Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: Shiroi.........Azu nem lesz.......
.......................:morci::hogyaza:
Most fel vagyok háborodva.......:kabbea::linsux:

Csak hogy nehogy komolyan vedd: :rolleyes:
De akkor se volt szép!
Azért is lesz! Csak idõvel. Ki tudja, lehet hogy rajongana érte!!!!! ;)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviDoushte? :(
Szerintem doushite...
Angel?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: BaldyRendben, ugysem akarunk megismerni téged  :hehe:
Szóval mi az az uchimicsoda, Feldin? :)
Uchikumi már ha így kell írni (lehet hogy uchi komi... Damnatus? ) azt jelenti hogy a motodachi mutatja hogy mit vágj, vagyis szabadon hagyja azt a részt és neked oda kell vágni. Olyan mintha futtatnának :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShadowolfKi tudja, lehet hogy majd a húsvéti nyuszi hoz neked egyet. :D
Bunny :lol:
Én inkább cicalányt kérek :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: TriviShadowolf karácsonyi ajándéka egy komplett számítógép volt. A 3DMark pedig egy grafikai tesztelõ program, aminek van 2001-es és 2003-as verziója, ezeknek az eredményeit kéri bpka000.
De kérhetük a te ajándékodról is 3dmark grafikus tesztet :)
Megfelel a 2005-ös is nem tartok igényt a 2001-esre :D
Szóval kérünk az önarcképbe képet. :)


Edit: Feldin flood!!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinEdit: Feldin flood!!!! :)

Most erre mit mondjak? :rolleyes:

Edit: neked egy extra edit gombot kérünk a nyuszitól, ok? :hehe:

Baldy

Quote from: FeldinEdit: Feldin flood!!!! :)

Hajrá, ne tartsd vissza magadat! :D
Amugy azt hallottam a 2005-s verzióval kapcsolatban, hogy a mostani gépekre elég csekély eredményeket ad, lévén ez inkább a 2005-2006-s csúcs gépeket hivatott ajnározni. De ezt csak olvastam meg hallottam, ugyhogy ne vegyétek készpénznek.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

#337
Hali!

Quote from: FeldinUchikumi már ha így kell írni (lehet hogy uchi komi... Damnatus? ) azt jelenti hogy a motodachi mutatja hogy mit vágj, vagyis szabadon hagyja azt a részt és neked oda kell vágni. Olyan mintha futtatnának :)

Mindegy, jó egybeírva is. (motodachi = védekezõ fél).
Mondjuk ha az idézett szöveget kijelölnéd, bemásolnád a készülõ postodba, elé, utána "idézõjelet" tennél, és odaírnád kitõl van, akkor biztos, hogy kényelmesebben lehetne olvasni téged.
Vagy kell a postszám?  :_piszka:

Mattanja

Quote from: Feldin.......................:morci::hogyaza:
Most fel vagyok háborodva.......:kabbea::linsux:

Csak hogy nehogy komolyan vedd: :rolleyes:
De akkor se volt szép!
Azért is lesz! Csak idõvel. Ki tudja, lehet hogy rajongana érte!!!!! ;)
Tartok tõle, hogy ha egy részt is megmutatnék neki, akkor aztán végem lenne... (biztosan végig akarná nézni)
De mivel inglisbõl nem jó, és én pedig nem szeretnék közben szinkrontolmácsként is funkcionálni, ezért így kevés anime lesz jó (persze ha tudtok egy helyet, ahonnan sok magyar feliratot lehet leszedni, akkor azt megköszönöm!)...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Bruce

Quote from: ShiroiTartok tõle, hogy ha egy részt is megmutatnék neki, akkor aztán végem lenne... (biztosan végig akarná nézni)
De mivel inglisbõl nem jó, és én pedig nem szeretnék közben szinkrontolmácsként is funkcionálni, ezért így kevés anime lesz jó (persze ha tudtok egy helyet, ahonnan sok magyar feliratot lehet leszedni, akkor azt megköszönöm!)...
Az animevilág honlapja ilyentéren kiváló forrás volt, de most eltûnt...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Marfy

Quote from: bpka000Szegény nyuszit ki támogatja majd anyagilag ehhez? :D:D:D
Szerintem ezt egy kicsit félreértetted mert nekem nem Shadowolf ajándéka kell a nyuszitól hanem olyan amilyet Shiroi kapott. Hm mondjuk a számítógép is jöhet.

Shadowolf

#341
Quote from: NokiSzerintem ezt egy kicsit félreértetted mert nekem nem Shadowolf ajándéka kell a nyuszitól hanem olyan amilyet Shiroi kapott. Hm mondjuk a számítógép is jöhet.

Szvsz a mai világban egy barátnõ jobban rájár a pénztárcádra mint egy számítógép. :hopp:

(hogy én ezért mit fogok még kapni ^^""")

Mattanja

Quote from: Shadowolf(hogy én ezért mit fogok még kapni ^^""")
Barátnõt biztosan nem!  :hopp: (hú, elõször azt írtam, hogy "barátnõm " - abból lett volna aztán a félreértés!)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Quote from: ShadowolfSzvsz a mai világban egy barátnõ jobban rájár a pénztárcádra mint egy számítógép. :hopp:
Mi az a pénztárca? finom? :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: MeskeMi az a pénztárca? finom? :hehe:

Nõ létedre még nem tudod? :)
Akkor te egy igazi ritkaság vagy! Meg kell becsülni téged! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: ShadowolfSzvsz a mai világban egy barátnõ jobban rájár a pénztárcádra mint egy számítógép. :hopp:
Nekem pénzes barátnõ kell akinek én ehetem a pénztárcáját  :hopp: .
De hogy már on is legyek ki milyen újévi fogadalmat tett?

