Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 00:11:36
Ezek szerint félreértettél. :angyali:
Ezek szerint félreérthetően fogalmaztál. :__devil:

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-28, 00:17:04
Nyugi. Ramiz most a PS2 fanboi státuszban leledzik. Majd lenyugszik, és akkor képes lesz értelmesen véleményt alkotni.  :rotfl:
:lol: Guilty as charged! :Kiraly: :lame: De ez most pont nem kapcsolódik ide, a FF7-tel és a FF8-cal ugyanis PC-n játszottam évekkel ezelőtt... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 00:11:36
(Azért a fantasztikusra sikerült még mindig erősnek tűnik nekem jó pár résznél :__devil: )

Hmm. Inkább úgy mondd h neked nem jött be vagy épp nem annyira, hogy fantasztikusnak tudd hívni. De maga a játék még ugyan fantasztikusra sikerült :) Akárhol utánnakeresel elég jó "osztályzatot" kap és nem véletlen :) Csak egy példa:

Final Fantasy VIII - 9.0/10  Outstanding
Final Fantasy   IX - 9.2/10  Outstanding
Final Fantasy    X - 9.5/10  Incredible
Final Fantasy  XII - 9.5/10  Incredible
Chrono Cross       - 9.7/10  Incredible ( igaz ez nem FF de ugyancsak Squaresoft (akkor még az volt) munka és PSre a legjobban sikerült RPG-jük, kipróbálását mindenkinek ajánlom :D)

Nem vitatkozni akarok csak azt a tényt közlöm, hogy mindegyik játékra ráillik a fantasztikus jelző. :)   

Rounin

Quote from: Liquid Snake on 2008-06-28, 02:32:53
Akárhol utánnakeresel elég jó "osztályzatot" kap és nem véletlen :)

Elfen Lied.  :_piszka:

Na várj, most szavakat tekergetünk? Mindegyik játékra ráillik a fantasztikus jelző?
Naná.
Minden ember gyönyörű. Minden ember szeretnivaló. Minden ember igazi egyéniség.
A világ szép és jó, csak meg kell találnod benne ezeket. Folytassam? :hehe:
Ha így nézzük, akkor vitán felül fantasztikus és ámulatba ejtő az összes FF rész. Kivétel nélkül. :smile:

Chrono Crossnál jobb a Trigger. :haha: (mármint szerintem :haha:)
(Tales of Phantasia \o/)

Szerk.: A Crysis pedig egy innovatív és őrülten jó sztorival bíró valódi gyöngyszem.

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 02:52:42
Quote from: Liquid Snake on 2008-06-28, 02:32:53
Akárhol utánnakeresel elég jó "osztályzatot" kap és nem véletlen :)

Elfen Lied.  :_piszka:

Na várj, most szavakat tekergetünk? Mindegyik játékra ráillik a fantasztikus jelző?
Naná.
Minden ember gyönyörű. Minden ember szeretnivaló. Minden ember igazi egyéniség.
A világ szép és jó, csak meg kell találnod benne ezeket. Folytassam? :hehe:
Ha így nézzük, akkor vitán felül fantasztikus és ámulatba ejtő az összes FF rész. Kivétel nélkül. :smile:

Chrono Crossnál jobb a Trigger. :haha: (mármint szerintem :haha:)
(Tales of Phantasia \o/)

Szerk.: A Crysis pedig egy innovatív és őrülten jó sztorival bíró valódi gyöngyszem.

Sejtettem, hogy valami ilyesmi fog jönni :D De tényleg nem vitatkozok csak ezeken a játékokon nőttem fel és annyira hozzámnőttek h nem bírom ha valaki nem az h kritizálja mert nem az történt, csak egy kicsit is "megszólja". És tudom h ez az én hibám mert csak egy játék de na nem tehetek róla :D

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 02:52:42
Na várj, most szavakat tekergetünk? Mindegyik játékra ráillik a fantasztikus jelző?
Naná.
Minden ember gyönyörű. Minden ember szeretnivaló. Minden ember igazi egyéniség.
Szó se volt erről. Ügyetlen szónoki fogással nagyon lol irányba tekerted a beszélgetést... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-06-28, 10:54:19
Szó se volt erről. Ügyetlen szónoki fogással nagyon lol irányba tekerted a beszélgetést... :)

Hát persze! Csak képzeltem, hogy valaki mindegyik FF-t fantasztikusnak nevezte. ;)
(OH, én buta, Hát Final FANTASY! Megyek és megkorbácsolom magam...)

