Verekedõs játékok

Started by Itachi, 2003-11-15, 01:20:29

Previous topic - Next topic

Kyo-han

...ez a Mortal Kombat részre ment...az sem PC-s, legalábbis az Armageddon...hogy ugye nem írják át...

Ssj2Viko

Én a Tekken sorozat híve vagyok már 7 éve  :D. Még a Tekken 3-al kezdtem anno.
Ez a legjobb bunyós/harcművész játéksorozat szerintem, pedig elég sok más is megvan(pl SC 2,3 ; Mortalok)

Szal a Tekken a király :Kiraly: . Föleg az 5-ik része az magasan a legjobb a műfajban. :jee:

Kyo-han

Tekken az örök...nade a Soul Calibur is naon ott van, ha konzolról van szó...

Guilty Gear szintén el van találva, hatalmas előnye, h van pc-re, viszont még mindig elég lapos...ezalatt azt értem, h míg a Tekken 3 is tele van annyi kombóval, h csak na, a listában sincsenek benne mind, szóval ahhoz képest, h mikor game, még ma is tud újat mutatni...ezzel szemben a GG elég egyíkú...jó, persze, az is konzol átirat, ezt most úgy értem, h sajnos pc-re ezzel is be kell érni, és örülni neki...(még jó h sok okos ember megajándékozta a pc-s társadalmat annó a ps emulátorral :cool:)

Itachi

A GG lapos??? Ez te sem gondoltad komolyan....Több kombó van benne mint azt akár egy 2d s játékban találnál, és vmi hihetetlenül bonylultak.A GG egy baromi nehéz és összetett játék, ha az ember magas szinten kívánja művelni, bőven van egy Tekken szintjén.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kyo-han

Quote from: Itachi on 2006-06-07, 14:23:38
A GG lapos??? Ez te sem gondoltad komolyan....Több kombó van benne mint azt akár egy 2d s játékban találnál, és vmi hihetetlenül bonylultak.A GG egy baromi nehéz és összetett játék, ha az ember magas szinten kívánja művelni, bőven van egy Tekken szintjén.

Nem figyeltél...a Tekken-hez, és az SC-hez képest lapos sztem...amúgy kifogástalan, csak az a baj, h én Tekken-hez vok szokva...ettől függetlenül a GG megvan, és jópárszor végigtoltam már...
Combo-k és lehetőségek szintjén viszont jóval szűkebb a kínálata...még így is figyelemreméltó, de még1x mondom, h én a "csúcsragadozókhoz" viszonyítottam :lol:

chilip

Honnét lehet leszedni a Guilty Gear-t PC-re?

Dreamcleaver

Ultimate Mortal Kombat 3 kéne PC-re. Elvileg van PC verzió, de az XP alatt nekem nem müxik. Esetleg valaki tud valami jó verziót emulátor alá? Kawaks, mame, chankast vagy valami? Előre is kösz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-18, 21:21:45
Ultimate Mortal Kombat 3 kéne PC-re. Elvileg van PC verzió, de az XP alatt nekem nem müxik. Esetleg valaki tud valami jó verziót emulátor alá? Kawaks, mame, chankast vagy valami? Előre is kösz.
Próbáltad Win95 kompatibilitási módban indítani?

Dreamcleaver

Elvileg a patch-csel win2000 kompatibilitás módban mennie kéne. de kiugrik a választóképernyő után. Amúgy bocs, nem a UMK3-t, hanem a MK Trilogy-t keresem. Most elvileg találtam egy Dreamcast verziót, kipróbálom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

#429
Na az MK Trilogy b*szik elindulni Dreamcast emun is, de helyette van Street Fighter III - 3rd Strike. Egész pofás, a Ryu, Ken, Akuma trio baromi jól néz ki. Sajna elég kevés a régi karakter. Az eredeti SF-ből szinte csak ők hárman, meg Chun Li maradtak. Sakura is eltűnt, pedig az Alpha 3-ban ő volt akedvencem. Túl sok az ilyen robot meg mutáns csávó, de hát ez van. Az új karik közul tetszik Sean, szintén Ryu féle karatés csávó, Makoto, a tizenéves aikidos akármi csajszi meg Elena, aki származását tekintve Etiópnak van feltüntetve, de a mozgása alapján inkább nézném karibinak. A főellenség, Gill, valami élő elementális erő leht, egyik fele jeges, másik tűz, haja meg ilyen Songokusan aranyló és lebeg. Én elég láma vagyok ezekhez a verekedő játékokhoz, még 3-as szinten nem vertem le. Ráadásul körönként egyszer fullra visszatölti az életerejét, szal gyakorlatilag alapbeállításon 4x kell leverni.