Baldy

Quote from: NokiNekem pénzes barátnõ kell akinek én ehetem a pénztárcáját  :hopp: .
De hogy már on is legyek ki milyen újévi fogadalmat tett?

Hidd el, a pénzes barátnõ nem olyan jó dolog, mert a pénzéért elvár olyan dolgokat, amihez szinte biztos, hogy nem lesz kedved :D És még ha nem is hiszed, hogy ilyet ki tudna találni, hidd el: Szinte rögtön rá fog tapintani :D

Amugy hogy ne legyen off: Én tettem, de másnapra érvényét vesztette :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Quote from: MeskeMi az a pénztárca? finom? :hehe:

Addig jó amíg nem tudod. Addig mások költenek rád.

Lehet, hogy a barátnõ drágább, mint a gép, de jobb szórakozást is nyújt :bsd:

Shadowolf

Quote from: DamnatusLehet, hogy a barátnõ drágább, mint a gép, de jobb szórakozást is nyújt :bsd:

Ezen a téren nincs tapasztalatom, de én hiszek neked. :hehe:

Baldy

Quote from: ShadowolfEzen a téren nincs tapasztalatom, de én hiszek neked. :hehe:


Azért ne tedd annyira, nem mindig van ez igy :) Sõt szerintem ez ritkább eset...
Szerintem a legjobb megoldás elmenni egy kis faluba, ott egy kis buta csajszit felszedni, elvinnia nagyvárosba, ott a kezébe adni egy fakanalat, és nézd meg, mennyire boldog lesz (Végre van egy saját fakanala! :D) És gondoskodni fog rólad, nem fog kérni semmit, szóval röviden megfogalmazva: csodaszép lesz az élet :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Hát én nem tudom, de ez a pénz dolog sosem kóser! Mindegy kinek van vagy kinek nincs. Svájcban azért öngyilkosok az emberek mert sok van és nem tudnak miért küzdeni, itt nálunk meg azért mert nincs, hiába küzdenek.
(Vidéken vagy városban.... nem az a lényeg)
Pláne karácsonykor ugyebár   :eeek:

Azért inkább Svájcban lennék... :rotflol:

Bocs, tudom, hogy nem ez volt a lényeg csak úgy kijött...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Persze. Vegyél feleségül egy néma lányt, az árvaházból: se duma, se anyós. :D
Amúgy a számítógép és a barátnõ között a hasonlóság: amint egy a tiéd lett, rájössz, hogy az összes pénzedet kiegészítõkre kell költened.  :rolleyes:
Hogy másfajta élményeket nyújt... hát igen. :sóhaj:

Újévi fogadalom: hát konkrétan ugyan nem fogadtam meg (úgyse tudom betartani), de talán folytatnom kellene a naplómat, és rendszeresen írogatni bele... :)

Kvikveg

Quote from: MeskeMi az a pénztárca? finom? :hehe:
:rotflol:  A jo tomott finom, ki lehet enni uresre...  :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: BaldySzerintem a legjobb megoldás elmenni egy kis faluba, ott egy kis buta csajszit felszedni, elvinnia nagyvárosba, ott a kezébe adni egy fakanalat, és nézd meg, mennyire boldog lesz (Végre van egy saját fakanala! :D) És gondoskodni fog rólad, nem fog kérni semmit, szóval röviden megfogalmazva: csodaszép lesz az élet :hopp:
Húúúú vazzz... Mikor voltál te utoljára vidéken???  :eeek::D
Jómagam faluban éltem míg várossá nem váltunk tavaly nyáron. Meg kell modanom hogy egy buta falusi kislánynak egészen más elvárásai vannak manapság mint a fakanál a nagyvárosban.  :)
Újévi fogadalom: Pont teganp beszélgettünk haverokkal, hogy senki sem tett. Ekkor elõtört belõlem a nonkonform állat és elhatároztam hogy csak február 8.-án leszek hajlandó fogadalmat tenni! :lazza:

Ramiz

És a szegény húsvét miért van méltatlanul mellõzve?  :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizÉs a szegény húsvét miért van méltatlanul mellõzve?  :haha:
Mert ha jól látom, ez egy karácsonyi thread. :)
De valld be, hogy szeretnél nyitni egy húsvét thread-et! :p

Ramiz

No csak azért, mert pont idepasszolna.
Amúgy részemrõl a karácsony, a szilveszter meg a húsvét is beférne a méltatlanul elfeledett "Sörözés, vagy amit akartok" topicba  :lazza: (na majd felmelegítjük... na nem a sört... :__devil: )... de hátha valakinek mást is jelent a dolog... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Ez eddig 3 off, ne legyen negyedik. Hadd ne kelljen "Close Thread"-hez folyamodnom. Pedig éppen meg akartalak dicsérni, Ramiz...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Ó, a fenébe... végre megdicsértél volna, erre offolok egyet! ...
Tudod mit: kitörlöm a postokat innen, te meg megdicsérsz, ok?  :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!