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 12:07:39
Quote from: Ramiz on 2008-06-28, 10:54:19
Szó se volt erről. Ügyetlen szónoki fogással nagyon lol irányba tekerted a beszélgetést... :)

Hát persze! Csak képzeltem, hogy valaki mindegyik FF-t fantasztikusnak nevezte. ;)
(OH, én buta, Hát Final FANTASY! Megyek és megkorbácsolom magam...)

Nemigazán értelek :) Még ha mindegyiket is ultracsúcsszuper játéknak hívom akkor sem látom hol van a gond?  :angyali: De mind1 hagyjuk ezt a témát.

Rounin

Quote from: Liquid SnakeSejtettem, hogy valami ilyesmi fog jönni biggrin De tényleg nem vitatkozok csak ezeken a játékokon nőttem fel és annyira hozzámnőttek h nem bírom ha valaki nem az h kritizálja mert nem az történt, csak egy kicsit is "megszólja". És tudom h ez az én hibám mert csak egy játék de na nem tehetek róla :D

Erre nem is válaszoltam, eh.
Szóval persze, azzal nincs is baj, hogy szereted, bla-bla, etc -  mással sincs baj, csak én is leírtam a saját véleményem, de ez itten nem mindig nyerő, ugye.

És naná, hogy nem értesz, mert ha valaki itt nem 1+1=2 stílusban ír, akkor jönnek a félreértések és kitekergetések. Tudom, ebből élek. :3x3:

Szóval: fantasztikusnak tartod mindegyiket. Én, botor, nem szeretettel teli stílusban megjegyeztem, hogy szerintem márpedig ettől pár része sajna messze van. Csak nem tettem oda, hogy (meglepetés!) SZERINTEM. Ez meg ugyed TROLLkodás. ::)

QuoteHmm. Inkább úgy mondd h neked nem jött be vagy épp nem annyira, hogy fantasztikusnak tudd hívni. De maga a játék még ugyan fantasztikusra sikerült :)

Meglepi #2 : pontosan azt mondtam, mert nem is tudok mások nevében nyilatkozni. (csak ugye nem 1+1 volt :p) :p Az utána lévő rész meg csak kiakadás volt, "a játék fantasztikusra sikerült, legfeljebb nekem nem tetszik" címzetű megjegyzésen. Ezt mindenre! rá lehet húzni az égvilágon, akkora egy közhely. Nem szeressem őket általában.

De tudod mit? Segítek:

Quote from: Rounina négy nem igazán fogott meg, ahogy a többi sem.
Engem. Engem nem fogott meg.
Quote from: Rouninde túl irritáló lett pár főhős számomra és kicsit soknak tartottam a nyáldzást
Számomra. Én tartottam soknak.
Quote from: Rounin(Azért a fantasztikusra sikerült még mindig erősnek tűnik nekem jó pár résznél :__devil:
Nekem.


Na...?

Ha TE leírhatod, hogy mind fantasztikus és "akkor sem látom hol van a gond?", akkor én miért nem írhatom le gond nélkül a más véleményt...?
Whatever. Lesz Diablo 3. Fix.

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 13:28:47
Quote from: Liquid SnakeSejtettem, hogy valami ilyesmi fog jönni biggrin De tényleg nem vitatkozok csak ezeken a játékokon nőttem fel és annyira hozzámnőttek h nem bírom ha valaki nem az h kritizálja mert nem az történt, csak egy kicsit is "megszólja". És tudom h ez az én hibám mert csak egy játék de na nem tehetek róla :D

Erre nem is válaszoltam, eh.
Szóval persze, azzal nincs is baj, hogy szereted, bla-bla, etc -  mással sincs baj, csak én is leírtam a saját véleményem, de ez itten nem mindig nyerő, ugye.