Szóval szép és jó, de nekem akkor is a King of Fighters sorozat marad a kedvenc.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kozitomee

#430
Nem tudna valaki olyat mondani ami gépre van és viszonylag jáccható????? :wtf:
Mert itt már volt minden ami szem szájnak ingere!!!!
Jah és ha van valakinek pls adjon 1 linket!!!
kozitomee@msn.com!!! :Kiraly:

Tehát!!
Én keresek 1 olyan játékot ami Pc, és nem is rossz a grafikája mert a mugen ekből már totál elegem van!!!!
Jah és fontos hogy letölthető legyen!!!!
:G

csonti85

Üdv Mindenkinek!

A Guilty Gear egy iszonyat jó anime verekedős játék, és gondoltam megérdemel egy topicot! :szemuveges:
Nekem csak az XX the mindnight carneval van meg. Tudtok még esetleg más részt is, ami kijött pc-re?
"- You have let her live, hah,....... you are such a boyscout!"
"- Passion is not the same as weakness Sol!"

Kupo

Hello,
én előszőr GG-ből a XX #Reload-al játszottam PC-n, meg megvan Isuka is PC-re, majd lehet letöltöm PS2-re XX #Reload-ot, az tetszett eléggé. :)
Jó játék szerintem.

csonti85

#433


Az isuka-t esetleg meg tudjátok mondani, honnan lehet megszerezni pc-re, mert én eddig csak az XX-et találtam meg!
"- You have let her live, hah,....... you are such a boyscout!"
"- Passion is not the same as weakness Sol!"

Yakumo


teraflare

http://www.toribash.com/
érdekesnek tűnik. Esetleg valaki már próbálta?

TurboK

Quote from: Kyo-han on 2006-06-09, 09:40:42
Nem figyeltél...a Tekken-hez, és az SC-hez képest lapos sztem...amúgy kifogástalan, csak az a baj, h én Tekken-hez vok szokva...ettől függetlenül a GG megvan, és jópárszor végigtoltam már...
Combo-k és lehetőségek szintjén viszont jóval szűkebb a kínálata...még így is figyelemreméltó, de még1x mondom, h én a "csúcsragadozókhoz" viszonyítottam :lol:
Sztem meg a Tekken az ami marha lapos. Felütés - pofon - pofon - pofon - pofon, lényeg hogy minél többet püföljél amíg az ellenfél még a levegőben van.
Közel nincs olyan pergős mint pl Soul Calibur, Dead or Alive, vagy Virtua Fighter sorozat. Azokban is van juggling, de nem olyan agresszív. Virtua Fighter: profi és iszonyú technikás, DOA: egyszerű és pergős, Soul Calibur: pont az előző kettő között van.

jobbfajta 2d fighterek meg mérföldekkel profibban vannak kidolgozva mint akármelyik 3d fighter... kivéve talán a VF4 Evolutiont, amivel állitólag hónapokig lehet tanulni csak egy-egy karaktert. Próbáltál már parryt csinálni egy Street Fighter 3ban, vagy Just Defendet egy Garouban? Több gyakorlás és reflex kell hozzá mint a Tekken akármelyik kombójához. És a Guilty Gear sokkal technikásabb mint a SF3, pedig már az se volt kutya.

QuoteNa az MK Trilogy b*szik elindulni Dreamcast emun is,
MK Trilogy nem is volt Dreamcasten, csak MK Gold. MK Trilogy volt PC-n (nemtom megy e XP alatt), Playstationon (talán megy emuval), Saturnon (biztos megy emuval, de csak erős gépen) és N64en (ezt felejtsd el mert az n64 emuk mind használhatatlanok).
Ultimate Mortal 3 van MAME-ben. Meg vannak a konzol portjai, a SNES és Megadrive verzió csonkitottab grafikát visz de sokkal több figurát mozgat mint a játéktermi eredeti (amit saturnra és psxre portoltak).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: TurboK on 2006-12-09, 22:21:51
vagy Just Defendet egy Garouban? Több gyakorlás és reflex kell hozzá mint a Tekken akármelyik kombójához. És a Guilty Gear sokkal technikásabb mint a SF3, pedig már az se volt kutya.

Hja, Just Defendet jobbára véletlen csináltam eddig, bár annyit még nem is toltam :). GG pedig tényleg jó technikás, az tuti.

TurboK

Quote from: Rounin on 2006-12-09, 22:23:30
Hja, Just Defendet jobbára véletlen csináltam eddig, bár annyit még nem is toltam :). GG pedig tényleg jó technikás, az tuti.
Tök egyszerű lényege van amúgy: PONT akkor kell védeni amikor a támadás hozzádér. Nem belapulni kell jó előre, hanem tizedmásodpercre pontosan akkor húzni hátra amikor elér egy ütés. Így nem csak blokkolja a támadást hanem félre is pofozza, és aztán azonnal tudsz visszaütni.
SF3ban ugyanígy reflexre működik, csak ott ELŐRE kell húzni a joyt pont amikor egy ütés betalálna, nem peig hátra. SF3ban viszont akármit használhatsz parry után, Garouban csak speckót (de ott kapsz vissza életet is, ami nagyon bekavarhat a T.O.P. rendszer miatt).

