Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Sky

Hogy haladsz a Power of Chaos-szal(mármint a feltöltéssel)?
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

Ez engem is érdekelne, vagy mondhatsz egy linket is, ahonnan ingyen le lehet szedni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Mér, eddig (szerintem) az RTL jó szinkron stûdiókkal csinálta a rajzfilmeket (SM, DB, Pokémon)... Nekem legalábbis semmi bajom nem volt velük (azmár más kérdés, hogy néha ugyanazok voltak a hangok... :D Mindenesetre, örüljünk, hogy legalább lesz!
Te ép vagy még?????A SM ban Zeusite és Konzite ból ****kat csináltak...Dodoriának meg női hangja volt...Misty hangját meg hadd ne kritizáljam..... :ejj: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Raisu-Sama

Lorenor: Zoisite és Kunzite a japán verzióban is melegek :D Bár azt télleg utáltam, hogy Harukaból fiú lett, egyébként az ilyen problémák miatt a franciákat kell szidni! Dodorian, hát, öö ebbe ne menjünk bele, misty hangja meg illik hozzá. jó kis nyávogós. Amúgy pont most jött meg 13 Yu-Gi-Oh! DVD :D

Sky

QuoteOriginally posted by Cobra
Ez engem is érdekelne, vagy mondhatsz egy linket is, ahonnan ingyen le lehet szedni.

ED2K jó?
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

QuoteOriginally posted by Sky
ED2K jó?

:confused:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Az Power of Chaost nem hiszem, hogy fel tudom rakni, mert valamiért nem akarja kicsomagolni a feldarabolt zip fájl :( Olyan helyet pedig ahol ingyen le lehet tölteni, olyat nem tudok:(

Sky

Oda tudom adni az eDonkey2000(eMule) linket ahonnan ingyen letöltheted, csak kell hozzá egy eDonkey v. egy eMule kliens(azokat is ingyen letöltheted) ...
Szóval kell ?
Mess with the best,
Die like the rest...

Kellögem

Nem tudom, volt -e már szó róla, ha igen, bocsi:
Yu-Gi-Oh! az RTL Klubbon !!! Magyaron !!!

Zelgadis

RULEZ ezerrel :D
Nincs más hátra mint hogy reménykedünk hogy nem "kölyökklubbosítják" széjjel... Mert a totálisan gyerekes magyar szinkron képes agyoncsapni a legjobb animét is :\
No de majd 20.án meglátjuk :D

Raisu-Sama

Mindenesetre én vettem egy kazettát, hátha jó lesz :)
Bár most hogy emgvan 120-ig japánul angol felirattal :P De szerintem jó lesz, a Pokémon se lett "ANNYIRA" rosz...

Chronos

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Mindenesetre én vettem egy kazettát, hátha jó lesz :)
Bár most hogy emgvan 120-ig japánul angol felirattal :P De szerintem jó lesz, a Pokémon se lett "ANNYIRA" rosz...
HKDVD?

CHRONOS

Zelgadis

És mennyire "gyerekeknek való" ez a sorozat?
Tegát gondolom hogy nem egy beteg pszihothriller :D
Vagy egy Hellsing féle vámpíros őrület :)
Milyen "stílus" ha ezt így meg lehet fogalmazni (animénél elég nehezen:D) bunyó? scifi? vígjáték? mind3? +1 ? :)

Raisu-Sama

Kaland :)

HK? öö bocs, nem tom mi az, sajnos egy csöppet műveletlen vagyok ilyen dolgokban :*(

Zelgadis

Na most vagyok a "dos" :) 256 post :D lol

Engem az érdeklne hogy lehet e "referencia"ként használni, hogy "látod fiam/hugom/tökmind1, ilyen a japán rajzfilm ami nem olyan mint az USAFILM/USAKÁRTÚÚN" :)

Chronos

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Kaland :)

HK? öö bocs, nem tom mi az, sajnos egy csöppet műveletlen vagyok ilyen dolgokban :*(
Azt kérdezem, hogy HKDVD (hongkongi dvd --> R2) vagy USDVD (amerikai dvd --> R1)...
Mert a kettő között nagy különbségek szoktak lenni...
Ha USDVD, akkor a kiadó nevét szeretném tudni...thx...:)

CHRONOS

Raisu-Sama

Ööö Japcsi :) A Film Régiója 5-ös a sorozaté 9-es, de a DVD-rom kitűnően játsza :D

Egyébként szerintem lehet rá mondani, bár, nem tom... Az a lényeg, hogy mi tudjuk, hogy japán, más nem biztos, hogy ezt egyből észrevenné,de azért nagyon kúúl!

thrall

sacerd cardsot hogylehet kicsomagoln (ugioh.fw.hu-rol van) me nemtom ijen izék vannak *.z01 és társai és mit lehet vele tenni

Cobra

Winzippel vagy Winrarral megnyitod a .zip-et (de előtte töröld le a .z01-ről a .zip végződést) és már csomagolja is ki neked (persze csak ha elindítod a kicsomagolást :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

thrall

azt irja ki hogy vagy unknown format vagy demaged
:(

thrall

bár lehet azért volt mert nem 100%-osan töltötte le a fájlokat :D

amcsi

jó a sorozat... bizonyos szempontokból. Nagyon újdonság, ilyet még nem látott az ember. Egy ideig imádtam a sorozatot, de már idegesített, hogy csak az a menő és csak azt állják körbe a csajok, aki a legjobb duelista, és ettől tök **** lesz. Gondolom mindenki ismeri a YVD-t, én alapítottam a legelső magyar Yugioh YVD-s klánt: http://tfd.fw.hu

thx Cruel Angel
MyAnimeList

SlEePwAlKeR

hát én elég szkeptikusan állok hozzá ehhez a sorozathoz..idáig csak képeket láttam belőle, de azt tom hogy ez is olyan kategóriába sorolhato mint a pokemon..akkor pedig jó már nemigen lehet...
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Banryu

Azért nem olyan rossz... Az animáció minősége mérföldekkel jobb, és ahhoz képest, hogy kártyák körül forog minden, egész tűrhető a sztorija...
Valószínűleg bennem van a hiba, de engem újra meg újra sikerül lekötnie.

Banryu

Azért nem olyan rossz... Az animáció minősége mérföldekkel jobb, és ahhoz képest, hogy kártyák körül forog minden, egész tűrhető a sztorija...
Valószínűleg bennem van a hiba, de engem újra meg újra sikerül lekötnie.

Zelgadis

#205
Miért volt fontos a hegylakót adni Yugioh helyett? :(
Mert az amerikai? Vagy mi?
Úgy imádom az RTl klub szavahihetőségét ... :b+:

Melyik is volt az a topic amiben az rtl klubra fújoltunk?
meg kéne újítani... :mad:

Spectre

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Miért volt fontos a hegylakót adni Yugioh helyett? :(
Mert az amerikai? Vagy mi?
Úgy imádom az RTl klub szavahihetőségét ... :b+:

Melyik is volt az a topic amiben az rtl klubra fújoltunk?
meg kéne újítani... :mad:

Akkor ezek szerinte nem maradtam le róla? (kicsit elaludtam...)
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Zelgadis

Nem is fogsz lemaradni semmiről, ha ezek ennyire veszik komolyan magukat :ejj:

amcsi

ht nem írta a teletextben, de holnap lesz állítólag

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Trilobyte

bevallom énis inkább a hegylakót nézném