.<

zsozso

Quote from: Haruka06 on 2016-08-04, 09:55:38
Nálam az animéknél is ugyanez a helyzet... >.<

Javitva. #2
Death is the only redemption

Rebirth

Hello

Van egy olyan gondom hogy az összes anime mappa üresnek tűnik nekem.

előre is köszi a segítséget.

kekesit

Sajnos úgy tűnik megint nincsenek fent az animék, minden mappa üres.

kirid

Az összes mappát üresnek látom.. :(

Selmo

Quote from: Selmo on 2017-05-05, 20:50:06
Volt egy leállás, még nem lettek visszacsatolva a fájlok, majd Zso megcsinálja, ha odajut.

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

A kotelezo kerdes:

What happen? Somebody set us up the bomb?
Failure is the default option

Neme

Hello!
Remélem jó helyen járok. Olyan kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy munkahelyről gond nélkül fel tudok lépni a szerverre (8-12 óra között) viszont otthonról már nem (kb 15 óra után)?
Megnéztem, az IP címem nem találtam a tiltó listán és a kliens programban (Total Commander) minden ugyan úgy van beállítva mindkét helyen.
Sőt otthon még az oldalt se akarja betölteni  :confused:
Pontosítás kedvéért egy illetékesnek megadhatom az otthoni IP-t ha szükséges.
Megjegyzés: [spoiler]Előfordult egyszer, hogy figyelmetlen voltam és a passzív módot elfelejtettem bepipálni.[/spoiler]

Selmo

Esetleg nem külföldön laksz, vagy nem használsz VPN-t? Az oldal csak magyar IP címmel elérhető.

A tökéletesség unalmas.

Neme

Egyik sem. Azt tudom, hogy VPNel nem enged fel.
Szerintem az lesz a hiba, hogy itt lakunk a horvát határ közelében és valamiért horvátnak nézheti az ip-t vagy mi.
Mondjuk nem értem, hogy akkor kb 300 méterrel arrébb miért működik?  :confused:

Selmo

Ez előfrodulhat, mobilokkal pl. gyakran megesik. Keress egy magyar proxyt és ha úgy megy, akkor biztosan ez a hiba.

A tökéletesség unalmas.

Neme

Ezzel a Proxy beállítással kapcsolatban kaphatnák némi segítséget, hogy mit hogyan?!
Aki tud benne segíteni légyszi IDE írjon mert ezt az oldalt otthonról nem tudom megnyitni :comp:
[spoiler]Találtam magyar szervereket de fogalmam sincs hogyan állítsam be[/spoiler]

radzeer

Sziasztok!

Én is tervezek egy hosszabb külföldi kiruccanást, ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Mostanság milyen ftp letöltőket lehetne használni a szerver eléréséhez (ami persze támogatná a proxys elérést)? FileZilla szerintem most már felejtős, nem tudom hányan használják még a FF-ot. Van valamilyen chrome-os alternatíva? Igazából annak örülnék a legjobban, ha a Total Commander valahogy működésre lehetne csiholni, de nem találtam a neten semmilyen infót arra hogy lenne valamilyen proxy-n keresztül működő ftp kapcsolat a programon belül...

NLZ

Mi a baj FileZillával? Sztem egy teljesen korrekt FTP program.
[reserved]

Neme

Hello!
Ismét egy kis segítséget szeretnék kérni! Találtam magyar proxykat, mint látható a weboldalt már sikerült elérnem de FTPnél nem akar működni. Valami megoldás? :confused:

Selmo

Gyaníthatóan ezek a proxyk csak a webelérést támogatják: 80-as és 443-as port. FTP meg a 21-es porton megy. De próbáld meg a böngészőből elérni a szervert. Ha nem megy, akkor igazam van.

A tökéletesség unalmas.

Neme

Ha jól emlékszem, amit próbáltam az a 3128ason ment.
Nem tudom hogyan de most sikerült felcsatlakozni FTP-re pedig nem használok semmilyen külső progit vagy proxyt.

andrasb2501

A mult heti rovid leallas ota ugy hianyoznak a fileok a konyvtarakbol mind a 4 alap konyvtarra vonatkozik, a sorozatok konyvtarai uresek. Legy szives nezzetek ra amikor van idotok, koszonom ;-)

ArchElf

#1520
Quote from: andrasb2501 on 2020-11-09, 21:37:50
A mult heti rovid leallas ota ugy hianyoznak a fileok a konyvtarakbol mind a 4 alap konyvtarra vonatkozik, a sorozatok konyvtarai uresek. Legy szives nezzetek ra amikor van idotok, koszonom ;-)
Nálam is ugyanez a helyzet, végleg elszállt a szerver?

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Moncs555

Sajnos Nálam is ez a helyzet. Minden mappa teljesen üres az adatbázis mérete: 0 Byte... Kérünk titeket, ha lesz egy kis időtök nézzétek meg nekünk, köszönjük!

rakka90

Zsozso megoldotta az ftp problémákat :merci:

andrasb2501

Szuper, koszonjuk :)

kakarotto666

Hello!
Sajnos ismét valami probléma van az adatbázissal, üresek a mappák. Ha időtök engedi, kérlek orvosoljátok a problémát!

ArchElf

Quote from: kakarotto666 on 2020-12-09, 10:41:46
Hello!
Sajnos ismét valami probléma van az adatbázissal, üresek a mappák. Ha időtök engedi, kérlek orvosoljátok a problémát!
Jaja, nálam is :/

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ritsuryo

Quote from: ArchElf on 2020-12-09, 21:58:18
Quote from: kakarotto666 on 2020-12-09, 10:41:46
Hello!
Sajnos ismét valami probléma van az adatbázissal, üresek a mappák. Ha időtök engedi, kérlek orvosoljátok a problémát!
Jaja, nálam is :/
És nálam is :(

kikuchiyo

Az interhost.hu levelezes is megdoglott :(
Failure is the default option

ArchElf

Tud(hat)ok segíteni valahogy?

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

kakarotto666

Hálás köszönet, ismét jó!