A gond ottvan ugye hogyha rosszul időzitesz, mert akkor pofával fogsz belerohanni minden téged érő ütésbe.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: TurboK on 2006-12-09, 22:34:09
Tök egyszerű lényege van amúgy: PONT akkor kell védeni amikor a támadás hozzádér. Nem belapulni kell jó előre, hanem tizedmásodpercre pontosan akkor húzni hátra amikor elér egy ütés. Így nem csak blokkolja a támadást hanem félre is pofozza, és aztán azonnal tudsz visszaütni.

Igen, ezzel tisztában vagyok, de attól még nem gyakoroltam vele eleget, hogy ne véletlenül sikerüljön :D

danime

Rákerestem itt a fórumon a Dogma-ra, és látom még itt nem került említésre. :confused: De hogy is kerülhetett volna, amikor egy befejezetlen játékról van szó.
Ez a legjobb 2D-s anime verekedős game, amivel valaha is játszottunk PC-n.  A grafikája egyszerű, de mindent überel a tökéletes irányítása, és a ku***jó hangulata. Íme rögzítve egy harc:
http://www.youtube.com/watch?v=xfU6-NvbFWU
Mi nagyon szertjük. :hopp:
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

Relunx

Hello mindenkinek!
Szeretném bemutatni ezt a remekbeszabott 2D-s verekedős játékot ami a Shingetsutan Tsukihime Animének az Fighting game adaptációja. És megkell mondjam hogy nagyon jó! A karakterek egy nagyon picit pixelesek, de ez elhanyagolható a hátterek és egyéb kijelzők meleet, + valami hihetetlen nagy a játékélmény amit nyújt a játék. Van benne combó rendszer mint minden más gamben. Sajnos még nincs benne combo breaker vagy BURST mint pl guilty gearben de a következő kiadásaban már lesz ilyen opció is.

A kérdésem az lenne hogy Ismeritek-e ezt a játékot? Ha igen akkor kb mióta játszátok? Én személy szerint olyan 1-1.5 hónapja tászom vele és már egész jól nyomom. Hamachi szerveren szoktam játszani európai emberkékkel és a szintjükhöz már felértem szal mondhatni fél-pro vagyok. Ezzel a postal még arra is szeretném ösztönözni a magyar honfitársaimat hogy minél többen jöjjenek fel a hamachi europai melty blood szerverére és vég nélkül nyomjuk a gamet. Jelelnleg még a hamachin kívűl 3-4 haverommal szoktam gamelni (nem neten hanem ilyen "kocka-party" keretében). A game letölthető isohuntról olyan 920MB 1db install van és feltesz mindent, a netplay is benne van, viszont a keyconfiguratort azt máshonnan kell leszednetek. A meccseket el is lehet menteni és visszanézni. YouTube-on meg valag combo-videó van róla.

Relunx

chilip

#442
Quote from: Relunx on 2007-07-02, 18:01:24
Hello mindenkinek!
Szeretném bemutatni ezt a remekbeszabott 2D-s verekedős játékot ami a Shingetsutan Tsukihime Animének az Fighting game adaptációja. És megkell mondjam hogy nagyon jó! A karakterek egy nagyon picit pixelesek, de ez elhanyagolható a hátterek és egyéb kijelzők meleet, + valami hihetetlen nagy a játékélmény amit nyújt a játék. Van benne combó rendszer mint minden más gamben. Sajnos még nincs benne combo breaker vagy BURST mint pl guilty gearben de a következő kiadásaban már lesz ilyen opció is.

A kérdésem az lenne hogy Ismeritek-e ezt a játékot? Ha igen akkor kb mióta játszátok? Én személy szerint olyan 1-1.5 hónapja tászom vele és már egész jól nyomom. Hamachi szerveren szoktam játszani európai emberkékkel és a szintjükhöz már felértem szal mondhatni fél-pro vagyok. Ezzel a postal még arra is szeretném ösztönözni a magyar honfitársaimat hogy minél többen jöjjenek fel a hamachi europai melty blood szerverére és vég nélkül nyomjuk a gamet. Jelelnleg még a hamachin kívűl 3-4 haverommal szoktam gamelni (nem neten hanem ilyen "kocka-party" keretében). A game letölthető isohuntról olyan 920MB 1db install van és feltesz mindent, a netplay is benne van, viszont a keyconfiguratort azt máshonnan kell leszednetek. A meccseket el is lehet menteni és visszanézni. YouTube-on meg valag combo-videó van róla.