És naná, hogy nem értesz, mert ha valaki itt nem 1+1=2 stílusban ír, akkor jönnek a félreértések és kitekergetések. Tudom, ebből élek. :3x3:

Szóval: fantasztikusnak tartod mindegyiket. Én, botor, nem szeretettel teli stílusban megjegyeztem, hogy szerintem márpedig ettől pár része sajna messze van. Csak nem tettem oda, hogy (meglepetés!) SZERINTEM. Ez meg ugyed TROLLkodás. ::)

QuoteHmm. Inkább úgy mondd h neked nem jött be vagy épp nem annyira, hogy fantasztikusnak tudd hívni. De maga a játék még ugyan fantasztikusra sikerült :)

Meglepi #2 : pontosan azt mondtam, mert nem is tudok mások nevében nyilatkozni. (csak ugye nem 1+1 volt :p) :p Az utána lévő rész meg csak kiakadás volt, "a játék fantasztikusra sikerült, legfeljebb nekem nem tetszik" címzetű megjegyzésen. Ezt mindenre! rá lehet húzni az égvilágon, akkora egy közhely. Nem szeressem őket általában.

De tudod mit? Segítek:

Quote from: Rounina négy nem igazán fogott meg, ahogy a többi sem.
Engem. Engem nem fogott meg.
Quote from: Rouninde túl irritáló lett pár főhős számomra és kicsit soknak tartottam a nyáldzást
Számomra. Én tartottam soknak.
Quote from: Rounin(Azért a fantasztikusra sikerült még mindig erősnek tűnik nekem jó pár résznél :__devil:
Nekem.


Na...?

Ha TE leírhatod, hogy mind fantasztikus és "akkor sem látom hol van a gond?", akkor én miért nem írhatom le gond nélkül a más véleményt...?
Whatever. Lesz Diablo 3. Fix.

Ok ne csináljunk ebből problémát  :tezsvir:
Most amúgyis annyira örülök h nemsok kedvem van írni. Diablo 3  :kocc:

Rounin

The heavens... tremble they shall. *droolage*

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-06-28, 00:11:36
FFIX - még nem játszottam ugyan végig, de határozottan tetszik, leszámítva a főhős default nevét

Igaz már régi post de csak most jutott eszembe  :rotfl:

[spoiler][/spoiler]

Makos

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-04, 13:28:25
[spoiler][/spoiler]

Na ezt se láttam még  :lul:

Amúgy én most az FFXII-t nyomom PS2őn :D
Nekem tetszik és engem nem érdekel más kritikája :P

Liquid Snake

Quote from: Makos on 2008-07-04, 14:46:20
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-04, 13:28:25
[spoiler][/spoiler]

Na ezt se láttam még  :lul:

Amúgy én most az FFXII-t nyomom PS2őn :D
Nekem tetszik és engem nem érdekel más kritikája :P

Pont tegnapelőtt győztem le benne Yiazmat-ot a legkeményebb ellenfelet a játékban. 50 000 000 HP-ja van csak xD Nagyon komoly volt. Meg már mindenki LV 99es :) Kérdezz ha nem tudsz vkit :)

Alkyra

Vlhogy az a game nekem nem jött be...Nem hozta azt a szokásos FF stílisust...bár talán nem is azt kellett volna várnom tőle.
Most játszom viszont a Valkyrie Profile 2-vel ami isten game. Egyenlőre még csak 6 órát öltem bele, de meglehetősen tettszik a dolog.^^ Majd írok róla egy ismertetőt, ha 85% nál leszek a végigjátszásban.:)

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2008-07-04, 19:46:05
Vlhogy az a game nekem nem jött be...Nem hozta azt a szokásos FF stílisust...bár talán nem is azt kellett volna várnom tőle.
Most játszom viszont a Valkyrie Profile 2-vel ami isten game. Egyenlőre még csak 6 órát öltem bele, de meglehetősen tettszik a dolog.^^ Majd írok róla egy ismertetőt, ha 85% nál leszek a végigjátszásban.:)

Hát igen nekem is fura volt h nem a jól megszokott FF-et kaptam de a demo-val azért szokattam magam hozzá és így végül is azt kaptam amit elvártam tőle :) Most már ilyenek lesznek az FF-ek nem a jól megszokott körökre osztott de hát ennyi baj legyen :) A Valkyrie Profile 2-ről meg nagyon megköszönném az ismertetőt mert anno kiírtam csak a DVD beszart és most is ittvan a gépemen és arra vár, hogy kiírjam megint és végigvigyem és érdekelne a véleményed róla. Előre is thx :)

Alkyra

#405
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-04, 20:11:20
Quote from: Alkyra on 2008-07-04, 19:46:05
Vlhogy az a game nekem nem jött be...Nem hozta azt a szokásos FF stílisust...bár talán nem is azt kellett volna várnom tőle.
Most játszom viszont a Valkyrie Profile 2-vel ami isten game. Egyenlőre még csak 6 órát öltem bele, de meglehetősen tettszik a dolog.^^ Majd írok róla egy ismertetőt, ha 85% nál leszek a végigjátszásban.:)

