Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Otanaru

Köszönöm, igazad volt, a TC újratelepítés megoldotta, már működik rendesen. Örök hála a gyors segítségért.  :appl:

cybernja

üdv! olvastam nemrég halt meg hdd gondolom azért üres egy csomó mappa az ftp-n?  learn japanese mappába a tartalom mikor kerül visza kb?
köszi : cybernja !

zsozso

Quote from: cybernja on 2014-08-12, 11:34:35
üdv! olvastam nemrég halt meg hdd gondolom azért üres egy csomó mappa az ftp-n?  learn japanese mappába a tartalom mikor kerül visza kb?
köszi : cybernja !

Javitva.
Death is the only redemption

cybernja


coyote18

Hali!

Szeretném letölteni az összes tartalmat az ftp-ről és az iránt érdeklődnék, hogy mekkora tárterületet foglal jelenleg?
Mekkora vinchestert kellene vennem?
Köszi előre is.

Cobra

Mi értelme lenne az egészet letölteni? Ha napi 8 órát animézel, akkor is évekig elég ami fent van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Talán 10 éve volt valami 4 tera, azóta csak több lett, főleg, hogy az utóbbi időben 1080p-t rakok fel többségében. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb dolog kétféle verzióban is fennvan, de van ami négyben. Lehet backupot akar. :D

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Lehet SMS letöltőoldalat akar csinálni. :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2015-01-18, 23:48:46
Lehet SMS letöltőoldalat akar csinálni. :D

Ezaz, adjál neki ötleteket. :D

NLZ

Quote from: Cloud on 2015-01-19, 23:38:01
Quote from: NLZ on 2015-01-18, 23:48:46
Lehet SMS letöltőoldalat akar csinálni. :D

Ezaz, adjál neki ötleteket. :D
Áh, ez már nem a 2000es évek, mindenki torrentezik.
[reserved]

Flaser

Quote from: NLZ on 2015-01-20, 00:15:01
Quote from: Cloud on 2015-01-19, 23:38:01
Quote from: NLZ on 2015-01-18, 23:48:46
Lehet SMS letöltőoldalat akar csinálni. :D

Ezaz, adjál neki ötleteket. :D
Áh, ez már nem a 2000es évek, mindenki torrentezik.

Soha ne becsüld le az emberi hülyeséget! Az AOL pl. azért él a mai napig, mert sokaknak még most is van dial-up előfizetésük a cégnél! (Inkább arra gondolj, hogy minden hónapban megy a pár $, mint, hogy használnák)
http://www.vox.com/2014/8/7/5978721/aol-subscription-profits
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: coyote18 on 2015-01-18, 16:23:27
Hali!

Szeretném letölteni az összes tartalmat az ftp-ről és az iránt érdeklődnék, hogy mekkora tárterületet foglal jelenleg?
Mekkora vinchestert kellene vennem?
Köszi előre is.

~12TB
Death is the only redemption

kikuchiyo

what happen?
somebody set up us the bomb?
Failure is the default option

Cobra

Gondolom már nem 12TB anyag érhető el (remélhetőleg átmenetileg) :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2015-02-03, 23:05:58
what happen?
somebody set up us the bomb?
We get signal.
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: NLZ on 2015-02-04, 00:18:31
Quote from: kikuchiyo on 2015-02-03, 23:05:58
what happen?
somebody set up us the bomb?
We get signal.
For great justice!
Failure is the default option

NLZ

[reserved]

Liquid Snake

Helló mindenkinek! (ismét.. :) ) Angliából sikerült elérni a fórumot, bár lehet ez csak nekem újdonság  :muhahah: A "forrás"-ra van valamilyen esély, hogy elérjem innen is? Persze tudom, ott a torrent, de azért a jó öreg FTP-t mégha csak nosztaligázásból is, de jó érzés lenne újra látni :) Illetve onnan mindig jobban megjött a kedvem bármiféle animehez :)

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2015-08-11, 00:26:22
Helló mindenkinek! (ismét.. :) ) Angliából sikerült elérni a fórumot, bár lehet ez csak nekem újdonság  :muhahah: A "forrás"-ra van valamilyen esély, hogy elérjem innen is? Persze tudom, ott a torrent, de azért a jó öreg FTP-t mégha csak nosztaligázásból is, de jó érzés lenne újra látni :) Illetve onnan mindig jobban megjött a kedvem bármiféle animehez :)
Wut, hogy?
Germániából VPN kell :(
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2015-08-21, 03:59:17
Wut, hogy?
Germániából VPN kell :(

Google Chrome-ot használok, van egy olyan addon hozzá hogy Hola Unblocker, azt beállitod magyarra és elérhető a fórum :)

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2015-08-22, 20:51:16
Quote from: NLZ on 2015-08-21, 03:59:17
Wut, hogy?
Germániából VPN kell :(

Google Chrome-ot használok, van egy olyan addon hozzá hogy Hola Unblocker, azt beállitod magyarra és elérhető a fórum :)
Hola-val csak óvatosan.
http://adios-hola.org/

peterx

#1491
Sziasztok!

Csak én látom full üresnek az FTP szervert és üres mappákat? Mintha az összes fájlt ledarálták volna...  :frown:

Jesszus ez az első üzenetem 2007-es regisztrációm óta :O :D

Howendark

Akkor nem vagyok én  sem egyedül ezzel a helyzettel. :(
Beelzebub-ot akartam meglesni,hogy milyen,de minden mappa full üres :( Mikorra számítsunk változásra?

gegory

Quote from: Howendark on 2016-04-19, 01:01:54
Akkor nem vagyok én  sem egyedül ezzel a helyzettel. :(
Beelzebub-ot akartam meglesni,hogy milyen,de minden mappa full üres :( Mikorra számítsunk változásra?

Láttom Nem csak én írom meg az első postomat így 10 év regisztráció után. :D

Sajnos napok óta én se látom a tartalmat pedig most jól jött volna egy videó elkészítéséhez.  :_piszka:

zsozso

Javitva.

Udv, a forumban.
Death is the only redemption

peterx

Szuper! Köszi szépen!! :)

frozenstein


Selmo

A feltöltés, csak az utolsó 7 napot nézi, és egy jó ideje csak én töltögetek fel cuccokat néha.

A tökéletesség unalmas.

frozenstein

Ja, azt vágom, csak ott is kiírt valami üzenetet, amit nem szokott, azért gondoltam hátha valami hiba.

frozenstein

Az image board-on nincsenek előnézeti képek.