Relunx

megkukkantom  :D de most előbb a Guilty Gear XX-et jáccom egy kicsit, sajna azt nem lehet neten  :frown: vagy én vok béna  :_piszka: , mindenesetre ez meghozta a kedvem :D (zene: janne da arc - vampire) youtube video

Relunx

Itt egy kis ízelítő hogy hogy nyomjuk mi neten európai gamerekkel:
MBR Netplay: Amn (Len) Vs Relunx (Warc)

Relunx

Dreamcleaver

Elég uncsi meccs, no offense.  :D Ennél ez a játék sokkal látványosabb.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Relunx on 2007-07-02, 18:01:24
Szeretném bemutatni ezt a remekbeszabott 2D-s verekedős játékot
Én pedig szeretném bemutatni a Verekedõs játékok című témát ;)

Relunx

#446
Dreamcleaver-nek:
Ha ez uncsi akkor próbálj meg így játszani! Kiváncsi lennék vajon menne...addig meg ne kritizáld a gamet.
Egyébként a Soul Calibur 2-nek elég uncsiak a meccsei, no offense...

Kuroi Tenshi-nek:
Azért próbáltam új topicot inditani neki hogy csak ezzel legyen tele a thread, így meg mire írok egy Melty Blood hozzászólást és válaszolnak 2 oldalon kereszül Soul Calibur, mortál, street fighter és egyéb más gamekhez, mire egy ujjab válasz lenne Melty-re, de akkor már tökre nincs értelme mert 20 oldallal arráb van a hozzászólás...gz

Én meg Bemutatnám a káosz helyett a REND-et.
És ha már ennyire moderátorkoskodsz akkor rakd lécci egybe a WOW-ot a Lineage2-őt és a Guild Wars-t hisz mind3 mmorpg... csak foglalják a helyet a thread-ekben...

Relunx

Dreamcleaver

Quote from: Relunx on 2007-07-03, 00:22:36
Dreamcleaver-nek:
Ha ez uncsi akkor próbálj meg így játszani! Kiváncsi lennék vajon menne...addig meg ne kritizáld a gamet.
Egyébként a Soul Calibur 2-nek elég uncsiak a meccsei, no offense...


Nem a játékot szóltam le (imádom a MBR-t), hanem a meccseteket. This time with some offense meant.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Relunx on 2007-07-03, 00:22:36
Kuroi Tenshi-nek:
Azért próbáltam új topicot inditani neki hogy csak ezzel legyen tele a thread, így meg mire írok egy Melty Blood hozzászólást és válaszolnak 2 oldalon kereszül Soul Calibur, mortál, street fighter és egyéb más gamekhez, mire egy ujjab válasz lenne Melty-re, de akkor már tökre nincs értelme mert 20 oldallal arráb van a hozzászólás...gz

Én meg Bemutatnám a káosz helyett a REND-et.
És ha már ennyire moderátorkoskodsz akkor rakd lécci egybe a WOW-ot a Lineage2-őt és a Guild Wars-t hisz mind3 mmorpg... csak foglalják a helyet a thread-ekben...

Relunx
1. Épp azért nincs szükség külön Melty Blood topicra mert lenne benne 1-2 oldalnyi hozzászólás és kész, nincs rá igény. (Mellesleg egészen nyugodtan lehet válaszolni régi postokra is.) Az említett MMO-s topicok viszont pörögnek elég rendesen.
2. A moderálással kapcsolatos panaszokat a modtopicba írd legközelebb légyszíves, de csak miután elgondolkodtál egy kicsit (ugyanis nem azért vagyunk moderátorok hogy szopathassuk az embereket, pláne nem azért hogy épp a Te életedet keserítsük meg), az ehhez hasonló visszakézből idehányt fikákat legközelebb szó nélkül töröljük. Kösz a megértést.

Kuroi Tenshi

Quote from: Relunx on 2007-07-03, 00:22:36
új topicot
REND
Ha már rend:
gondolj bele, hogyha minden egyes játéknak lenne saját topicja, mekkorára
duzzadna a board. Már egy párszor kifejtettem, hogy szeretném, ha itt is
azt a rendszert tartanátok be, mint ami az animéknél van (volt): először az
általános kategóriákba kerül (ld mit láttál legutóbb/mivel játszottál legutóbb;
x-típusú animék/játékok), és csak akkor lesz átpakolva saját témába, ha
népszerű lesz és oldalakat beszélnek róla az emberek. Kivétel az olyanok,
amik biztos, hogy népszerűek lesznek; de ebben az esetben nem éreztem
semmi ilyesfajta zsongást körülötte.
Másrészt: a többiek eddig sokkal inkább elfogadták ezt a rendszert, nem
keltek ki ennyire attól, hogy a témájuk visszakerült az általánosba, és csak
később kaptak saját témát. Kicsit vegyél vissza a hőfokból.
/off.