Hát igen nekem is fura volt h nem a jól megszokott FF-et kaptam de a demo-val azért szokattam magam hozzá és így végül is azt kaptam amit elvártam tőle :) Most már ilyenek lesznek az FF-ek nem a jól megszokott körökre osztott de hát ennyi baj legyen :) A Valkyrie Profile 2-ről meg nagyon megköszönném az ismertetőt mert anno kiírtam csak a DVD beszart és most is ittvan a gépemen és arra vár, hogy kiírjam megint és végigvigyem és érdekelne a véleményed róla. Előre is thx :)

1. Ami neten van VP2 az hibás. Én a haverom eredeti discjét másoltam le.(kövezzetek meg érte, de nincs pénzem arra, hogy játékokat vegyek. amit tudok azt megveszek persze)
2. Nem ilyeneke lesznek az FF-ek. Legalábbis a következő az tuti nem ilyen lesz.:) Az FF12 is körökre osztott csak nem ATB-s. Így nem érzékeled. Vagy esetleg a Crisis Core-t tudnám ajánlani megfigyelésre.(nagyon jó game egyb. hozza az ff7es feelinget.) Ott szépen lehet látni, hogy "körökre" van osztva az egész.Azaz mozogsz a harctéren telik az idő, de csak adott időkben támadnak az ellenfelek.

Liquid Snake

1. Az összes VP2 hibás?  Az hogy lehet? Am meg nekem sokkal több írott van mint eredeti. Pénzem nincs megvenni a másik meg h sokat be sem lehetne szerezni úgy ahogy nekem megvan :)

2. Azt tom h ez is "körökre osztott" csak úgy értettem h más h nem szembe álltok és vártok hanem lehet mozogni. De az FFXIII a videó alapján elég pörgős lesz bár az igazi harcmenetből még nem láttunk túl sokat...

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-04, 20:40:30
1. Az összes VP2 hibás?  Az hogy lehet? Am meg nekem sokkal több írott van mint eredeti. Pénzem nincs megvenni a másik meg h sokat be sem lehetne szerezni úgy ahogy nekem megvan :)

2. Azt tom h ez is "körökre osztott" csak úgy értettem h más h nem szembe álltok és vártok hanem lehet mozogni. De az FFXIII a videó alapján elég pörgős lesz bár az igazi harcmenetből még nem láttunk túl sokat...


1. Hogy az összes azt nem tom, de Nekem mindig kifagytak az első dungeon kijáratánál...

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2008-07-04, 21:31:28
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-04, 20:40:30
1. Az összes VP2 hibás?  Az hogy lehet? Am meg nekem sokkal több írott van mint eredeti. Pénzem nincs megvenni a másik meg h sokat be sem lehetne szerezni úgy ahogy nekem megvan :)

2. Azt tom h ez is "körökre osztott" csak úgy értettem h más h nem szembe álltok és vártok hanem lehet mozogni. De az FFXIII a videó alapján elég pörgős lesz bár az igazi harcmenetből még nem láttunk túl sokat...


1. Hogy az összes azt nem tom, de Nekem mindig kifagytak az első dungeon kijáratánál...

Majd kiderül ha kiírom. Undubbolt verzió van meg tehát eredeti japán szinkron meg angol felirat van, remélem nem lesz vele gond :) Neked meg hajrá addig haladjál és majd várom az ismertetőt :)

Ramiz

Chippelt PS2 elvileg lejátszik minden PS1-es játékot, ugye? Vagy ezt már kérdeztem? :D Sorry, asse tudom hol áll a fejem. De nem akarja vinni sajna a Tekken 3-at sem meg a Clocktowert sem...

Amúgy a God Of War 2 k*rrva jó!!! :cool: Ezért vettem PS-t... jó a PC is, de ilyen játékot... beszarok. :) Unom az FPSeket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Quote from: Ramiz on 2008-07-08, 23:11:10
Chippelt PS2 elvileg lejátszik minden PS1-es játékot, ugye? Vagy ezt már kérdeztem? :D Sorry, asse tudom hol áll a fejem. De nem akarja vinni sajna a Tekken 3-at sem meg a Clocktowert sem...

Amúgy a God Of War 2 k*rrva jó!!! :cool: Ezért vettem PS-t... jó a PC is, de ilyen játékot... beszarok. :) Unom az FPSeket.

Igen, de van egy fontos szabály: MINDEN discet max. 2X-szeres sebességgel írj ki. A 4et is elfogadja, de Én a 2re szavazok.

Ramiz

Oké, köszi. :) Bár lehet, hogy nem vacakolok és veszek egy használt PSX-et játékokkal együtt. TFT monitorra gondolom (remélem) rá lehet kötni a megfelelő átalakítóval. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Quote from: Ramiz on 2008-07-09, 22:10:34
Oké, köszi. :) Bár lehet, hogy nem vacakolok és veszek egy használt PSX-et játékokkal együtt. TFT monitorra gondolom (remélem) rá lehet kötni a megfelelő átalakítóval. :D

Nem lehet. Legalábbis Én nem találtam rá módot idáig. Ha Neked mégis sikerül valami akkor szóljál kérlek.^^

Liquid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-07-08, 23:11:10
Amúgy a God Of War 2 k*rrva jó!!!

Én is néztem de neked hogy van meg mert netről ilyen 7GB verziót lehet szedni ami csak duplarétegű DVD-re megy rá :S Vagy én tudom rosszul?

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-11, 05:38:38
Quote from: Ramiz on 2008-07-08, 23:11:10
Amúgy a God Of War 2 k*rrva jó!!!

Én is néztem de neked hogy van meg mert netről ilyen 7GB verziót lehet szedni ami csak duplarétegű DVD-re megy rá :S Vagy én tudom rosszul?

Az a verzió hibás. Legalábbis a játék legvégén amikor közelítek vlm bosshoz s spirálban megyek le akkor az egyik barrier nem hajlandó eltűnni.-.- Egyedül a Black-Cat-en lehet találni hibátlan verziót.

Liquid Snake

#415
Quote from: Alkyra on 2008-07-11, 13:24:11
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-11, 05:38:38
Quote from: Ramiz on 2008-07-08, 23:11:10
Amúgy a God Of War 2 k*rrva jó!!!

Én is néztem de neked hogy van meg mert netről ilyen 7GB verziót lehet szedni ami csak duplarétegű DVD-re megy rá :S Vagy én tudom rosszul?

Az a verzió hibás. Legalábbis a játék legvégén amikor közelítek vlm bosshoz s spirálban megyek le akkor az egyik barrier nem hajlandó eltűnni.-.- Egyedül a Black-Cat-en lehet találni hibátlan verziót.

Oda meg már nem lehet regelni  :bruhuhu: De amúgy ami ottvan jó verzió az mekkora méretre?

Ramiz

Quote from: Alkyra on 2008-07-09, 22:14:59
Quote from: Ramiz on 2008-07-09, 22:10:34
Oké, köszi. :) Bár lehet, hogy nem vacakolok és veszek egy használt PSX-et játékokkal együtt. TFT monitorra gondolom (remélem) rá lehet kötni a megfelelő átalakítóval. :D

Nem lehet. Legalábbis Én nem találtam rá módot idáig. Ha Neked mégis sikerül valami akkor szóljál kérlek.^^
Utánagondoltam, elméletileg annak működnie kell, hogy veszel egy TV kártyát (kb 10e Ft körül lehet), ami a TV jelet a számítógép videokártyájának küldi, és így tulajdonképpen a konzolt a géped monitorára kapcsolod.


Amúgy én még nem tartok a végén a GoW2-ben, de 1 dvd-s fájlt szedtem le és jól megy eddig. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-07-11, 19:44:35
Amúgy én még nem tartok a végén a GoW2-ben, de 1 dvd-s fájlt szedtem le és jól megy eddig. :)

Honnan szedted pls nagyon kéne :S

Rounin

http://www.demonoid.com/files/details/1072532/1786666/
http://isohunt.com/torrent_details/18374290/god+of+war+2?tab=summary

Google much?
Hogyaszondja, ahogy nézem ez két dvd-s lenne, de a másodikon extra videók vannak csak (állítólag), azért a kisebb méret.
Asszem. Bár csak ránéztem a commentekre, hogy kiszűrjem, ha fake/nuked/akármi lenne. Letöltők szerint megy ez.
Whatever.

Dreamcleaver

Látom ráérsz. Akkor már igazán meghódíthatnád számomra a világot vagy valami.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS